Νέα

Grannies

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα variemai
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 202
  • Εμφανίσεις 33K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.129
Πόντοι
17.436
Απλά αναφέρομαι σε μέρη που συχνάζουν τέτοιες γυναίκες , απαντώντας στην ερώτηση του συναδέλφου που άνοιξε το θρεντ . Βέβαια αυτά είναι πιο δύσκολα κόλπα και εξαρτάται το πόσο έμπειρος είναι κάποιος .. πχ ο Απόλυτος θα μπορούσε να κάνει παιχνίδι μιας και είναι δεκτικός.
Μιας και με ρώτησες , μου αρέσουν πολύ αυτές οι γυναίκες ανατολ. προέλευσης , λίγο πριν τα 50. Είναι γυναικάρες , τελείωσε. Είχα μια ας πούμε σχέση με κάποια , ήταν 48 ..πρόσωπο συμπαθές, τίποτα ιδιαίτερο , αλλά από σώμα , νταρντανομούνα εντελώς.  Χόρτασα πήδημα . Ούτε ευθύνες , ούτε αναστολές , τίποτα. Σκέτο πήδημα. Αμφιβάλλω αν ακόμα και με την γυναίκα μου (μελλοντικά) θα γαμήσω τόσο πολύ.
Αυτά.

Τυχερος εισαι τυπε μου, που την βρηκες την τυπισσα?


ναι κανονικα ιδιαιτερο!μου λεγε οτι εχω λαθος σταση και δεν τον βαζω και βαθια...και γαμαω εξω εξω :P

Μου φαινεται θα παω κι εγω για διαγωνισμα  :pipa1:  :tits: :fuck1: σε ποιο δουλευει και τι βαρδια?
 

neos123

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
8.954
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
66

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
Τυχερος εισαι τυπε μου, που την βρηκες την τυπισσα?

Μου φαινεται θα παω κι εγω για διαγωνισμα  :pipa1:  :tits: :fuck1: σε ποιο δουλευει και τι βαρδια?
τροφωνιου 13 ισογειο απογευμα ηταν μεχρι προσφατα...

αδυνατη,με μακρια κατσαρα σκουρα μαλλια,κατι μεταξυ βραζιλιανας και γυφτισσας στο παρουσιαστικο...95% τη λενε ειρηνη
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
Τυποι μου τι λετε εδω για γκρανια? Παιζει να βρουμε πουθενα καμια καυλογιαγια να της χωνουμε τακτικα την κρεατινη σιδεροβεργα μας κι αυτη να μας δινει χαρτζιλικι απο τη συνταξη?
δεν παιζει αυτο το σεναριο,μαζι με τους συνταξιουχους γαμησε και εμας ο χοντρος
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
Τυπε μου πετυχα προσφατα ενα γιαγιονι στο τρολλευ ολα τα λεφτα, ηταν μαζι με το εγγονακι της, κακασχημη αλλα ειχε κατι βυζια τουμπανα  :tits2:  αφου οταν πηγα σπιτι τον αρμεξα για να ηρεμησω  :cum:
με καυλωσες ρε αλητη
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
Μιλώ για ηλικίες 40-50  .. εκεί κτυπάω εγώ. Προφανώς υπάρχουν και γριές αλλά δεν με ενδιαφέρουν καθόλου , δεν αναφέρομαι σε τέτοιες ηλικίες ...
ρε φιλε αυτες ειναι πιτσιρικες,μιλαμε για 50-70 εδω
 

Ψωριάρης

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
3.590
Κριτικές
9
Like
23
Πόντοι
16
Τυχερος εισαι τυπε μου, που την βρηκες την τυπισσα?

Ενας καλός μου φίλος σπούδασε έξω και παντρεύτηκε κοπέλα από κει,,, η εν λόγω ήταν ξαδέλφη της και την γνώρισα κάποια στιγμή στο σπίτι τους . Την γούσταρα από την αρχή και έκανα κίνηση σχεδόν αμέσως ..το ενα έφερε το άλλο και έγινε η όλη ιστορία.


ρε φιλε αυτες ειναι πιτσιρικες,μιλαμε για 50-70 εδω

Ναι έχεις δίκιο , οι ερωτώντες ψάχνονται για αρκετά μεγάλες ... αλλά εντάξει λίγο πάνω λίγο κάτω δεν πειράζει  ;)
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.129
Πόντοι
17.436

:2funny: :2funny:  αστα αυτα, με τη χοντρη τι θα κανουμε, θα κανονισει τιποτα ο μπι μπι λαβερ, το εχω βαλει σκοπο να χωσω τη μουτσουνα μου μεσα στα πατσοκοιλια της  :rockon:


Ενας καλός μου φίλος σπούδασε έξω και παντρεύτηκε κοπέλα από κει,,, η εν λόγω ήταν ξαδέλφη της και την γνώρισα κάποια στιγμή στο σπίτι τους . Την γούσταρα από την αρχή και έκανα κίνηση σχεδόν αμέσως ..το ενα έφερε το άλλο και έγινε η όλη ιστορία.

:thumbsup:  ωραιος αντε να δουμε που θα βρουμε εμεις κατι τετοιο
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
λοιπον,να κανονισουμε μια κυριακη να κατεβουμε στον αγιο κωσταντινο,γινεται της μουρλης τα μεσημερια,θα κανουμε κυκλωτικη κινηση γυρω απο το τετραγωνο που ειναι η εκκλησια και θα ορμησουμε
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
:2funny: :2funny:  αστα αυτα, με τη χοντρη τι θα κανουμε, θα κανονισει τιποτα ο μπι μπι λαβερ, το εχω βαλει σκοπο να χωσω τη μουτσουνα μου μεσα στα πατσοκοιλια της  :rockon:


:thumbsup:  ωραιος αντε να δουμε που θα βρουμε εμεις κατι τετοιο
μας τα μασαει ο τυπος,ασε που εχει 3 μερες να δωσει το παρων,με το που ακουσε οτι θελουμε να χυσουμε την νταλικα την εκανε
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.129
Πόντοι
17.436
μας τα μασαει ο τυπος,ασε που εχει 3 μερες να δωσει το παρων,με το που ακουσε οτι θελουμε να χυσουμε την νταλικα την εκανε

του χε ξεφυγει μια φορα οτι μενει Γαλατσιου, θα την παρω απο την αρχη μου φαινεται και θα βαραω ολα τα κουδουνια μεχρι να μου ανοιξει η γλυκια μπετονιερα  :tits2:
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
του χε ξεφυγει μια φορα οτι μενει Γαλατσιου, θα την παρω απο την αρχη μου φαινεται και θα βαραω ολα τα κουδουνια μεχρι να μου ανοιξει η γλυκια μπετονιερα  :tits2:
μεσα,εσυ την ανοδο εγω την καθοδο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom