Νέα

Γυμναστήριο (ασκήσεις - συμπληρώματα διατροφής κλπ)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Xartinos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

Ειναι τριτοδευτερα τα ελλ.Γυμναστηρια;


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    21

bianco_verdi

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.724
Like
55
Πόντοι
16
Συμφωνώ περί αριθμού γευμάτων.Και δυστυχώς μου πήρε χρόνια να το εφαρμόσω.Συνεχώς φοβόμουν τις αηδίες περί μεταβολισμού και ινσουλίνης.

Αυτό γιατί το λες;Εγώ λίγο περίπου έναν μήνα που την ακολουθώ έχω δει διαφορές στο σώμα, και χάνω 0.5-1.2 kg/week.
Ως διατροφή για να χάσεις είναι μια χαρά. Χρόνο παίρνει να προσαρμοστεί ο οργανισμός γιατί το να βάζεις μυς-όχι λίπος- με αυτή τη διατροφή είναι πολύ δύσκολο.
 

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
60
Πόντοι
166
paidia ενας φιλος απο το γυμναστηριο που ειμαι να παρω κατι κλενμπουτερολ για να γραμμωσω κοιλιακους κ να εχω φλεβα 2 δαχτυλα απο κροταφο ως τον πουτσο

ξερει κανεις τι ειναι αυτο γτ δεν ξερω τπτ απο φαρμακια παστελια κ τα ρεστα
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.091
Κριτικές
2
Like
8.838
Πόντοι
2.456
paidia ενας φιλος απο το γυμναστηριο που ειμαι να παρω κατι κλενμπουτερολ για να γραμμωσω κοιλιακους κ να εχω φλεβα 2 δαχτυλα απο κροταφο ως τον πουτσο

ξερει κανεις τι ειναι αυτο γτ δεν ξερω τπτ απο φαρμακια παστελια κ τα ρεστα

Κλενβουτερολη;νομιζω αναβολικο. :think:
 

tasos999

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2008
Μηνύματα
974
Κριτικές
16
Like
120
Πόντοι
606
Κλενβουτερολη;νομιζω αναβολικο. :think:

ναι, κόβει το λίπος σαν ζεστό μαχαίρι το κρύο βούτυρο, έμπειρος αθλητής μου είχε πει το 2004 ότι δίνει βάθος στους κοιλιακούς!!!!
 

tasos999

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2008
Μηνύματα
974
Κριτικές
16
Like
120
Πόντοι
606

ε, αν πάρεις και 2-3 καθαριστικά για συκώτι+ τακτικές εξετάσεις από γιατρούς+ κεράκια στην εκκλησία να μην
σε κτυπήσει στα νεφρά οκ
PS βρε αυγά πάντα από βιολογικές κότες τρώνε σκουλήκια όχι γρασίδια!!!!
 

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
60
Πόντοι
166
ε, αν πάρεις και 2-3 καθαριστικά για συκώτι+ τακτικές εξετάσεις από γιατρούς+ κεράκια στην εκκλησία να μην
σε κτυπήσει στα νεφρά οκ
PS βρε αυγά πάντα από βιολογικές κότες τρώνε σκουλήκια όχι γρασίδια!!!!

μαλλον θα παρω


σκουλικια δεν χρειαζομαστε εχουμε τον ιπποτη κ τον φιλο του
 

Keanu reeves 69

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2015
Μηνύματα
8
Like
1
Πόντοι
0
File mhn pareis clen dioti sthn ellada ola sxedon ta farmaka einai psevtika alla as poume oti einai real,to clen einai gia to poutso ama thes pare anavar h winstrol kai na ksereis oti ama pareis ena mono farmako den tha deis apotelesma...Pare anavar me wynstrol mazi kai se 2 mhnes mazi me elatosh idatanthrakon tha eisai koble
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090

Keanu reeves 69

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2015
Μηνύματα
8
Like
1
Πόντοι
0
Παίδες καλησπέρα ως νέο μέλος θα μπω κατευθείαν στο ψητό, το clen ειναι ενα απο τα χειρότερα φάρμακα που υπαρχουν και τα αρνητικά συμπτώματα ειναι πολλα σε σχεση με το αποτέλεσμα. Θα εχεις τρομερούς πονοκεφάλους πόνους στο στήθος δεν θα μπορεις να  κοιμηθείς κλπ πολλοί εχουν πεθάνει απο το φάρμακο αυτο. Αμα θες να γίνεις κομμάτια  πάρε αναβαρ μαζι με ουινστρολ αλλα αν δεν κοψεις υδατάνθρακες δεν θα δεις αποτελεσμα......αααα και μην παρεις ΤΙΠΟΤΑ απο Ίντερνετ αλλα να εχεις μια σοβαρή πηγή
 

Embrance

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2006
Μηνύματα
481
Like
0
Πόντοι
1
χωρις εμενα καριολακια δεν κανετε βημα.διαβαζω σελιδες και σελιδες με μαλακιες κι ειστε ολοι ντιπ για ντιπ....
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.240
Like
1.312
Πόντοι
266
χωρις εμενα καριολακια δεν κανετε βημα.διαβαζω σελιδες και σελιδες με μαλακιες κι ειστε ολοι ντιπ για ντιπ....
για τα sarms ποτε θα ανεβασεις βιντεακι
ποια η αποψη σου για το LGD4033
 

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
3
Like
95
Πόντοι
16
Κάποτε σε αυτό το θρέντ υπήρχε ποιότητα, τώρα έχει πεθάνει. :S

Billy13,lopez,bianco_verde,hitman και όλα τα παιδιά, ας συμβάλλουμε στο να αναστηθεί!

Πρέπει να γίνουμε μυώδεις, πομπώδεις, τερατώδεις και ινεςςςςςςςςςςςςςςςς! :rockon: :rockon:

Κάνω την αρχή, λέγοντας πως για πρώτη φορά απο τότε που ξεκίνησα gym, εδώ και ένα μήνα έχω σταματήσει την διατροφή bodybuilding(5-6 γεύματα την μέρα κλπ κλπ) που έκανα εδω και μήνες/χρόνια.

Το γύρισα σε intermittent fasting.Στην αρχή δυσκολεύτηκα, πλέον μου έχει αλλάξει την ζωή.

Ζω ακόμα πιο φυσιολογικά την ζωή μου (δεν βλέπω συνεχώς στο ρολόι αν πέρασαν 2-3 ώρες) δηλ flexible eating, καλύτερα αποτελέσματα (κυρίως στην γράμμωση, όγκο δεν έχω κάνει ακόμα) και μεγαλύτερη ηδονή επι των γευμάτων. :wanker:

Φίλε μου και εγώ έχω δοκιμάσει IF αλλά με διαλείμματα. Έχασα μέσα σε 1 μήνα 7,5 κιλά !!! Αλλά είχα μέσα μέρα σαβούρας και αρκετό έλλειμμα θερμίδων για να βάλω τη σαβούρα μου. Στο σύνολο έβγαινε και πάλι μείον όμως.

Τώρα προσοπικά δε ξέρω αν δουλεύει καλύτερα ή όχι. Το θέμα είναι ότι δουλεύει. Και με άλλους τρόπους χάνεις, αλλά χάνεις και με αυτό.

Πάντως το προτειμώ, γιατί δεν παλεύεται να τρώς ανά τρείς ώρες, με ταπεράκια, να γίνεσαι αντικοινωνικός και να μη βγαίνεις επειδή πρέπει να φας και να είσαι ψυχωτικός με το ρολόι. Με το IF μπουκώνεις το γεύμα σου και είσαι αρχοντιά. Με βολεύει.

Δεν κατάλαβα όμως και πάλι γιατί πρέπει να περάσουν 8 μήνες που είπε ένας άλλος. Δε νομίζω ότι ισχύει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom