Νέα

Γουστάρω την Πεθερά μου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vivartia
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 50
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Teleftaios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2010
Μηνύματα
425
Κριτικές
16
Like
9
Πόντοι
231
Ειναι λεπτο το θεμα. Καθε μανα πιστευω υποσηνειδητα ζηλευει την κορη της, οποτε θα γουσταρε να τη γαμησει ο αντρας της κορης της.

Απο την αλλη υπαρχει ο φοβος και η καταπιεση του ενστικτου.

Πιστευω η πιθανοτητες σου ειναι αναλογες με το ποσο απελευθερωμενη ειναι η πεθερα σου. Παντως σαυτες τις ηλικιες ειναι δυσκολο να βρεις απελευθερωμενα ατομα αλλα οχι αδυνατο.
 

punter

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2007
Μηνύματα
2.048
Like
9
Πόντοι
16
Καλησπέρα σε όλους τους φίλους με τις αμέτρητες ερωτικές επιθυμίες.
Θα ήθελα την βοήθεια σας σε ένα θέμα που με απασχολεί, είμαι αρραβωνισμένος εδώ και 1.5 χρόνο και τώρα τελευταία βλέπω ερωτικά την πεθερά :knockinb: μου η οποία είναι 58 ετών και σε πολύ elegant κατάσταση, δεν ξέρω τι έχω πάθει αλλά όποτε την βλέπω θέλω να την γ_ _  _ _ ω σαν τρελός αλλά δεν μπορώ να βρω τρόπο πεσίματος.
Αν έχετε καμία πρόταση … σας Ευχαριστώ.

Κουτσοι, στραβοι στον Αγιο Παντελεήμονα
 

Επισκέπτης
Εδώ ένας γούσταρε μια 68αρα....στην 58αρα θα κολήσουμε;;;; :jerking:


Ε ρε κάτι ανωμαλίες που υπάρχουν...... :headbang:
 

nomercy

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.283
Κριτικές
15
Like
225
Πόντοι
1.240
αγαλμα θα σου κανει ο πεθερος !!!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
42
Πόντοι
166
Ρε φιλαρακο ΜΠΑΣ και σου εχει υποσχεθει ο ΠΕΘΕΡΟΣ κανενα ακριβο δωρακι για να την ξεφορτωθει??????  Αλλα εσυ αγαπας την αραβονιαρα αλλα απο την αλλη σκρπτεσαι και το δωρακι που σου ανοιγει διαπλατα τους οριζοντες για μια αλλη ζωη.............!!!!!!!!!!!!!!
 

CLOSER822

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.002
Like
9.836
Πόντοι
1.406
ΔΕΝ παιζεται αυτο το σαιτ πλεον ...ιτ γκετς μπεττερ εντ μπεττερ ...αυτο ειναι προβληματισμος και αυτες ειναι και λυσεις(χυσε την κυλοτα της και δειχτη μας)...ΕΥΓΕ  :rockon: :rockon: :rockon: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :rockon: :rockon: :rockon:
 

milf_love

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2007
Μηνύματα
16
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Γάμα καλά την κόρη και θα το μάθει η μανά κάποια στιγμή. Εαν το μάθει και γουστάρει θα σου έρθει μόνη της.

Πάντως η γνώμη μου είναι άμα σε καυλώνει να της τον καρφώσεις, με τρόπο εννοείται. . . μην  σε πάρουν χαμπάρι όλοι.

φίλος που του την έπεσε η πεθερά του, "καλοπαιρναει" οπότε έχει καυλές αλλά μπροστά σε κόσμο φαίνεται ότι είναι σκοτωμένοι. Καλό κόλπο αυτό, να το έχεις υπόψιν σου.
 

Tsambo

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
5.196
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
66
Χυσε τις κυλοτες της και ανεβασε φωτογραφιες στο σιτε να σου πουμε τη γνωμη μας.

..τύπε ως προς τι θα σχηματισεις γνώμη απο τις χυμενες κυλότες? :2funny: :2funny:

αυτός είναι ο πλέον επιστημονικός τρόπος ανάλυσης του θέματος

Προφανως...
Απο την ποσοτητα του σπερματος θα καταλαβουμε αν οντως διακατεχεται απο καυτο παθος και πρεπει να κανει το βημα ή αν ειναι κατι της στιγμης που θα του περασει αυριο μεθαυριο. Απο το μεγεθος της κυλοτας θα καταλαβουμε τι κωλαρα εχει η πεθερα και αν αξιζει ή οχι το γαμησι, δηλαδη αν ειναι καβλιαρικο ή σαπιο το φρικοπουρο. Απο το ειδος της κυλοτας θα καταλαβουμε ποσο προστυχη ειναι η πεθερα και ποσο δεκτικη θα ειναι στην προταση του. Απο τη μουνιλα της κυλοτας θα καταλαβουμε κατα ποσο καβλωμενη ή οχι ειναι πεθερα κατα τη διαρκεια της ημερας, με αντικτυπο και παλι στη δεκτικότητά της. Κριτσινια σπαμε?
 

bou_asd

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Απρ 2006
Μηνύματα
290
Κριτικές
11
Like
49
Πόντοι
1.992
Αραβωνιασμένος είσαι!
Θες να το χαλάσεις; Προχώρα.
Δε θες; Σταμάτα!

Μην ξεχνάς το γνωμικό!
"Εκεί που τρως και πίνεις, αλλισβερίσι μην κάνεις"
 

Επισκέπτης
απο τοσες χιλιαδες πουρα που παρακαλανε για  :fuck1: εσυ διαλεξες τη μανα της δικιας σου ρε τυπε  :think: :think: :think:
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
43
Πόντοι
366
O γνωστός λιγούρης Έλληνας που τα θέλει όλα στο πιάτο."Πιάνει" αυτό που είναι δίπλα στο χέρι του καθησμένος στον καναπέ.Στο άλλο χέρι έχει το τηλεκοντρολ της TV.Αηδία.
 

Επισκέπτης
μια ειναι η λυση πες στη δικια σου μια μερα οτι η μανα της εχει πολλα νευρα και θα παθει τιποτα και μονο ενα καλο  :fuck2: θα την κανει καλα.... και μετα κανε τον εθελοντη των ειδικων αποστολων
 

Συνημμένα

  • 4.jpg
    4.jpg
    27,2 KB · Εμφανίσεις: 27

mariath

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2009
Μηνύματα
4.583
Κριτικές
6
Like
140
Πόντοι
16
Απο την ποσοτητα του σπερματος θα καταλαβουμε...

Απο το μεγεθος της κυλοτας θα καταλαβουμε...

Από την ΠΟΙΟΤΗΤΑ του σπέρματος θα καταλάβουμε πόσοκαιρό έχεις να γαμήσεις...

Από το μέγεθος της κυλότας θα καταλάβουμε αν πεθερά σου είναι ο Πάγκαλος.
 

nixermanie

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2009
Μηνύματα
245
Like
0
Πόντοι
1
Γενικως οι περισσοτεροι απεχθανονται τις πεθερες τους και θελουν να τις ξεφορτωθουν οποτε ισως να εισαι και τυχερος που νιωθεις ετσι!!!  :cheesy: Anyway και γω ειμαι σε αυτους που θα σου πουνε κανε πισω. Κρατα τις φαντασιωσεις σου. Τωρα ενταξει το ενδεχομενο να πηγαινεις και με τις 2 πιστευω οτι ειναι πολυ δυσκολο χωρις τουλαχιστων να εχεις μπλεξιματα. Καλα ξεμπερδεματα ;)
 

prokopis_proikismenos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Νοε 2009
Μηνύματα
1.718
Κριτικές
10
Like
2.080
Πόντοι
3.187
Φίλε σε καταλαβαίνω. Υπαρχουν πεθερές που δεν έχουν καμια σχέση με αυτό που όλοι φανταζονται. Είναι έμπειρες, ζουμερές κοινωνικές και παίζουν ακόμη μπάλα υψηλης τεχνικής και επιπέδου. Θα σου έλεγα να δοκιμάσεις την περίπτωση του τυχαίου συμβάντος. Τι θα πεί αυτό?. Εκεί που θα είστε στο σπίτι μπορείς να πας να κανεις μπανάκι και όταν τελειώσεις να βγείς γυμνός μπροστά της. Όλο το σκηνικό θα το παρουσιάσεις ως τυχαίο. Θα της ζητήσεις συγγνώμη και θα κόψεις αντιδράσεις. Όλα τα άλλα θα έρθουν μόνα τους...
 

kostasucg

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2010
Μηνύματα
106
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Φίλε σε καταλαβαίνω. Υπαρχουν πεθερές που δεν έχουν καμια σχέση με αυτό που όλοι φανταζονται. Είναι έμπειρες, ζουμερές κοινωνικές και παίζουν ακόμη μπάλα υψηλης τεχνικής και επιπέδου. Θα σου έλεγα να δοκιμάσεις την περίπτωση του τυχαίου συμβάντος. Τι θα πεί αυτό?. Εκεί που θα είστε στο σπίτι μπορείς να πας να κανεις μπανάκι και όταν τελειώσεις να βγείς γυμνός μπροστά της. Όλο το σκηνικό θα το παρουσιάσεις ως τυχαίο. Θα της ζητήσεις συγγνώμη και θα κόψεις αντιδράσεις. Όλα τα άλλα θα έρθουν μόνα τους...

:booty: :dancing: :think: Και να το πάρει στραβά η πεθερά και να τον πάρει ο διάολος τον άνθρωπο....  :2funny: Μάγκα μου αν θές τη γνώμη μου εφόσον εχεις αρραβωνιαστεί και το πας σοβαρά το θάμα, κάτσε στ'αυγά σου... Στην τελική, πεθερά σου είναι, θα σου πρίζει τα @@ ετσι κι αλλιώς...Θές να στα πρίζει και ως γκόμενά σου ??? Δε λέει...
 

ianp1

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
88
Like
4
Πόντοι
0
τυχερή η πεθερά σου που τη γουστάρεις, εγώ θέλω να σπάσω τα μούτρα της δικιάς μου. :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom