Νέα

Golden Spa Λάρισα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα thecleverone
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 305K
  • Ετικέτες
    λάρισα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.736
Κριτικές
8
Like
2.462
Πόντοι
506
Μια χαρα ειναι τα κοριτσια,καθε μια κ διαφορετικη,εχω περασει σχεδον με ολες,κ ολες ηταν δεκτιικες σε οσα ζητησα,αν τις μιλησεις κ συμπεριφερθεις καλα,το ιδιο κανουν κ αυτες.με 50 ευρω αλλωστε,μην περιμενουμε να γαμησουμε κιολας,αυτα μονο σε αθηνα κ λιγα σε θεσσαλονικη.
Θες να μου πεις οτι η Μελίνα έμεινε μόνο με το στρινγκ?
 

Sardelas4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
285
Like
1.333
Πόντοι
201
αντε κ να σου βγαλει το φορεματακι,κ να δεις το στρινγκ που τοσο επιθυμεις,τι θα αλλαξει δλδ,θα χυσεις πιο γρηγορα?
Εσυ ρε μεγαλε μπηκες να μας μαλωσεις που παραθετουμε τις εμπειριες μας για να μη τρωει φολα ο καθε συναγωνιστης; περασες με ζωη δλδ και ηταν ολα οκ; ερχεσαι εδω με υφακι να πεις τι; να το κλεισουμε το θρεντ ή αν ειναι να λεμε τα καλα μονο. Χωρια που αερολογεις. Αβανταδοροι μερικοι. Μπατσοκωλι σου εριξαν οταν εφυγες;
 
  • Like
Αντιδράσεις: ZoReN

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.736
Κριτικές
8
Like
2.462
Πόντοι
506
αντε κ να σου βγαλει το φορεματακι,κ να δεις το στρινγκ που τοσο επιθυμεις,τι θα αλλαξει δλδ,θα χυσεις πιο γρηγορα?
Αντε και σου τον έπαιξε τι κατάλαβες; Έκανες ένα μασάζ να έχουμε να λέμε που μόνο μασάζ δεν είναι και σου τον παίζουν με μια ξυνιλα. Ε γιατί να μην πάω για μια ώρα σε ένα κανονικό μασατζιδικο να μου κάνουν κανονικό μασάζ και να γλυτώσω και τα +30; Ρίχνω και μια μαλάκια σπίτι και τελείωσε η υπόθεση.

Τι μας λες ρε τύπε; 50 ευρώ δίνουμε για ανύπαρκτο μασάζ. Για πιο λόγο να μη πετάξει κωλο η αλλη και να τον πιάσεις; Είπαμε δεν ήμαστε Αθήνα για να γαμησουμε αλλά μην τα ισοπεδώνουμε όλα
 

Panthiras 88

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2023
Μηνύματα
72
Like
825
Πόντοι
80
Πήγε κανένας στο λαδομαγαζο πρόσφατα???? Υπάρχει τπτ φρέσκο να αξίζει ή θα πετάξουμε τα ευρώ ξανά???
 

Panthiras 88

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2023
Μηνύματα
72
Like
825
Πόντοι
80
Μια Αναστασία και μια Έλενα καινούριες είναι στο λαδομαγαζο?? Μόλις είδα το πρόγραμμα του μαγαζιού
 
  • Like
Αντιδράσεις: Chopin
Εγγρ.
9 Ιαν 2020
Μηνύματα
61
Like
243
Πόντοι
20
  • Like
Αντιδράσεις: Chopin

Chopin

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2021
Μηνύματα
12
Like
10
Πόντοι
0
Μια Αναστασία και μια Έλενα καινούριες είναι στο λαδομαγαζο?? Μόλις είδα το πρόγραμμα του μαγαζιού
Κι εμένα θα με ενδιέφερε να μάθω που να βρίσκω το πρόγραμμα. Αν δεν σου κάνει κόπο θα στείλεις κι από δω ενα ημεηλ;
 

Kostasperv

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2023
Μηνύματα
53
Like
32
Πόντοι
0
το πρόγραμμα απο οτι γνωρίζω το στέλνουν στο messenger διαφορετικά τους παίρνεις τηλέφωνο και ρωτας
 

Sardelas4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
285
Like
1.333
Πόντοι
201
Χαιρετώ τους συναγωνιστές. Επειδή το αφήσαμε το εν λόγω καθότι πιο γραφικό απο τα Ζαγοροχώρια υπαρχουν οντως προσθηκες; εκανε κανενας κασκαντεριλικι ή παλι ο σαρδελας θα σας δωσει μασημένη τροφη;
 

Panthiras 88

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2023
Μηνύματα
72
Like
825
Πόντοι
80
Γνωρίζει κανείς τι έγινε και κλείνουν την σελίδα στο,fb ???
 

Jimmmy1

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2022
Μηνύματα
13
Like
6
Πόντοι
0
Καλησπέρα μάγκες, πρόκειται να επισκεφθώ το μαδομαγαζο σήμερα μου είπαν ότι είναι διαθέσιμες η Γεωργία Νεφέλη και Νάνσυ ποια προτείνεται;;
 

Sardelas4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
285
Like
1.333
Πόντοι
201
Καλησπέρα μάγκες, πρόκειται να επισκεφθώ το μαδομαγαζο σήμερα μου είπαν ότι είναι διαθέσιμες η Γεωργία Νεφέλη και Νάνσυ ποια προτείνεται;;
Γεωργια : πολλα κιλα (σε σταδιο να τη δυσκολευουν στο περπάτημα) για μερακλήδες. Κανει μετριο μασαζ και δευτερο μερος.
Νάνσυ: το ιδιο με γεωργια σε ακομη πιο χαμηλο επιπεδο υπηρεσιων. Εχει κ αγριοφατσα.
Νεφελη: σωμα καλο, φατσα μετρια. Νομιζει οτι ειναι παραπανω ομορφη απο οτι ειναι πραγματικα. Γενικα τρεις λαλουν και δυο χορευουν. Μασαζ ανυπαρκτο. Δευτερο μερος πολυ παπατζιλικι και ψευτικος αισθησιασμος στα θετικα μενει με εσωρουχο.
Διαλεξε και παρε.
Στον παπατζη πιο πανω που ειδε αναστασια και ελενα να μας πει που τις ειδε να ξερουμε κι εμεις γιατι ολη τη βδομαδα που παιρνω τηλ τετοια ονόματα δεν ειπαν.
Εχει πεσει πολυ η ποιοτητα του μαγαζιου μετα τις φυγες αριας,σοφιας,μαγκυς. Πλεον θα πρεπει να με πληρώσουν για να παω. Το ροστερ ειναι το γνωστο:
Βικη,ζωη,νανσυ,γεωργια, νεφελη. Και μου ειπαν σε κανα μηνα επιστροφη μαγκυς. Αλλα και αυτη να γυρισει κλαιν μαιν. Αμα δε μπουν τιποτα καλες προσθηκες 11δατες δυσκολα τους βλεπω.
Μεχρι τοτε βαρεστε και καμια σπιτι.
 

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.736
Κριτικές
8
Like
2.462
Πόντοι
506
Γεωργια : πολλα κιλα (σε σταδιο να τη δυσκολευουν στο περπάτημα) για μερακλήδες. Κανει μετριο μασαζ και δευτερο μερος.
Νάνσυ: το ιδιο με γεωργια σε ακομη πιο χαμηλο επιπεδο υπηρεσιων. Εχει κ αγριοφατσα.
Νεφελη: σωμα καλο, φατσα μετρια. Νομιζει οτι ειναι παραπανω ομορφη απο οτι ειναι πραγματικα. Γενικα τρεις λαλουν και δυο χορευουν. Μασαζ ανυπαρκτο. Δευτερο μερος πολυ παπατζιλικι και ψευτικος αισθησιασμος στα θετικα μενει με εσωρουχο.
Διαλεξε και παρε.
Στον παπατζη πιο πανω που ειδε αναστασια και ελενα να μας πει που τις ειδε να ξερουμε κι εμεις γιατι ολη τη βδομαδα που παιρνω τηλ τετοια ονόματα δεν ειπαν.
Εχει πεσει πολυ η ποιοτητα του μαγαζιου μετα τις φυγες αριας,σοφιας,μαγκυς. Πλεον θα πρεπει να με πληρώσουν για να παω. Το ροστερ ειναι το γνωστο:
Βικη,ζωη,νανσυ,γεωργια, νεφελη. Και μου ειπαν σε κανα μηνα επιστροφη μαγκυς. Αλλα και αυτη να γυρισει κλαιν μαιν. Αμα δε μπουν τιποτα καλες προσθηκες 11δατες δυσκολα τους βλεπω.
Μεχρι τοτε βαρεστε και καμια σπιτι.
Συμφωνώ σε όλα.
Γενικά παιδιά τον τελευταίο χρόνο το μαγαζί πάει από το κακό στο χειρότερο. Έχω να πάω πάνω από 2 μηνο και δε με βλέπω να πηγαίνω στο άμεσο μέλλον. Κάντε και εσείς κράτη μπας και αλλάξουν συμπεριφορά. Το πορτοκαλί παράβολο που ζητάνε σε αυτά που προσφέρουν πλέον δεν αξίζει
 

Sardelas4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
285
Like
1.333
Πόντοι
201
Συμφωνώ σε όλα.
Γενικά παιδιά τον τελευταίο χρόνο το μαγαζί πάει από το κακό στο χειρότερο. Έχω να πάω πάνω από 2 μηνο και δε με βλέπω να πηγαίνω στο άμεσο μέλλον. Κάντε και εσείς κράτη μπας και αλλάξουν συμπεριφορά. Το πορτοκαλί παράβολο που ζητάνε σε αυτά που προσφέρουν πλέον δεν αξίζει
Παρολαυτα αν εισαι εκει το τηλεφωνο δε σταματαει να χτυπαει χαχα.
 

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.736
Κριτικές
8
Like
2.462
Πόντοι
506

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom