Νέα

Γυμναστήριο (ασκήσεις - συμπληρώματα διατροφής κλπ)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Xartinos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ειναι τριτοδευτερα τα ελλ.Γυμναστηρια;


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    21

aoratos2010

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.189
Like
2
Πόντοι
16

Επισκέπτης
βαγκο θεεεεεε τον χτιστον θελουμε πορνοφοτο τον ατακτον πορνομιονον σου!!!!!!!!!!!!!επιγοντοσ!!!!!!!!!!!!!!
 

Vagos The Pimp

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.965
Like
1
Πόντοι
16
βαγκο θεεεεεε τον χτιστον θελουμε πορνοφοτο τον ατακτον πορνομιονον σου!!!!!!!!!!!!!επιγοντοσ!!!!!!!!!!!!!!

Έχω μία για να βάλω χύστη μου, απλά να ξέρεις όσο καλή και αν είναι η φώτο, HATERS GONNA HATE!  :2funny:
 

Επισκέπτης
Έχω μία για να βάλω χύστη μου, απλά να ξέρεις όσο καλή και αν είναι η φώτο, HATERS GONNA HATE!  :2funny:
στισ πελοριεσ κτινοδεσ και πομποδεσ μπαλεσ σου μεγαλε εραστι τον ατακτον σιδερον!
αναμενουμε τα πομποδεσ και μεγαλιοδεσ μουσκουλα σου!!!
 

gergeles2

Νέο Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2011
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Χαιρετώ τους συναγωνιστές.. Προπόνηση δικέφαλα-τρικέφαλα σήμερα! 45 λεπτά πριν την προπόνηση χτυπάω 1 scoop hemorage και σκέφτομαι αποτυχημένα πεσίματα σε γκόμενες και φόλες σε μπουρδέλα για να με τσιτώσουν και να απαξιώσω τα βαρίδια στο μέγιστο δυνατό! Σκάω μύτη γυμναστήριο κόντρα ξυρισμένος, με ατημέλητο καρφάκι φρεσκοφιαγμένο, ηρωική τιράντα extra small ώστε να πετάγεται το στήθος μ απέξω και παντελόνι bodytalk.. (Φυσικά φορούσα και ζώνη για να δίνω την εντύπωση φουσκωτού π σέβεται τον εαυτό του)  :sunglasses:

Αρχίζω τώρα από 1)4 σετ μπάρα όρθιος για δικέφαλα (χωρίς κούνημα μέσης) και 4 σετ μπάρα(πιέσεις) με κλειστά χέρια για τρικέφαλα (από ένα σετ εναλλάξ χωρίς διάλειμα και όταν έκανα 1 σετ από την κάθεμια τότε μόνο ένα διαλειματάκι 40 δευτερολέπτων κ.ο.κ)
2)μπάρα καθιστός με χέρια στο μαξιλαράκι και εκτέλεση χωρίς κλέψιμο (χέρια μέχρι τέρμα κάτω και μετά μέχρι τέρμα πάνω) 4 σετ και 4 σετ κρανιοθραύστη (ή αλλιώς γαλλικές πιέσεις) με φουλ κιλά, ακολουθώντας στα σετ την διαδικασία π ανέφερα παραπάνω.
3)Βάζω τον πάγκο επικληνή και κάνω με βαράκια 3 σετάκια (για δικέφαλα πάντα) και για τρικέφαλα κάνω με το σχοινί κοιτώντας πάντα τον τρικέφαλο μ στον καθρεύτη!

Τελικό αποτέλεσμα αυτής της παθιασμένης και έντονης προπόνησης ήταν φυσικά τρελό πρήξιμο, μάγκες πραγματικά ήμουν λες και έβαλα λαδάκι (synthol) σε δικέφαλα-τρικέφαλα. Οι άλλοι χτυστοί κοιτούσαν τρελά, με μανία και φθόνο, ενώ οι γκόμενες στο διάδρομο και στα ποδήλατα ορέγονταν τα πρηγμένα "μπουριά μου", με καβλάντιζαν πραγματικά!  :headbang2:

Γυρνάω λοιπόν σπίτι και για μεταπροπονητικό βάζω την μάνα μ να μ χτυπήσει 2 σε'ι'κεριές, γιατί εγώ πήγα σπαστός στον καθρεύτη του μπάνιου να βγάλω το φανελάκι και να κάνω τις πόζες μου, ξέρετε φαντάζομαι τι εννοώ!. Στη μία σε'ι'κεριά 2 scoop isolate την Intrapro του Γκασπάρη (παιδιά φοβερή γεύση, την συνιστώ ανεπιφύλακτα σε όλους τους μερακλήδες χτυστούς του σάιτ!!) και στο άλλο το Darkmatter (post work out, βόμβα και αυτό, πολύ καλή ανάρωσση) και τέλος 2 μπανανιές για υδατάνθρακα!

Το πιάσαμε το πρώτο λαβράκι!  :s&m_1:
Ο μαλάκας αλβανός που έλεγα στο προηγούμενο ποστ!(ή έλληνας με συμπεριφορά αλβανού, ακόμα χειρότερα!)
Κύριε πρησμένε(με νερά και σαρκόπλασμα, ψευτοπρησμένος δηλαδή), το πιο πιθανό είναι ότι σας κοιτάζανε λόγω του ότι περπατάγατε με ανοιχτά χέρια σαν κινούμενο Τ, λες και έχουν πιάσει φωτιά οι μασχάλες σας. Δυστυχώς ή ευτυχώς οι γυναίκες κοιτάνε τη μούρη πρώτα οποτε δεν παν να φτάσουν τα χέρια σου στα αυτιά σου, αν η μούρη σου είναι FAIL όσο πιο πολύ γκόμενος το παίζεις τόσο πιο γελοίος φαίνεσαι...

Συνεχίζετε να έχετε λάθος στόχους και προτεραιότητες, και κοιτάτε μόνο την σαρκοπλασμική υπετροφία για να δείξετε τα μπράτσα σας (γιατί μόνο αυτό αξίζει πάνω σας προφανώς  :birdman:), γι' αυτό κάποια στιγμή πιάνετε πλατό στις βασικές ασκήσεις και το καλοκαίρι στη γράμμωση όταν φεύγουν τα νερά και οι ψευτομύες είναι σα να μην έχετε κάνει γυμναστήριο.
 

easy riders

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2008
Μηνύματα
40
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Μάγκες μην τρελένεστε......
Αν δεν έχεις και λίγο ναρκισισμό, και λίγη επιδειξιωμανία.. bodybuilding δεν κάνεις.
Οσοι γουστάρουμε το σπορ το έχουμε αυτό.
ή όπως θα έλεγε ο φίλος μου ο πίτσι, όσοι γυμνάζουμε τους πορνοδις μιωνες μας για να γίνουμε κτηνωδης πομποδης κτλ κτλ έτσι είμαστε
τώρα για το ότι ο προηγούμενος φίλος σχολειάζει κάποιον που δεν τον έχει δει.... δε λέω τίποτα.
Ο καθένας μπορεί να λέει ότι θέλει.
εγώ αν δεν δώ δεν σχολειάζω ούτε αρνητικά ούτε θετικά (εκτώς και αν διαβάσω καμιά χοντρή παπάτζα!!!!)
 

Vagos The Pimp

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.965
Like
1
Πόντοι
16
Το πιάσαμε το πρώτο λαβράκι!  :s&m_1:
Ο μαλάκας αλβανός που έλεγα στο προηγούμενο ποστ!(ή έλληνας με συμπεριφορά αλβανού, ακόμα χειρότερα!)
Κύριε πρησμένε(με νερά και σαρκόπλασμα, ψευτοπρησμένος δηλαδή), το πιο πιθανό είναι ότι σας κοιτάζανε λόγω του ότι περπατάγατε με ανοιχτά χέρια σαν κινούμενο Τ, λες και έχουν πιάσει φωτιά οι μασχάλες σας. Δυστυχώς ή ευτυχώς οι γυναίκες κοιτάνε τη μούρη πρώτα οποτε δεν παν να φτάσουν τα χέρια σου στα αυτιά σου, αν η μούρη σου είναι FAIL όσο πιο πολύ γκόμενος το παίζεις τόσο πιο γελοίος φαίνεσαι...

Συνεχίζετε να έχετε λάθος στόχους και προτεραιότητες, και κοιτάτε μόνο την σαρκοπλασμική υπετροφία για να δείξετε τα μπράτσα σας (γιατί μόνο αυτό αξίζει πάνω σας προφανώς  :birdman:), γι' αυτό κάποια στιγμή πιάνετε πλατό στις βασικές ασκήσεις και το καλοκαίρι στη γράμμωση όταν φεύγουν τα νερά και οι ψευτομύες είναι σα να μην έχετε κάνει γυμναστήριο.

Βλέπεις Πίτσι? χαχαχαχαχααχα γι'αυτό σου λέω καβλιάρη μου HATERS GONNA HATE!! Δεν αξίζουν ούτε ένα γραμμάριο από τους άτακτους πορνομυώνες μας  :rockon: :rockon: :dancing:
 

easy riders

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2008
Μηνύματα
40
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Και για όσους σκαμμπάζουν-γνωρίζουν, έτσι για να λύνονται οι απωρίες..
Αν γουστάρει ο φίλος μας ο βάγγος μας λέει το ύψος του, και πόσα κιλά είναι.
τώρα πόσα κιλά κάνει στην προπόνηση δεν μας ενδοιαφέρει, αλλά αν γουστάρει μας το λέει και αυτό για κάποιες ασκήσεις (πχ τις βασικές)
 

neos123

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
8.954
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
66
Και για όσους σκαμμπάζουν-γνωρίζουν, έτσι για να λύνονται οι απωρίες..
Αν γουστάρει ο φίλος μας ο βάγγος μας λέει το ύψος του, και πόσα κιλά είναι.
τώρα πόσα κιλά κάνει στην προπόνηση δεν μας ενδοιαφέρει, αλλά αν γουστάρει μας το λέει και αυτό για κάποιες ασκήσεις (πχ τις βασικές)
και το ποσοστο λοιπους αν και ειπε νομιζω οτι ειναι μονοψηφιος

 

easy riders

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2008
Μηνύματα
40
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Το λίπος λίγο ενδοιαφέρει.
Λιγότερο τουλάχιστον.  από κιλά και ύψος καταλαβένεις τι παίζει,
εκτός αν τα κιλά είναι πολύ κοντά στο ύψος.... εκεί πρέπει να ξέρεις και ποσοστό λίπους
 

Επισκέπτης
Βλέπεις Πίτσι? χαχαχαχαχααχα γι'αυτό σου λέω καβλιάρη μου HATERS GONNA HATE!! Δεν αξίζουν ούτε ένα γραμμάριο από τους άτακτους πορνομυώνες μας  :rockon: :rockon: :dancing:
ετσι πορνε μου!!!!ετσι!!!!μι δινισ σιιμασια!απαξιοσε τουσ γεματουσ φθονο ατακτουσ χαζοχιστεσ και βαλε μασ τουσ πορνοδεσ πορνομιονεσ σου να τουσ καμαροσουμε!!!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

easy riders

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2008
Μηνύματα
40
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
πέστα πέστα ΤΙΤΑΝΟΤΕΡΑΣΤΙΕ πίτσι.
έλα να βλέπουμε μούσκουλα.
Μάγκες πάντος και εγώ όταν έκανα προπόνηση φουλ και είμουνα στα καλά μου.... όχι απλά έκανα πόζες, αλλά στην πρώτη ευκαιρία πέταγα την μπλούζα και πατιώμουνα......
είπαμε δεν κανεις bodybuilding αν δεν είσαι και λίγο "ψώνιο" Με την καλή την έννοια....

το πιο κουλό το έχω κάνει μία φορά σε ένα μαγαζί σε κεντρική λεωφόρο...
είχα βγάλει μπλούζα να με δεί μία fitness γκομενα (κατέβενε και σε αγώνες αυτή) και εκεί που πατιώμουνα, της λέω που να δείς και τα πόδια μου πως είναι.... και κατεβάζω παντελόνι.
(για να σας προλάβω κουφάλες, σόβρακο φόραγα, αλλά δεν το κατέβαζα...αλλιώς θα έπρεπε αυτό να το γράψω στις ερωτικές ιστορίες χα χαχα χα)
Πάταγα εκεί πόζες, και μετά από κανα 5-6 λεπτά σκέφτηκα οτι είμαι σε μαγαζί με 10 μέτρα βιτρίνα....
Τωρα άν με είδε και κανένας περαστικός.... κλαϊν μαϊν
 

Επισκέπτης
αυτο το θεμα ομολογω πως δεν το διαβαζα αλλα διαβαζοντας τις 4 τελευταιες σελιδες κοντεψα να πνιγω απτο γελιο να στε καλα ρε μαγκες συνεχιστε ετσι :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
να κανονισουμε πορνοσιναντισι κτιστον στιν ιασονοσ στο πρεζοδρομο να μασ κανι μαθιματα ''ποζον'' ο easyrider!!!
και να παταμε ποζεσ παρεα με τα πρεζονια στον ειδιλιακο αυτο πεζοδρομο!
θα ειναι ιπεροχα!!!!
 

Vagos The Pimp

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.965
Like
1
Πόντοι
16
Τύποι χαλαρώστε κάνουμε και την πλάκα μας εδώ! Απλά γελάω γιατί μερικοί δεν μπορούν να καταλάβουν το αστείο από το σοβαρό...
Επίσης δεν είμαι μονοψήφιος στο ποσοστό λίπους και δεν έχω κάνει χρήση αναβολικών! Ποσοστό λίπους έφτασα στο 11%, αλλά τώρα άρχισα να ανεβάζω πάλι και σύντομα κόβω να μαι στο 13-14%! Είμαι 1.78 και στο 11% ήμουν 73 κιλά! Πιστεύω ότι και το λίπος και τα νερά χρειάζονται στο σώμα γιατί σου δίνουν μία πιο γεμάτη εικόνα όπως και να το κάνουμε και κακά τα ψέματα δεν φτάνεις 9-10% και κιλά ακριβώς στο ύψος σου ή παραπάνω χωρίς cocktail! Φωτογραφία δεν βάζω πολύ απλά, όχι γιατί φοβάμαι να δείξω το σώμα μου, αλλά γιατί δεν έχω ανάγκη από κριτικές άλλων είτε θετικές είτε την κριτική του κάθε ανώνυμου κομπλεξικού π θα επισημαίνει μόνο τα αρνητικά και φυσικά δεν θα έχει βάλει δικιά του φώτο!

όσο για κάποιες βασικές, πάγκο για στήθος κάνω 90 κιλά 8 επαναλήψεις χωρίς κλέψιμο (δηλαδή 35 και 35 σε εικοσάκιλη μπάρα), δικέφαλα όρθιος 15 και 15 με 13-15 κιλά μπάρα (δεν θυμάμαι ακριβώς), για ώμους στρατιωτικές 20 και 20, έλξεις κάνω 3 8άρια με δεκάκιλο στα πόδια και είναι η πρώτη άσκηση π κάνω όταν πάω γυμναστήριο για μέρα πλάτης.
 

Steven_1

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.659
Κριτικές
3
Like
17
Πόντοι
16
Πσσσσσσσσσσσσσσς.
Σχεδον 13 κιλα ατοφιας μυικης μαζας μεσα σε 12 εβδομαδες.
Κι εγω ο χαζοβιολης χτυπιεμαι στα γυμναστηρια τρωγοντας λαδερα με φετα :headbang: :headbang:.
Οταν με το καλο κανω γιο, θα του δωσω αναβολικα,
να γινει αυτο που δε μπορεσα εγω να γινω, 80 κιλα ολα τα -ωδης :rockon: :rockon:

Μαγκιτη για πες υψος κιλα
 

neos123

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
8.954
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
66
Τύποι χαλαρώστε κάνουμε και την πλάκα μας εδώ! Απλά γελάω γιατί μερικοί δεν μπορούν να καταλάβουν το αστείο από το σοβαρό...
Επίσης δεν είμαι μονοψήφιος στο ποσοστό λίπους και δεν έχω κάνει χρήση αναβολικών! Ποσοστό λίπους έφτασα στο 11%, αλλά τώρα άρχισα να ανεβάζω πάλι και σύντομα κόβω να μαι στο 13-14%! Είμαι 1.78 και στο 11% ήμουν 73 κιλά! Πιστεύω ότι και το λίπος και τα νερά χρειάζονται στο σώμα γιατί σου δίνουν μία πιο γεμάτη εικόνα όπως και να το κάνουμε και κακά τα ψέματα δεν φτάνεις 9-10% και κιλά ακριβώς στο ύψος σου ή παραπάνω χωρίς cocktail! Φωτογραφία δεν βάζω πολύ απλά, όχι γιατί φοβάμαι να δείξω το σώμα μου, αλλά γιατί δεν έχω ανάγκη από κριτικές άλλων είτε θετικές είτε την κριτική του κάθε ανώνυμου κομπλεξικού π θα επισημαίνει μόνο τα αρνητικά και φυσικά δεν θα έχει βάλει δικιά του φώτο!

όσο για κάποιες βασικές, πάγκο για στήθος κάνω 90 κιλά 8 επαναλήψεις χωρίς κλέψιμο (δηλαδή 35 και 35 σε εικοσάκιλη μπάρα), δικέφαλα όρθιος 15 και 15 με 13-15 κιλά μπάρα (δεν θυμάμαι ακριβώς), για ώμους στρατιωτικές 20 και 20, έλξεις κάνω 3 8άρια με δεκάκιλο στα πόδια και είναι η πρώτη άσκηση π κάνω όταν πάω γυμναστήριο για μέρα πλάτης.
ναι ρε πε χαβαλε κανουμε απλα μερικοι δεν το πιανουν...κλεψιμο θα μπορουσε να ειναι αν δεν εκανες με σωστη τεχνικη (και καλα σπρωξιμο περισσοτερο με ωμους κλπ)..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom