Νέα

Γουστάρουν οι Ελληνίδες τους τεμπέληδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Sad_man
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 593
  • Εμφανίσεις 38K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

shadow

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
11.847
Κριτικές
1
Like
9.659
Πόντοι
2.456
Εύκολα λεφτά ευκολες γυναίκες.
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.165
Like
15.915
Πόντοι
3.556

Συνημμένα

  • DB42B8EF-8C59-43C7-A0F7-E229358F4616.jpeg
    DB42B8EF-8C59-43C7-A0F7-E229358F4616.jpeg
    316,9 KB · Εμφανίσεις: 32
  • Χαχα
Αντιδράσεις: shadow

The1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.260
Κριτικές
7
Like
3.386
Πόντοι
736
Εγώ πάλι παρατηρώ στον ευρύτερο κύκλο μου ότι ...

Όσο πιο χαμηλομησθος είναι ο άνδρας τόσο πιο γρήγορα παντρευεται
Όταν αρχίσει να βγάζει λευτα ... το σκέφτεται πολύ πριν κάνει την μαλάκια ...
 

bookworm

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2023
Μηνύματα
406
Κριτικές
3
Like
430
Πόντοι
21
Αν τους γουστάρουν λέει ;; Το μουσκευουν το βρακάκι τους για τέτοιους αχαΐρευτους αλητάμπουρες ! Οι γκόμενες δεν γουστάρουν τους φλωρους ειδικά σε νεαρή ηλικία το μόνο που τους νοιάζει είναι να πηδιούντε ανελέητα και να φλεξαρουν όλη μερα στα σοσιαλ και στα διαφορά καφέ μπαρ το ίδιο τεμπελιτσες και αχαΐρευτες είναι και αυτές ! ωστόσο υπάρχουν και τίμια αξιοπρεπέστατα κορασια που κρατάνε μια ολόκληρη οικογένεια με 500€ χωρίς να ανοίγουνε τα πόδια στον πάσα ένα
το ζητημα ειναι οι φλωροι που θελουν οι ελληνιδες 20-25 οχι να πηδανε δε ξερουν αλλα ουτε να τον παιζουν δε ξερουν,ειναι οπως ειπες αχρηστοι και αχαιρευτοι,δε συμφωνω οτι θελουν τους τεμπεληδες,πιστευω οι ελληνιδες πανε απο μικρες ηλικιες με αυτους που εχουν μια δουλεια,παντως επειδη οντως οι 20-25 πανε με φλωρους μη περιμενεις κιολας αυτοι να γαμανε,αυτοι ειναι οι κλασσικοι καστρατοι και φλωρουμπες.
 

BAKALIS74

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2012
Μηνύματα
4.652
Like
1.917
Πόντοι
216
εννοειται τύπε. μιλαμε για μέγας δαμαστης και λάτρης της σιδερικης ηδονής :undecided::undecided::undecided:
καλό θα του έκανε πάντως ένα γυμναστήριο, δεν ξέρω αν έχει στον δενδροπόταμο ή στον εύοσμο κανένα καλό για να είναι κοντα του αλλά θα τον βοηθούσε να αναθεωρήσει κάποιες από τις απόψεις του.
 

imperialdemon1821

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2005
Μηνύματα
360
Like
53
Πόντοι
1
Εγώ τώρα πάντως που δουλεύω τη μίση και παραπάνω εβδομάδα 12ωρα δεν όρεξη για γκόμενες και της μαλακίες τους ούτε για τίποτα γενικά , μόνο ύπνο και τις κυριακές κάθομαι σπίτι να ξεκουραστώ βέβαια είμαι 35+,κάνα μπουρδελάκι 2 με 3 φορές το μήνα.Οπότε ναι ο τεμπέλης έχει χρόνο,διάθεση,δύναμη, να ασχοληθεί με το μουνί με ένα ερωτηματικό για τον τελείως άφραγκο στον μέγεθος τον επιτυχιών του . το βλέπω και σε μένα όταν παίρνω καμιά εβδομάδα άδεια που ανακτώ τις δυνάμεις που μου απομυζεί ο εργοδότης.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.160
Like
15.737
Πόντοι
3.656

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.290
Like
15.949
Πόντοι
3.656
Πότε την έπεσες τελευταία φορά ρε παντοφλάκια;

Πού περιμένεις κι εσύ να κοιμηθεί η κυρά για να μπεις στο bou; :2funny:

Αγορίνα τι με πέρασες, ότι μένω σε 2άρι σαν το πατρικό σου ;;; ή ότι είμαι στο παιδικό μου δωμάτιο σαν εσένα στα 40 σου ;
Εσύ και ο πίκερ.

Αν σου κάνει καλό να πιστεύεις ότι όλοι είναι αγάμητοι σαν εσένα ... οκ !
Σύντομα μπορεί να αρχίσεις να μιλάς με το θεό .....

όταν θα αρχίσει να απαντάει κι όλας θα έχει σασπένς ....
lunatic-deli.gif
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.160
Like
15.737
Πόντοι
3.656
Αγορίνα τι με πέρασες, ότι μένω σε 2άρι σαν το πατρικό σου ;;; ή ότι είμαι στο παιδικό μου δωμάτιο σαν εσένα στα 40 σου ;
Εσύ και ο πίκερ.

Αν σου κάνει καλό να πιστεύεις ότι όλοι είναι αγάμητοι σαν εσένα ... οκ !
Σύντομα μπορεί να αρχίσεις να μιλάς με το θεό .....

όταν θα αρχίσει να απαντάει κι όλας θα έχει σασπένς ....

Κοίτα μη σε διώξει η κυρά απ'το σπίτι της και να δω τί θα κάνεις μετά.Θα πας να μείνεις με τον Μπαροκ :2funny:
 

givrgaras95

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2023
Μηνύματα
1.022
Like
1.033
Πόντοι
96
καλό θα του έκανε πάντως ένα γυμναστήριο, δεν ξέρω αν έχει στον δενδροπόταμο ή στον εύοσμο κανένα καλό για να είναι κοντα του αλλά θα τον βοηθούσε να αναθεωρήσει κάποιες από τις απόψεις του.
δηλαδη αμα παμε γυμναστηριο θα βρουμε γκομενα?ποιος εισαι τυπε,ο μπορατ εισαι
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.160
Like
15.737
Πόντοι
3.656
Εγώ τώρα πάντως που δουλεύω τη μίση και παραπάνω εβδομάδα 12ωρα δεν όρεξη για γκόμενες και της μαλακίες τους ούτε για τίποτα γενικά , μόνο ύπνο και τις κυριακές κάθομαι σπίτι να ξεκουραστώ βέβαια είμαι 35+,κάνα μπουρδελάκι 2 με 3 φορές το μήνα.Οπότε ναι ο τεμπέλης έχει χρόνο,διάθεση,δύναμη, να ασχοληθεί με το μουνί με ένα ερωτηματικό για τον τελείως άφραγκο στον μέγεθος τον επιτυχιών του . το βλέπω και σε μένα όταν παίρνω καμιά εβδομάδα άδεια που ανακτώ τις δυνάμεις που μου απομυζεί ο εργοδότης.

Τύπε πόσα βγάζεις με το 12ωρο αν επιτρέπεται;
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.290
Like
15.949
Πόντοι
3.656
Κοίτα μη σε διώξει η κυρά απ'το σπίτι της και να δω τί θα κάνεις μετά.Θα πας να μείνεις με τον Μπαροκ :2funny:


Ξεχνιέσαι με αυτές τις μαλακίες ;
Στο έχουν προτείνει αυτό εκεί που σε παρακολουθούν ή είναι δική σου ιδέα ;
Να χάσεις την παρθενιά σου λίγο πριν τα 50 , δεν στο πρότειναν ;
 

karabis11

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2014
Μηνύματα
138
Κριτικές
3
Like
199
Πόντοι
1
Ακούστε τωρα κ εμένα τον ταλαίπωρο!! Εχω κανει αρκετές σχέσεις στη ζωή μου κ 3 απο αυτές πήγαν πολυ σοβαρά ( με τελευταία στα 31 μου. Είμαι 39 τωρα και εχω βάλει μυαλό ).. ΚΑΙ οι τρεις με άφησαν για να επιστρέψουν στους πρώην τους, που ήταν αεργοι, κωλοπαιδαράδες κ αχαΐρευτοι.. ΚΑΙ οι τρείς τις "έτρωγαν"τις σγαλιάρες τους, πλας, οι πρωην τους ΔΕ τις έκαναν να χύνουν και συχαίνονταν τα γλυφομούνια!!!!! Εγώ ο μαλάκας τις γαμούσα 3 φορές την ημέρα, τους εκανα το μουνι - λασπη απο το γλυψημο, πλήρωνα ποτα, σινεμά, καφέδες, ξενοδοχεία, χερι ΔΕ σήκωνα ( ΑΝ δε μου αρεσει μια κατασταση ριχνω ροχαλα στη μαπα, τα μαζευω κ γεια σας!! ΔΕ θελω να εχω ΠΑΛΙ ντραβαλα με πολιτζάι ) και μου την έλεγαν γιατι ΔΕΝ έβγαζα παραπάνω $$ τον μήνα ώστε να μη "ζοριζόμαστε" ( η καλύτερη απο τις 3 που λέω εβγαζε 650 ευρώ.. Το 1/3 απο αυτα που εβγαζα τοτε εγω!! ). Οπότε ναι, οι ελλεινιδες γουσταρουν τους αχρησους τεμπέλιδες... Αλλα κ κατι Ουκρανες, Ρουμάνες, Ρωσίδες, Πολωνες κτλ πορνάρες που ξέρω τέτοιους θέλουν!! Αυτές να γκαμνιούται 20 φορές στα στούντιο κ οι "αντρες¨τους σπίτι με μπυρίτσα κ πασατέμπο, τρωνε τα $$ των κοριτσιών τους σε χαρτιά κ στοίχημα!! Μήπως είναι τετοια η εποχή κ ΔΕΝ είναι θέμα εθνικότητας..;

Μπόνους ράουν, μια πρώην που είχα στα 26, χωρις να το ξερω εκεινη τη περιοδο, τα έφτιαξε με ενα τυπάκι ΕΝΩ ήμασταν μαζι 3 μηνες ( ΔΕ μου είπε να τα "χαλάσουμε" γιατί περίμενε πως αν δε δεσει το γλυκό με τον άλλο, θα είχε εμένα να γυρίσει ). Ο τυπος σπουδαζε σπηλαιολόγος ( χαχαχα Ο Ελληνας Ρος τον ελεγα μολις εμαθα τα ρεζιλικια τους ), ΔΕΝ ειχε τελειωσει φανταρικό ( χεζοταν να παει κ κοιταγε να παρει αναβολες ), καπνιζε κ φοβόταν να το πει στους δικούς του, αλλα ο μπαμπας είχε μπαγκαλόους σε νησι!! Τελικα ο φαδερ καταλαβε οτι η μουνου πηγαινε για το κας κ αποκλήρωσε τον σπηλαιολαγνο, με αποτελεμα το ζευγαρι του Πικπα ( γιατι οχι μονο παντρευτηκαν, αλλα εκαναν κ παιδι ) να πουλανε χαντρες σε γνωστο φρανσάιζ για να ζήσουν!! Κρίμα! :P
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.290
Like
15.949
Πόντοι
3.656
Εγώ τώρα πάντως που δουλεύω τη μίση και παραπάνω εβδομάδα 12ωρα δεν όρεξη για γκόμενες και της μαλακίες τους ούτε για τίποτα γενικά , μόνο ύπνο και τις κυριακές κάθομαι σπίτι να ξεκουραστώ βέβαια είμαι 35+,κάνα μπουρδελάκι 2 με 3 φορές το μήνα.Οπότε ναι ο τεμπέλης έχει χρόνο,διάθεση,δύναμη, να ασχοληθεί με το μουνί με ένα ερωτηματικό για τον τελείως άφραγκο στον μέγεθος τον επιτυχιών του . το βλέπω και σε μένα όταν παίρνω καμιά εβδομάδα άδεια που ανακτώ τις δυνάμεις που μου απομυζεί ο εργοδότης.


Είσαι σε σωματική εργώδη εργασία !
Όσοι δεν κάνουμε σωματική εργασία κοπιαστική και δεν έχουμε διευθυντάδες να μας σπάνε αρχίδια ...........


θέλουμε να γαμάμε 5 φορές την ημέρα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: jim28

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.160
Like
15.737
Πόντοι
3.656
Είσαι σε σωματική εργώδη εργασία !
Όσοι δεν κάνουμε σωματική εργασία κοπιαστική και δεν έχουμε διευθυντάδες να μας σπάνε αρχίδια ...........


τον παίζουμε 5 φορές την ημέρα.

Κοψε κάτι ρε Λάκη,ούτε στα 20 δεν τον παίζαμε 5 φορές :tooth:
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.410
Κριτικές
8
Like
11.234
Πόντοι
3.786
Εξαρτάται από το επίπεδο της σχέσης. Μια πρώην μου έκανε παράπονα ότι δεν έχω χρόνο (εργαζόμενη και η ίδια) γιατί ειδικά τον πρώτο καιρό ήθελε να είμαστε συνέχεια μαζί. Κι εγώ ήθελα ,δυστυχώς όμως δε με άφηναν οι υποχρεώσεις.

Ένας παντρεμένος για 20+ χρόνια μου είπε αντίθετα "για να κρατήσει ένα γάμος πρέπει άντρας και γυναίκα να έχουν διαφορετικά χόμπι, να μην τρακάρουν όλη μέρα στο σπίτι και σιχαθούν ο ένας την άλλη".

Αν παρατηρήσετε πάντως τα πρότυπα στην τηλεόραση, είναι πάντα ο πλούσιος επιχειρηματίας που δε δουλεύει ποτέ. Φεύγει από το γραφειο στις 11 το πρωί για να πάρει με το διθέσιο τη γκόμενα και να την πάει μέχρι την Αράχωβα να δούνε αν έχουν μεγαλώσει τα χόρτα και να ξαναγυρίσουν. Υπάρχουν πολλές ηλίθιες που δεν καταλαβαίνουν ότι πολύ απλά στην τηλεόραση σου δείχνουν την πλοκή της ιστορίας και όχι τι κάνουν οι χαρακτήρες όλη μέρα και πιστεύουν ότι έτσι είναι ο άντρας ο γαμάω ,δεν κάνει τίποτα, στο γραφείο πάει και βάζει 2 υπογραφες τη μέρα, μετά την κάνει και του βάζουν εκατομμύρια στην τράπεζα.

Υπάρχει και η κατηγορία εναλλακτικές που σιχαίνονται την εργασία γενικότερα οπότε αν τους πεις ότι θες να κάνεις καριέρα ή ότι δουλεύεις για μεγάλη εταιρεία έχεις φάει άκυρο πριν πεις και πως σε λένε.
 

prokopis_proikismenos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Νοε 2009
Μηνύματα
1.739
Κριτικές
10
Like
2.098
Πόντοι
3.187
γουστάρουν τους τεμπέλιδες που έχουν να φάνε οχι τους τεμπέληδες που δεν έχουν να φάνε....
 
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
1.618
Κριτικές
13
Like
10.052
Πόντοι
2.046
κλασικό
παράδειγμα σκατοκαριόλας ελλεινίδας τα λέει όλα χύμα στη μούρη του και ο άλλος χαζογελάει!!! τραγική κι αυτή κι αυτός αλλά για να λέμε και του στραβού το δίκιο μόνο μια τέτοια θα του
άξιζε!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom