Νέα

Γυμνασμένες strippers

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kolomparas36
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 185
  • Εμφανίσεις 44K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Μην ψαρώνετε από τις φωτογραφίες. Ειναι φτιαγμενες και στημενες ετσι ωστε να τονιζονται οι μυες τους. Κατα τα άλλα στο δρόμο
θα σας φαινόταν σαν μια ακομα γκομενα με πολυ ωραιο σώμα.
Και για του λόγου το αληθές...ακολουθουν 2 φωτογραφιες απο την ΙΔΙΑ κοπέλα...


 
   

Όταν  είναι  off season με  λίγο παραπάνω  κιλάκια  μια  χαρά  είναι .
Πίνουν  και  το  Ντέκα  τους  , εν τάξει . Λίγο  πιο τριχωτούλες , αλλά  τώρα  που  οι γκόμενες  ξυρίζουν  τα  πάντα  και  για  τη  μουστάκα  υφίστανται  κεριά , χαλάουες , λέηζερ κ.λπ.  δεν τίθεται θέμα .

Όταν  είναι  στο κόψιμο , με  δίαιτες , διουρητικά , εφεδρινούλα , καμμιά  αμφεταμινούλα , και  άμα  είναι  και του  χόρου , καμμιά  ζήρου , άστα ... Νομίζεις  ότι  είσαι  με  το λοχία  που  είχες  στο ΚΕΒΟΠ .
 
OP
OP
kolomparas36

kolomparas36

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2008
Μηνύματα
56
Like
0
Πόντοι
0
καμια νεα πληροφορια επι του θεματος?
 

patir.gomenios

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2009
Μηνύματα
767
Like
10
Πόντοι
6
κατι τετοιο?

 

Συνημμένα

  • HHG050_1.jpg
    HHG050_1.jpg
    104 KB · Εμφανίσεις: 47
OP
OP
kolomparas36

kolomparas36

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2008
Μηνύματα
56
Like
0
Πόντοι
0
εχουμε καμια νεα πληροφορια για κορασιδα με σχετικα φιτ σωματακι?  :helpplea:
 

doggy777

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2008
Μηνύματα
32
Like
0
Πόντοι
0
Ψαχνω απεγνωσμενα για κατι τετοιο παιδια...Ξερει κανεισ τιποτα??? :helpplea:
 
OP
OP
kolomparas36

kolomparas36

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2008
Μηνύματα
56
Like
0
Πόντοι
0
καμια νεα πληροφορια για τους λατρεις του ειδους?κατι ας πουμε στα επιπεδα σωματος που ειχε η τσιλα?
 

soul3

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2010
Μηνύματα
4.115
Like
1.896
Πόντοι
216
Τατιανα απο erotica φιλαρακι κατατην γνωμη μου σπανια συναντας τετοιο σωμα.Αν και ειχει χαθει την πετυχα πριν κανενα μηνα και ηταν ακομα καλυτερη αποτι την θυμομουν.Εκεινο το βραδυ βεβαια ηταν αλλου  λογω... αλλα αυτο δεν αλλαζει το ολο συνολο.
 
OP
OP
kolomparas36

kolomparas36

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2008
Μηνύματα
56
Like
0
Πόντοι
0
να εισαι καλα για την πληροφορια ;)
 

KRITIKOS1985

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιουν 2011
Μηνύματα
9.187
Κριτικές
55
Like
367
Πόντοι
1.016
Τατιανα απο erotica φιλαρακι κατατην γνωμη μου σπανια συναντας τετοιο σωμα.Αν και ειχει χαθει την πετυχα πριν κανενα μηνα και ηταν ακομα καλυτερη αποτι την θυμομουν.Εκεινο το βραδυ βεβαια ηταν αλλου  λογω... αλλα αυτο δεν αλλαζει το ολο συνολο.
Ακριβώς αυτήν ετοιμαζόμουν να του προτείνω φίλε...Δεν έχω ξαναδεί ούτε σε στριπτιτζάδικο αλλά ούτε καν στο γυμναστήριο που πηγαίνω γυναίκα με τέτοιο σώμα...Πραγματικά απίστευτη....
 

soul3

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2010
Μηνύματα
4.115
Like
1.896
Πόντοι
216
Αφου την ωρα που ανεβηκε πανω ολες την χαζευαν σκεψου οι πελατες.Την ειχα δοκιμασει παλαιοτερα και αξιζει μεχρι και το τελευταιο ευρω παντως.
 

KRITIKOS1985

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιουν 2011
Μηνύματα
9.187
Κριτικές
55
Like
367
Πόντοι
1.016
Αφου την ωρα που ανεβηκε πανω ολες την χαζευαν σκεψου οι πελατες.Την ειχα δοκιμασει παλαιοτερα και αξιζει μεχρι και το τελευταιο ευρω παντως.
Ήθελα να την πάρω αλλά ήρθε στο φίλο μου αντί για μένα...Στην κοιλιά της έπαιζες άνετα τρίλιζα...Ο κολλητός που είναι γυμνασμένο παιδί κ ξέρει από αυτά μου λέει ότι δεν έχει ξαναδεί ούτε αυτός κάτι παρόμοιο...

Σε απλό την πήρες ή πριβέ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom