Νέα

Γουστάρουν οι Ελληνίδες τους τεμπέληδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Sad_man
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 593
  • Εμφανίσεις 38K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

ririkonav

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
6.003
Κριτικές
47
Like
6.255
Πόντοι
11.445
Θα σκεφτοσουν τριημερο Μυκονο, με τουλαχιστον ενα γευμα στο Zuma, διαμονη σε οικημα με μικρη ιδιοκτητη πισινα, αποζημειωση για τον χρονο σου 500 ευρω, αμφοτεροι εξετασεις σμν για αποφυγη προφυλακτικου;
Oυτε καν Scorpio δεν προσφερεις τυπε ? :headbang::headbang:
 

Hristos .

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2023
Μηνύματα
405
Like
1.387
Πόντοι
201
Όχι δεν γουστάρουν τους τεμπέληδες και καλά κάνουν.Τι να τον κάνει τον τεμπέλη να τον έχει να τον ταιζει αυτή;Δεν λέω ότι ο άντρας πρέπει να είναι πλούσιος αλλά πρέπει να είναι άξιος να δουλεύει και να δείχνει πραγματικά σοβαρός σε μια γυναίκα ότι μπορεί να αναλάβει ευθύνες δηλαδή με ένα τεμπέλη τι να πάει να κάνει να τους κάτσει και κανένα παιδί και να πεινάνε παρέα όλοι μαζί η να δουλεύει και να τους ταιζει αυτή;
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.014
Like
15.590
Πόντοι
3.656
Όχι δεν γουστάρουν τους τεμπέληδες και καλά κάνουν.Τι να τον κάνει τον τεμπέλη να τον έχει να τον ταιζει αυτή;Δεν λέω ότι ο άντρας πρέπει να είναι πλούσιος αλλά πρέπει να είναι άξιος να δουλεύει και να δείχνει πραγματικά σοβαρός σε μια γυναίκα ότι μπορεί να αναλάβει ευθύνες δηλαδή με ένα τεμπέλη τι να πάει να κάνει να τους κάτσει και κανένα παιδί και να πεινάνε παρέα όλοι μαζί η να δουλεύει και να τους ταιζει αυτή;

Έχει πολλές που μια χαρά τους ταιζουν.

Συν οι γονείς τους...που τους ταίζουν όλους
 

Hristos .

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2023
Μηνύματα
405
Like
1.387
Πόντοι
201
Το ξέρω και άμα τους ρωτήσεις θα σου πουν οι γυναίκες είναι πουτανες θέλουν λεφτάδες αυτοί που ζητάνε από τους γονείς λεφτά για τσιγάρα και καφέ ενώ πολλές φορές έχουν περάσει ακόμα και τα 30.
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.152
Like
15.794
Πόντοι
3.656
Έχει πολλές που μια χαρά τους ταιζουν.

Συν οι γονείς τους...που τους ταίζουν όλους
Θα γαμήσεις ποτέ τίποτε ;

ή μια ζωή θα αναλύεις γιατί όλες γαμιούνται με όλη την υπόλοιπη ανθρωπότητα
εκτός από σένα ;
 

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
778
Like
1.294
Πόντοι
206
Είναι μερικοί που απλά το έχουν. Ξέρω έναν τύπο , πολύ καλό παιδί αλλά αλήτης. Όλη μέρα στο δρόμο , όμορφος αλλά τις περισσότερες μέρες απεριποίητος , κακοφτιαγμένος κ.λ.π.

Οι γυναίκες του ρίχνονται , κανονικά. Βέβαια τις δικιάς του φάσης ( αλητισσες ) όχι καμιά κυριλέ κοπέλα αλλά και πάλι. Δεν έμεινε πάνω από 2 μήνες χωρίς μουνί.
 

Nikos P.

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2023
Μηνύματα
584
Like
686
Πόντοι
86
οι ελληνίδες καταληγουν παντως με καποιον που εχει δουλεια και μαλιστα καλή συνηθως.Το οτι οσο ειναι νεαρες μπορει να γαμηθουν και με καναν ανεργο τιποτένιο,αυτο μπορει να γινει καποιες λιγες φορές.Ολη την υπολοιπη ζωη τους θελουν να την περνάνε με πλουσιους κυρίους για να νιωθουν εξασφαλισμένες.Αυτο βλεπω εγω παίδες!
 

chris drs

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
4.036
Κριτικές
27
Like
17.250
Πόντοι
7.415
Τεμπελης δηλαδη μια ζωη ανεργος αχρηστος και χωρις λεφτα,οχι γκομενα,ουτε ανθρωπος δε θα σε πλησιαζει.
 

BIG_BIG_BEN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
1.250
Like
1.994
Πόντοι
216
οι ελληνίδες καταληγουν παντως με καποιον που εχει δουλεια και μαλιστα καλή συνηθως.Το οτι οσο ειναι νεαρες μπορει να γαμηθουν και με καναν ανεργο τιποτένιο,αυτο μπορει να γινει καποιες λιγες φορές.Ολη την υπολοιπη ζωη τους θελουν να την περνάνε με πλουσιους κυρίους για να νιωθουν εξασφαλισμένες.Αυτο βλεπω εγω παίδες!

Ισχύει μεν, αλλά εντάξει.

Βγάζουν πρώτα καλά-καλά τα βίτσια τους με τον κάθε τυχαίο, κι όταν με το καλό το ευχαριστηθούν τέρμα παίρνοντας τον από πίσω κι από μπροστά, ψάχνουν και για το καλό παιδί με μέλλον.

Αν είναι αργά για το καλό παιδί, τότε για τους βολεμένους κυρίους, μήπως και τους κάτσει.

Και παιδιά πια δεν πολυκάνουν. Ένα, δύο το πολύ, και αν.
 

BIG_BIG_BEN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
1.250
Like
1.994
Πόντοι
216

Αγγελική

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2020
Μηνύματα
303
Like
764
Πόντοι
81
Το ξέρω και άμα τους ρωτήσεις θα σου πουν οι γυναίκες είναι πουτανες θέλουν λεφτάδες αυτοί που ζητάνε από τους γονείς λεφτά για τσιγάρα και καφέ ενώ πολλές φορές έχουν περάσει ακόμα και τα 30.
υπάρχουν πολλοί αραγε ανω των 30 π ζητάνε απο γονείς γ τσιγάρα και καφε;
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.633
Like
2.657
Πόντοι
456
Οι ελλεινιδες γουσταρουν τους πλούσιους..το αν δουλεύεις η όχι..άμα έχεις λεφτά..τους είναι αδιάφορο..
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

υπάρχουν πολλοί αραγε ανω των 30 π ζητάνε απο γονείς γ τσιγάρα και καφε;
Καλά εισαι έχω γείτονα γύρω στα 35,36..σπούδασε κομπιούτερ..και δεν εχει δουλέψει ούτε μια μέρα στη ζωή του..ούτε από περιέργεια..πως είναι να δουλεύεις..αυτός ξυπνάει στις οχτώ το πρωί..και δε κανει τίποτα..κομπιούτερ τηλεόραση και μπαλκόνι..έλεγε η μάνα μου στη.μανα του..έβγαλε ο δήμος ζητάει άτομα ..μα εμένα λέει η άλλη ο Γιάννης εχει σπουδάσει κομπιούτερ..στο δήμο..θα πάει να δουλέψει??
 

sotos71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2023
Μηνύματα
1.156
Like
1.822
Πόντοι
216
Οι πιτσιρίκες δεν ενδιαφέρονται...Μιλάμε για ηλικίες ως τα 25.
Οι μεγαλύτερες, ακόμα και αν είσαι φραγκάτος, δε θέλουν να κάθεσαι. Με την έννοια θέλουν να έχουν κάποιο δίπλα τους που είναι ενεργός επιχειρηματίας, να έχει ακίνητα και να ασχολείται με αυτά, να συναναστρέφεται με άλλους φραγκάτους, να παίζει μπάλα και στην πολιτική αν μπορεί. Γενικά θέλουν να έχουν κάποιον δραστήριο δίπλα τους.
 

Spieler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2024
Μηνύματα
234
Κριτικές
19
Like
964
Πόντοι
371
Εξαρτάται τι τεμπέλης είσαι.
Aν έχεις βρει 15 ακίνητα, τα νοικιάζεις και ξύνεσαι μια χαρά γαμάς. Δεν είσαι το όνειρο κάποιων χειραφετημένων γυναικών που θέλουν δυναμικούς άντρες αλλά overall βρίσκεις γκόμενες πανεύκολα και στην Ελλάδα και νομίζω και έξω (UK σίγουρα).
Αν είσαι τεμπέλης που περιμένει 5 ευρώ χαρτζιλίκι για να πάει για καφέ δε θα σε γουστάρει καμία εννοείται.
Πολύ υποκριτικό αλλά this is society.
 

Hristos .

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2023
Μηνύματα
405
Like
1.387
Πόντοι
201
υπάρχουν πολλοί αραγε ανω των 30 π ζητάνε απο γονείς γ τσιγάρα και καφε;
Δυστυχώς αμέτρητοι εγώ προσωπικά ξέρω 3 τέτοιους ζητάνε από τους συνταξιούχους γονείς τους συνέχεια και άμα τους πεις για δουλειά σου λένε δεν πάω για ψίχουλα,δεν υπάρχουν δουλειές και άλλες 1002 μαλακίες.
 

chris drs

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
4.036
Κριτικές
27
Like
17.250
Πόντοι
7.415
υπάρχουν πολλοί αραγε ανω των 30 π ζητάνε απο γονείς γ τσιγάρα και καφε;
Εργοδοτες εχουν φτασει να ψαχνουν εργαζομενους απ'το τικτοκ. Τα εκατονταδες σχολια που θα δεις,θα σου δωσουν να καταλαβεις το ποσους εκατονταδες χιλιαδες βρωμοτεμπεληδες εχουμε. Αρα για ποια 30 μιλας? Εδω περα ξερω 40ρηδες που ζητανε απο γιαγιαδες και θειαδες γιατι ειναι αχρηστοι εντελως να δουλεψουν. ''Σιγα μη ξυπναω στις 7 καθε μερα για να παιρνω 800 ευρω μονο''.Μιλαμε για πολλες κλωτσιες,το αστειο ειναι οτι θελουν και γκομενα οι παναχρηστοι.
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.152
Like
15.794
Πόντοι
3.656
Εδω περα ξερω 40ρηδες που ζητανε απο γιαγιαδες και θειαδες γιατι ειναι αχρηστοι εντελως να δουλεψουν. ''Σιγα μη ξυπναω στις 7 καθε μερα για να παιρνω 800 ευρω μονο''.Μιλαμε για πολλες κλωτσιες,το αστειο ειναι οτι θελουν και γκομενα οι παναχρηστοι.
Οι αντίστοιχες 40ρες, δεν σε ενοχλούν, επειδή ενώ είναι το ίδιο , έχουν μουνί ;
 

chris drs

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
4.036
Κριτικές
27
Like
17.250
Πόντοι
7.415
Οι αντίστοιχες 40ρες, δεν σε ενοχλούν, επειδή ενώ είναι το ίδιο , έχουν μουνί ;
Στ'αρχιδια μου το φυλο,ο τεμπελης ανθρωπος ειναι ενα σκουπιδι που δεν παραγει και δεν προσφερει τιποτα,ειτε ειναι γυναικα ειτε ειναι αντρας.Σε καλυψα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom