Νέα

Γυναίκα σκότωσε 43χρονο μέσα στη μέση του δρόμου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Anemodoura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 197
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.822
Like
16.581
Πόντοι
3.656
Εν τω μεταξύ, κάποιοι έγραψαν και την περίπτωση swinging και αυτή να "κόλλησε".
Μου φαίνεται πιθανό, καθώς δε μπορώ να αποδεχθώ ότι αυτή τον κυνηγούσε και τα ζευγάρια έκαναν παρέα κανονικά.


swinging στην ελλάδα ;;;;

θυμίζω τι εστί ελλάδα και ζευγάρια !!!!!




 

Watcher17

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2023
Μηνύματα
498
Like
1.050
Πόντοι
201
Θέλουν να εχουν την ψευδαίσθηση ότι τους έκατσε επειδή την έψησαν και ειναι ωραίοι και μετράνε και οχι επειδη την πλήρωσαν.
Για αυτο χάνουν την ισσοροπια τους και ρισκάρουν πολλοί την σχέση τους ή τον γάμο τους.Μαλακες είναι οι επιχειρηματίες, ροκ σταρ κτλ?Πανε μόνο με επαγγελματίες....ξέσπανε, ψυχική εκτόνωση,ισσοροπια και μετα Δημιουργια.Ετσι μένεις πάντα στους στόχους σου αναπόσπαστος κ συνεχίζεις.Δεν μπλέκεις με την βλακεια που έχει έξω.Προσωπική ,εξέλιξη ηρεμία είναι το παν σήμερα σε έναν κόσμο ο οποίος ψάχνει χορηγούς η εξυπηρετήσεις η να βγάλουν τα απωθημένα τους πάνω σου.Δεν αξίζει.Αδικος κόπος κ ανούσιος.
Γνώμη μου έτσι?
 

Rand0m1

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
6.097
Κριτικές
1
Like
5.611
Πόντοι
2.356
Για αυτο χάνουν την ισσοροπια τους και ρισκάρουν πολλοί την σχέση τους ή τον γάμο τους.Μαλακες είναι οι επιχειρηματίες, ροκ σταρ κτλ?Πανε μόνο με επαγγελματίες....ξέσπανε, ψυχική εκτόνωση,ισσοροπια και μετα Δημιουργια.Ετσι μένεις πάντα στους στόχους σου αναπόσπαστος κ συνεχίζεις.Δεν μπλέκεις με την βλακεια που έχει έξω.Προσωπική ,εξέλιξη ηρεμία είναι το παν σήμερα σε έναν κόσμο ο οποίος ψάχνει χορηγούς η εξυπηρετήσεις η να βγάλουν τα απωθημένα τους πάνω σου.Δεν αξίζει.Αδικος κόπος κ ανούσιος.
Γνώμη μου έτσι?
Μόνο ισορροπία, ρε τύπε; Σαν τον Βέγγο τρέχουν όλοι όλη μέρα επειδή είναι οικογενειάρχες και πρέπει να φέρουν το χρήμα στο σπίτι, λεφτά για φροντιστήρια, Αγγλικά, καράτε, δραστηριότητες κάθε ΣΚ, αρχίδια, μύδια και όλα αυτά και καλά "για την κοινωνία".

Πραγματικά αυτό το αποτυχημένο κοινωνικό μοντέλο που λέγεται γάμος πνέει τα λοίσθια και απλά δεν το έχουν καταλάβει ή δε θέλουν να το καταλάβουν διότι αν το παραδεχτεί κάποιος, κλονίζεται όλο το οικοδόμημα πάνω στο οποίο έχει βασίσει την ύπαρξή του.
 

Watcher17

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2023
Μηνύματα
498
Like
1.050
Πόντοι
201
Μόνο ισορροπία, ρε τύπε; Σαν τον Βέγγο τρέχουν όλοι όλη μέρα επειδή είναι οικογενειάρχες και πρέπει να φέρουν το χρήμα στο σπίτι, λεφτά για φροντιστήρια, Αγγλικά, καράτε, δραστηριότητες κάθε ΣΚ, αρχίδια, μύδια και όλα αυτά και καλά "για την κοινωνία".

Πραγματικά αυτό το αποτυχημένο κοινωνικό μοντέλο που λέγεται γάμος πνέει τα λοίσθια και απλά δεν το έχουν καταλάβει ή δε θέλουν να το καταλάβουν διότι αν το παραδεχτεί κάποιος, κλονίζεται όλο το οικοδόμημα πάνω στο οποίο έχει βασίσει την ύπαρξή του.
Πολύ σωστός..προσυπογράφω. Και εκτός γάμου υπάρχουν πολλά προβλήματα. Γενικά υπάρχει κλίμα αρρώστο γύρω μας.
 

Rand0m1

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
6.097
Κριτικές
1
Like
5.611
Πόντοι
2.356
Συμφωνώ κι εγώ. Τρελαμένοι είναι όλοι, τους βλέπεις στο φανάρι που είναι έτοιμοι να ορμήσουν, μόνο επειδή κοίταξες ξερω γω. Η φάση είναι ότι όλη αυτή η βία τελευταία, έχει σκάσει μετά τα μνημόνια.

Πραγματικά χρειάζεται επιστημονική μελέτη στο ΕΚΠΑ ξερω γω.
 
OP
OP
Anemodoura

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
13.960
Like
29.979
Πόντοι
6.056

Περιεργη υποθεση, οι μεν τα ρίχνουν στους δεν.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.509
Κριτικές
62
Like
41.268
Πόντοι
8.530

Δε δειχνει και δυνατη για να τον εφαγε πισωπλατα παντως. Αν τις εφαγε πλατη με μπουφαν και μπλουζακι ζακετα απο μέσα και οχι λαιμο περιεργο ειναι να πεθανε επιτοπου.
Γιατι περίεργο;
Με οδοντογλυφίδα τον χτύπησε;
Τίποτα πιο δυνατό από την απόγνωση...
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
22.073
Κριτικές
99
Like
47.511
Πόντοι
21.511

"Με έκανε βούκινο, δεν άντεχα άλλο την πίεση" είπε η 39χρονη που μαχαίρωσε θανάσιμα τον ξυλουργό​

:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
 
OP
OP
Anemodoura

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
13.960
Like
29.979
Πόντοι
6.056

"Με έκανε βούκινο, δεν άντεχα άλλο την πίεση" είπε η 39χρονη που μαχαίρωσε θανάσιμα τον ξυλουργό​

:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
:2funny::2funny::2funny: Ρε τι καραγκιοζιλικια ειναι αυτα!;;

Και καλα δεν κατάλαβε οτι την πήδαγε αλλος;;:2funny::2funny:
 

aunanisths

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2023
Μηνύματα
368
Like
855
Πόντοι
81
1707054447467.png

Κάτι πρέπει να γίνει με όλους αυτούς τους κακούς άνδρες που αναγκάζουν τις γυναίκες να τους σκοτώνουν και πρέπει να κάνουν και ένα σωρό ώρες community service μετά και να χάνουν τον χρόνο τους.
 

madrach

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2015
Μηνύματα
1.980
Κριτικές
10
Like
1.380
Πόντοι
506
μπαινατε στην 39 χρονη; ψηφοφορια!
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
7.197
Κριτικές
18
Like
16.217
Πόντοι
4.546
1707054447467.png

Κάτι πρέπει να γίνει με όλους αυτούς τους κακούς άνδρες που αναγκάζουν τις γυναίκες να τους σκοτώνουν και πρέπει να κάνουν και ένα σωρό ώρες community service μετά και να χάνουν τον χρόνο τους.
Εγώ πάντως τέτοια ποινή σε άνδρα, ΔΕΝ έχω δει. Η πατριαρχια φταίει.
 

fiodord77

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2024
Μηνύματα
22
Like
45
Πόντοι
0
Αυτό τώρα θα το λέμε αντροκτονία ?

Έχουν ξεφύγει
Όπως και να το πούμε σημασία έχει ότι ο κόσμος έχει φρικάρει και τραβάει πια ο άλλος μαχαίρι για ασήμαντη αφορμή.
Ποσο μάλλον αν έχεις φάει και καμία φρίκη.
Κριμα.
 

aunanisths

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2023
Μηνύματα
368
Like
855
Πόντοι
81
Εγώ πάντως τέτοια ποινή σε άνδρα, ΔΕΝ έχω δει. Η πατριαρχια φταίει.
Αναλογικά είμαστε καμιά δεκαετία πριν την 1η Κομμούνα του Παρισιού και οι ευγενείς κουνάνε το δάχτυλο στους χωριάτες, φωνάζουν ότι καταπιέζονται απ'αυτούς και τους λένε να φάνε παντεσπάνι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom