Νέα

Γυναίκες με στόχο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nzg
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.965
Κριτικές
15
Like
11.824
Πόντοι
3.846
Μα τα ταξίδια που είδε εκείνος ότι κάνει εκείνη σε Dubai NY Paris είναι οι χορηγίες που παίρνει από τους εκάστοτε συντροφους της......
Όσον αφορά το ότι κουράστηκε από την εργασία της, γλυκαθηκε από τα ταξίδια και θα θέλει να αφιερωθεί στα ταξίδια και στις εμπειρίες
Σιγά τα ταξίδια ρε τυπε.
Τα λένε αυτά όσοι δεν έχουν μπει σε αεροπλάνο στη ζωή τους.
Έχω πάει 2 φορές στο Παρίσι και 2 στο Ντουμπάι.
Δεν είναι ούτε Μπαλί, ούτε Μαλβιδες αυτά τα μέρη.
Με μερικά κατοστάρικα πας και στα 2.
 

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.545
Κριτικές
21
Like
10.101
Πόντοι
3.346
Σιγά τα ταξίδια ρε τυπε.
Τα λένε αυτά όσοι δεν έχουν μπει σε αεροπλάνο στη ζωή τους.
Έχω πάει 2 φορές στο Παρίσι και 2 στο Ντουμπάι.
Δεν είναι ούτε Μπαλί, ούτε Μαλβιδες αυτά τα μέρη.
Με μερικά κατοστάρικα πας και στα 2.
Ταξίδια είναι μόνο οι εξωτικοί προορισμοί?
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.663
Κριτικές
62
Like
41.471
Πόντοι
8.530
Αν Θες όμως να πηδάς μουνι συχνά, 3-5 φορές την εβδομάδα, οι εκδιδόμενες κοστίζουν πολύ παραπάνω
Αξίζει να δίνεις κάτι σε επαγγελματίες γιατί επενδύεις σε ποιότητα...με σχέση η με σύζυγο σταδιακά βαλτωνεις γιατί δεν έχουν παραστάσεις αφενός και αφετέρου φθείρονται από την καθημερινότητα λόγω και της εμπλοκής με τα οικιακά ( για όσες ακόμα ασχολούνται).
 

Anal popcorn

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
663
Κριτικές
11
Like
5.935
Πόντοι
1.336
Οταν βλέπεις στο τιντερ η κοπέλα να έχει φωτογραφίες σε σκάφι, ταξίδια σε Ντουμπάι και να κρέμεται από μπαλκόνια ακριβών ξενοδοχείων είναι αρκετά για να βγάλεις συμπέρασμα..

Να είσαι πιο καχύποπτος την επόμενη φορά
 

Dr. Kolompo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
3.204
Like
4.122
Πόντοι
456
Συγγνώμη τύποι. Αλλά γυναίκα που τα βλέπει τόσο ρηχά τα πράγματα και μιλάει με αυτόν τον τρόπο για το χρήμα πάει να πει δεν έχει δουλέψει ΠΟΤΕ. Προφανώς τα ταξίδια τα έκανε γτ άρμεγε πέρα από την πούτσα και το πορτοφόλι κάποιου βλάκα νεόπλουτου - ή πλούσιου μπάρμπα που την έστειλε και τώρα είναι σαν ψάρι έξω απ τα νερά που πήρε το καυλοπάπαρο. Αν εμένε μου μιλήσει προσβλητικά άνθρωπος για το πόσα βγάζω και πού μένω θα του γαμήσω το κώλο επί τόπου. Δεν θα συνεχίσω να κάνω κουβέντα. Και όποια κοιτά μόνο το πορτοφόλι και μόνο, η λύση είναι μία και όποιος φοράει παντελόνια οφείλει να το κάνει: με το που μπει το πρώτο ένσημο ΣΟΥΤ. Πουλήστε παραμύθι, πείτε παραμύθια της Χαλιμάς, νοικιάστε αμάξι δεν ξέρω. Μόλις την γαμήσετε γυρίστε το μπιφτέκι να γελάτε μέχρι να πεθάνετε. Ακούς εκεί α βγάζεις λίγα. Την πιάτσα όμως σταθερά την χαλάνε αγάμητοι ερμαφρόδιτοι πούστηδες που επδ έχουν κανα φράγκο τραβάνε προσοχή απο μπατηρούδες και νομίζουν κέρδισαν το τζόκερ. Επίσης όποιος γνωρίζει γκόμενες απ το ίντερνετ είναι λίγο μπούφος.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.663
Κριτικές
62
Like
41.471
Πόντοι
8.530
Συγγνώμη τύποι. Αλλά γυναίκα που τα βλέπει τόσο ρηχά τα πράγματα και μιλάει με αυτόν τον τρόπο για το χρήμα πάει να πει δεν έχει δουλέψει ΠΟΤΕ. Προφανώς τα ταξίδια τα έκανε γτ άρμεγε πέρα από την πούτσα και το πορτοφόλι κάποιου βλάκα νεόπλουτου - ή πλούσιου μπάρμπα που την έστειλε και τώρα είναι σαν ψάρι έξω απ τα νερά που πήρε το καυλοπάπαρο. Αν εμένε μου μιλήσει προσβλητικά άνθρωπος για το πόσα βγάζω και πού μένω θα του γαμήσω το κώλο επί τόπου. Δεν θα συνεχίσω να κάνω κουβέντα. Και όποια κοιτά μόνο το πορτοφόλι και μόνο, η λύση είναι μία και όποιος φοράει παντελόνια οφείλει να το κάνει: με το που μπει το πρώτο ένσημο ΣΟΥΤ. Πουλήστε παραμύθι, πείτε παραμύθια της Χαλιμάς, νοικιάστε αμάξι δεν ξέρω. Μόλις την γαμήσετε γυρίστε το μπιφτέκι να γελάτε μέχρι να πεθάνετε. Ακούς εκεί α βγάζεις λίγα. Την πιάτσα όμως σταθερά την χαλάνε αγάμητοι ερμαφρόδιτοι πούστηδες που επδ έχουν κανα φράγκο τραβάνε προσοχή απο μπατηρούδες και νομίζουν κέρδισαν το τζόκερ. Επίσης όποιος γνωρίζει γκόμενες απ το ίντερνετ είναι λίγο μπούφος.
...το λίγο το λες πολύ κομψά.
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.082
Like
3.669
Πόντοι
1.706
Ραντεβού από app,είναι σάν νά πηγαίνεις στήν μέση τής ερήμου,χωρίς νερό,καί νά φοράς μπουφάν!
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.663
Κριτικές
62
Like
41.471
Πόντοι
8.530
Ραντεβού από app,είναι σάν νά πηγαίνεις στήν μέση τής ερήμου,χωρίς νερό,καί νά φοράς μπουφάν!
...κι όμως υπάρχουν πολλοί αυτοκαταστροφικοι .Για αυτό δεν έχουν κλείσει αυτές οι διαδικτυακές χαβούζες.
 

goustarwnaxunw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
951
Like
3.053
Πόντοι
446
Πολύ απλά...το online dating, για τους άντρες είναι σαν να πηγαίνουν σε συνετεύξη για δουλειά, ενώ για τις γυναίκες είναι σαν να πηγαίνουν για ψώνια

Σταματήστε να δίνετε αξία στην κάθε πατσαβούρα, και φάτε τα στις πουτάνες
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.514
Κριτικές
28
Like
10.437
Πόντοι
3.296
Ακραίο αλλά συμβαίνει αυτό το φαινόμενο.
Ο τύπος του ραντεβού έκανε ένα λάθος αλλά δικαιολογημένο.
Δε ρωτάς ποτέ μια γυναίκα ευθέως πως και ψάχνεται μέσω app.
Έτσι ανοίγεις τους ασκούς του Αιόλου νωρίτερα απ ότι πρέπει.
Δε θα ταν άσχημο να παίξει λίγο θεατρακι ο τύπος για να πηδήξει.
Μετά το γαμησι αν θες πέφτουν οι μάσκες και μη τον είδατε τον Παναη.
Μέσω apps ο καθένας μπορεί να ψαρεύει ότι θέλει ως στόχο.
Πανέμορφη κοπέλα με ακριβό ντύσιμο και ψαρεύει από app προφανώς αναζητά κάτι συγκεκριμένο.
Επίσης δεν είναι υποχρεωτικό να απαντήσει κανείς ειλικρινά στην ερώτηση "πόσα βγάζεις"
Θα σας πω και κάτι άλλο.
Συνήθως γκόμενες που το πάνε αμέσως για φαγητό από το πρώτο ραντεβού είναι γυναίκες που ψάχνουν να ανιχνεύσουν οικονομική άνεση.
Ένας που θέλει να γαμησει πιο σίγουρα και ανώδυνα θα αποφύγει το εστιατόριο.
Μια πολύ καλή δικαιολογία είναι πως εγώ δεν τρώω ποτέ για βράδυ η ότι θα έχω ήδη γευματίσει.
Ωστόσο τα gold diggers ξέρουν καλά να ξεχωρίζουν το χρυσάφι.
Μη τα πολυλογω το ραντεβού κάηκε γιατί ο συμπαθής και ειλικρινής μα ολίγον αφελής συναγωνιστής πήγε τη συζήτηση σε επίπεδο που θα έβγαινε εξ ορισμού χαμένος υπό την έννοια ότι δε θα γαμαγε.
Θέλει μεγάλη υπομονή και πείρα να μανουβραρεις ένα τέτοιο ραντεβού ωστε να γαμήσεις σε τιμή ενός φτηνού εσκορτ(40+75 το φαγητό+10 οι καφέδες=125 ευρώ)
Αφήνεις τη συζήτηση να κυλησει όμορφα
Λες ότι κι εσύ βαρέθηκες τη μοναξιά και την αστάθεια των σχέσεων σήμερα.
Λες πως ψάχνεις κάποια να αγαπήσεις βαθειά και να την κάνεις πρίγκηπισσα σου.
Πως σε αυτή τη γυναίκα θες να δώσεις τα πάντα.
Πως βαρέθηκες να μην έχεις κάποιον να μοιραστείς τα ανούσια υλικά αγαθά που σε αφθονία έχεις...
Η τύπισσα μετά από τέτοιο θέατρο θα πέσει πολύ γρήγορα στο κρεβάτι μαζί σου.
Με 2600 το μήνα και εργενης παίζεις πολύ εύκολα μπαλιτσα.
Επισκέψεις σε πανάκριβα εστιατόρια,έξοδοι σε φινέτσατα γκλαμορους μαγαζιά...δωράκια...
Μόνο 3 πράγματα να έχεις στο μυαλό σου
1)ΠΑΝΤΑ ΠΡΟΦΥΛΑΚΤΙΚΟ
2)ΠΟΥΘΕΝΑ Η ΥΠΟΓΡΑΦΗ ΣΟΥ
3)ΚΡΑΤΑ ΤΗ ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΣΟΥ ΧΩΡΟ
Κι εννοείται δεν πιστεύεις στιγμή ότι αυτή η γυναίκα σε έχει ερωτευτεί.
Να είσαι έτοιμος να τη στείλεις την κατάλληλη στιγμή πριν δεθείς μαζί της και γίνεις πιο ευάλωτος στα παραμύθια της.
Άλλωστε τι είναι οι σχέσεις;
Ένας διαγωνισμός θεάτρου που ο χαμένος πιστεύει την παράσταση του νικητή.
Φυγε πριν γίνεις από θεατής πρωταγωνιστής.
Και κατι αλλο που μπορεις να πεις για ν αποφυγεις το δειπνο ειναι οτι μετα τις 12 τα μεσανυχτα δε κανει να φας και να πιεις γιατι ο πουτσος σου αγριευει και γινεται κακος.
Οπως ακριβως στα γκρεμλιν.
Κι ας αναλαβει τις ευθυνες της.:pipa3:
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.579
Like
16.311
Πόντοι
3.656
Ραντεβού από app,είναι σάν νά πηγαίνεις στήν μέση τής ερήμου,χωρίς νερό,καί νά φοράς μπουφάν!

...κι όμως υπάρχουν πολλοί αυτοκαταστροφικοι .Για αυτό δεν έχουν κλείσει αυτές οι διαδικτυακές χαβούζες.

Αν δεν έχεις όμως άλλες επιλογές,αναγκαστικά θα βγεις κι απο εκεί
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.514
Κριτικές
28
Like
10.437
Πόντοι
3.296
Εγώ δεν έχω καταλάβει καν πως λειτουργούν αυτές οι μαλακίες(τα app)
Πληρώνεις κάποια συνδρομή;
Δοκίμασα να γραφτώ κάποτε σε κάποιο app αλλά μου ζηταγε συνδρομή από ένα σημείο και μετά και έτσι ξενέρωσα και είπα αντε γεια που θα πληρώσω για να με φέρεις σε επαφή με κόσμο
Ελεος δλδ αν είναι έτσι
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.663
Κριτικές
62
Like
41.471
Πόντοι
8.530
Και κατι αλλο που μπορεις να πεις για ν αποφυγεις το δειπνο ειναι οτι μετα τις 12 τα μεσανυχτα δε κανει να φας και να πιεις γιατι ο πουτσος σου αγριευει και γινεται κακος.
Οπως ακριβως στα γκρεμλιν.
Κι ας αναλαβει τις ευθυνες της.:pipa3:
Αν δεν έχει δει την εν λόγω ταινία πως θα καταλάβει τι εννοείς;;;;
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.663
Κριτικές
62
Like
41.471
Πόντοι
8.530
Εγώ δεν έχω καταλάβει καν πως λειτουργούν αυτές οι μαλακίες(τα app)
Πληρώνεις κάποια συνδρομή;
Δοκίμασα να γραφτώ κάποτε σε κάποιο app αλλά μου ζηταγε συνδρομή από ένα σημείο και μετά και έτσι ξενέρωσα και είπα αντε γεια που θα πληρώσω για να με φέρεις σε επαφή με κόσμο
Ελεος δλδ αν είναι έτσι
Αν είναι έτσι( που μάλλον είναι) πιο καλά να σκάσεις κάνα φράγκο σε κανονικό γραφείο συνοικεσίων....
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.082
Like
3.669
Πόντοι
1.706
Αν δεν έχεις όμως άλλες επιλογές,αναγκαστικά θα βγεις κι απο εκεί
Θεωρώ ότι ραντεβού από app,είναι καθαρά χάσιμο χρόνου καί χρήματος!
άν υπάρχει γυναίκα πού δέχεται νά πάει σέ date,ή δέν βλέπεται,ή είναι ανισόρροπη
έχουν τόσους υποτακτικούς καί χαμηλής εκτίμησης άνδρες,πού στήν πραγματικότητα,είναι ανώφελο νά τό κάνουν
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.579
Like
16.311
Πόντοι
3.656
Θεωρώ ότι ραντεβού από app,είναι καθαρά χάσιμο χρόνου καί χρήματος!
άν υπάρχει γυναίκα πού δέχεται νά πάει σέ date,ή δέν βλέπεται,ή είναι ανισόρροπη
έχουν τόσους υποτακτικούς καί χαμηλής εκτίμησης άνδρες,πού στήν πραγματικότητα,είναι ανώφελο νά τό κάνουν

Ε καλά,έτσι κι αλλιώς μόνος σου...ζεις ένα μόνιμο χάσιμο χρόνου.Και να ξοδέψεις ένα απόγευμα ή ένα βράδυ να βγεις με κάποια,τι είχες τί έχασες.

Απ'το να μην έχεις καθόλου αλληλεπίδραση με γυναίκες,κι απ'αυτό κάτι μπορεί να βγει.
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.082
Like
3.669
Πόντοι
1.706
Ε καλά,έτσι κι αλλιώς μόνος σου...ζεις ένα μόνιμο χάσιμο χρόνου.Και να ξοδέψεις ένα απόγευμα ή ένα βράδυ να βγεις με κάποια,τι είχες τί έχασες.

Απ'το να μην έχεις καθόλου αλληλεπίδραση με γυναίκες,κι απ'αυτό κάτι μπορεί να βγει.

Κάτι τέτοιες είναι,καί χειρότερες!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom