Νέα

Golden Queens Μπουρνάζι !

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα panos.t
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 269K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 2 άτομα (1 μέλη και 1 επισκέπτες)

Nikos471

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2022
Μηνύματα
76
Like
226
Πόντοι
20
Απ την άλλη δε καταλαβαίνω το κόλλημα, αν κάποιος είναι πυρωμένος και ψάχνει γαμησι, γιατί να χώσει 150 στο στριπ στριμωγμένος στην ταλαιπωρία και βιαστικά,και όχι άρχοντας με εσκορτ η ακόμα φτηνότερα στούντιο με 50, πηδας και 3 εκεί κάνοντας τη μαθηματική πράξη...
Ρε φίλε οκ γούστα είναι αυτά,και στα μασατζιδικα σκας ένα 60αρι απλά για να στον παίξουν.αμα το πάμε έτσι όμως,τραβά Μεταξουργείο που γαμας με 10 ευρώ η καλύτερα φόρτωσε καμία πουτανιτσα του δρόμου που με 10 ευρώ μπορεί να σου κάνει και τις δουλειές στο σπίτι μετά,η βάρα μια παχιά στο σπίτι που είναι και τσάμπα...
 

kavlaboy

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2010
Μηνύματα
438
Like
297
Πόντοι
21
Ρε φίλε οκ γούστα είναι αυτά,και στα μασατζιδικα σκας ένα 60αρι απλά για να στον παίξουν.αμα το πάμε έτσι όμως,τραβά Μεταξουργείο που γαμας με 10 ευρώ η καλύτερα φόρτωσε καμία πουτανιτσα του δρόμου που με 10 ευρώ μπορεί να σου κάνει και τις δουλειές στο σπίτι μετά,η βάρα μια παχιά στο σπίτι που είναι και τσάμπα...
Είπαμε άρχοντας με εσκορτ η ακόμα φτηνότερα στούντιο με 50, πηδας και 3 εκεί κάνοντας τη μαθηματική πράξη,τωρα αν κάποιος γουστάρει μασάζ η μετάξι οκ θα είναι μερακλής...
 

zoo@34

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2014
Μηνύματα
458
Κριτικές
10
Like
534
Πόντοι
31
Στο Γκολτεν στο μεγάλο πριβέ έχει μεγάλο καναπέ για μησιγα..το θέμα είναι ότι δεν το κάνουν..άντε κάνα 2.. πιστεύω γίνεται η δουλειά και σε 20 λεπτά..
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.089
Κριτικές
86
Like
3.591
Πόντοι
5.015
Στο Γκολτεν στο μεγάλο πριβέ έχει μεγάλο καναπέ για μησιγα..το θέμα είναι ότι δεν το κάνουν..άντε κάνα 2.. πιστεύω γίνεται η δουλειά και σε 20 λεπτά..
Το ότι γίνεται γίνεται, το θέμα είναι πόσες το κάνουν
 

Rokko28

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Οκτ 2007
Μηνύματα
279
Κριτικές
18
Like
1.176
Πόντοι
5.160
Μύστες μου, ξέρει κανείς αυτή η Ξένια άν δούλευε παλιότερα στο Κινκυ? Επίσης η Λούση στο διπλό πριβέ το φραπεδάκι το ρουφάει καλά? Μέχρι τέλος? Το πρώτο crash test στον απλό χορό το πέρασε πάντως, αρκετά καυλιάρικο προμιλφ.
 

kot_21

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2015
Μηνύματα
28
Like
31
Πόντοι
0
Μετά από καιρό επίσκεψη στπ golden αποκλειστικά για την Χριστίνα την Ρουμάνα αλλά έλειπε ξέρουμε αν σταμάτησε με το άθλημα η πήγε αλλού?
 

Ahortagos141

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2018
Μηνύματα
235
Like
146
Πόντοι
1
Καλησπερα παιδια
θα ηθελα να κανω μια ερωτηση
πρωτον η Alina του Ruben κανει πριβε?
δευτερον η Μολυ αξιζει στο prive?
Ευχαριστω εκ των προτερων!
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.222
Like
15.875
Πόντοι
3.656
Ρε φίλε οκ γούστα είναι αυτά,και στα μασατζιδικα σκας ένα 60αρι απλά για να στον παίξουν
Στα σοβαρά μασατζίδικα, με 60€ μισή ώρα ΜΠΟΡΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΓΑΜΗΣΕΙΣ.
Επίσης σε μασατζίδικο ... καμία που θα πάρει 80€ με 100€ για 20 λεπτά δεν θα σου πει ...


"μπορείς να τον παίξεις μόνος σου"


Η ατάκα ... λέγεται σε "σοβαρά" τζάδικα απο αυτά που πάνε ... τουρίστες ....

Το σχόλιο αφορούσε μασατζίδικα vs στριπ ΓΕΝΙΚΩΣ.
 

antony777

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2012
Μηνύματα
501
Κριτικές
1
Like
940
Πόντοι
86
για πειτε για τις εξτρα υπηρεσιες. εχω ενα 500ρι για σπεσιαλ παρτουζα
500αρι στα Δυτικά Προάστια; Μας κούφανες τύπε χειρότερα και από την μουσική μέσα στο Golden Queens. Νομίζω ότι με αυτά τα λεφτά αλλού θα είχες σίγουρα μια δίμετρη Ρωσίδα κούκλα να πίνει μαζί σου.
 

Nyxtovios7

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
388
Like
757
Πόντοι
81
Καλησπερα παιδια
θα ηθελα να κανω μια ερωτηση
πρωτον η Alina του Ruben κανει πριβε?
δευτερον η Μολυ αξιζει στο prive?
Ευχαριστω εκ των προτερων!
Η αλινα κάνει μόνο απλό πριβέ των 40 ευρώ γυμνή δεν κάνει ούτε κλαρίνο ούτε δίνει μπριζόλα.. Η μολυ εάν είναι η ίδια που ήταν πιο παλιά που δούλευε κ στο άθενς ψηλή καστανή Ουκρανη πιτσιρίκα με ωραίο σώμα αλλά αβυζη μην κάνεις μλκια να κανονίσεις κάτι μαζί της η τύπισσα είναι τρελή αλλά σου λέει κ αλλά σου κάνει μέσα φίλος έδωσε στ άθενς 100 ευρώ για σεξ κ οταν μπήκαν μέσα του πήρε μόνο κλαρίνο κ άρχισε ν λέει ότι δεν κατάλαβε τα αγγλικά ενώ μια χαρά μίλαγαν όταν κερναγε ποτά..
 

bixterious

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.347
Κριτικές
39
Like
7.151
Πόντοι
3.446
Μετά από καιρό επίσκεψη στπ golden αποκλειστικά για την Χριστίνα την Ρουμάνα αλλά έλειπε ξέρουμε αν σταμάτησε με το άθλημα η πήγε αλλού?
αν εννοείς το χοντρό κοντομπαζάκι που γαμιέται (με βάση τα γραφόμενα συναγωνιστών) όπως να ναι είναι στο string στο γκάζι
 

Nikos471

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2022
Μηνύματα
76
Like
226
Πόντοι
20
Στα σοβαρά μασατζίδικα, με 60€ μισή ώρα ΜΠΟΡΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΓΑΜΗΣΕΙΣ.
Επίσης σε μασατζίδικο ... καμία που θα πάρει 80€ με 100€ για 20 λεπτά δεν θα σου πει ...


"μπορείς να τον παίξεις μόνος σου"

Η ατάκα ... λέγεται σε "σοβαρά" τζάδικα απο αυτά που πάνε ... τουρίστες ....

Το σχόλιο αφορούσε μασατζίδικα vs στριπ ΓΕΝΙΚΩΣ.
Φίλε μου,πες μου ένα σοβαρό μασατζιδικο που με 60 ευρώ γαμας,και το ρόστερ δεν είναι γιαγιάδες,χοντρουλες κλπ... πάντως εγώ,δεν έχω δει ούτε κατά διάνοια τις γυναίκες που έχει σε ένα στριπτιτζαδικο,να δουλεύουν σε μασατζιδικο,και πίστεψέ με το έχω ψάξει το θέμα μασάζ...
 

bixterious

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.347
Κριτικές
39
Like
7.151
Πόντοι
3.446
Η αλινα κάνει μόνο απλό πριβέ των 40 ευρώ γυμνή δεν κάνει ούτε κλαρίνο ούτε δίνει μπριζόλα.. Η μολυ εάν είναι η ίδια που ήταν πιο παλιά που δούλευε κ στο άθενς ψηλή καστανή Ουκρανη πιτσιρίκα με ωραίο σώμα αλλά αβυζη μην κάνεις μλκια να κανονίσεις κάτι μαζί της η τύπισσα είναι τρελή αλλά σου λέει κ αλλά σου κάνει μέσα φίλος έδωσε στ άθενς 100 ευρώ για σεξ κ οταν μπήκαν μέσα του πήρε μόνο κλαρίνο κ άρχισε ν λέει ότι δεν κατάλαβε τα αγγλικά ενώ μια χαρά μίλαγαν όταν κερναγε ποτά..
κρίμα που η Αλίνα δε γαμιέται ή έστω να πιπώνει γιατί θα γινόταν από στριπτητζάδικο συναυλιακός χώρος με κρατήσεις από πρόπερσι......
 

zoo@34

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2014
Μηνύματα
458
Κριτικές
10
Like
534
Πόντοι
31
Τι αποτυχία είναι αυτή εκεί μέσα..βαριουντε που ζουν..κολοβαρανε στους καναπέδες και πάνε τα γκαρσονια να τις σηκώσουν να πάνε σε πελάτες.. γεμάτο το μαγαζί πιτσιρικάδες.. μάλλον θα έχουν ξενερώσει πριβέ και ποτά δεν θα παίρνει κανείς... είναι για τα μπαζα η φάση..ένα υποτονικό κλίμα..
 

bixterious

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.347
Κριτικές
39
Like
7.151
Πόντοι
3.446
Τι αποτυχία είναι αυτή εκεί μέσα..βαριουντε που ζουν..κολοβαρανε στους καναπέδες και πάνε τα γκαρσονια να τις σηκώσουν να πάνε σε πελάτες.. γεμάτο το μαγαζί πιτσιρικάδες.. μάλλον θα έχουν ξενερώσει πριβέ και ποτά δεν θα παίρνει κανείς... είναι για τα μπαζα η φάση..ένα υποτονικό κλίμα..
αφού δεν πιπώνει και δε γαμιέται καμία πλην εβελίνας και άλλης μία η οποία το κάνει πολύ μαλακισμένα το πιπόνι.....ποιό το νόημα να ασχοληθούν οι πελάτες???? εντάξει κανά απλό χορό το καταλαβαίνω το κάνω και εγώ με μιρέλλα, αλίνα, λιλού κλπ....αλλά από εκεί και πέρα....πίπες μηδέν...γαμίσια μηδέν.....του κώλου τα εννιάμερα.
 

Nyxtovios7

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
388
Like
757
Πόντοι
81
κρίμα που η Αλίνα δε γαμιέται ή έστω να πιπώνει γιατί θα γινόταν από στριπτητζάδικο συναυλιακός χώρος με κρατήσεις από πρόπερσι......
Παλιά όταν δεν έκανε το show με τον άντρα της (έχουν κ παιδί μένουν κοντά μου) έπαιρνε καμία πίπα αλλά εδώ κ καιρό τα έκοψε όλα δεν έχει ανάγκη απ έξτρα τα βγάζει απ το live
 

bixterious

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.347
Κριτικές
39
Like
7.151
Πόντοι
3.446
Παλιά όταν δεν έκανε το show με τον άντρα της (έχουν κ παιδί μένουν κοντά μου) έπαιρνε καμία πίπα αλλά εδώ κ καιρό τα έκοψε όλα δεν έχει ανάγκη απ έξτρα τα βγάζει απ το live
έλα ρε.....έκανε πίπες το αλινάκι?????
 

Nyxtovios7

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
388
Like
757
Πόντοι
81
Ναι Όταν δεν ήταν και ο άντρας της μαζί κ δεν έκανε live show κάπως έπρεπε να βγάλει κ αυτή παραπάνω λεφτά...πάντως τώρα που δεν κάνει σχεδόν καμία δεν αξίζει ούτε να περάσεις για βόλτα με τους φίλους σου
 

Thanasaks

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2019
Μηνύματα
96
Like
106
Πόντοι
0
Ναι Όταν δεν ήταν και ο άντρας της μαζί κ δεν έκανε live show κάπως έπρεπε να βγάλει κ αυτή παραπάνω λεφτά...πάντως τώρα που δεν κάνει σχεδόν καμία δεν αξίζει ούτε να περάσεις για βόλτα με τους φίλους σου
Δηλαδή πόσο να πληρώνεται ρε σεις το live show ? έτσι όπως το αντιλαμβάνομαι δεν πρέπει να ειναι και τοσα πολλά τα λεφτά, εξάλου οταν δουλευει καλά μια κοπέλα στα στριπ, πιθανον να ειναι ψιχουλάκια τα λεφτα απο το live show σε συγκριση με τα λεφτα απο τα ποτα και τους χορους
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom