Νέα

Golden Spa Λάρισα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα thecleverone
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 305K
  • Ετικέτες
    λάρισα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (2 μέλη και 3 επισκέπτες)

redditor

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2017
Μηνύματα
105
Κριτικές
3
Like
112
Πόντοι
1
Την είδε τελικά κανείς αυτή τη Φένια? Ή πέρασε κάνεις μαζί της για να ξέρουμε τι παίζει?

Να δούμε επίσης και αν θα επιστρέψει η Μάγκυ προσεχώς όπως έλεγαν.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Ykoum

Panthiras 88

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2023
Μηνύματα
72
Like
825
Πόντοι
80
Και η Μάγκυ να επιστρέψει αν δεν αλλάξουν λίγο τα κορασια να είναι πιο δοτικες τι να το κάνεις?? Να πας να πετάξεις το 50ρικο ξανά??? Νομίζω ελάχιστες βγάζουν τα ρούχα από μόνες τους χωρίς να το ζητήσεις....
 

Sardelas4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
285
Like
1.333
Πόντοι
201
Την είδε τελικά κανείς αυτή τη Φένια? Ή πέρασε κάνεις μαζί της για να ξέρουμε τι παίζει?

Να δούμε επίσης και αν θα επιστρέψει η Μάγκυ προσεχώς όπως έλεγαν.
Πανε δες και γραψε ρε φιλε. Ολα στο πιατο ειστε.
 

rhgas1146

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2021
Μηνύματα
88
Like
111
Πόντοι
0
σε μενα παντως η βικυ,πριν λιγες μερες,μου ηρθε μεσφηνα στο κωλαρακι,τα ρουχα της ταβγαζει ολα με το που μπει,τι ψαχνετε αλλο να βρειτε,καλυτερο με 50 ευρω.
 

Panthiras 88

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2023
Μηνύματα
72
Like
825
Πόντοι
80
σε μενα παντως η βικυ,πριν λιγες μερες,μου ηρθε μεσφηνα στο κωλαρακι,τα ρουχα της ταβγαζει ολα με το που μπει,τι ψαχνετε αλλο να βρειτε,καλυτερο με 50 ευρω.
Έχει προχώρησε τόσο πολύ η Βίκυ που έρχεται με σφήνα στο κωλαρακι??? Σοβαρά τώρα?? Τπτ άλλο έγινε η τζιφος
 

Panthiras 88

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2023
Μηνύματα
72
Like
825
Πόντοι
80
Πήρα τηλέφωνο για Κυριακή και ήταν 2 κορίτσια μόνο στο πρόγραμμα.. Βίκυ και Νάνσυ.. Τ φάση??? Έχει έλλειψη
 

redditor

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2017
Μηνύματα
105
Κριτικές
3
Like
112
Πόντοι
1
Και η Μάγκυ να επιστρέψει αν δεν αλλάξουν λίγο τα κορασια να είναι πιο δοτικες τι να το κάνεις?? Να πας να πετάξεις το 50ρικο ξανά??? Νομίζω ελάχιστες βγάζουν τα ρούχα από μόνες τους χωρίς να το ζητήσεις....
Μετά από ερωτημα για τη Μάγκυ, έλαβα την απάντηση πως μάλλον δεν θα επιστρέψει. Να δούμε αν θα μπορέσουν να την αντικαταστήσουν. Γιατί δεν ήταν μόνο η εμφάνιση, ήταν και ο επαγγελματισμός. Φαινόταν ότι δεν ήταν απλώς ένα κοριτσάκι που έλεγε θα κάνω 2 μαλακίες για μερικούς μήνες να βγάλω λεφτά... Την έπαιρνε σοβαρά τη δουλειά και ήθελε να τη κάνει σωστά.
 

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.736
Κριτικές
8
Like
2.464
Πόντοι
506
Παρατηρώ ότι τώρα τελευταία δεν υπάρχει πολύ μεγάλη συμμετοχή εδώ. Προσωπικά έχω να πάω μήνες στο μαγαζί και από ότι καταλαβαίνω αρκετοί το έχουν κόψει-ελαττώσει. Αν πάρεις τηλ όμως δεν θα βρίσκεις να κλείσεις ραντεβού
 

Panthiras 88

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2023
Μηνύματα
72
Like
825
Πόντοι
80
Παρατηρώ ότι τώρα τελευταία δεν υπάρχει πολύ μεγάλη συμμετοχή εδώ. Προσωπικά έχω να πάω μήνες στο μαγαζί και από ότι καταλαβαίνω αρκετοί το έχουν κόψει-ελαττώσει. Αν πάρεις τηλ όμως δεν θα βρίσκεις να κλείσεις ραντεβού
Και εγώ έχω μήνες φίλε να πάω.. Χθές Κυριακή ήταν η Βίκυ και Νάνσυ στο πρόγραμμα... Δοκιμασμένες και οι δύο.... Αν δεν αλλάξουν τα κορίτσια και αν δεν βάλουν τπτ έξτρα υπηρεσία ή τουλάχιστον να είναι κάπως καλύτερες τα κορίτσια και να μην είναι δεν βγάζω εσώρουχο και μην με βάζεις χέρι μέσα από το εσώρουχο κλπ... Αφού ξέρουν που δουλεύουν και τ ακριβώς θα κάνουν..
 
  • Like
Αντιδράσεις: ZoReN

Kostasperv

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2023
Μηνύματα
53
Like
32
Πόντοι
0
Μετά από ερωτημα για τη Μάγκυ, έλαβα την απάντηση πως μάλλον δεν θα επιστρέψει. Να δούμε αν θα μπορέσουν να την αντικαταστήσουν. Γιατί δεν ήταν μόνο η εμφάνιση, ήταν και ο επαγγελματισμός. Φαινόταν ότι δεν ήταν απλώς ένα κοριτσάκι που έλεγε θα κάνω 2 μαλακίες για μερικούς μήνες να βγάλω λεφτά... Την έπαιρνε σοβαρά τη δουλειά και ήθελε να τη κάνει σωστά.
Σιγά την απώλεια
 

Kostasperv

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2023
Μηνύματα
53
Like
32
Πόντοι
0
Και εγώ έχω μήνες φίλε να πάω.. Χθές Κυριακή ήταν η Βίκυ και Νάνσυ στο πρόγραμμα... Δοκιμασμένες και οι δύο.... Αν δεν αλλάξουν τα κορίτσια και αν δεν βάλουν τπτ έξτρα υπηρεσία ή τουλάχιστον να είναι κάπως καλύτερες τα κορίτσια και να μην είναι δεν βγάζω εσώρουχο και μην με βάζεις χέρι μέσα από το εσώρουχο κλπ... Αφού ξέρουν που δουλεύουν και τ ακριβώς θα κάνουν..
Εχει μια επιστροφή παντως το ροστερ
 

Georap

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2023
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Γνωρίζει κανεις τίποτα για αυτή τη φενια ;;;
 

yiohan

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2021
Μηνύματα
12
Like
4
Πόντοι
0
Πήγα χθες με Νάνσυ λίγα πράγματρα έβγαλε μόνο το από πάνω και μου έφερε το στήθος για λίγο γλύψιομο αλλά μέχρι εκεί.
Στο πρόγραμμα έχει Βίκυ, Νάνσυ,Νεφέλη, Άρια, Θεώνη, Φένια αν κάποιος γνωρίζει αν αξίζει καμία από αυτές ας στείλει .
Υ.Γ εγώ καλά πέρασα με νάνσυ μου αρέσουν τα κοντοπούτανα.
Υ.Γ 2 Θεώνη μόνο Σάββατομ Φένια μόνο Κυριακή
 

redditor

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2017
Μηνύματα
105
Κριτικές
3
Like
112
Πόντοι
1
Ισχύει ότι η Θεώνη δεν είναι και τόσο όμορφη? Έτσι λένε παλιότερα σχόλια, αλλά και το ότι ήταν εντάξει στις υπηρεσίες της. Αν έχουμε και μια περιγραφή/ηλικία για τις καινούριες κοπέλες θα βοηθούσε.
 

volos1937

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2022
Μηνύματα
24
Like
38
Πόντοι
0
Ποια είναι η φενια ρε παιδιά ; Πρώτη φορά την ακούω ; Ηλικία ; Ομορφιά ; Στήθος ; Βγάζει τίποτα ;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom