Νέα

γυναίκες της περιοχής σας που έχετε γαμησει

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
να κλεισει αμεσα το θεμα , να ποσταριστει αρθρο απο τους admin ως παραδειγμα προς αποφυγην, και να γινει DELETE με ΠΑΤΑΓΟ o λογαρισμος του νηματοθετη !

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

:heavymetalbig: :heavymetalbig:
 

dCorso

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
7.965
Κριτικές
33
Like
6.947
Πόντοι
3.496
  Γειά σας, θα σας πω μια πετυχημένη ιστορία μου, πριν 10 χρονια ηρθε στην γειτονια ενα ζευγάρι με 2 παιδιά. αυτή ψηλή μουνάρα, ο δικός της κάνει εποχιακές δουλειές, την έβαλα στο μάτι λιγο-λιγο, αρχισε να μπαινει η κυρία στο αυτοκίνητο, απέκτησε άνεση, μετά από κανα εξάμηνο άρχισε να μου παραπονιέται για τον δικό της...
οπότε άρχισα να την παρηγορώ !!
1-2 φορές το μήνα περνάει από γενικό σέρβις, τα κάνει όλα και δεν έχει απαιτήσεις!
Aυτη η παραγραφος, μπορει ανετα να μπει και στο θεμα:
<<Δημιουργία οικογένειας -Αξίζει ή όχι;>> -Θα κανει παταγο..  :)
 

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
:pipa2: Γειά σας, θα σας πω μια πετυχημένη ιστορία μου, πριν 10 χρονια ηρθε στην γειτονια ενα ζευγάρι με 2 παιδιά. αυτή ψηλή μουνάρα, ο δικός της κάνει εποχιακές δουλειές, την έβαλα στο μάτι λιγο-λιγο, αρχισε να μπαινει η κυρία στο αυτοκίνητο, απέκτησε άνεση, μετά από κανα εξάμηνο άρχισε να μου παραπονιέται για τον δικό της...
οπότε άρχισα να την παρηγορώ !!
1-2 φορές το μήνα περνάει από γενικό σέρβις, τα κάνει όλα και δεν έχει απαιτήσεις!
10 χρονια τωρα η τυπισα περναει 1-2 φορές το μήνα περνάει από γενικό σέρβις??

10 χρονια????

μπραβοοοοοοοοοοοο
 

hyena

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2016
Μηνύματα
177
Κριτικές
8
Like
183
Πόντοι
1
Έχω χύσει στο στόμα πολύ μακρυνής ξαδέρφης (4ου-5ου βαθμού;) καμιά 5-6 φορές. Ήταν καλοκαίρι και είχαμε καύλες. Μερικούς μηνές μετά την γάμησα κιόλας 3 φορές. Αυτή έμενε στην διπλανή πολυκατοικία.

Είχα μεγάλη σχέση με Αλβανίδα από την γειτονιά, μερικά τετράγωνα πιο πάνω.

Γαμούσα μια άσχημη με ό,τι να 'ναι σώμα από την ίδια πολυκατοικία.

Επίσης γάμησα μια που παλιά έμενε στην γειτονιά. Όταν το κάναμε είχαν ήδη περάσει 3 χρόνια απ' όταν έφυγε. Δεν ξέρω, αυτό πιάνετε;
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.817
Πόντοι
4.496
1. Μαρία, αδελφή του Γιώργου
2. Καιτούλα, γυναίκα του Μήτσου
3. Λίτσα, αδελφή της Μαρίας
4. Κρυσταλοπηγή, ξαδέλφη του Γιώργου
5. Ρίτσα, γυναίκα του Λάμπρου
6. Φούλη, γκόμενα της Καιτούλας


Τύπε, είμαι ο Λάμπρος ο άντρας της Ρίτσας(Ελευθερία τη φωνάζω εγώ). Από τα δύο παιδάκια που έχουμε (δε μου μοιάζει κανένα) το μεγάλο είναι ενός ηλεκτρολόγου (καλό παιδί και κουβαρντάς) ,το άλλο μήπως είναι δικό σου;;; Θα πάει Αγγλικά εφέτος και δε βγαίνω οικονομικά! Σε παρακαλώ να αναλάβεις τις ευθύνες σου. Επίσης αν πηδιόσασταν γύρω στο 2012, τα είχε παράλληλα και με έναν αλλοδαπό και μας κόλλησε κονδυλώματα , να ψαχτείς σε παρακαλώ!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom