Νέα

Golden Queens Μπουρνάζι !

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα panos.t
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 272K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (2 μέλη και 7 επισκέπτες)

scouser87

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2021
Μηνύματα
28
Like
6
Πόντοι
0
Καινούργια κορίτσια στο μαγαζί, πρόσφατη επίσκεψη. Μία και Λάρα σε λεσβιακό σόου, Μία ξανθιά με σπαστο καρέ κανονικά σώμα μικρό στήθος, γλυκιά φατσούλα και Λάρα μελαχρινή με μακρύ μαλλί επίσης μικρό στήθος αλλά στητό Α+, μερικά τατουαζ και πειραγμένα χείλια. Λέει σε κάποια φάση ο dj Αντζελι.., λέω δεν μπόρει. Εμφανίζεται μια αδιάφορη μελαχρινή που τελικά την λένε Αντζελίνα. Αρκετές κοπέλες, ίδιος κόσμος (σε ποιότητα), μέτρησα 5-6 plus size, η μια ήταν πολυυυυυυύ plus size.
Τι εννοείς plus size? Με πιασίματα ή απλά τεράστιες?
 

Rokko28

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Οκτ 2007
Μηνύματα
281
Κριτικές
18
Like
1.176
Πόντοι
5.160
Τι εννοείς plus size? Με πιασίματα ή απλά τεράστιες?
Είχε διάφορες, απο απλά χοντρές εως πολύ χοντρές. Μια ξανθιά με ονομά Κρις νομίζω ισως να σου κάνει, μεγάλα βυζιά αλλά γεματούλα τύπου Αννας αν θυμάμαι καλά.
 

scouser87

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2021
Μηνύματα
28
Like
6
Πόντοι
0
Είχε διάφορες, απο απλά χοντρές εως πολύ χοντρές. Μια ξανθιά με ονομά Κρις νομίζω ισως να σου κάνει, μεγάλα βυζιά αλλά γεματούλα τύπου Αννας αν θυμάμαι καλά.
Πες μου ότι αυτή που αναφέρεις με όνομα Κρις είναι η γνωστή Ρουμάνα Χριστίνα που δουλεύει εκεί χρόνια τώρα
 

Rokko28

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Οκτ 2007
Μηνύματα
281
Κριτικές
18
Like
1.176
Πόντοι
5.160
Πες μου ότι αυτή που αναφέρεις με όνομα Κρις είναι η γνωστή Ρουμάνα Χριστίνα που δουλεύει εκεί χρόνια τώρα
Δεν έχω ιδέα, με αφήνει παγερά αδιάφορο οπότε ούτε που δίνω σημασία αν υπάρχει εκεί μέσα ή όχι. Ο μόνος λόγος που την θυμάμαι είναι επειδή είχαμε μια κουβέντα με τον κολλητό μου και καλά ναι οκ έχει μεγάλα βυζιά επειδή είναι γεμάτουλα.
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.374
Κριτικές
3
Like
3.199
Πόντοι
786
Λέει σε κάποια φάση ο dj Αντζελι.., λέω δεν μπόρει. Εμφανίζεται μια αδιάφορη μελαχρινή που τελικά την λένε Αντζελίνα.
Σιγά μην έσκαγε η γνήσια. Ζει τον μύθο της.
Femme Fatale.jpg
 

Rokko28

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Οκτ 2007
Μηνύματα
281
Κριτικές
18
Like
1.176
Πόντοι
5.160
Σιγά μην έσκαγε η γνήσια. Ζει τον μύθο της.
Εκείνη την ώρα που λέει ο dj Αντζελί.. και βγαίνει η υπομέτρια λέω στον κολλητό μου. Αυτό το όνομα πρέπει να το αποσύρουν απο αυτό το μαγαζί, Αλλά εντάξει, το έσωσε στο τέλος.
 

psolarmenistis-123

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2021
Μηνύματα
368
Κριτικές
4
Like
384
Πόντοι
21
Εκείνη την ώρα που λέει ο dj Αντζελί.. και βγαίνει η υπομέτρια λέω στον κολλητό μου. Αυτό το όνομα πρέπει να το αποσύρουν απο αυτό το μαγαζί, Αλλά εντάξει, το έσωσε στο τέλος.
Το λεσβιακο σόου τι ώρα ξεκινάει;
 

dicktracy

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2018
Μηνύματα
26
Κριτικές
1
Like
269
Πόντοι
0
Δεν έχω ιδέα, με αφήνει παγερά αδιάφορο οπότε ούτε που δίνω σημασία αν υπάρχει εκεί μέσα ή όχι. Ο μόνος λόγος που την θυμάμαι είναι επειδή είχαμε μια κουβέντα με τον κολλητό μου και καλά ναι οκ έχει μεγάλα βυζιά επειδή είναι γεμάτουλα.

Σιγά μην έσκαγε η γνήσια. Ζει τον μύθο της.
Femme Fatale.jpg
Link παρακαλώ
 

psolarmenistis-123

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2021
Μηνύματα
368
Κριτικές
4
Like
384
Πόντοι
21
Όταν πηγαίνετε να προσέχετε τι πληρώνετε γιατί στο λογαριασμό βάζουν ανεξηγητους "φόρους" .... Δυστυχώς χαλάει το όνομα με μαλακιες πολύ εύκολα
 

Mistis2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2023
Μηνύματα
60
Κριτικές
8
Like
239
Πόντοι
280
Η Μαρίνα στο πριβε δίνει μπριζόλα?
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.355
Κριτικές
42
Like
7.373
Πόντοι
4.446
Η Μελισα είχε ρεπο χτες και ξαναγυρησε η ΓΚΛΟΡΙΑ με την Μεγάλη κολλάρα της ωραίο σωμα και πρόσωπο στον πριβε αρκετα καλη οπως και η σταθερη αξια η πανηψυλη κουκλαρα Λιλλου που χτες το μουνακι της ζεματαγε.
εμένα η λιλού μου τα μάσαγε για το πριβέ.....ούτε πίπα δεν κάνω λέει......τώρα με φοβήθηκε για κάποιο λόγο???? εσύ τη γάμησες δηλαδή "ζεματιστά"?
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.355
Κριτικές
42
Like
7.373
Πόντοι
4.446
Ναι ζεματιστη μπριζολα μου παρεδωσε.Ειναι κορμαρα παντος και δεν κολαει πουθενα βεβαια δεν ξερω εαν ειναι σε ολους εμενα με ξερει καιρο.
τί να σου πω βρε προκόπη μου? Και μένα με ξέρει κάμποσο διάστημα αλλά δεν προσφέρθηκε για ζεματιστή μπριζολίτσα γάλακτος...θα δοκιμάσω άλλη μια φορά κάποια στιγμή...αφού λες ότι άξιζε το ζεμάτισμα....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom