Νέα

Golden Queens Μπουρνάζι !

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα panos.t
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 269K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Rokko28

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Οκτ 2007
Μηνύματα
279
Κριτικές
18
Like
1.176
Πόντοι
5.160
Δηλαδή πόσο να πληρώνεται ρε σεις το live show ? έτσι όπως το αντιλαμβάνομαι δεν πρέπει να ειναι και τοσα πολλά τα λεφτά, εξάλου οταν δουλευει καλά μια κοπέλα στα στριπ, πιθανον να ειναι ψιχουλάκια τα λεφτα απο το live show σε συγκριση με τα λεφτα απο τα ποτα και τους χορους
100€ μινιμουμ
 

Nyxtovios7

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
388
Like
757
Πόντοι
81
Δηλαδή πόσο να πληρώνεται ρε σεις το live show ? έτσι όπως το αντιλαμβάνομαι δεν πρέπει να ειναι και τοσα πολλά τα λεφτά, εξάλου οταν δουλευει καλά μια κοπέλα στα στριπ, πιθανον να ειναι ψιχουλάκια τα λεφτα απο το live show σε συγκριση με τα λεφτα απο τα ποτα και τους χορους
Για το live show δεν ξέρω πάντως μόνο κ μόνο σαν παρουσία που πάνε το βράδυ τα κορίτσια παίρνουν απ' 50 ευρώ μέχρι 100 τα δυνατά χαρτιά του μαγαζιού συν μετά ότι βγάλουν από χορούς ποτά πριβέ
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.089
Κριτικές
86
Like
3.591
Πόντοι
5.015
Για το live show δεν ξέρω πάντως μόνο κ μόνο σαν παρουσία που πάνε το βράδυ τα κορίτσια παίρνουν απ' 50 ευρώ μέχρι 100 τα δυνατά χαρτιά του μαγαζιού συν μετά ότι βγάλουν από χορούς ποτά πριβέ
Είσαι σίγουρος δηλαδή ότι παίρνουν και μεροκάματο εκτός από ποσοστά από ποτά, χορούς και prive; Γιατί εγώ δεν είμαι, δεν παίζει μεροκάματο σε όλα τα μαγαζιά
 

Thanasaks

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2019
Μηνύματα
96
Like
106
Πόντοι
0
Ειδικό δεν με θεωρώ, αλλά έχω παρει μια μυρωδιά απο τα στριπ και εγώ. Δεν αποκλειω κάποιες να παιρνουν πάνω απο 100, αλλά δεν νομίζω να ειναι και πολλες. Η αλήθεια είναι ότι όταν πάει καλά η δουλειά τους και ειδικά σε καλυτερες εποχές για τα οικονομικα δεδομένα της χώρας μας, δεν ήταν τίποτα για αυτες να χτυπησουν ενα 500αρι την βραδιά. Έχει τυχει κοπέλα που κάνει και show, να μου μουρμουρα ότι εχει βγάλει ενα 800αρι (μια νυχτα του 2022) και να θέλει να αραξει προς το τελος της βάρδιας. Οπότε ναι τα 50 και τα 100 για πολλούς ανθρώπους δεν ειναι καθολου ασχημα για μεροκάμματο, για το επαγγελμα τους όμως ειναι ψιχουλάκια, εξάλου πως αγοράζουν διαμερίσματα στις χώρες τους ? μονο με 100αρικα δεν γίνεται.

Και άμα μάθεις να φευγεις με 300, 400 ή 500 την βάρδια, τα 100 δεν σε αρκούν, ειδικά αν σκεφτείς πως λειτουργεί η ψυχολογια σε αυτο το επάγγελμα (ότι προλάβουμε και αρπάξουμε), που σημειωταίον έχει και ημερομηνια λήξης.

Οποτε η τοποθέτηση ότι αρκειτε μια στα χρηματα που παίρνει απο το show, δύσκολο να παίζει, εκτός αν υπάρχουν πολυ ειδικες συνθηκες.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Rokko28

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Οκτ 2007
Μηνύματα
279
Κριτικές
18
Like
1.176
Πόντοι
5.160
Είσαι σίγουρος δηλαδή ότι παίρνουν και μεροκάματο εκτός από ποσοστά από ποτά, χορούς και prive; Γιατί εγώ δεν είμαι, δεν παίζει μεροκάματο σε όλα τα μαγαζιά
Ισχύει, στο golden νομίζω το μεροκάματο ξεκινάει απο 35€ για τα κορίτσια, τουλάχιστον έτσι έχω ακούσει. Ακόμα και αν δεν κάνουν τίποτα. Τώρα το κάθε μαγαζί δουλεύει διαφορετικά όπως αν δεν κάνεις 180-200€ σε κάρτες δεν παίρνεις μεροκάματο και παίρνεις απλά το ποσοστό απο της κάρτες.
 

Rokko28

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Οκτ 2007
Μηνύματα
279
Κριτικές
18
Like
1.176
Πόντοι
5.160
Ειδικό δεν με θεωρώ, αλλά έχω παρει μια μυρωδιά απο τα στριπ και εγώ. Δεν αποκλειω κάποιες να παιρνουν πάνω απο 100, αλλά δεν νομίζω να ειναι και πολλες. Η αλήθεια είναι ότι όταν πάει καλά η δουλειά τους και ειδικά σε καλυτερες εποχές για τα οικονομικα δεδομένα της χώρας μας, δεν ήταν τίποτα για αυτες να χτυπησουν ενα 500αρι την βραδιά. Έχει τυχει κοπέλα που κάνει και show, να μου μουρμουρα ότι εχει βγάλει ενα 800αρι (μια νυχτα του 2022) και να θέλει να αραξει προς το τελος της βάρδιας. Οπότε ναι τα 50 και τα 100 για πολλούς ανθρώπους δεν ειναι καθολου ασχημα για μεροκάμματο, για το επαγγελμα τους όμως ειναι ψιχουλάκια, εξάλου πως αγοράζουν διαμερίσματα στις χώρες τους ? μονο με 100αρικα δεν γίνεται.

Και άμα μάθεις να φευγεις με 300, 400 ή 500 την βάρδια, τα 100 δεν σε αρκούν, ειδικά αν σκεφτείς πως λειτουργεί η ψυχολογια σε αυτο το επάγγελμα (ότι προλάβουμε και αρπάξουμε), που σημειωταίον έχει και ημερομηνια λήξης.

Οποτε η τοποθέτηση ότι αρκειτε μια στα χρηματα που παίρνει απο το show, δύσκολο να παίζει, εκτός αν υπάρχουν πολυ ειδικες συνθηκες.
Επειδή μιλάμε για συγκεκριμένο μαγαζί, η Αλίνα που κάνει τα live show στο ενδιάμεσο κάνει βόλτες στα τραπέζια να τσιμπήσει ότι προλάβει, συνήθως ταληράκια
 

Nyxtovios7

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
388
Like
757
Πόντοι
81
Επειδή μιλάμε για συγκεκριμένο μαγαζί, η Αλίνα που κάνει τα live show στο ενδιάμεσο κάνει βόλτες στα τραπέζια να τσιμπήσει ότι προλάβει, συνήθως ταληράκια
Παλιά δεν μάζευε μόνο ταληρακια έκανε κ πριβέ και έπαιρνε κ κανένα κλαρίνο πριν έρθει ο άντρας στην δουλειά για 2018 μιλάω
 

Nyxtovios7

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
388
Like
757
Πόντοι
81
Είσαι σίγουρος δηλαδή ότι παίρνουν και μεροκάματο εκτός από ποσοστά από ποτά, χορούς και prive; Γιατί εγώ δεν είμαι, δεν παίζει μεροκάματο σε όλα τα μαγαζιά
Είχα φίλη που δούλεψε ένα καλοκαίρι το 2019 και σε Γκόλντεν κ Άθενς + έχω μιλήσει με 2, 3 κορίτσια του χώρου κ μου έχουν πει κ ξέρω τι παίζει με τις τιμές παίρνουν ένα μεροκάματο κ μετά ανάλογα με το μαγαζί παίζει τι γίνεται με τις κάρτες στ Γκόλντεν κάτω 7 κάρτες απλό χορό δεν έπαιρναν τίποτα, απ' 7 κάρτες κ πάνω τα μισά στο πριβέ απ' την κάρτα παίρνουν τα μισά κ δεν θυμάμαι τι γινόταν με τα ποτά ... Ένα καλό όνομα στο μαγαζί εάν κανεί και πριβέ (+ live show δονητές η lesbian show κ γαμιεται στυλ Εβελίνα βγάζει απ' 3,500 χιλιάρικα μέχρι 4,5 ανάλογα ποσά ρεπό έχει κ την όρεξη να τρέχει στα τραπέζια για μαρούλι
 

antony777

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2012
Μηνύματα
501
Κριτικές
1
Like
940
Πόντοι
86
Το μουνί είναι σπουδαία επιχείρηση. Αν είχα μουνί θα είχα χτίσει τρεις πολυκατοικίες. Δείτε κάτι instagrammers στην Ελλάδα, με ταξίδια στο Dubai που μένουνε και που τρώνε.
 

zoo@34

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2014
Μηνύματα
457
Κριτικές
10
Like
531
Πόντοι
31
Για το live show δεν ξέρω πάντως μόνο κ μόνο σαν παρουσία που πάνε το βράδυ τα κορίτσια παίρνουν απ' 50 ευρώ μέχρι 100 τα δυνατά χαρτιά του μαγαζιού συν μετά ότι βγάλουν από χορούς ποτά


Περνουν ένα μεροκάματο αλλά όχι τόσα.. είπαμε δεν είμαστε Σαουδική Αραβία..σε ένα μαγαζί του Μπουρναζίου δουλεύουν με καρτουλες κ προσφορές..που γεμίζει όλο πιτσιρικάδες..τα κορόιδα έχουν πεθάνει .δεν δίνει ο άλλος λεφτά άμα δεν πηδάει..το σανό τελείωσε από τα λαμόγια..οποία κάνει πράγματα ανταμοιβεται οι υπόλοιπες στην πίνα..
 

Nyxtovios7

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
388
Like
757
Πόντοι
81
Περνουν ένα μεροκάματο αλλά όχι τόσα.. είπαμε δεν είμαστε Σαουδική Αραβία..σε ένα μαγαζί του Μπουρναζίου δουλεύουν με καρτουλες κ προσφορές..που γεμίζει όλο πιτσιρικάδες..τα κορόιδα έχουν πεθάνει .δεν δίνει ο άλλος λεφτά άμα δεν πηδάει..το σανό τελείωσε από τα λαμόγια..οποία κάνει πράγματα ανταμοιβεται οι υπόλοιπες στην πίνα.
Καμία σχέση αυτό που λέω εγώ με αυτό που λες εσύ κ ακόμη υπάρχουν κοροϊδία όπως τα λες φίλε είναι μπαρμπάδες μεγάλης ηλικίας που δεν θέλουν ούτε να γαμησουν ούτε απλό χορό να πάρουν.. θέλουν μόνο να αραξουν σε ένα καναπέ κ να μιλάνε με τα κορίτσια και τ πολύ πολύ ν χαϊδεύουν κανένα μπούτι η Αντρεα η όμορφη Ρουμάνα που δούλευε στ Γκόλντεν το είχε κάνει επάγγελμα αυτό τα τελευταία χρόνια είχε μάθει κλ ελληνικά κ δεν έκανε ούτε χορούς ούτε Show στον στύλο τίποτα έβρισκε χορηγούς κ πέρναγε καλά
 

Nyxtovios7

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
388
Like
757
Πόντοι
81
Ειδικό δεν με θεωρώ, αλλά έχω παρει μια μυρωδιά απο τα στριπ και εγώ. Δεν αποκλειω κάποιες να παιρνουν πάνω απο 100, αλλά δεν νομίζω να ειναι και πολλες. Η αλήθεια είναι ότι όταν πάει καλά η δουλειά τους και ειδικά σε καλυτερες εποχές για τα οικονομικα δεδομένα της χώρας μας, δεν ήταν τίποτα για αυτες να χτυπησουν ενα 500αρι την βραδιά. Έχει τυχει κοπέλα που κάνει και show, να μου μουρμουρα ότι εχει βγάλει ενα 800αρι (μια νυχτα του 2022) και να θέλει να αραξει προς το τελος της βάρδιας. Οπότε ναι τα 50 και τα 100 για πολλούς ανθρώπους δεν ειναι καθολου ασχημα για μεροκάμματο, για το επαγγελμα τους όμως ειναι ψιχουλάκια, εξάλου πως αγοράζουν διαμερίσματα στις χώρες τους ? μονο με 100αρικα δεν γίνεται.

Και άμα μάθεις να φευγεις με 300, 400 ή 500 την βάρδια, τα 100 δεν σε αρκούν, ειδικά αν σκεφτείς πως λειτουργεί η ψυχολογια σε αυτο το επάγγελμα (ότι προλάβουμε και αρπάξουμε), που σημειωταίον έχει και ημερομηνια λήξης.

Οποτε η τοποθέτηση ότι αρκειτε μια στα χρηματα που παίρνει απο το show, δύσκολο να παίζει, εκτός αν υπάρχουν πολυ ειδικες συνθηκες.
Τα κορίτσια έχουν στάνταρ μισθό μετά είναι στο χέρι τους πόσα λεφτά μπορεί να βγάλουν οι μουναρες του μαγαζιού βγάζουν πολύ καλά λεφτά βλέπε Αντζέλικα κ Μαρίνα απ' Γκόλντεν 3 μήνες διακοπές κάνουν τις έχω στ Instagram Ντουμπάι Βαρκελώνη Ιταλία εδώ κ ένα μήνα Νέα Υόρκη ( σε ξενοδοχεία κ βίλες)δεν νομίζω να βγαίνουν με λίγα λεφτά αυτές οι πολυτελείς διακοπές
 

zoo@34

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2014
Μηνύματα
457
Κριτικές
10
Like
531
Πόντοι
31
Καλά κάνουν αφού υπάρχουν ζωα ακόμη
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.215
Like
15.865
Πόντοι
3.656
Φίλε μου,πες μου ένα σοβαρό μασατζιδικο που με 60 ευρώ γαμας,και το ρόστερ δεν είναι γιαγιάδες,χοντρουλες κλπ... πάντως εγώ,δεν έχω δει ούτε κατά διάνοια τις γυναίκες που έχει σε ένα στριπτιτζαδικο,να δουλεύουν σε μασατζιδικο,και πίστεψέ με το έχω ψάξει το θέμα μασάζ...


Τι μας λες εδώ ; Ότι στα μασατζίδικα δεν έχει γκόμενες επιπέδου στρίππερ, οπότε δικαιολογείται η στρίππερ στο σπέσιαλ πριβέ των 80€ - 100€ ΝΑ ΣΟΥ ΕΠΙΤΡΕΨΕΙ ... ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΙΞΕΙΣ ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ .
Τη στιγμή που προφανώς δεν έχεις δώσει μόνο τα 80€ - 100€ του σπέσιαλ πριβέ αλλά έχεις δώσει και άλλα
μέχρι να καταλήξεις. Αποδέχεσαι δηλ να δίνεις 120€ τουλάχιστον και να σου λέει η άλλα ... ΟΤΙ ΣΕ ΑΦΗΝΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΙΞΕΙΣ ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ ... στο σπέσιαλ πριβέ ....
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
αφού δεν πιπώνει και δε γαμιέται καμία πλην εβελίνας και άλλης μία η οποία το κάνει πολύ μαλακισμένα το πιπόνι.....ποιό το νόημα να ασχοληθούν οι πελάτες???? εντάξει κανά απλό χορό το καταλαβαίνω το κάνω και εγώ με μιρέλλα, αλίνα, λιλού κλπ....αλλά από εκεί και πέρα....πίπες μηδέν...γαμίσια μηδέν.....του κώλου τα εννιάμερα.

Τόσο χάλια η κατάσταση πλέον ε? :confused: Να δίνουν μπριζόλα στο σπέσιαλ πριβέ μόνο δύο κοπέλες, της Εβελίνας το μουνί έχει γίνει σουρωτήρι από τους άπειρους πούτσους που έχει φάει. Επειδή σε 10 μέρες κατεβαίνω Αθήνα, υπάρχει εκτός του golden κάποιο άλλο ίδρυμα που να προσφέρουν μπριζόλα περισσότερες κοπέλες και όχι μεμονωμένες περιπτώσεις κοριτσιών? Αν μπορείς να βοηθήσεις κάθε πληροφορία είναι ευπρόσδεχτη γιατί υπάρχει μαρούλι για ξόδεμα. Θα πει κάποιος αν έχεις μαρούλι πάρε εσκορτ, απλά θέλω να πηδήξω σε στριπ αυτό είναι το γούστο μου και το πληρώνω.
 

Nyxtovios7

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
388
Like
757
Πόντοι
81
Γνωρίζει κάποιος Εάν η Εβελίνα το δίνει και έξω απ το μαγαζί έχω φιλαράκι που της έχει στείλει μήνυμα στ Instagram για ραντεβού δεν του έχει απαντήσει ( δεν έρχεται κ απ το μαγαζί ο μλκς )μήπως την ψήσει να την πάρει όταν σχολάσει η κάποια άλλη στιγμή...
 

takoulou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2012
Μηνύματα
576
Κριτικές
8
Like
443
Πόντοι
306
Γνωρίζει κάποιος Εάν η Εβελίνα το δίνει και έξω απ το μαγαζί έχω φιλαράκι που της έχει στείλει μήνυμα στ Instagram για ραντεβού δεν του έχει απαντήσει ( δεν έρχεται κ απ το μαγαζί ο μλκς )μήπως την ψήσει να την πάρει όταν σχολάσει η κάποια άλλη στιγμή...
Θα περιμενει πολυ... Δεν το βλεπω να γινεται...
 

bixterious

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.347
Κριτικές
39
Like
7.151
Πόντοι
3.446
Γνωρίζει κάποιος Εάν η Εβελίνα το δίνει και έξω απ το μαγαζί έχω φιλαράκι που της έχει στείλει μήνυμα στ Instagram για ραντεβού δεν του έχει απαντήσει ( δεν έρχεται κ απ το μαγαζί ο μλκς )μήπως την ψήσει να την πάρει όταν σχολάσει η κάποια άλλη στιγμή...
δεν απαντάει σχεδόν ποτέ....ειδικά τώρα που έχει και only fans
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom