Νέα

Golden Queens Μπουρνάζι !

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα panos.t
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 269K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Εγγρ.
3 Σεπ 2023
Μηνύματα
530
Κριτικές
11
Like
2.315
Πόντοι
496
Εγώ πιστεύω όσο δύσκολο είναι να βγάλεις μια στρίπερ εκτός μαγαζιού τόσο εξίσου δύσκολο να βγάλεις και μια κανονική κοπέλα για γκόμενα σχέση.. και στα δύο χρειάζεται χρήμα υπομονή εμφάνιση εμπιστοσύνη..οι στρίπερ δεν βγαίνουν άμεσα από το μαγαζί όσο και να τους αρέσεις.. πρέπει να σε εμπιστεύονται..οι νόμοι της νύχτας είναι αυστηροί εάν μαθευτεί ότι περνονται εκτός μαγαζιού με πελάτες παίρνουν. Πόδι...το μαγαζί αργά η γρήγορα το μαθαίνει..είχα σχέση με στρίπερ και κράτησε διάστημα και βγήκε μετά από 6 μηνες εκτός μαγαζιού..τώρα οι σχέσεις με τις Ελληνίδες είναι οι γνωστές ντίβες και κομπλεξικιες που όλα τους φταίνε.. για αυτό και οι γάμοι πάνε κατά διαόλου και τα διαζύγια πάνε σύννεφο..
Αν επιτρέπεται όταν λες σχέση εννοείς έρωτα ή απλά βγαίνατε; Πώς μαθεύτηκε μετά;
 

zoo@34

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2014
Μηνύματα
457
Κριτικές
10
Like
531
Πόντοι
31
Όχι εμένα και σπίτι της..
 

zoo@34

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2014
Μηνύματα
457
Κριτικές
10
Like
531
Πόντοι
31
Ανέβασε κάποιες φωτογραφίες στο fb και το είδαν
 

zoo@34

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2014
Μηνύματα
457
Κριτικές
10
Like
531
Πόντοι
31
Αλλά από ότι κατάλαβα δεν είχε προβλημα
 

zoo@34

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2014
Μηνύματα
457
Κριτικές
10
Like
531
Πόντοι
31
Για μένα ήταν ωραία εμπειρία πέρασα ωραία...αρκεί να βρεθεί η κατάλληλη.. πιστεύω ότι πρέπει να τις κερδίσεις την εμπιστοσύνη και το μυαλό δεν χρειάζεται να ξοδέψετε τρέλα χρήματα
 
Εγγρ.
3 Σεπ 2023
Μηνύματα
530
Κριτικές
11
Like
2.315
Πόντοι
496
Για μένα ήταν ωραία εμπειρία πέρασα ωραία...αρκεί να βρεθεί η κατάλληλη.. πιστεύω ότι πρέπει να τις κερδίσεις την εμπιστοσύνη και το μυαλό δεν χρειάζεται να ξοδέψετε τρέλα χρήματα
Μέχρι να βγείτε είχες ξοδέψει αρκετά λεφτά για αυτήν στο μαγαζί;
 

zoo@34

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2014
Μηνύματα
457
Κριτικές
10
Like
531
Πόντοι
31
Ένα σεβαστό ποσό ναι..
 

zoo@34

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2014
Μηνύματα
457
Κριτικές
10
Like
531
Πόντοι
31
Πιστεύω τα ίδια λεφτά θα τα ξόδευα και για μια μέση Ελληνίδα
 

Clever843

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
243
Like
151
Πόντοι
1
Εγώ πιστεύω όσο δύσκολο είναι να βγάλεις μια στρίπερ εκτός μαγαζιού τόσο εξίσου δύσκολο να βγάλεις και μια κανονική κοπέλα για γκόμενα σχέση.. και στα δύο χρειάζεται χρήμα υπομονή εμφάνιση εμπιστοσύνη..οι στρίπερ δεν βγαίνουν άμεσα από το μαγαζί όσο και να τους αρέσεις.. πρέπει να σε εμπιστεύονται..οι νόμοι της νύχτας είναι αυστηροί εάν μαθευτεί ότι περνονται εκτός μαγαζιού με πελάτες παίρνουν. Πόδι...το μαγαζί αργά η γρήγορα το μαθαίνει..είχα σχέση με στρίπερ και κράτησε διάστημα και βγήκε μετά από 6 μηνες εκτός μαγαζιού..τώρα οι σχέσεις με τις Ελληνίδες είναι οι γνωστές ντίβες και κομπλεξικιες που όλα τους φταίνε.. για αυτό και οι γάμοι πάνε κατά διαόλου και τα διαζύγια πάνε σύννεφο..
Θα συμφωνήσω σε ένα μεγάλο βαθμό
 
  • Like
Αντιδράσεις: zoo@34

Nyxtovios7

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
388
Like
757
Πόντοι
81
οταν νομιζεις οτι θα τις πιασεις γκομενες ,ναι, ειναι τερμα χασιμο.δεν εχει κανενα νοημα να προσπαθεις να πιασεις γκομενα απο τα στριπ.2ον αν σε γουσταρει ,θα στο δωσει αμεσα και χωρις κανεναν ενδοιασμο.αν θελεις να το διαπιστωσεις αυτο πας μαξιμουμ 3 φορες και κερνας απο 2-3 ποτα αυστηρα.μεχρι εκει.ας εχεις λεφτα με ουρα.στο σταδιο του ραντεβου θα στο δωσει μαξ την 2η φορα.ο απωτερος σκοπος μας ως πελατες ειναι μονο να τις πηδηξουμε.αν τα "χωνεις" στο μαγαζι θα σε θελει για χορηγο εκει.επομενως με τροπο της προτεινεις να της τα "χωσεις" αλλιως

οι συγκεκριμενες ηταν τρομερα αυταρεσκες και φιλοχρηματες ..για την ατζελικα, αν της εχωνες οσο ενα 2ωρο σε ενα καλο εσκορτ θα ζουσες μια εκπληκτικη εμπειρια χωρις συγκεκριμενο χρονικο περιθωριο.επομενως τα καραξιζε.το μονο προβλημα ηταν η διαθεσιμοτητα ,υπηρχε πολυ ουρα.και η μαρινα τα ιδια εκανε απλα για μενα δεν αξιζε εμφανισιακα τετοια ποσα..μια αβυζη κοντουλα με ωραιο κωλαρακι και συμπαθητικο προσωπο.απορω πως κολλησε τοσο πολυ ο δικος σου.
Κοίτα φίλε πως έχουν τα πράγματα με το που θα βγει μια κοπέλα απ' αυτό τ χώρο μαζί σου ξέρει απ' την πρώτη στιγμή για ποιο πράγμα τι θέλεις κ αυτή είναι στο χέρι της εάν θέλει ν στο δώσει απ' την αρχή η να παίξει μαζί σου να περάσει κλ , 1,2 ραντεβού κ σου να κάτσει μετά..Για μένα εάν έχεις πολλά λεφτά κ χρόνο αξίζει ν ρισκάρεις δεν χάνεις κ τίποτα σπουδαίο για ένα άτομο που είναι στο μεροκάματο τρέχει παλεύει δεν έχεις όρεξη για τέτοιες περιπέτειες έχεις να χάσεις πολλά πράγματα και το τελευταίο μπορεί να είναι τα λεφτά...Για τον φίλο μου που λες κόλλησε με την μαρίνα γιατί έμοιαζε πολύ με μια φίλη του παλιά κ δεν έκανε κάτι μαζί της και του έμεινε απωθημένο...Όσο για την Αντζέλικα μου πρότεινε για σεξ σε μια κουβέντα που είχαμε όταν έχει ρεπό να βγούμε κάπου να φάμε ν πιούμε ( πληρωμένα εννοείται) + 400 ευρώ όλη την νύχτα... Δηλαδή εάν τα κάνεις σύνολο φαγητό ποτό ξενοδοχείο και τις υπηρεσίες της θα μου έφευγαν 600 + ευρώ και της αρνήθηκα πολλά λεφτά της είπα κ απάντησε την ίδια τιμή λέει σε όλους όταν την ρωτάνε στο μαγαζί...
 

Nyxtovios7

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
388
Like
757
Πόντοι
81
Εγώ πιστεύω όσο δύσκολο είναι να βγάλεις μια στρίπερ εκτός μαγαζιού τόσο εξίσου δύσκολο να βγάλεις και μια κανονική κοπέλα για γκόμενα σχέση.. και στα δύο χρειάζεται χρήμα υπομονή εμφάνιση εμπιστοσύνη..οι στρίπερ δεν βγαίνουν άμεσα από το μαγαζί όσο και να τους αρέσεις.. πρέπει να σε εμπιστεύονται..οι νόμοι της νύχτας είναι αυστηροί εάν μαθευτεί ότι περνονται εκτός μαγαζιού με πελάτες παίρνουν. Πόδι...το μαγαζί αργά η γρήγορα το μαθαίνει..είχα σχέση με στρίπερ και κράτησε διάστημα και βγήκε μετά από 6 μηνες εκτός μαγαζιού..τώρα οι σχέσεις με τις Ελληνίδες είναι οι γνωστές ντίβες και κομπλεξικιες που όλα τους φταίνε.. για αυτό και οι γάμοι πάνε κατά διαόλου και τα διαζύγια πάνε σύννεφο..
Δεν ισχύει αυτό φίλε έχω κολλητό που δούλευε παλιά κ Άθενς κ Γκόλντεν όταν τα είχε και τα δύο ο κύριος Κώστας και μου είχε πει είναι στο χέρι της κοπέλας ν κάνει ότι θέλει απλά να μην δημιουργήσει πρόβλημα όταν έρθει σαν πελάτης ο φίλος της... Έχω βγει μαζί του κ έχει φέρει πολλά κορίτσια απ' το μαγαζί που γνώρισα κ βγήκα μαζί τους μετά απλώς πολλά κορίτσια είναι ξένες στην χώρα μας δεν ξέρουν πολλά πράγματα και της εκμεταλλεύονται πολλοί τα άτομα που δουλεύουν στο μαγαζί ξέρω άτομο σερβιτόρο στο Γκόλντεν που έφτιαχνε χαρτιά κ έβρισκε σπίτια σε κορίτσια και μετά τις εκβίαζε για να του κάτσουν...
 

zoo@34

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2014
Μηνύματα
457
Κριτικές
10
Like
531
Πόντοι
31
Αυτό λέω κ γω απλά πρέπει να σου δείξουν εμπιστοσύνη σε ξέρουν και από χθές..από κει και πέρα εγώ δεν νομίζω ότι το μαγαζί είναι θετικό στο να βγαίνουν έξω με πελάτες γιατί στο τέλος δεν θα πατάει κάνεις..
 

zoo@34

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2014
Μηνύματα
457
Κριτικές
10
Like
531
Πόντοι
31
Όλα γίνονται υπό άκρα μυστικότητα αρκεί να ξέρει η κοπέλα ότι δεν θα την δώσεις γιατί θα πηγαίνει ο καθένας και θα της ζητάει να βγει έξω μαζί της
 
Τελευταία τροποποίηση:

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.366
Κριτικές
3
Like
3.172
Πόντοι
786
250 για δύο ώρες σε ξενοδοχείο πρόταση είχε ρίξει η Αντζ. σε ένα γνωστό μου. Του έτυχε κάτι άργησε δεν κόλλησε η ευκαιρία, έφυγε αυτή έξω εντωμεταξύ . Του είχε ωστόσο κάνει ακά πίπα στο μεγάλο πριβέ των 80 +20 δωράκι. Πελάτης αραιός ήταν δεν είχαν γνωριμία ιδιαίτερη ούτε είχαν συναντηθεί έξω ποτέ πριν.
 

zoo@34

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2014
Μηνύματα
457
Κριτικές
10
Like
531
Πόντοι
31
Καλή φάση..όλα παίζουν
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.366
Κριτικές
3
Like
3.172
Πόντοι
786
Ότι νά ναι η συγκεκριμένη. Μία ότι πιάσει. Η κόκα κόλα πάει με όλα.
 

Nyxtovios7

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
388
Like
757
Πόντοι
81
250 για δύο ώρες σε ξενοδοχείο πρόταση είχε ρίξει η Αντζ. σε ένα γνωστό μου. Του έτυχε κάτι άργησε δεν κόλλησε η ευκαιρία, έφυγε αυτή έξω εντωμεταξύ . Του είχε ωστόσο κάνει ακά πίπα στο μεγάλο πριβέ των 80 +20 δωράκι. Πελάτης αραιός ήταν δεν είχαν γνωριμία ιδιαίτερη ούτε είχαν συναντηθεί έξω ποτέ πριν.
Η Αντζέλικα ήταν με τις μέρες της όταν τελείωνε το κοκο ζηταγε πιο λίγα όταν είχε λεφτά ζηταγε τον ουρανό με τα άστρα..
 

Clever843

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
243
Like
151
Πόντοι
1
Ρε παιδιά η Αλέξα αυτή η ψηλή νέα μελαχρινή από Ρωσία γύρισε στο Γκόλντεν? την πέτυχε κανένας?
Ενημερώστε συναγωνιστές!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom