Νέα

Γυμνισμό κάνετε;;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tromeros
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 621
  • Εμφανίσεις 117K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Intruder80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2020
Μηνύματα
911
Κριτικές
2
Like
3.080
Πόντοι
446
Θα έκανα ετσι για την φάση...σε ποια παραλία της Αττικής μαζεύονται οι...πρωτόκλαστοι????
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.898
Κριτικές
38
Like
4.926
Πόντοι
2.696
Έχει πάει κάποιος στο ΚΑΠΕ πρόσφατα να μας πει σε τι κατάσταση είναι η παραλία;Ένας φίλος μου είπε ότι κάποιος είπε-δεν έχει ιδία άποψη-ότι μια κακοκαιρία το Νοέμβριο εκανε ζημιά στην παραλία με πτώσεις βράχων κλπ.Ισχύει ή είναι ράδιο αρβύλα;Θέλω να πάω με τη δικιά μου αύριο ή την Παρασκευή και δεν έχω όρεξη να κάνω άσκοπα χιλιόμετρα αν είναι χάλια...
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.898
Κριτικές
38
Like
4.926
Πόντοι
2.696

Johnny Red2

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
4 Οκτ 2023
Μηνύματα
1.278
Κριτικές
70
Like
12.335
Πόντοι
25.036
Γυμνισμό, βέβαια, πάω στήνω μια κάμερα στην παραλία γυμνιστών και εγώ είμαι γυμνός σπίτι μου και τον παίζω. Να κάνετε γυμνισμό παιδιά καλή φάση...
:thumbsup:
 

BIG_BIG_BEN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
1.243
Like
1.981
Πόντοι
216
Έχω πεθυμήσει πάντως να ξαπλάρω γυμνός στον ήλιο σε μια ερημική ακροθαλασσιά.

Καλή εποχή είναι τώρα ακόμη, που είναι και πιο ήπιος ο ήλιος.

Ό,τι προλάβουμε.
 
  • Like
Αντιδράσεις: stelda

bigmountain

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
22 Οκτ 2022
Μηνύματα
3.355
Κριτικές
113
Like
25.365
Πόντοι
26.386
Φίλτατοι, η γνώμη μου είναι ότι γυμνισμό κάνεις για την ελευθερία που δίνει, όχι για να πάρεις μάτι.

Ο γυμνισμός είναι τρόπος ζωής.

Τώρα εάν κάτσει και γνωριμία μέσω αυτού, είναι άλλη ιστορία.

:hi:
 

georgepet

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2014
Μηνύματα
633
Like
1.353
Πόντοι
206
Έχει πάει κάποιος στο ΚΑΠΕ πρόσφατα να μας πει σε τι κατάσταση είναι η παραλία;Ένας φίλος μου είπε ότι κάποιος είπε-δεν έχει ιδία άποψη-ότι μια κακοκαιρία το Νοέμβριο εκανε ζημιά στην παραλία με πτώσεις βράχων κλπ.Ισχύει ή είναι ράδιο αρβύλα;Θέλω να πάω με τη δικιά μου αύριο ή την Παρασκευή και δεν έχω όρεξη να κάνω άσκοπα χιλιόμετρα αν είναι χάλια...
Ισχύει πήγαμε εμείς πέσανε κάτι βράχοι αλλά είναι ακόμα προσβάσιμη με καβατζες η παραλία.
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.898
Κριτικές
38
Like
4.926
Πόντοι
2.696
Ευχαριστώ.Μπορεί να πάμε να δούμε.Πάνε άτομα ή είναι νωρίς;Όχι ότι με εδιαφέρει κιόλας,καλύτερα να μην έρχεται κανείς!
 

Johnny Red2

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
4 Οκτ 2023
Μηνύματα
1.278
Κριτικές
70
Like
12.335
Πόντοι
25.036
Έχει πάει κάποιος στο ΚΑΠΕ πρόσφατα να μας πει σε τι κατάσταση είναι η παραλία;Ένας φίλος μου είπε ότι κάποιος είπε-δεν έχει ιδία άποψη-ότι μια κακοκαιρία το Νοέμβριο εκανε ζημιά στην παραλία με πτώσεις βράχων κλπ.Ισχύει ή είναι ράδιο αρβύλα;Θέλω να πάω με τη δικιά μου αύριο ή την Παρασκευή και δεν έχω όρεξη να κάνω άσκοπα χιλιόμετρα αν είναι χάλια...
Να μας πεις μέρα και ώρα να έρθουμε για παρέα...
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.898
Κριτικές
38
Like
4.926
Πόντοι
2.696
Για παρέα,ή για να την παίξεις βλέποντας τη δικιά μου;Άσε,δε θέλει άλλη ρύπανση η θάλασσα...Αρκούν οι μαλάκες που αφήνουν σκουπίδια στην παραλία,δε θέλει και μαλάκες να χύνουν
 

georgepet

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2014
Μηνύματα
633
Like
1.353
Πόντοι
206
Ευχαριστώ.Μπορεί να πάμε να δούμε.Πάνε άτομα ή είναι νωρίς;Όχι ότι με εδιαφέρει κιόλας,καλύτερα να μην έρχεται κανείς!
Φιλος εμείς πήγαμε απλά για την βόλτα τα μπάνια στο καπε τα αρχίζουμε απο Μάιο τη μέρα που πήγαμε δεν υπήρχε ψυχη
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.898
Κριτικές
38
Like
4.926
Πόντοι
2.696
Φίλτατοι, η γνώμη μου είναι ότι γυμνισμό κάνεις για την ελευθερία που δίνει, όχι για να πάρεις μάτι.

Ο γυμνισμός είναι τρόπος ζωής.

Τώρα εάν κάτσει και γνωριμία μέσω αυτού, είναι άλλη ιστορία.

:hi:
Μην τα λες αυτά εδώ...Οι μισοί νομίζουν ότι θα πάνε σε μια παραλία,θα βρουν θεογκόμενες,μοντέλα σαν αυτά στα περιοδικά και στα Sites και ότι θα επιλέξουν και ποια θα γαμήσουν,καθότι είναι όλοι άντρακλες,εμφανίσημοι και με χοντρά πορτοφόλια και οι γκόμενες θα κόψουν φλέβες,και θα τσακωθούν ποια θα γαμηθεί πρώτη...
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.898
Κριτικές
38
Like
4.926
Πόντοι
2.696
Φιλος εμείς πήγαμε απλά για την βόλτα τα μπάνια στο καπε τα αρχίζουμε απο Μάιο τη μέρα που πήγαμε δεν υπήρχε ψυχη
Ευχαριστώ,θα πάμε να δούμε και πώς έχει γίνει η παραλία,διότι δεν έχει και πολλές προσβάσιμες η Αττική,αν και αυτή καταστεί δύσκολη τότε θα ξενιτευόμαστε για το ραμνούντα να βρουμε παραλία
 

georgepet

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2014
Μηνύματα
633
Like
1.353
Πόντοι
206
Ευχαριστώ,θα πάμε να δούμε και πώς έχει γίνει η παραλία,διότι δεν έχει και πολλές προσβάσιμες η Αττική,αν και αυτή καταστεί δύσκολη τότε θα ξενιτευόμαστε για το ραμνούντα να βρουμε παραλία
Ισχύει απλά σαν τα νερά του ΚΑΠΕ εμείς δεν έχουμε βρει πουθενά.Ειχαμε ξεκινήσει με Κινέτα και μόλις είδαμε το Καπε παθαμε σοκ
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.898
Κριτικές
38
Like
4.926
Πόντοι
2.696
Ναι εντάξει είναι καλά εκεί αλλά το κακό είναι ότι Σ/Κ αν δεν πας πολύ νωρίς να πιάσεις θέση μετά δε βρίσκεις χώρο.Είναι κάποιοι ΜΑΛΑΚΕΣ που πιάνουν πολύ περισσότερο χώρο απ΄οτι πρέπει...
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.898
Κριτικές
38
Like
4.926
Πόντοι
2.696
Πέρσι το καλοκαίρι ο γνωστός καραγκιόζης της παραλίας,ο κοκκινοτρίχης με το μούσι,είχε στήσει 2 ομπρέλες στις άκρες...Μιλάμε για τέρμα ηλίθιο άτομο. Απορώ πώς και δεν τον έχουν λιντσάρει.Άσε που βάζει το τηλέφωνο δυνατά και ακούει μουσική και μας είχε σπάσει τα νεύρα ν΄ακούμε Παντελίδη...Πας για να ηρεμήσεις λίγο και έχεις το μαλάκα με τη μουσική.Κάτσαμε 1 ώρα και σηκωθήκαμε και φύγαμε...
 

Psata

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2023
Μηνύματα
24
Like
25
Πόντοι
0
Ευχαριστώ,θα πάμε να δούμε και πώς έχει γίνει η παραλία,διότι δεν έχει και πολλές προσβάσιμες η Αττική,αν και αυτή καταστεί δύσκολη τότε θα ξενιτευόμαστε για το ραμνούντα να βρουμε παραλία
Έχει πάρα πολλές προσβάσιμες
Ενδεικτικά εκτός αυτές που αναφέρατε

Λιμανάκια
Πυροσβεστική στο καβούρι
Κινέτα
Χαμολιά
Δικαστικά
ΠΙΚΠΑ Βούλας
Άγιος νικόλαος αναβύσσου
47,8 km αθηνών σουνίου
Ασημάκης
Καβάτζες μαύρο λιθάρι
Ακατοίκητα αγίας μαρίνας
Σούνιο

Όσον αφορά τα άλλα σου μηνύματα
Δεν μπορείς να διαλέγεις ποιος θέλεις να είναι στην παραλία
Θα είναι και μόνοι τους σκέτοι γυμνιστές
Θα είναι και παρέες gay
Η μόνοι τους gay
Θα είναι ματάκηδες
Θα είναι μπι
Θα είναι ζευγάρια η γυναίκες μόνες
Θα είναι καμάκια
Θα είναι κάποιοι που θέλουν να τον παίξουν
Θα είναι κάποιοι που θέλουν να παίξουν με ζευγάρια ή γυναίκες

Και Να σε ρωτήσω κάτι;
Πάει ένα ζευγάρι
Και αρχίζει η κοπέλα να κάνει διάφορα στον άντρα ή το αντίθετο
Το βρίσκεις παράλογο ή φυσιολογικό μερικοί που είναι σε αυτή την παραλία να αρχίσουν να τον παίζουν;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom