Νέα

Γυναίκες: μια γενική κατηγοριοποίηση στα μάτια του άντρα...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jimmakos1971
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 76
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Agent_Nina

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2007
Μηνύματα
168
Like
2
Πόντοι
1
οι πουτάνες πάνε με όλους
οι καριόλες πάνε με όλους εκτός από 'σένα..!
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16

"έχω πάθει σοκ με αυτά που μαθαίνω και που βλέπω..τα σημερινά παιδιά έχουν ξεφύγει εντελώς! ο αδερφός μου είναι στα 17 και μου δείχνει βιντεάκια από το κινητό του που στέλνουν μεταξύ τους με κοριτσάκια της β ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ παρακαλώ που κάνουν όργια!! σε ένα συγκεκριμένο μάλιστα είναι 2 κοριτσάκια με 6 αγόρια!! έλεος δηλαδή, πώς έχουν καταντήσει έτσι? οκ δεν είπαμε να είναι και εντελώς άβγαλτη η άλλη αλλά από τα 13-14 τους να κάνουν τέτοια πράγματα? δεν πάω να το παίξω παρθένα (έχω κάνει κ εγώ μαλακίες στη ζωή μου) αλλά αυτό το θεωρώ εγώ τουλάχιστον too much!!!! εμένα στη β' γυμνασίου δε μου είχε έρθει καν περίοδος!!! τί ξέρουν αυτά από σεξ, προφυλάξεις κτλ??? οι γονείς τους δηλ δεν καταλαβαίνουν τίποτα? δηλ πείτε μου εσείς όταν πάνε αυτά τα κορίτσια 25-30 χρόνων τι θα εχουν για να ευχαριστηθούν?"

Φανταστείτε ότι μέχρι και η μελα έφριξε(!!!!!)
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Όσο για το με ποιούς πάνε, να κι άλλο ένα:


"agoria poy den eimaste to stil poy theloyn
kagou7614 :  gnorisa tilefonikos ena paidi poy einai filos & symmthitis mias filis m antallaxame photo aytos einai koyklos einai 16 eton & paizei stoys neoys & toys efivoys toy olympiakoy ego den eimai teleia apo emfanisi stin arxi m lege oti dn eimai to stil toy an & ithele na kanoyme sex help guys."

Συμμαθητής φίλης και ποδοσφαιριστής, οπότε η 21χρονη μέλωσε για τα καλά.
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
13
Πόντοι
66
αυτη ειναι 21 κ θελει το 16χρονο? κ εχει κ σοβαρους λογους βλεπω... :rolleyes:
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Τελικά μας προσδιόρισε ότι είναι 22:


"gia to 16xrono & toys proin m
kagou7614 :  eimai 22 eton & me to mikro dn prokeitai na to kano mazi toy.apla tha vgainoyme filika & leei oti to exei kanei apo ta 13 toy .exo &kati akoma na sas rotiso an sas zitage kapoios proin sas na sas dei ti tha kanate tha pigainate?ego synantithika me to proin m & milisame."

Σήμερα το μενού έχει και κριτική για τους ζιγκολό:


"ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΩ!!!!
kastano :  μόλις έμαθα ότι ένας που είχα κόλλημα μέχρι σήμερα το πρωί είναι ζιγκολό.......μπλαχχχχχχχχχχχ!!!!!!!!!!!μα γιατ΄'ι όλοι οι ανώμαλοι σε μένα?"

Το τελευταίο είναι και ενδεικτικό του ανύπαρκτου πνευματικού επιπέδου των γυναικών. Ενώ όλες κάνουν σα τρελές για όποιον βλέπουν να κυκλοφορεί μουνιά, τις πειράζει αν βγάζει και κάνα φράγκο.

Και τέλος έχει και κάτι καλό, η γνωστή μελα αναμένεται να απαντήσει "αύριο που θα πάει στη δουλειά"


"Όταν μένεις Κολωνό, ακούς μόνο ελληνικά, πηγαίνεις σε κ*ωλομάγαζα βλέπε κολαση, στο μπουρναζι,καταπιέζεις τον πρωτο τυχόντα,έχεις απαιτήσεις απο τον πρώτο τυχόντα,θες άντρα σπόνσορα και σωφέρ,είσαι 24 και έχεις βγει με 124,ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΛΑΙΓΕΣΑΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΝΤΡΕΣ ΚΑΙ ΠΩΣ ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΜΑΛΑΚΕΣ,έχεις και εσυ μερίδιο στην ευθύνη."
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Tώρα στο θέμα της κατηγοριοποίησης που μας απασχολεί, όλες χωράνε σε ένα τσουβάλι. Η μόνη πιθανή κατηγοριοποίηση που μπορεί να έχουν είναι:

α. αυτές που γουστάρεις και θέλεις ή/και μπορείς να πηδήξεις
β. αυτές που δε γουστάρεις και απλώς σου χαλάνε το οπτικό πεδίο

Βέβαια λίγο πολύ όλες καταλήγουν στο β κάποια στιγμή  :dancing:
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
16
Πόντοι
5.775
Todok απορω γιατι ασχολεισαι εστω και ετσι οπως ασχολεισαι, με το cosmopolitan. Πραγματικα ειναι απο τις λιγες φορες που ειμαι περιεργος να μαθω.
 

TheTester

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.564
Κριτικές
75
Like
8.561
Πόντοι
21.585
kathimerinopolitan
αυτο να διαβαζεις
τι να τους πεις ομως και εμεις φταιμε που τις χαλαμε
ή μαλλον εμεις περισσοτερο
καμια μα καμια σωστη κοπελα δεν υπαρχει ?
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
13
Πόντοι
66
οχι ειχαμε στοκ αλλα μολις μας τελειωσε
 

TheTester

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.564
Κριτικές
75
Like
8.561
Πόντοι
21.585
θα αναμενω την αφιξη του καινουργιου στοκ τοτε
 

TheTester

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.564
Κριτικές
75
Like
8.561
Πόντοι
21.585
θα παρω κανενα elixir of youth!
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
13
Πόντοι
66
αυτα ειναι πανακριβα... τεχνολογια του μελλοντος κ ετσι.. λυπαμαι
 

TheTester

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.564
Κριτικές
75
Like
8.561
Πόντοι
21.585
μου εχουν περισεψει 2-3 φυαλιδια
κανουν για να περασω αλλα 15 χρονια ακομα
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Μία τυπική γυναίκα που κυκλοφορεί ανάμεσά μας:

"χθες πηγα σινεμα με τη ξαδερφη μ το αγορι της ξαδερφης μ κ μια φιλη απ τη δουλεια μου..αυτος λοιπον εβγαλε εισητηρια ξεχωριστα δηκαδη αυτος κ η ξαδ μ απο πισω για να μπορουν αν φιλιονται κ εγω κ η μαρια η φιλι μ μπροστα..αλλα ο χαζοσ μπερδεψε τα εισητηρια κ εατσε μπροστα μ αντι απο πισω αμς κ τσαντιστηκε..κ λεει στη ξαδ μ τωρα εχω νευρα..μετα αβγινουμε απ την αιθουσα κ ειδε 2 κοπελες η μια πρωην κ φυικα τις χαιρετησε τη ξαδ μ δεν τη συστησε για κοπελα τ λεπτομερεια αυτο..μετα πριν φυγουμε κ χαιρετιομασταν της λλει αυτος της ξαδ μ α!τα δοντια σ ειναι βρωμικα αν ατ πλυνεις..κ η κακομοιρα η αξδ μ τα πλενει συνεχεια αλλα π κ π αναβει ακαν τσιγαρακι..δε μυριζε η αναπνοη της για ατ δοντια της..δεν απαντησε η αξδ μ αλλα προσβληθηκε..εχει δικιο η αδικο..τι λετε να κανει?αυτος χθες δεν της εστειλε μη ουτε μια συγνωμη ουτε κ εκεινη τ στειλε.."

Και άλλη μία:

"Γεια σας παιδια,με λιγα λογια για να μην σας κουρασω θα σας πω τι μου συνεβει. ΜΙΑ ΜΕΝΤΙΟΥΜ ΜΟΥ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΕ πως ο καλος μου θα κανει κινηση μεσα σε αυτον τον μηνα. (ΕΝΩ εχουμε να μιλησουμε 5 μηνες) Επισης μου ειπε πως εχει αισθηματα για μενα κ παντα ειχε-ενω εκεινος ποτε δεν που ειπε κατι τετοιο. Εδω κ 2 χρονια γνωριζομαστε.Ειμαι 22. Δηλαδη η μεντιουμ μου ειπε πως μεσα σε αυτον τον μηνα θα μου πει ολη την αληθεια. ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ? ΠΑΩ ΝΑ ΤΡΕΛΑΘΩ! ΝΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΨΩ?"
 

Επισκέπτης
Στα μάτια του άντρα όταν αναζητά ταίρι οι γυναίκες χωρίζονται σε τέσσερις βασικές κατηγορίες:

Α) Ελκιστικές και ενδιαφέρουσας πνευματικής δομής
Β) Ελκιστικές και αδιάφορης πνευματικής δομής
Γ) Μη ελκιστικές και ενδιαφέρουσας πνευματικής δομής
Δ) Μη ελκιστικές και αδιάφορης πνευματικής δομής

Τα ποσοστά σε αυτές τις χονδρικές κατηγορίες είναι περίπου 10% ,30%,30% ,30%.

Διαφωνώ με τα ποσοστά.Εγώ θα έλεγα 10% , 20% , <1% , 70%
 

Επισκέπτης
"Όταν μένεις Κολωνό, ακούς μόνο ελληνικά, πηγαίνεις σε κ*ωλομάγαζα βλέπε κολαση, στο μπουρναζι,καταπιέζεις τον πρωτο τυχόντα,έχεις απαιτήσεις απο τον πρώτο τυχόντα,θες άντρα σπόνσορα και σωφέρ,είσαι 24 και έχεις βγει με 124,ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΛΑΙΓΕΣΑΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΝΤΡΕΣ ΚΑΙ ΠΩΣ ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΜΑΛΑΚΕΣ,έχεις και εσυ μερίδιο στην ευθύνη."


ΚΟΡΥΦΑΙΑ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ !!!!

Βέβαια θα μπορούσες να αντικαταστήσεις το
"μένεις Κολωνό, ακούς μόνο ελληνικά, πηγαίνεις σε κ*ωλομάγαζα βλέπε κολαση, στο μπουρναζι"

με το

"μένεις αε κυριλέ Βόρειο Προάστειο ή Νότιο,ακούς TOP40 και πας σε όλα τα trendy club των Βορείων/Νοτίων Προαστείων σε club-lounge-restaurant της παραλιακής ή και μυκόνου/Αράχωβας"

και τα συμπεράσματα να ήταν απολύτως τα ίδια μιας και τα γύναια παραμένουν ίδια είτε με ντύσιμο των 100€ είτε με ντύσιμο των 1000€.
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
13
Πόντοι
66
ε οχι κ τυπικες γυναικες αυτες (η 1η τι δε χελ εγραψε δε καταλαβα χριστο)!!! αμα ειναι ετσι παμε να πεσουμε απ την ακροπολη ολες!ελεος!

Μία τυπική γυναίκα που κυκλοφορεί ανάμεσά μας:

"χθες πηγα σινεμα με τη ξαδερφη μ το αγορι της ξαδερφης μ κ μια φιλη απ τη δουλεια μου..αυτος λοιπον εβγαλε εισητηρια ξεχωριστα δηκαδη αυτος κ η ξαδ μ απο πισω για να μπορουν αν φιλιονται κ εγω κ η μαρια η φιλι μ μπροστα..αλλα ο χαζοσ μπερδεψε τα εισητηρια κ εατσε μπροστα μ αντι απο πισω αμς κ τσαντιστηκε..κ λεει στη ξαδ μ τωρα εχω νευρα..μετα αβγινουμε απ την αιθουσα κ ειδε 2 κοπελες η μια πρωην κ φυικα τις χαιρετησε τη ξαδ μ δεν τη συστησε για κοπελα τ λεπτομερεια αυτο..μετα πριν φυγουμε κ χαιρετιομασταν της λλει αυτος της ξαδ μ α!τα δοντια σ ειναι βρωμικα αν ατ πλυνεις..κ η κακομοιρα η αξδ μ τα πλενει συνεχεια αλλα π κ π αναβει ακαν τσιγαρακι..δε μυριζε η αναπνοη της για ατ δοντια της..δεν απαντησε η αξδ μ αλλα προσβληθηκε..εχει δικιο η αδικο..τι λετε να κανει?αυτος χθες δεν της εστειλε μη ουτε μια συγνωμη ουτε κ εκεινη τ στειλε.."

Και άλλη μία:

"Γεια σας παιδια,με λιγα λογια για να μην σας κουρασω θα σας πω τι μου συνεβει. ΜΙΑ ΜΕΝΤΙΟΥΜ ΜΟΥ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΕ πως ο καλος μου θα κανει κινηση μεσα σε αυτον τον μηνα. (ΕΝΩ εχουμε να μιλησουμε 5 μηνες) Επισης μου ειπε πως εχει αισθηματα για μενα κ παντα ειχε-ενω εκεινος ποτε δεν που ειπε κατι τετοιο. Εδω κ 2 χρονια γνωριζομαστε.Ειμαι 22. Δηλαδη η μεντιουμ μου ειπε πως μεσα σε αυτον τον μηνα θα μου πει ολη την αληθεια. ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ? ΠΑΩ ΝΑ ΤΡΕΛΑΘΩ! ΝΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΨΩ?"
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom