Νέα

Γραφείο & Πήδημα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα underwater111
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 40
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

toons

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2006
Μηνύματα
202
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
1
Όσες φορές, 2-3 δλδ, πήδηξα στο γραφείο ή γκόμενα από τη δουλειά το μετάνοιωσα μετά. Τώρα πια συγκρατούμαι και κοιτάω τη δουλειά μου.
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.198
Like
759
Πόντοι
146
πριν ~15 χρονια δουλευα σε εταιρια οπου το μεγαλυτερο ποσοστο ητανε γυναικες και μαλιστα οι ποιο πολλες καλες η τουλαχιστο προσεγμενες , η εταιρια καλη με περιβαλον χωρους απολαβες απο αλλη ηπειρο , δουλευα σα το βεγγο αλλα γουσταρα γενικως γιατι υπηρχε καλο κλιμα , ειχα βγει με καμια 10αρια ειχα πιδιξει τις μισες και ολα πηγαινανε καλως , μεχρι που την επεσα στη διευθυντρια μου , μη φανταστειτε και αυτη ψινοτανε και ψινοτανε ποιο πολυ απο μενα τελικα περι τα 45 καστανη σε μονιμο πολεμο κατα του γυρατος, πηδιχτικαμε στο γραφειο ενα σαββατο μεσημερι εν ωρα υπερωριας μολις εφυγε και ο τελευταιος απο τους μη καυλωμενους του κτηριου , απο την αρχη της γνωρημιας μας υπηρχε ενα κλιμα τετοιο με ετρεχε και το λατρευα να της δειχνω ποσο γατονι ειμουν και ας εκανα και καμια 10αρια λαθη στο μεσοδιαστημα με επαιζε γενικως και παντα μου εκανε πουσ πουλ τακτικες αλλα παντα εκτου ασφαλως διαφορες φορες με ειχε φερει στο αμην να της πεσω αλλα αφενως δε το ειχα με το συγκεκριμενο τυπο γυναικας , διαφορα ηληκιας αλλοι κοσμοι , ετσι οπως ητανε το ολο σκηνικο τεσπα καποια στιγμη ειχε πεσει πολυ δουλεια με πολυ σκατωμα απο ψιλα που διαχαιωταν προς τα κατω , εμενα συγκεκριμενα με ειχε ξεκωλιασει στο γκαζι ειχε παγωσει καπως το θεμα αφου δεν υπηρχε κυριολεκτικα χρονος για καβλαντισμα με ριχε φορτωσει ολο αυτο το καιρο και λιγο πριν το τελος της συγκεκριμενης μερας μου δινει και αλλη εξτρα δουλεια της αρχιζω κατι νιαουρισματα και ειμουν τοτε ο μικροτερος και με πειραζανε συχνα με "μικρε" το "παιδι" κλπ κλπ εκεινη το ειχε ψωμοτυρι οταν ηθελε να με καυλωσει αλλα ειχε καιρο να μου πεταξει κατι τετοιο και μου λεει " ταδε " κοιτα να μεγαλωσεις , εδω θελουμε τους αντρες αντρες χτυπωντας το νυχι στο γραφειο και κοιτωντας με υφος , τα παιρνω στο κρανιο  και της λεω " θα τον εχεις " συμφωνωντας , ειχα παει στο γραφειο και μυριζα τους ιδρατμους μου σα να ειμαι πανω απο κατσαρολα , σαν απομηχανης θεος μια καυλιτσα τελιωνει τη δουλεια της φευγει και φευγει και ο τελευταιος μη καυλωμενος ... σηκωνωμε και παω και κλειδωνω τη κεντρικη πορτα , η αλλη νομιζε οτι εφευγα χωρις να χαιρετισω σκαω μυτη πισω στα γραφεια μας με βλεπει και απο το υφος μου ειχε κοκαλωσει μπαινω μεσα στο γραφειο της κλεινω τη πορτα και καλα σα να ειναι ανοιχτη η εταιρια παω διπλα απο το γραφειο και της κανω χτυπωντας το δαχτυλο στο γραφειο , εδω μεσα δεν εχουμε αντρες , εχουμε πολυ αντρες και αν σου αρεσει , την αρπαζω απο τη καρεκλα και αρχιζω σε κατι φιλια ηθελα να τη πιω να ησιχασω καποια στιγμη πεσαμε κατω εκεινη ηθελε να βγαλει τα ρουχα εγω να της τα τραβαω εσκισα καλτσον τη φουστα το βρακι μετα της επεφτε απο το ενα μπουτι , ειχα τρελαθει καποια στιγμη μου κανει προφυλακτικο ! ! ? και ειμουν τοσο ετοιμος να χυσω και μονο που τριβομουνα απανο της και για να παρω χρονο να σκεφτω τι να κανω το γυρναω σε γλυφομουνι και τι το θελα αρχιζει να μου λεει ποσο καιρο εχει να τη γλυψει καποιος και βογκητα και μια μουναρα πρισμενη ετοιμη να εκραγει τρελαθικα ακομη περισοτερο και της τον εχωσα ετσι στεγνα , τι στεγνα δλδ μουσκεμα και απο τις δυο μεριες , δυο τρεις πεντε εξι ψωλιες και εχυνα κανα τριλεπτο , ειληκρινα δε θυμαμε να εχω ξαναχυσει τοσο πολυ ωρα εκεινη ακομα σοκαρισμενη ψαχνετε να καταλαβει τι συμβαινει εκεινη τι στιγμη συνηδιτοποιω οτι εχω στα χερια μου τα μαλια της , τα μαλια της διευθυντριας μου μεσα στο γραφειο της στο πατωμα μου καυλωνει ενω δεν εχει ακομα ξεκινισει να ξεκαυλωνει , αλλο ενα πραμα που μου συνεβει πρωτη φορα εκεινη την ημερα , εκεινη οπως ειπα τπτ το ιδιαιτερο ενα καλοδιατηρημενο προγκιλφ αλλα το σημαντικο ηταν οτι ζουσα τη φαντασιωση μου αναμεσα σε κλασερ και περσιδες και δωστου γαμισι διχως αυριο καποια στιγμη τα ζουμια μας αρχισανε να τρεχουνε στη μοκετα και καναν μια σταμπα ουτε κρασοποτιρο να ειχε πεσει και πηγαμε σε ενα καναπε δερματινο οπου εκει δεν ειχε να αποροφιθει και απλα κιλιομασταν στα χυσια μας πιδιχτικαμε μεχρι αργο το απογευμα εγω τελιωσα τεσσερις φορες και οταν πηγα σπιτι τα ρουχα μου ειχαν κολισει με τα χυσια και τις τριχες ενα πραμα δε το εχω ξαναζισει δεν εχυνα μονο εγω πολυ ητανε και αυτη των υδραυλικων καταστασεων , πιδιχτικαμε 5-10-20-30 φορες ειτε στο γραφειο της ειτε στην αποθηκη ψαωνοντας ταχαμου και οι δυο καποια "χαμενα" κλασερ , αυτο το μαστερ εντ σερβαντ ειχε γινει πολυεπιπεδο να σκαω τωρα στο "μιτινκ" να τις δινω φακελους που ειχανε μεσα ονομαστικα κατι εκατομυρια ευρο και ενα βρακι και κεινη να μη ξερει πως να βγαλει τα εγγραφα απο μεσα , να την εχω βαλει να φοραει στολη υπηρετριας να μου καθαριζει το γραφειο , στο γραφειο καποια στιγμη ειχαμε γινει χου τελειως αλλα εκεινη στη μουνα της , στα @@ μου και μενα ολες οι υπολοιπες καρχιες που δε μου μιλαγαν απο ενα διαστημα και μετα ( τοτε δεν ηξερα αν υπηρχε η πελφε , αυτες ομως ηταν καρχιες ) αλλα μετα αποιο καιρο γνωρισα μια κοπελα και θελισα να της το ξεκοψω και μου εκανε το βιο αβιοτο με τα πολλα ειδα και αποειδα την εκανα και πηγα σε δουλεια με τα μισα λεφτα , ηθικο διδαγμα ? μαλακια να βαζεις κλασερ στις φαντασιωσεις σου ...
Η τελεία (.) είναι ένα από τα βασικά σημεία στίξης. Στη σημερινή εποχή χρησιμοποιείται στη γραφή κειμένων (σχεδόν σε όλες τις γλώσσες) για να δείξει μία πλήρη πρόταση.

Μας γάμησες τα πνευμόνια ρε τύπε!!!
 

mars_ch

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2012
Μηνύματα
1.303
Κριτικές
7
Like
501
Πόντοι
316
[size=10pt]ΤΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΚΑΝΩ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ [/size]
 

Συνημμένα

  • 1.jpg
    1.jpg
    6,4 KB · Εμφανίσεις: 55

mars_ch

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2012
Μηνύματα
1.303
Κριτικές
7
Like
501
Πόντοι
316
[size=10pt]ΤΙ ΓΡΑΦΩ ΣΤΟ ΒΟU ΟΤΙ ΚΑΝΩ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ[/size]
 

Συνημμένα

  • 2.jpg
    2.jpg
    116,6 KB · Εμφανίσεις: 75

Puchas Gracias

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2016
Μηνύματα
5.037
Like
197
Πόντοι
66
Απορώ ποιοι ρομαντικοι πηδάνε ακόμα...το σεξ τείνει να καταργηθεί και δεν το έχουν πάρει χαμπάρι ακόμα.
 

mars_ch

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2012
Μηνύματα
1.303
Κριτικές
7
Like
501
Πόντοι
316
ο πικερ τύπε μετράει 3 με 4 φορές την εβδομάδα (ναι μετράει, δεν γαμάει)
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.103
Like
21.116
Πόντοι
5.506
Ξεχάσατε να βάλετε το εικονίδιο-σήμα κατατεθέν σ' αυτό το νήμα.



URL]]
 

albertontino1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2016
Μηνύματα
712
Κριτικές
8
Like
461
Πόντοι
306
Εγώ έχω στο γραφείο μια μικρούλα 23 άρα μουνίτσα με βυζαρούς για γραμματέα άλλα η Ζώη μου έχει μάθει επαγγελματικά και σεξουαλικά δεν τα μπλέκεις για να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο.
 

podolagnos_1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2017
Μηνύματα
11.584
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
166
Εγώ έχω στο γραφείο μια μικρούλα 23 άρα μουνίτσα με βυζαρούς για γραμματέα άλλα η Ζώη μου έχει μάθει επαγγελματικά και σεξουαλικά δεν τα μπλέκεις για να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο.

ψάχνω δουλειά σαν υπάλληλος γραφείου...  :rolleyes:
απλά να το έχετε υπόψη. ανεβάζω και βιογραφικό αν θέλετε...

πιάνουν τα χέρια μου ;) αγγλικά οκ, δεν μιλάω καλά, σαν τον πρωθυπουργό φανταστείτε, αλλά γενικά τη χειρίζομαι καλά τη γλώσσα...  ;)
 

Giannis Ioan

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2017
Μηνύματα
17
Like
23
Πόντοι
0
Γαμήκουλες, απαράβατος νόμος για να μην βρίσκουμε τον μπελά μας, δεν πηδάμε ΠΟΤΕ από το γραφείο μας. Πηδάμε από το γραφείο του διπλανού μας
 

Jimmy Jim

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2014
Μηνύματα
3.385
Like
121
Πόντοι
16
Τη δεσποινίδα Χουφτοπούλου την έχω ξεκωλιάσει άπειρες φορές στο γραφείο.  :headbaning1: :headbaning1:

Έχω κάνει και ισπανικό βάζοντας τον ανάμεσα σε μέσο και παράμεσο.  :tits:

Με αντίχειρα και δείχτη σχημάτισα τρυπούλα και την πήρα από πίσω ακαποτα.  :zfuck:

Την πήρα και με τ' αριστερό. Δηλαδή παρτούζα.  :grouphug:

Εδώ καυλιάρης καβαλάρης.  :tn04: :coolcondom: :headbaning2:

 

captain 69

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.156
Like
10.401
Πόντοι
2.256
Με τρεις διαφορετικές. Πριν από πολλά χρόνια... Τη πρώτη με μια πιτσιρίκα που είχαν φέρει στο τμήμα μου για 6μηνη πρακτική. Μόνο όμως μία φορά στο χώρο της δουλειάς, πίπα στη τουαλέτα. Τη δεύτερη με την πρώην γυναίκα μου, στο δικηγορικό της γραφείο. Καύλα να τη ξεμουνιάζω πάνω στους δερμάτινους καναπέδες και στο ξύλινο γραφείο. Την τρίτη με συναδέλφισσα, εξωσυζυγική σχέση που κράτησε 4 χρόνια. Η κωλάρα του ορόφου, ένα πολύ ξηγημένο, πύρκαυλο μιλφόνι που το άφηνε απότιστο ο άντρας της. Η τελειότερη φάση στο χώρο εργασίας: πήγαμε στο αρχείο να τακτοποιήσουμε κάτι κλασέρ και καταλήξαμε να της σκίζω τον κώλο στα όρθια ενώ βαστιόνταν από τα μεταλλικά ντέξιον. Κάποια άλλη φορά της είχα στείλει sms να πάει στη τουαλέτα και να μου αφήσει το στριγκάκι της, όπου με τη σειρά μου μαλακίστηκα πάνω του και της το έστειλα χυμένο με την υπηρεσιακή αλληλογραφία. Συνήθως της έστελνα με το πρωτόκολλο ανάμεσα στη καθημερινή ενημέρωση, "επιστολές" όπου περιέγραφα λεπτομερέστατα πως γούσταρα να τη γαμήσω (απέφευγα το e-mail μπας και το παρακολουθούσαν) και αφού τη καύλωνα μέχρι τρέλας, στο σχόλασμα φεύγαμε παρέα και καταλήγαμε σε διάφορα ξενοδοχεία της παραλιακής (η εταιρία ήταν στο Πειραιά) όπου ξεσκιζόμαστε μέχρι θανάτου. Επικές φάσεις! Στάθηκα τυχερός πάντως... όταν για κάποιο λόγο άρχισε να ζορίζει η φάση, μου έκατσε ταυτόχρονα καλύτερη δουλειά και παραιτήθηκα. Πριν αρχίσουν τα όργανα.

 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
6.664
Κριτικές
18
Like
15.237
Πόντοι
4.546
ενδιαφέρον θέμα, πείτε τις εμπειριες σας.
Τύπε, σου απονέμω τον τίτλο του Μέγιστου Necromancer και Πρόσφατης/Τελευταίας Απάντησης σε όλα τα νήματα μιας Σελίδας Μπου, το ίδιο και στον Γιώργαρο. Υπάρχουν και άλλοι, εσείς είστε κορυφή. Με κάθε σεβασμό.
Necromancer-general.jpg
 
Εγγρ.
3 Ιουν 2023
Μηνύματα
517
Like
505
Πόντοι
86
Μία φορά το έκανα... καλή φάση... Στην τουαλέτα, την πήρα από πίσω, την έκλεισα το στόμα και την γάμησα στα γρήγορα και πολύ δυνατά. Για να τελειώσω και να μην έχουμε ατυχήματα και χύσια παντού, την πήρα από κώλο και τελείωσα μέσα της. Μου καθάρισε τον πούτσο με το στόμα, δεν ήθελε αλλά την έβαλα με το ζόρι αρπάζοντάς την από τα μαλλιά... Την παράτησα και έφυγα κύριος. Γουστάρισε τελικά και την πήρα άλλη μέρα σε ξενοδοχείο.
Κόψε τις πολλές τσόντες...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom