Νέα

Golden Queens Μπουρνάζι !

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα panos.t
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 267K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

callahan

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.689
Κριτικές
23
Like
2.847
Πόντοι
3.820
Κοίτα φίλε πως έχουν τα πράγματα με το που θα βγει μια κοπέλα απ' αυτό τ χώρο μαζί σου ξέρει απ' την πρώτη στιγμή για ποιο πράγμα τι θέλεις κ αυτή είναι στο χέρι της εάν θέλει ν στο δώσει απ' την αρχή η να παίξει μαζί σου να περάσει κλ , 1,2 ραντεβού κ σου να κάτσει μετά..Για μένα εάν έχεις πολλά λεφτά κ χρόνο αξίζει ν ρισκάρεις δεν χάνεις κ τίποτα σπουδαίο για ένα άτομο που είναι στο μεροκάματο τρέχει παλεύει δεν έχεις όρεξη για τέτοιες περιπέτειες έχεις να χάσεις πολλά πράγματα και το τελευταίο μπορεί να είναι τα λεφτά...Για τον φίλο μου που λες κόλλησε με την μαρίνα γιατί έμοιαζε πολύ με μια φίλη του παλιά κ δεν έκανε κάτι μαζί της και του έμεινε απωθημένο...Όσο για την Αντζέλικα μου πρότεινε για σεξ σε μια κουβέντα που είχαμε όταν έχει ρεπό να βγούμε κάπου να φάμε ν πιούμε ( πληρωμένα εννοείται) + 400 ευρώ όλη την νύχτα... Δηλαδή εάν τα κάνεις σύνολο φαγητό ποτό ξενοδοχείο και τις υπηρεσίες της θα μου έφευγαν 600 + ευρώ και της αρνήθηκα πολλά λεφτά της είπα κ απάντησε την ίδια τιμή λέει σε όλους όταν την ρωτάνε στο μαγαζί...
οκ,σου εκανε μια προταση..θα μπορουσες να της πεις δεν θελω φαγητο κτλ και να αντιπροτεινεις..τι να την κανεις ολη την νυχτα αλλωστε..με 2,3 ωριτσες θα σουν κομπλε.. αν θεωρουσες 300 400ε πολλα ,οκ πασο,αλλα π.χ ο φιλος σου μαλλον παραπανω χαλασε με την μαρινα και δεν εγινε και τιποτα...τα στριπ γενικα οτι και να ψαχνεις απο το να περασεις καλα μεσα στο μαγαζι μεχρι και να πιασεις γκομενα ,ειναι πολυ ακριβο χομπι...
 
Τελευταία τροποποίηση:

callahan

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.689
Κριτικές
23
Like
2.847
Πόντοι
3.820
250 για δύο ώρες σε ξενοδοχείο πρόταση είχε ρίξει η Αντζ. σε ένα γνωστό μου. Του έτυχε κάτι άργησε δεν κόλλησε η ευκαιρία, έφυγε αυτή έξω εντωμεταξύ . Του είχε ωστόσο κάνει ακά πίπα στο μεγάλο πριβέ των 80 +20 δωράκι. Πελάτης αραιός ήταν δεν είχαν γνωριμία ιδιαίτερη ούτε είχαν συναντηθεί έξω ποτέ πριν.
η ατζελικα αν κατεβαινε με κανα γκλαμουρ θα χε μαζεψει ολο το χαρτι,απιστευτο σερβις..και οντως δεν χρειαζοταν καμμια γνωριμια η κερασματα,σε ενα μικρο πριβε συννενοηθηκαμε,ουτε καν 1 ποτο δεν ηπιαμε..
 

Giorgio Kavlani

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2023
Μηνύματα
530
Κριτικές
11
Like
2.310
Πόντοι
496
Από ότι κατάλαβα το σενάριο είναι το εξής. Κάνεις λογαριασμό για μια στρίπερ και στο τέλος της βραδιάς ζητάς τον αριθμό. Της στέλνεις να βγείτε όπου πληρώνεις τα πάντα εσύ και καταλήγετε στο κρεβάτι στο πρώτο ή δεύτερο ραντεβού. Υπάρχει η περίπτωση να συναντιέστε μετά με την στρίπερ μόνο για το σεξ ή πχ ποτό και μετά σεξ ή θα αρχίσει να ζητάει πάλι μεγάλα ποσά;
 

Rokko28

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Οκτ 2007
Μηνύματα
275
Κριτικές
18
Like
1.160
Πόντοι
5.160
Από ότι κατάλαβα το σενάριο είναι το εξής. Κάνεις λογαριασμό για μια στρίπερ και στο τέλος της βραδιάς ζητάς τον αριθμό. Της στέλνεις να βγείτε όπου πληρώνεις τα πάντα εσύ και καταλήγετε στο κρεβάτι στο πρώτο ή δεύτερο ραντεβού. Υπάρχει η περίπτωση να συναντιέστε μετά με την στρίπερ μόνο για το σεξ ή πχ ποτό και μετά σεξ ή θα αρχίσει να ζητάει πάλι μεγάλα ποσά;
Ανάλογα φίλε, πόσο βαθύς θα είναι ο ύπνος και πόσα όνειρα θα κάνει.
 

Spieler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2024
Μηνύματα
221
Κριτικές
19
Like
933
Πόντοι
371
Από ότι κατάλαβα το σενάριο είναι το εξής. Κάνεις λογαριασμό για μια στρίπερ και στο τέλος της βραδιάς ζητάς τον αριθμό. Της στέλνεις να βγείτε όπου πληρώνεις τα πάντα εσύ και καταλήγετε στο κρεβάτι στο πρώτο ή δεύτερο ραντεβού. Υπάρχει η περίπτωση να συναντιέστε μετά με την στρίπερ μόνο για το σεξ ή πχ ποτό και μετά σεξ ή θα αρχίσει να ζητάει πάλι μεγάλα ποσά;
Στο πολύ σπάνιο σενάριο να σε γουστάρει η στρίπερ δε χρειάζεται να κάνεις μεγάλο λογαριασμό. Θα σου δώσει νούμερο και θα προχωρήσει το θέμα. Ούτε χρειάζεται να την πας σε πανάκριβο μέρος όταν βγείτε. Στο πολύ κοινό σενάριο να σε βλέπει σαν έναν ακόμα μαλάκα που πρέπει να κοροϊδεύει για βγάζει το μεροκάματο ή δε θα απαντήσει ή θα σου πει να ξαναπάς στο μαγαζί να τα πείτε, όσο πιο πολλά έχεις χαλάσει τόσο αυξάνονται οι πιθανότητες για το δεύτερο. Αν έχεις λεφτά και θες να το πας fast track, αν της πεις από την αρχή στα ίσια ένα καλό ποσό για να βρεθείτε έξω κατευθείαν για σεξ πολύ πιθανό να δεχτεί. Money talks.
 
Τελευταία τροποποίηση:

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.115
Like
15.738
Πόντοι
3.656
Το θέμα είναι ότι έχει γίνει λίγο δύσκολο το γκομενιλικι και το σχεσετο το τελευταίο διάστημα από δικιάς μου εμπειρίας.
Το τελευταίο διάστημα ;
Ήταν κάποτε εύκολο δηλαδή ;
 

callahan

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.689
Κριτικές
23
Like
2.847
Πόντοι
3.820
Από ότι κατάλαβα το σενάριο είναι το εξής. Κάνεις λογαριασμό για μια στρίπερ και στο τέλος της βραδιάς ζητάς τον αριθμό. Της στέλνεις να βγείτε όπου πληρώνεις τα πάντα εσύ και καταλήγετε στο κρεβάτι στο πρώτο ή δεύτερο ραντεβού. Υπάρχει η περίπτωση να συναντιέστε μετά με την στρίπερ μόνο για το σεξ ή πχ ποτό και μετά σεξ ή θα αρχίσει να ζητάει πάλι μεγάλα ποσά;
το σεναριο το φτιαχνεις οπως θες εσυ..λογαριασμο δεν χρειαζεται να κανεις.με 2-3 ποτα εχει παρει τηλ,ινσταγκραμ φεισμπουκ κτλ.αν δεν θελει να στα δωσει βαζεις χ.απο κει και περα της ζητας να βγειτε για φαγητο ποτο καφε η της λες με τροπο για σεξ με δωρακι...στην 1η εκδοχη δεν ειναι δεδομενο αν θα καταληξεις στο κρεββατι αμεσα και δεν ξερεις που θα παει ο λογαριασμος γιατι θα πρεπει να ξαναπας στο μαγαζι κτλ κτλ..στη δευτερη το κοστος ειναι συγκεκριμενο.εξαρταται εσυ πως το βλεπεις παντα.αν το δεις"συναισθηματικα" θα σου κοστισει και περισσοτερο και οχι μονο σε χρηματα.
και ενα τελευταιο, οι εποχες αλλαξαν,ακομα και χρηματα να εχετε μην ειστε χαζοι και προσπαθειτε να τις εντυπωσιασετε με μεγαλους λογαριασμους μεσα στο μαγαζι .πηγαιντε 2-3-4 φορες και κεραστε απο λιγα ,στην 1η φορα θα εχετε ανταλλαξει σοσιαλ,αυτες θα καταλαβουν αν το φυσατε η οχι μονο και μονο μεσα απο τα προφιλ σαs και καυλωνουν ακομα περισσοτερο αν ειστε εγκρατεις και πειθαρχημενοι ως χαρακτηρες.αν γουσταρουν θα δεσει μονο του ,δεν χρειαζεται να τις χορηγειτε χωρις λογο..
 

Nyxtovios7

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
388
Like
757
Πόντοι
81
οκ,σου εκανε μια προταση..θα μπορουσες να της πεις δεν θελω φαγητο κτλ και να αντιπροτεινεις..τι να την κανεις ολη την νυχτα αλλωστε..με 2,3 ωριτσες θα σουν κομπλε.. αν θεωρουσες 300 400ε πολλα ,οκ πασο,αλλα π.χ ο φιλος σου μαλλον παραπανω χαλασε με την μαρινα και δεν εγινε και τιποτα...τα στριπ γενικα οτι και να ψαχνεις απο το να περασεις καλα μεσα στο μαγαζι μεχρι και να πιασεις γκομενα ,ειναι πολυ ακριβο χομπι...
Κοίτα πρώτον μου έκανε την πρόταση της είπα μόνο για σεξ δεν θέλω βόλτες κ τέτοια είπε 300 για 2 ώρες δεν δέχτηκα για μια ώρα δεν έκανε ραντεβού.. έχω βγει και με άλλες απ' τ χώρο ξέρω πόσο ακριβό είναι τ σπορ αλλά θέλω να βάλω κάποια όρια στον εαυτό μου.. Όσο για τον φίλο μου πίστεψε με δεν τα έκλαψε ποτέ τα λεφτά ασχολείται με οικονομικά και βγάζει καλά λεφτά μπορεί να νομιζε και η Αντζέλικα ότι έχει κ εγώ ανάλογο πορτοφόλι κ ζηταγε αυτά τα πράγματα
 

psolarmenistis-123

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2021
Μηνύματα
367
Κριτικές
4
Like
384
Πόντοι
21
Από ότι κατάλαβα το σενάριο είναι το εξής. Κάνεις λογαριασμό για μια στρίπερ και στο τέλος της βραδιάς ζητάς τον αριθμό. Της στέλνεις να βγείτε όπου πληρώνεις τα πάντα εσύ και καταλήγετε στο κρεβάτι στο πρώτο ή δεύτερο ραντεβού. Υπάρχει η περίπτωση να συναντιέστε μετά με την στρίπερ μόνο για το σεξ ή πχ ποτό και μετά σεξ ή θα αρχίσει να ζητάει πάλι μεγάλα ποσά;
εχω την εντυπωση πως καποιοι ξερουν ποια ειναι η «ταριφα» της καθε μιας για να βγει εκτος καταστηματος
 
  • Like
Αντιδράσεις: zoo@34

Nyxtovios7

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
388
Like
757
Πόντοι
81
εχω την εντυπωση πως καποιοι ξερουν ποια ειναι η «ταριφα» της καθε μιας για να βγει εκτος καταστηματος
Γιατί όσο πάνε χρόνια φίλε σε αυτά τα μαγαζιά είναι ψημένοι σε αυτό έχουν πάρει πολλά τ μάτια κ έχουν ακούσει πολλά τ αυτιά σου κ ξέρεις τι να περιμένεις απ' τιμές εκτός εάν η άλλη έχει ξεφύγει απ' τα ναρκωτικά κ ζητάει ότι θέλει
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.264
Κριτικές
19
Like
9.159
Πόντοι
9.095
Το τελευταίο διάστημα ;
Ήταν κάποτε εύκολο δηλαδή ;
Αμα σε γούσταρε η στριπτιτζου; Και βέβαια! Απο Ριτορνο έχω βγάλει,απο Μούσες και απο ένα στην αλιμου που ξεχνάω συνέχεια το όνομα του
 

Clever843

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
238
Like
149
Πόντοι
1
η ατζελικα αν κατεβαινε με κανα γκλαμουρ θα χε μαζεψει ολο το χαρτι,απιστευτο σερβις..και οντως δεν χρειαζοταν καμμια γνωριμια η κερασματα,σε ενα μικρο πριβε συννενοηθηκαμε,ουτε καν 1 ποτο δεν ηπιαμε..
Η Αντζέλικα γενικά είναι περίπτωση καλή
Το τελευταίο διάστημα ;
Ήταν κάποτε εύκολο δηλαδή ;
Από προσωπικής εμπειρίας πριν καμία 10αρια χρόνια λίγο πιο εύκολο.
 

callahan

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.689
Κριτικές
23
Like
2.847
Πόντοι
3.820
Η Αντζέλικα γενικά είναι περίπτωση καλή
Ηταν ..τωρα την χαιρονται οι αμερικανοι..απιθανο να μην καβατζωθει με καναν λεφτα εκει...μονο η τρελλα που κουβαλαει δεν θα την αφησει να το κανει...
 

Clever843

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
238
Like
149
Πόντοι
1
Ηταν ..τωρα την χαιρονται οι αμερικανοι..απιθανο να μην καβατζωθει με καναν λεφτα εκει...μονο η τρελλα που κουβαλαει δεν θα την αφησει να το κανει...
Χαχαχα ρε τι ζωάρα κάνει αυτή?
Σειρά για νετφλιξ γίνεται..
 

zoo@34

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2014
Μηνύματα
457
Κριτικές
10
Like
528
Πόντοι
31
Όλα σχετικά είναι.. γουστάρει δεν γουστάρει.. αναλόγως την διαθεσιμότητα που έχει εκείνη την περίοδο και αναλόγως και με τα κέφια της.... αυτές οι γυναίκες είναι γεμάτες ψυχολογικά με τον τρόπο ζωής που κάνουν και είναι γυναίκες αλλοπροσαλες αλα σου λένε την μια μέρα αλά την άλλη..δεν βγάζεις άκρη.. είναι αναξιόπιστες.. τώρα όποιος έχει διάθεση να ασχοληθεί ας το κάνει..εγώ πιστεύω τα στριπ είναι χώρος για καυλαντα και να περνάς καλά εκεί μέσα.. υπάρχουν ωραία μασαντζιδικα που μπορείς να περάσεις ωραία και με λίγα.. συνήθως για να φας μια στρίπερ πρέπει να ξοδέψεις τουλάχιστον ένα σεβαστό ποσό..
 

Giorgio Kavlani

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2023
Μηνύματα
530
Κριτικές
11
Like
2.310
Πόντοι
496
Το μέσο επικοινωνίας το ζητάγατε σε χορό πριβε ή και στον καναπέ;
 

Nyxtovios7

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
388
Like
757
Πόντοι
81
Καλησπέρα μπορείς κάποιος να μου πει εαν πήγε τώρα τελευταία στο μαγαζί εάν ο υπεύθυνος που μαζεύει τα λεφτά απ' τους χορούς είναι ένας μπάρμπας γύρω στα 50 κοντός γκριζομαλλης(Βασίλη) τον λένε γιατί έχω τσακωθεί μαζί του αρκετές φορές για τον χρόνο στο πριβέ κ γενικά το υφακι που έχει..σκέφτομαι να περάσω μια απ' αυτές τις μέρες κ πάντα παίρνω πριβέ όταν πάω..
 

zoo@34

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2014
Μηνύματα
457
Κριτικές
10
Like
528
Πόντοι
31
Καλησπέρα μπορείς κάποιος να μου πει εαν πήγε τώρα τελευταία στο μαγαζί εάν ο υπεύθυνος που μαζεύει τα λεφτά απ' τους χορούς είναι ένας μπάρμπας γύρω στα 50 κοντός γκριζομαλλης(Βασίλη) τον λένε γιατί έχω τσακωθεί μαζί του αρκετές φορές για τον χρόνο στο πριβέ κ γενικά το υφακι που έχει..σκέφτομαι να περάσω μια απ' αυτές τις μέρες κ πάντα παίρνω πριβέ όταν πάω..
Εκεί είναι ο τύπος.. είναι λίγο περιεργος
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom