Νέα

Γυμναστήριο (ασκήσεις - συμπληρώματα διατροφής κλπ)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Xartinos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ειναι τριτοδευτερα τα ελλ.Γυμναστηρια;


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    21

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
Εγω λεω να αρχισω απευθειας με αυξητικη και igf γιατι ουτε η εφεδρινη δεν με σωζει ουτε τιποτα  :2funny:

η hgh θα σου γαμήσει τα πρέκια..αλωπεκεία, τριχοφυία, κλειτορίδα σα καρύδι...άσε που θα μιλάς σαν το σουγλάκο..

για να σωθείς 8α πάρεις τόσο ινσουλίνη που 8α κάνει το συκώτι σου βόλτες γύρω από τον εαυτό σου. :birdman:

ξεκίνα με διουρητικά και βλέπουμε...φουροσεμίδη για αρχή και μετά καλιο-συντηρητικά *P
 

quardeen

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
8.156
Like
4
Πόντοι
66
η hgh θα σου γαμήσει τα πρέκια..αλωπεκεία, τριχοφυία, κλειτορίδα σα καρύδι...άσε που θα μιλάς σαν το σουγλάκο..

για να σωθείς 8α πάρεις τόσο ινσουλίνη που 8α κάνει το συκώτι σου βόλτες γύρω από τον εαυτό σου. :birdman:

ξεκίνα με διουρητικά και βλέπουμε...φουροσεμίδη για αρχή και μετά καλιο-συντηρητικά *P
:2funny: οκ σαγαπω!!
 

Embrance

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2006
Μηνύματα
481
Like
0
Πόντοι
1
Αρχαριοι...trenbolona και ολα τα αλλα περισευουν(μαζι και τα νεφρα σας)
 

Ypsolon

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
1.676
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
Αχαχα.περαστικος και ειδα το αρθρ με τα συπληρωματα.Θα σας πω κατι και οσοι θελετε καταλεβετε το,οι αλλοι πεταξτε τα λεφτας σας:Η πρωτεινη γαλακτος ειναι γτπ.Αν νομιζετε οτι σε μιση ωρα ο οργανισμος θα αφομοιωση τοση πρωτεινη οση χρειαζετε να χτυσετε μυικη μαζα και οτι ο οργανισμος αποροφα μονο 30γρμ ΚΑΘΕ φορα,τοτε ζειτε σε αλλο κοσμο.

Η μαλακια με το bbing κτλ ειναι οτι οσα λεγοντε βασιζοντε σε bro-science,τι ειπε ο ενας ο αλλος και ο παραλος.Οταν διαβασετε μερικα καλα βιβλια γυμναστικης και διαβασετε και βρειτε οσοι ενδιαφερεστε πραγματικες ερευνες πανω σε προπονητικα θεματα θα κλαιτε τον χορνο που χασατε.

Δεν συμφονω με αυτα που λες, για ξεκαθαρισε τα λιγο, δηλαδη τρως μια φορα κρεας και εισαι αναβολικος για ολη την ημερα  :2funny: :2funny: γουατ δε φακ ιζ δις; Και μη ξεχνατε ρε οτι το σωμα μεγαλωνει κατα τον υπνο, τοτε εκρινονται οι καλες ορμονες
 

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
κανενα φαρμακο μην παρετε ποτε γιατι στο μελλον θα εχετε προβληματα
Μονο πρωτεινες

Αυτες ειναι οι αγαπημενες μου ασκησεις
Στηθος μπαρα
Πλατη μονοζυγο
Τρικεφαλα διζυγο και γαλλικες
Δικεφαλα αυτοσυγκεντρωσης
 

Ypsolon

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
1.676
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
Μιλας για τους αλλους γιατι εγω παω γυμναστηριο για να γυμνασω το πορνωδες σωμα μου και οχι για να κοιταζω γκομενακια!
Ασε που απο οσο εχω δει και οι περισστερες γκομενες κανουν το ιδιο... δεν πανε για γνωριμιες! Οποτε παει να την πεσει ενας τουμπανος σε καποια τρωει ενα ακυρο απο εδω μεχρι απεναντι  :2funny:

Εγω εχω γαμισει απειρες απο τα γυμναστηρια  :uglystupid: η γκομενα δεν θα κοιταξει τον καθε λαπα εκει, παει για συγκεκριμενο ταρτζετ γκρουπ.
τι εισαι απο αυτους τους γέρους που πανε για προπονηση;
 

Ypsolon

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
1.676
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
η hgh θα σου γαμήσει τα πρέκια..αλωπεκεία, τριχοφυία, κλειτορίδα σα καρύδι...άσε που θα μιλάς σαν το σουγλάκο..

για να σωθείς 8α πάρεις τόσο ινσουλίνη που 8α κάνει το συκώτι σου βόλτες γύρω από τον εαυτό σου. :birdman:

ξεκίνα με διουρητικά και βλέπουμε...φουροσεμίδη για αρχή και μετά καλιο-συντηρητικά *P

Η HGH δεν προκαλει αλωπεκια ρε, το αντιθετο, δυναμωνει τα νυχια και τις τριχες αφου την λενε foyntain of youth. και το δερμα βελτιωνει. Επισης ουτε τις φωνητικες χορδες επηρεαζει αυτο το κανει η τεστοστερονη. Τα αρνητικα ειναι η αυξηση του ογκου των εσωτερικων οργανων και οι καρκινοι
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
Η HGH δεν προκαλει αλωπεκια ρε, το αντιθετο, δυναμωνει τα νυχια και τις τριχες αφου την λενε foyntain of youth. και το δερμα βελτιωνει. Επισης ουτε τις φωνητικες χορδες επηρεαζει αυτο το κανει η τεστοστερονη. Τα αρνητικα ειναι η αυξηση του ογκου των εσωτερικων οργανων και οι καρκινοι

αυτα που λες ειναι γενικουρες

μιλαμε για περιστατικα που δεν εχουν προβλημα με την αυξητικη τους...

και για να κλεισω...παρενεργειες αυξητικης

1. Αλλεργικές αντιδράσεις,
2. Μυοκαρδιοπάθεια (και γενικά μυοπάθειες),
3. Υπέρταση,
4. Δυσανεξία στην γλυκόζη / σακχαρώδης διαβήτης,
5. Αυξημένη εφίδρωση,
6. Οστική υπερτροφία και αρθρίτιδα (πολλές φορές μόνιμη),
7. Οστεοπόρωση.
8. Επιπλέον μπορεί να προκληθούν περιφερικές νευροπάθειες,
9. Σπλαχνική υπερτροφία,
10. Επιδείνωση καρδιαγγειακών παθήσεων,
11. Καλοήθεις όγκους ή καρκίνους.
 

Embrance

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2006
Μηνύματα
481
Like
0
Πόντοι
1
Δεν συμφονω με αυτα που λες, για ξεκαθαρισε τα λιγο, δηλαδη τρως μια φορα κρεας και εισαι αναβολικος για ολη την ημερα  :2funny: :2funny: γουατ δε φακ ιζ δις; Και μη ξεχνατε ρε οτι το σωμα μεγαλωνει κατα τον υπνο, τοτε εκρινονται οι καλες ορμονες
Δεν με απασχολει αν συμφωνεις εσυ η οχι.Εγω ειπα κατι και οποιος θελει ψαχνει την επιστημονικηαληθεια και οχι να λεει οτι να ναι οπως εσυ,επιδη πιστευεις οτι τα 6 γευματα ειναι καλυτερα απο 2 η 3.Την προσωπικη σου αποψη κρατα την για εσενα.και επιδη εγω οπως ειπα,δεν μιλαω στον αερα οπως εσεις που αναπαραγετε γνωση του 40 που δεν υπρχε καμια ερευνα,διαβαστε τα υπολοιπα στο LeanGains.Οποιος θελει υπαρχει και βιβλιογραφια.
 

Embrance

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2006
Μηνύματα
481
Like
0
Πόντοι
1
Και μην ασχοληστε με γκομενες σε γυμναστηρια.Οι πιο πολλες δενε ιναι ουτε για φτυσιμο,γιατι πανε εκει κυριως για αυτοεπιβεβεωση οταν οι αλλοι εξω τα βραδια τις κλανουν και δεν τους δινουν σημασια.Πηγαινετε,καντε προπονηση,καντε φιλαρακια,φυγετε.End of story.
 

moschino1981

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2011
Μηνύματα
43
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ.ΠΗΓΑΙΝΑ ΓΥΜΝΣΤΗΡΙΟ ΚΑΙ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑ ΤΟΝ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ..ΘΑ ΑΡΧΗΣΩ ΞΑΝΑ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΧΑΣΩ 12-15 ΚΙΛΑ ΕΩΣ 20 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ.ΜΠΟΡΩ?ΤΙ ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΕ?ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ...
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ.ΠΗΓΑΙΝΑ ΓΥΜΝΣΤΗΡΙΟ ΚΑΙ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑ ΤΟΝ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ..ΘΑ ΑΡΧΗΣΩ ΞΑΝΑ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΧΑΣΩ 12-15 ΚΙΛΑ ΕΩΣ 20 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ.ΜΠΟΡΩ?ΤΙ ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΕ?ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ...

τυπε δυσκολα μας βαζεις. αν ανεβασεις τη προθεσμια μεχρι 23 αυγουστου τοτε να σου πουμε.
 
Εγγρ.
28 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.883
Like
4
Πόντοι
66
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ.ΠΗΓΑΙΝΑ ΓΥΜΝΣΤΗΡΙΟ ΚΑΙ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑ ΤΟΝ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ..ΘΑ ΑΡΧΗΣΩ ΞΑΝΑ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΧΑΣΩ 12-15 ΚΙΛΑ ΕΩΣ 20 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ.ΜΠΟΡΩ?ΤΙ ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΕ?ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ...


καθαρτικο καθε μερα κ φουλ χεσιμο
 

Επισκέπτης
85 άρης!
 

Συνημμένα

  • 156151_302386063179066_100002230236528_745461_1510527819_n.jpg
    156151_302386063179066_100002230236528_745461_1510527819_n.jpg
    43,5 KB · Εμφανίσεις: 10

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom