Νέα

Γυναίκες που καπνίζουν

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 217
  • Εμφανίσεις 26K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.565
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.076
Πόντοι
14.565
smokerslungck5.jpg


Γυναίκα ήταν αυτή...
 

Επισκέπτης
ναι αλλα αμα ειναι καμια ετσι ψηλο γιαγιονι καυλιαρικο πουτανοβιο ειναι αλλιως το πραγμα ;)..
ενταξει,αμα βλεπεις τη λιζα ανν να καπνιζει και να την πηδας σου βγαζει κατι το ερωτικο αλλα οχι το καθε ξεκωλο φοιτητρια που καπνιζει λες και ειναι η μπελουτσι σε ταινια εποχης
 

requiem

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
σε καταλαβαινω απολυτα,ειναι οτι πιο αντιαισθητικο υπαρχει και πλεον σχεδον ολες καπνιζουν
οπως το ειπες αντιαισθητικο.ασε εγω που δε καπνιζω οταν φιλαω καπνιστρια αισθανομαι οτι παω να φιλησω φουγαρο.
 

Επισκέπτης
οπως το ειπες αντιαισθητικο.ασε εγω που δε καπνιζω οταν φιλαω καπνιστρια αισθανομαι οτι παω να φιλησω φουγαρο.
αηδια σκετη.η γυναικα πρεπει να μυριζει ωραια,αμα βρωμαει τσιγαριλα τι να την κανεις,μετα δεν εχεις γκομενα ,εχεις καπνιστο
 

Επισκέπτης
ασε το αλλο,καπνιζουν στο δρομο και βρωμαει τσιγαριλα για 10 μετρα

κοιτα εγω να σου πω την αληθεια αμα ειναι μουναρα κ εγω δεν καπνιζω κ δεν πινω αλλα αμα ειναι μουναρα στον πουτσο μου δεν καταλαβαινω τιποτα στο γλωσσοφιλο  :2funny: :2funny:..ουτε σημασια
 

Επισκέπτης
κοιτα εγω να σου πω την αληθεια αμα ειναι μουναρα κ εγω δεν καπνιζω κ δεν πινω αλλα αμα ειναι μουναρα στον πουτσο μου δεν καταλαβαινω τιποτα στο γλωσσοφιλο  :2funny: :2funny:..ουτε σημασια
ειπαμε,εξαιρεσεις κανουμε αλλα θα ηταν καλυτερο να μην καπνιζαν.οταν βλεπεις οτι 80τοις εκατο των περιστατικων καρκινου του πνευμονα οφειλονται στο καπνισμα ε μαλλον εισαι δυσνους αν συνεχιζεις
 

Επισκέπτης
ειπαμε,εξαιρεσεις κανουμε αλλα θα ηταν καλυτερο να μην καπνιζαν.οταν βλεπεις οτι 80τοις εκατο των περιστατικων καρκινου του πνευμονα οφειλονται στο καπνισμα ε μαλλον εισαι δυσνους αν συνεχιζεις

nai ρε πλακα κανω αλλα εαν ειναι μουναρα μην μου λες οτι δεν μπορεις να την φιλησεις γιατι δεν σε πιστευω.. :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
nai ρε πλακα κανω αλλα εαν ειναι μουναρα μην μου λες οτι δεν μπορεις να την φιλησεις γιατι δεν σε πιστευω.. :2funny: :2funny:
οχι ενταξει αμα ειναι ωραια ναι,αλλα σιγουρα θα της πω να κανει μια προσπαθεια να το κοψει η τουλαχιστον να μασαει τσιχλα
 

gastez

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
5.234
Κριτικές
29
Like
8
Πόντοι
1.290
οχι ρε συ απολυτε,μια χαρα τις δειχνει
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
απολυτε μου φαινεται μετα την τσοντα της βουλας δεν μπορεις να δεις τιποτα αν δεν ειναι τρισδιαστατο
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
πολυ ομορφες οι φωτοζ αλφονσο....


http://[URL unfurl="true"]www.robotvsbadger.com/wp-content/uploads/2010/07/Smoking_is_sexy_by_tayler_aleks.jpg[/img[/URL]]
[img]http://[URL unfurl="true"]www.dreamflixx.net/images/smokingpicnostrilexhale13.jpg[/img[/URL]]
[img]http://[URL unfurl="true"]www.mydiscountcigarette.com/gallery/original/8051/sexy-smoking.jpg?1268661592[/img[/URL]]
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom