Νέα

Γυναικεία μόδα-ντυσίματα-look

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ακροατής_
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 202
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
Ακροατής_

Ακροατής_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.446
Like
3.412
Πόντοι
456
Αυτή μεσα στη μόδα την κόβω, ντυμενη λίγο καλύτερα απο ελλεηνιδα. Πρόσεξε τη χρυσή λεπτομέρεια στην τιάρα που φοράει.
Aυτα μόνο στα περιοδικά ...η μέση βαριεστημενη γυφτολα'ι'κατζα μόνο σπορτεξ και φόρμες ξέρει ακόμα και στην εκκλησία.
Αυτό τό look, πιό πολύ μού κάνει γιά Drugs style!!
Μακάρι νά κάνω λάθος, γιά τήν κοπέλα αυτή.
Οχι Ok!! Εχει Ελλεηνίδες πού ντύνονται σωστά. Δέν είναι...όλες χάλια!!


d2.png
f3.png
f4.png
f5.png
f6.png
l1.png
 
Τελευταία τροποποίηση:

james tiberius kirk

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
3.094
Κριτικές
5
Like
5.002
Πόντοι
456
Αυτό που δεν μπορώ να βλέπω στις γυναίκες είναι κάτι μπότες γκεσταπίτικες που φοράνε μερικές...ειδικά με φούστες ή κοντά παντελόνια.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.450
Κριτικές
62
Like
39.730
Πόντοι
8.530
Αυτό που δεν μπορώ να βλέπω στις γυναίκες είναι κάτι μπότες γκεσταπίτικες που φοράνε μερικές...ειδικά με φούστες ή κοντά παντελόνια.
Το προτιμώ από αυτά τα πλεμποσπορτεξ με τις φόρμες.
 

james tiberius kirk

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
3.094
Κριτικές
5
Like
5.002
Πόντοι
456
Σου αρέσει η γυναίκα να είναι κατά βάθος John Wayne τύπε @argyrotoxos ;
 
OP
OP
Ακροατής_

Ακροατής_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.446
Like
3.412
Πόντοι
456
Ο άσχετος Κακόγερος, γελάει μέ κάτι γαμάτα γυναικεία ντυσίματα!!
Αυτός έχει συνηθίσει νά βλέπει γκόμενες, η βοσκοπούλες όπως λέει...η Καλόγριες!!
Μόνο νά βλέπει. Γιά νά κάνει κάτι...χλωμό τό κόβω!! :2funny:
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
3.968
Like
3.263
Πόντοι
1.706
OP
OP
Ακροατής_

Ακροατής_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.446
Like
3.412
Πόντοι
456
Δεν θα το έφτανα ως εκεί, αλλά πολλά από αυτά τα ντυσίματα που ανεβάζει είναι κάπως περίεργες προτιμήσεις... :idiot:
Θά μέ βγάλεις καί εσύ γκόμενα ?
Από Zigolo πάω τώρα σέ γκόμενα. Δέν ξέρω πώς νά τό πάρω...μέ αναβάθμισες ?
Ευτυχώς!! Εχω τεράστια αποθέματα χιούμορ!! :2funny:
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
3.968
Like
3.263
Πόντοι
1.706
Θά μέ βγάλεις καί εσύ γκόμενα ?
Από Zigolo πάω τώρα σέ γκόμενα. Δέν ξέρω πώς νά τό πάρω...μέ αναβάθμισες ?
Ευτυχώς!! Εχω τεράστια αποθέματα χιούμορ!! :2funny:
Τέτοιες προτιμήσεις ανδρών κυμαίνονται, κατά την άποψή μου, σε ένα φάσμα από το καλλιτεχνικό ως το γκέι.
Γέλασα με κάποια που είδα, γιατί ήταν μακριά από τα γούστα μου. Υπήρχαν και κάποια λίγα που μου άρεσαν βέβαια.
 
OP
OP
Ακροατής_

Ακροατής_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.446
Like
3.412
Πόντοι
456
Τέτοιες προτιμήσεις ανδρών κυμαίνονται, κατά την άποψή μου, σε ένα φάσμα από το καλλιτεχνικό ως το γκέι.
Γέλασα με κάποια που είδα, γιατί ήταν μακριά από τα γούστα μου. Υπήρχαν και κάποια λίγα που μου άρεσαν βέβαια.
Νά ξέρεις ότι οι άνδρες, πού είχαν καί έχουν πολυτάραχη σεξουαλική ζωή,
μόνο μέ γυναίκες, έχουν τεράστια εμπειρία στό ντύσιμο!!
Αν βρίσκονται καί στόν καλλιτεχνικό χώρο, τότε είναι ακόμα πιό εμπρός!!
Αυτά βέβαια είναι γιά αυτούς πού καταλαβαίνουν. Οχι γιά ανεγκέφαλους...καί κάφρους!!
Καί δυστυχώς οι περισσότεροι άνδρες πού είναι αγάμητοι, δέν γνωρίζουν από αυτά.
Ακριβώς τό ίδιο, συμβαίνει καί μέ αρκετές γκόμενες. Είναι παντελώς άσχετες!! :dunno:
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
3.968
Like
3.263
Πόντοι
1.706
Νά ξέρεις ότι οι άνδρες, πού είχαν καί έχουν πολυτάραχη σεξουαλική ζωή,
μόνο μέ γυναίκες, έχουν τεράστια εμπειρία στό ντύσιμο!!
Αν βρίσκονται καί στόν καλλιτεχνικό χώρο, τότε είναι ακόμα πιό εμπρός!!
Αυτά βέβαια είναι γιά αυτούς πού καταλαβαίνουν. Οχι γιά ανεγκέφαλους...καί κάφρους!!
Καί δυστυχώς οι περισσότεροι άνδρες πού είναι αγάμητοι, δέν γνωρίζουν από αυτά.
Ακριβώς τό ίδιο, συμβαίνει καί μέ αρκετές γκόμενες. Είναι παντελώς άσχετες!! :dunno:
Άρα μιλάς για άλλους άντρες, γιατί εσύ έχεις περιορισμένη εμπειρία, και συγκεκριμμένα στον καλλιτεχνικό χώρο, από ό,τι φαίνεται.
Από αυτά που έβαλες, μία businesswoman, ας πούμε θα είχε λίγες επιλογές.
 
OP
OP
Ακροατής_

Ακροατής_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.446
Like
3.412
Πόντοι
456
Άρα μιλάς για άλλους άντρες, γιατί εσύ έχεις περιορισμένη εμπειρία, και συγκεκριμμένα στον καλλιτεχνικό χώρο, από ό,τι φαίνεται.
Από αυτά που έβαλες, μία businesswoman, ας πούμε θα είχε λίγες επιλογές.
Μιλάω καί γιά άλλους άνδρες. Αλλά καί γιά τήν πάρτη μου. Ανθρωπος σχετικός τό καταλαβαίνει αμέσως!!
Αν δέν έχω εγώ μία σχετική εμπειρία, μέ σχεδόν 40 χρόνια έντονης σεξουαλικής ζωής μέ γκόμενες...ποιός έχει ?
Κάτι ψεύτες καί λαδοπόντικες, πού τό παίζουν γαμιάδες ? Εγώ δέν τό έπαιξα ποτέ γαμέας, καί ούτε πρόκειται!!
Μόνο τυριά, μπούληδες, αγάμητοι, άσχετοι θά έχουν αντίθετη γνώμη από αυτά πού λέω. Αυτά είναι τά βασικά.
Μά δέν έχω βάλει όλες τίς παραμέτρους. Τό ντύσιμο είναι ανεξάντλητο. Δέν καλύπτεται...μέ 10 Photos!!
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
3.968
Like
3.263
Πόντοι
1.706
Μιλάω καί γιά άλλους άνδρες. Αλλά καί γιά τήν πάρτη μου. Ανθρωπος σχετικός τό καταλαβαίνει αμέσως!!
Αν δέν έχω εγώ μία σχετική εμπειρία, μέ σχεδόν 40 χρόνια έντονης σεξουαλικής ζωής μέ γκόμενες...ποιός έχει ?
Κάτι ψεύτες καί λαδοπόντικες, πού τό παίζουν γαμιάδες ? Εγώ δέν τό έπαιξα ποτέ γαμέας, καί ούτε πρόκειται!!
Μόνο τυριά, μπούληδες, αγάμητοι, άσχετοι θά έχουν αντίθετη γνώμη από αυτά πού λέω. Αυτά είναι τά βασικά.
Μά δέν έχω βάλει όλες τίς παραμέτρους. Τό ντύσιμο είναι ανεξάντλητο. Δέν καλύπτεται...μέ 10 Photos!!

Έχεις πολύ χαμηλό προφίλ, αυτό να λέγεται. Μην αναφέρουμε και τις 25άρες που ρίχνεις με το look μόνο.

Ως άπειρος στο γυναικείο ντύσιμο περιμένω με αγωνία τα μοντελάκια που θα ανεβάσεις για businesswomen, γιατί αυτές με ενδιαφέρουν.
Για να δούμε αν ξέρεις από επιχειρηματικό κόσμο ή συναναστρέφεσαι μόνο χαριτοδιπλωμένους της καλλιτεχνίας... :D:
 
OP
OP
Ακροατής_

Ακροατής_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.446
Like
3.412
Πόντοι
456
Έχεις πολύ χαμηλό προφίλ, αυτό να λέγεται. Μην αναφέρουμε και τις 25άρες που ρίχνεις με το look μόνο.

Ως άπειρος στο γυναικείο ντύσιμο περιμένω με αγωνία τα μοντελάκια που θα ανεβάσεις για businesswomen, γιατί αυτές με ενδιαφέρουν.
Για να δούμε αν ξέρεις από επιχειρηματικό κόσμο ή συναναστρέφεσαι μόνο χαριτοδιπλωμένους της καλλιτεχνίας... :D:
Εσένα αυτό σέ μάρανε. Γιά τίς γκόμενες πού παίζω.
Ε...τί νά κάνω Κακογερέ μου. Αφού μέ θέλουν, νά τούς πώ όχι ?
Κοίτα εδώ ρέ γατάκι, επαγγελματικό look από γκόμενες. Μάθε μπαλίτσα!! :wink:




Business Casual Outfit


d2.png
d3.png
f1.png
f4.png
f5.png
f6.png
f7.png
f8.png
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom