Νέα

Golden Spa Λάρισα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα thecleverone
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 306K
  • Ετικέτες
    λάρισα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Spitharas84

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2019
Μηνύματα
75
Like
150
Πόντοι
0
Η Βερόνικα είναι παρά πολύ καλη κ στα δυο κομματια!ειχε έρθει για πολύ λίγο πριν παρά πολύ καιρο κ είχα δοκιμάσει!ξανθια με πετιτ αναλογίες!ξαναηρθε;
 

asterioskar

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2017
Μηνύματα
66
Like
15
Πόντοι
0
ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΝ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΣΗΜΕΡΑ Η ΜΑΓΚΥ?
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 79062

Επισκέπτης
καλημερα σε ολους ! εχει δοκιμασει καποιος Λίνα ή Αννυ; αν θελει ας ενημερωσει εδω ή σε μηνυμα. Ευχαριστω !
 

calcioxxx

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2018
Μηνύματα
38
Like
12
Πόντοι
0
Χαιρετώ όλα τα αλάνια.Μάγκες έχει κανείς άποψη για τη Δόμνα?Μού είπε σε επικοινωνία το μαγαζί πως έχει πολύ μεγάλο βυζί.Ισχύει?
 

Spitharas84

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2019
Μηνύματα
75
Like
150
Πόντοι
0
Επίσκεψη χθες μεσημέρι.δυο καινούριες παρουσίες.Μαριάννα κ νανσυ.η Μαριάννα έχει βυζαρες πλαστικές,ωραίο σώμα.δοκίμασα Μαριάννα γιατί η νανσυ δεν λέει τίποτα για τα δικά μου γούστα.
Μασαζ μηδεν.χάιδεμα κ από μασαζ μηδεν.
Στο δεύτερο μέρος αρκετα καλη με προστυχολογα κ εμεινε μόνο με στρινγκ.δίνει τα βυζια της για γλύψιμο χωρίς μη κ μη.
Αυτά!
 

Alex.85

Νέο Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1
Like
2
Πόντοι
0
Έχω περάσει σχεδόν με όλα τα κορίτσια τα Έχω δει όλα με λίγο παραπάνω φράγκα οι μισές βγάζουν γούστα. Η τελευταια που πέρασα Κάτια καινούρια χοντρή πολύ δυνατό μασάζ χωρίς να το θέλω χωρίς ντροπές για τα κιλά τα βγάζει όλα μένει με ένα στρινγκ αν και δεν τό'χει στην εμφάνιση, Δόμνα μικρούλα νταρντανα δεν μ άρεσε, καθόλου καλό μασάζ χάδια να περάσει ωρα,εμφάνιση αρκετά χάλια όχι πολλά πολλά δεν με τράβηξε η εμφάνιση, θεώνη ικρούλα μεγάλα βίζια , αρκετά κιλά όπως οι περισσότερες, Βερόνικα καλο μασάζ δυνατό,εμφάνιση μέτρια μπαμπατσικι βγάζει γούστα χωρίς ντροπές απότομη μου φάνηκε στην αρχή αλλά στο δεύτερο κομμάτι βαράει το εργαλείο δεν κολλάει να κάνει ότι ζητήσεις ,Μαγκι εμφάνιση Καλή ,ευγενική χαμογελαστή, προγραμμα κλασικά σχεδόν βαρετά καθόλου μασάζ μόνο χάδια προς αισθησιακό, δεν αφήνει πιασιματα δεν βγάζει τίποτα άργησα πολύ να χαλαρώσω ,Συλβια ξεχωρίζει στην εμφάνιση? ψυλη αδυνατη Ρωσοφεις,πολυ καλο μασάζ που δεν περίμενα, στο δεύτερο κομμάτι δεν αφήνει πιασιματα δεν βγάζει ρουχα ξεκάθαρα μονο χέρι ?τέλειο ανατριχιαστικό άγγιγμα και χάδια έμεινα ευχαριστημένος χωρίς πολλά πολλά. Μαριάννα φτιαγμένο εργαλείο για πρώτη φορά που πέρασα ήταν καλή νορμάλ μασάζ αρκετά καλό βιζι στο δεύτερο κομμάτι αφήνει πιασιματα βγάζει ρουχα καλό εργαλείο με όρεξη για δουλειά ? Αν γνωρίζει κάποιος για της καινούριες Νάνσυ και Άννυ αξίζουν?
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gk_15

asterioskar

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2017
Μηνύματα
66
Like
15
Πόντοι
0
ΞΕΡΟΥΜΕ ΠΟΙΕΣ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ?
 

Gk_15

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2019
Μηνύματα
36
Like
8
Πόντοι
0
Έχω περάσει σχεδόν με όλα τα κορίτσια τα Έχω δει όλα με λίγο παραπάνω φράγκα οι μισές βγάζουν γούστα. Η τελευταια που πέρασα Κάτια καινούρια χοντρή πολύ δυνατό μασάζ χωρίς να το θέλω χωρίς ντροπές για τα κιλά τα βγάζει όλα μένει με ένα στρινγκ αν και δεν τό'χει στην εμφάνιση, Δόμνα μικρούλα νταρντανα δεν μ άρεσε, καθόλου καλό μασάζ χάδια να περάσει ωρα,εμφάνιση αρκετά χάλια όχι πολλά πολλά δεν με τράβηξε η εμφάνιση, θεώνη ικρούλα μεγάλα βίζια , αρκετά κιλά όπως οι περισσότερες, Βερόνικα καλο μασάζ δυνατό,εμφάνιση μέτρια μπαμπατσικι βγάζει γούστα χωρίς ντροπές απότομη μου φάνηκε στην αρχή αλλά στο δεύτερο κομμάτι βαράει το εργαλείο δεν κολλάει να κάνει ότι ζητήσεις ,Μαγκι εμφάνιση Καλή ,ευγενική χαμογελαστή, προγραμμα κλασικά σχεδόν βαρετά καθόλου μασάζ μόνο χάδια προς αισθησιακό, δεν αφήνει πιασιματα δεν βγάζει τίποτα άργησα πολύ να χαλαρώσω ,Συλβια ξεχωρίζει στην εμφάνιση? ψυλη αδυνατη Ρωσοφεις,πολυ καλο μασάζ που δεν περίμενα, στο δεύτερο κομμάτι δεν αφήνει πιασιματα δεν βγάζει ρουχα ξεκάθαρα μονο χέρι ?τέλειο ανατριχιαστικό άγγιγμα και χάδια έμεινα ευχαριστημένος χωρίς πολλά πολλά. Μαριάννα φτιαγμένο εργαλείο για πρώτη φορά που πέρασα ήταν καλή νορμάλ μασάζ αρκετά καλό βιζι στο δεύτερο κομμάτι αφήνει πιασιματα βγάζει ρουχα καλό εργαλείο με όρεξη για δουλειά ? Αν γνωρίζει κάποιος για της καινούριες Νάνσυ και Άννυ αξίζουν?
Μάστορα όταν λες με λίγα παραπάνω λεφτά κάνει ότι ζητήσεις μέχρι που μπορεί να το φτάσει;και με πόσα παραπάνω
 
Εγγρ.
10 Φεβ 2021
Μηνύματα
13
Like
2
Πόντοι
0
Έχω περάσει σχεδόν με όλα τα κορίτσια τα Έχω δει όλα με λίγο παραπάνω φράγκα οι μισές βγάζουν γούστα. Η τελευταια που πέρασα Κάτια καινούρια χοντρή πολύ δυνατό μασάζ χωρίς να το θέλω χωρίς ντροπές για τα κιλά τα βγάζει όλα μένει με ένα στρινγκ αν και δεν τό'χει στην εμφάνιση, Δόμνα μικρούλα νταρντανα δεν μ άρεσε, καθόλου καλό μασάζ χάδια να περάσει ωρα,εμφάνιση αρκετά χάλια όχι πολλά πολλά δεν με τράβηξε η εμφάνιση, θεώνη ικρούλα μεγάλα βίζια , αρκετά κιλά όπως οι περισσότερες, Βερόνικα καλο μασάζ δυνατό,εμφάνιση μέτρια μπαμπατσικι βγάζει γούστα χωρίς ντροπές απότομη μου φάνηκε στην αρχή αλλά στο δεύτερο κομμάτι βαράει το εργαλείο δεν κολλάει να κάνει ότι ζητήσεις ,Μαγκι εμφάνιση Καλή ,ευγενική χαμογελαστή, προγραμμα κλασικά σχεδόν βαρετά καθόλου μασάζ μόνο χάδια προς αισθησιακό, δεν αφήνει πιασιματα δεν βγάζει τίποτα άργησα πολύ να χαλαρώσω ,Συλβια ξεχωρίζει στην εμφάνιση? ψυλη αδυνατη Ρωσοφεις,πολυ καλο μασάζ που δεν περίμενα, στο δεύτερο κομμάτι δεν αφήνει πιασιματα δεν βγάζει ρουχα ξεκάθαρα μονο χέρι ?τέλειο ανατριχιαστικό άγγιγμα και χάδια έμεινα ευχαριστημένος χωρίς πολλά πολλά. Μαριάννα φτιαγμένο εργαλείο για πρώτη φορά που πέρασα ήταν καλή νορμάλ μασάζ αρκετά καλό βιζι στο δεύτερο κομμάτι αφήνει πιασιματα βγάζει ρουχα καλό εργαλείο με όρεξη για δουλειά ? Αν γνωρίζει κάποιος για της καινούριες Νάνσυ και Άννυ αξίζουν?
Έχω περάσει σχεδόν με όλα τα κορίτσια τα Έχω δει όλα με λίγο παραπάνω φράγκα οι μισές βγάζουν γούστα
τι εννοεις;
 

talepa12

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
30
Like
42
Πόντοι
0
γεια στην παρεα! ψαχνω μια συγκεκριμενη κοπελα στο golden spa... μελαχρινη(μαλλι στο υψος των ωμων περιπου)... 1,74 υψος περιπου... πολυ μικρο βυζι...μεγαλα χειλη... μερικα κιλα παραπανω... ηλικια γυρω στα 25...δουλευει καποια τετοια κοπελα εκει? ξερουμε ονομα ?
 
Τελευταία τροποποίηση:

talepa12

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
30
Like
42
Πόντοι
0
γεια σας! εχουμε περιγραφη για τη Λινα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom