Νέα

Γυμνισμός, σεξ στο ΚΑΠΕ στο Σούνιο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kayliariskwstas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 231
  • Εμφανίσεις 66K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.290
Κριτικές
124
Like
6.338
Πόντοι
5.097
εγω το εχω πει πολλες φορες , σε παραλιες γυμνιστων μην πηγαινετε με το σκεπτικο να παιχτει καποια φαση ! πηγαινετε να χαλαρωσετε και να κανετε το μαυρισμα σας με περισσοτερη ηρεμια !

το ποιο πιθανο ειναι να πεσετε σε λεσβιες ή ανωμαλες γυναικες ! και οι περιπτωσεις που να παιχτει καποια φαση ειναι πολυ μικρη !

Τύπε πηγαίνω αρκετά συχνά και δεν έχω πετύχει ποτέ λεσβίες!!! Σωστό το σκεπτικό σου πάντως για τις παραλίες γενικά.
 

nec

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2010
Μηνύματα
128
Κριτικές
3
Like
226
Πόντοι
1
πουστρακια και ματακηδες περισσοτερο...τιποτα αλλο.αν θες φαση ισως σε καποιο νησι, αν κατσει...
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.804
Κριτικές
20
Like
12.602
Πόντοι
4.546
Τύπε έχει φουλ ματάκηδες και ανώμαλους το ΚΑΠΕ,υπάρχουν και σελίδες στο φεις που τα συζητούν κιόλας.

Η χαρά των ανώμαλων, ηδονοβλεψιών κτλ. σε τέτοιου είδους παραλίες!

 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.290
Κριτικές
124
Like
6.338
Πόντοι
5.097
Ένα ζευγάρι γυμνιστών έγραψε στο φεις ότι πήγε σήμερα το πρωί για γυμνισμό στο ΚΑΠΕ και υπήρχαν 2 ζευγάρια που έκαναν μπάνιο με μαγιώ συν 5 μπακούρια και αυτοί με μαγιώ  :S :S :think: :think: :jerking: :jerking: :jerking: :headbang: :headbang: :headbang:.
 

billstrongforce

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2017
Μηνύματα
36
Like
2
Πόντοι
0
πάω συχνά ΚΑΠΕ, έχει ζευγαρακια γυμνιστές, gay κ σχεδόν ποτέ γυναίκες μόνες τους ή παρέες γυναικών γυμνιστριες, συχνότερα φοιτητοπαρεες γυναίκες άντρες κλπ, είναι πιο απόμερη φάση κ χαλαρώνεις εύκολα κ φάσεις παίζουν σε διπλανό κολπάκι π πας κολυμπώντας.

* Μια διπλανή παραλία γυμνιστων δίπλα σε αυτή με τα σκαλάκια είναι ακόμα γυμνιστων ; πως πας εκεί;
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.310
Κριτικές
3
Like
1.152
Πόντοι
216
πάω συχνά ΚΑΠΕ, έχει ζευγαρακια γυμνιστές, gay κ σχεδόν ποτέ γυναίκες μόνες τους ή παρέες γυναικών γυμνιστριες, συχνότερα φοιτητοπαρεες γυναίκες άντρες κλπ, είναι πιο απόμερη φάση κ χαλαρώνεις εύκολα κ φάσεις παίζουν σε διπλανό κολπάκι π πας κολυμπώντας.

* Μια διπλανή παραλία γυμνιστων δίπλα σε αυτή με τα σκαλάκια είναι ακόμα γυμνιστων ; πως πας εκεί;
Με τα ποδια.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Ένα ζευγάρι γυμνιστών έγραψε στο φεις ότι πήγε σήμερα το πρωί για γυμνισμό στο ΚΑΠΕ και υπήρχαν 2 ζευγάρια που έκαναν μπάνιο με μαγιώ συν 5 μπακούρια και αυτοί με μαγιώ  :S :S :think: :think: :jerking: :jerking: :jerking: :headbang: :headbang: :headbang:.
και δεν kαλεσαν την αστυνομια για προσβολη της δημοσιας αιδους?
 

alterboy

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2014
Μηνύματα
117
Κριτικές
3
Like
127
Πόντοι
1
Αυτό το θέμα γιατί βρίσκεται στην κατηγορία gay?
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.290
Κριτικές
124
Like
6.338
Πόντοι
5.097
Αυτό το θέμα γιατί βρίσκεται στην κατηγορία gay?

Τύπε πάντα σε αυτές τις παραλίες ένα καλό ποσοστό θα είναι γκέι,να χαίρεσαι που τα γράφουμε εδώ κι ενημερώνεσαι.
 

JohnHelen11

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2016
Μηνύματα
15
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
20
Ήταν κανείς χτες Κυριακή στην παραλία γυμνιστών στο καπε?
 

tsolias21cm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2019
Μηνύματα
380
Like
4.358
Πόντοι
441
Καλησπέρα σας

Θέλω ενημέρωση για την παραλία κλπ.

Θα ήθελα να πάω το ΣΚ αν έχει καλό καιρό
Παίζει τίποτα φάσεις κλπ...

Επίσης όποιος ξέρει παραλίες γυμνιστών χαλάρωσης κλπ.
ας με ενημερώσει να μάθω...
 

Marina_cd

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2019
Μηνύματα
483
Like
155
Πόντοι
1
Καλησπέρα σας

Θέλω ενημέρωση για την παραλία κλπ.

Θα ήθελα να πάω το ΣΚ αν έχει καλό καιρό
Παίζει τίποτα φάσεις κλπ...

Επίσης όποιος ξέρει παραλίες γυμνιστών χαλάρωσης κλπ.
ας με ενημερώσει να μάθω...
πάλι άρχισες τα κλπ.  :grin:
 

giovanni845

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2010
Μηνύματα
654
Like
252
Πόντοι
26
Καλησπέρα σας

Θέλω ενημέρωση για την παραλία κλπ.

Θα ήθελα να πάω το ΣΚ αν έχει καλό καιρό
Παίζει τίποτα φάσεις κλπ...

Επίσης όποιος ξέρει παραλίες γυμνιστών χαλάρωσης κλπ.
ας με ενημερώσει να μάθω...

Είναι μια κανονική απλή παραλία γυμνιστών.
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.290
Κριτικές
124
Like
6.338
Πόντοι
5.097
Τετάρτη 10/06 απόγευμα πήγα για μπάνιο με  την κοκκινομάλλα μιλφάρα μου στο ΚΑΠΕ,αρχικά στην παραλία που είναι δίπλα σε αυτήν που κάνουν με μαγιό. Είχε αρκετό κόσμο για καθημερινή,πρέπει να ήμασταν κάπου 6 ζευγάρια και καμιά 10αρια μπακούρια συν 2 ώριμες αλλοδαπές μάλλον λεσβίες  :S :S :rockon: :rockon:. Ο καιρός ήταν φανταστικός για μπανάκι και το απολαύσαμε  :heavymetalbig: :heavymetalbig: :rockon: :rockon:.Μέχρι τις 19:00 έφυγε και το τελευταίο ζευγάρι χωρίς να έχει παιχτεί κάποια φάση  :S :S.Μετά από λίγο φύγαμε και εμείς και πήγαμε για μια βουτιά στην διπλανή (των γυμνιστών) για να δούμε από εκεί το φημισμένο ηλιοβασίλεμα. Στην διπλανή παραλία ήμασταν εντελώς μόνοι μας και μετά από το μπανάκι έριξα ένα ρομαντικό γαμήσι στην δικιά μου και την κάναμε. Γενικά παρατήρησα πάρα πολύ κόσμο για καθημερινή αλλά χωρίς διάθεση για παιχνίδι από πλευράς ζευγαριών. Τέλος να πω πως όσες φορές έχω πάει για γυμνισμό στο ΚΑΠΕ,έχω πετύχει πάντα έναν τύπο ψαρομάλλη με σκατόφατσα ο οποίος πάντα πλησιάζει κάποιο ζευγάρι και λέει κάποια μαλακία του στυλ εδώ είναι καλύτερα να στρώσετε την πετσέτα σας,τώρα είναι ωραία η θάλασσα να βουτήξετε,προσέξτε τις πέτρες εκεί και διάφορες τέτοιες παπαριές  :jerking: :jerking: :jerking:.Ο τύπος φαίνεται εντελώς αγάμητος και προφανώς προσπαθεί να προσεγγίσει κάποιο ζευγάρι  :jerking: :jerking: :birdman: :birdman: :birdman:.Όσες φορές τον έχω πετύχει εγώ έχει απαξιωθεί απ'όλα τα ζευγάρια,επίσης απ'ότι έχω καταλάβει αρκετά ζευγάρια τον ξέρουν πλέον πόσο μαλάκας είναι οπότε πλέον κάνει κίνηση μόνο αν δει κάποιο καινούργιο ζευγάρι  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

cost2001

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.812
Like
8.348
Πόντοι
2.306
Τετάρτη 10/06 απόγευμα πήγα για μπάνιο με  την κοκκινομάλλα μιλφάρα μου στο ΚΑΠΕ,αρχικά στην παραλία που είναι δίπλα σε αυτήν που κάνουν με μαγιό. Είχε αρκετό κόσμο για καθημερινή,πρέπει να ήμασταν κάπου 6 ζευγάρια και καμιά 10αρια μπακούρια συν 2 ώριμες αλλοδαπές μάλλον λεσβίες  :S :S :rockon: :rockon:. Ο καιρός ήταν φανταστικός για μπανάκι και το απολαύσαμε  :heavymetalbig: :heavymetalbig: :rockon: :rockon:.Μέχρι τις 19:00 έφυγε και το τελευταίο ζευγάρι χωρίς να έχει παιχτεί κάποια φάση  :S :S.Μετά από λίγο φύγαμε και εμείς και πήγαμε για μια βουτιά στην διπλανή (των γυμνιστών) για να δούμε από εκεί το φημισμένο ηλιοβασίλεμα. Στην διπλανή παραλία ήμασταν εντελώς μόνοι μας και μετά από το μπανάκι έριξα ένα ρομαντικό γαμήσι στην δικιά μου και την κάναμε. Γενικά παρατήρησα πάρα πολύ κόσμο για καθημερινή αλλά χωρίς διάθεση για παιχνίδι από πλευράς ζευγαριών. Τέλος να πω πως όσες φορές έχω πάει για γυμνισμό στο ΚΑΠΕ,έχω πετύχει πάντα έναν τύπο ψαρομάλλη με σκατόφατσα ο οποίος πάντα πλησιάζει κάποιο ζευγάρι και λέει κάποια μαλακία του στυλ εδώ είναι καλύτερα να στρώσετε την πετσέτα σας,τώρα είναι ωραία η θάλασσα να βουτήξετε,προσέξτε τις πέτρες εκεί και διάφορες τέτοιες παπαριές  :jerking: :jerking: :jerking:.Ο τύπος φαίνεται εντελώς αγάμητος και προφανώς προσπαθεί να προσεγγίσει κάποιο ζευγάρι  :jerking: :jerking: :birdman: :birdman: :birdman:.Όσες φορές τον έχω πετύχει εγώ έχει απαξιωθεί απ'όλα τα ζευγάρια,επίσης απ'ότι έχω καταλάβει αρκετά ζευγάρια τον ξέρουν πλέον πόσο μαλάκας είναι οπότε πλέον κάνει κίνηση μόνο αν δει κάποιο καινούργιο ζευγάρι  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
Μήπως αυτός ο τύπος που αναφέρεις είναι ο γνωστός PoutsaKaggelo που γράφει και εδώ στο Bou  :2funny: :2funny: :2funny:
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.290
Κριτικές
124
Like
6.338
Πόντοι
5.097
Μήπως αυτός ο τύπος που αναφέρεις είναι ο γνωστός PoutsaKaggelo που γράφει και εδώ στο Bou  :2funny: :2funny: :2funny:

Τύπε αυτός κάθε χρόνο όλο το καλοκαίρι πρέπει να είναι κάθε μέρα εκεί,κάνε μια τυχαία επίσκεψη και σίγουρα θα τον καταλάβεις,μιλάμε για σκληρό μαλάκα.
 

sakarvats

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.403
Κριτικές
107
Like
7.858
Πόντοι
6.585
Τύπε αυτός κάθε χρόνο όλο το καλοκαίρι πρέπει να είναι κάθε μέρα εκεί,κάνε μια τυχαία επίσκεψη και σίγουρα θα τον καταλάβεις,μιλάμε για σκληρό μαλάκα.

.. η εμπειρία λέει ότι κάθε τέτοια παραλία, έχει κ τον μαλάκα της  :jerking: :jerking: :jerking:
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.290
Κριτικές
124
Like
6.338
Πόντοι
5.097
.. η εμπειρία λέει ότι κάθε τέτοια παραλία, έχει κ τον μαλάκα της  :jerking: :jerking: :jerking:

Τύπε έτσι είναι,όπως έχουν τα τσοντάδικα τα ζόμπι τους,το ίδιο και οι παραλίες έχουν τους αυνάνες τους.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom