Νέα

Golden Queens Μπουρνάζι !

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα panos.t
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 269K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Vivaldi

Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
15
Κριτικές
1
Like
84
Πόντοι
0
Η συγκεκριμενη εχει φυγει απο Golden just FYI
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.712
Κριτικές
9
Like
1.620
Πόντοι
216
Μπουκαλι 50 ευρω για 5 ατομα και ποτο/χωρος σρο δεκαρικο? Δωστε και ενα σπρευ για τα κουνουπια τωρα που ειναι και καλοκαιρι. Κατα τα αλλα τι γκα τα μαγαζια δεν πεφτει καρφιτσα. Πως να πεσει?
 

scouser87

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2021
Μηνύματα
28
Like
6
Πόντοι
0
Συναγωνιστές δύο τυπισσες μιλφ Στέλλα και Άννα από Μολδαβία αν θυμάμαι καλά είναι ακόμη στο μαγαζί; Τις είχα τιμήσει προ covid αλλά έχω χάσει τα ίχνη τους. Κοινό χαρακτηριστικό το καλό μπροστινό σύστημα. η Άννα ήταν και expert σε όλες τις υπηρεσίες.
 

Bambaataa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2021
Μηνύματα
181
Like
1.206
Πόντοι
201
Περασμα απο το μαγαζι χθες(Παρασκευη). Αρκετες κοπελες στο μαγαζι, πηρα 2 χορους prive, κερασα 3 ποτα 3 διαφορετικα κοριτσια ηπια και 4 δικα μου. Ειχε live sex και λεσβιακο, και φαση με δονητες. Σε γενικες γραμες περασα καλα. Στα μειον η τσιγαρηλα, εφυγα σαν καπνιστος σολομος, και η φωνη μου ειναι σημερα γαμα τα. Επεισης το μαγαζι μαζευει μικρες ηληκιες, πετυχα και κατι σβουρους με σοτσακια και φανελακια ( ο ενας και με παντοφλα) το οποιο το θεωρω απαραδεκτο.

Υ.Γ. Τα σχολια μου ειναι παντα καλοπροαίρετα, για το μαγαζι μιας και το επισκέπτομαι συχνα.
 

pantso1970

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2014
Μηνύματα
99
Κριτικές
7
Like
196
Πόντοι
280
Συναγωνιστές δύο τυπισσες μιλφ Στέλλα και Άννα από Μολδαβία αν θυμάμαι καλά είναι ακόμη στο μαγαζί; Τις είχα τιμήσει προ covid αλλά έχω χάσει τα ίχνη τους. Κοινό χαρακτηριστικό το καλό μπροστινό σύστημα. η Άννα ήταν και expert σε όλες τις υπηρεσίες.
Η Στέλλα δεν έκανε τίποτα στο prive ούτε μπριζόλα ούτε φραπέ με καλαμάκι,έχει φύγει ,επιστρέφει Σεπτέμβρη,το καλύτερο κορίτσι
 

Golden Queens

Strip Club
Εγγρ.
19 Νοε 2019
Μηνύματα
60
Like
84
Καλησπέρα σε όλα τα "Golden Boys & Girls"!

Σας ανακοινώνουμε την προσθήκη ενός ακόμα LIVE SHOW !

Νέο LESBIAN SHOW που δεν θέλεις να χάσεις!
Η Alina και η Anna ανεβαίνουν από Τετάρτη έως και Κυριακή στο Stage του Golden Queens
και υπόσχονται να μας χαρίζουν μοναδικές στιγμές ηδονής :alivedick:

Μην το χάσεις!

lesbian-show-1080x1080.jpg
 
  • Like
Αντιδράσεις: geny24

Bollyrood1

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2021
Μηνύματα
72
Like
95
Πόντοι
0
Αλεξ δίμετρη, Ρωσικό υπερόπλο με δυνατή παρουσία σε χώρο και 35αρι πριβε, γνωρίζουμε αν ασχολείται και με εξωτερικές υποθέσεις η μόνο εντός του μαγαζιού;
 

geroksouras

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
29 Δεκ 2013
Μηνύματα
5.370
Κριτικές
291
Like
37.839
Πόντοι
34.478
ρε τον @feragamo που ζηταγε και προδιαγραφες για να κερασει ποτο
θελω ψηλη ξανθια με πεταχτο κωλο:headbang:

εφτασεεεεεεε:2funny:
 

feragamo

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
31 Οκτ 2015
Μηνύματα
2.426
Κριτικές
99
Like
25.035
Πόντοι
26.236

giorgosss27

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2021
Μηνύματα
12
Like
8
Πόντοι
0
Καλησπέρα σας έχουμε τίποτα πληροφορίες για το golden για τα foul prive τι παίζει
 

Anal popcorn

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
661
Κριτικές
11
Like
5.920
Πόντοι
1.336
Καλησπέρα σας έχουμε τίποτα πληροφορίες για το golden για τα foul prive τι παίζει
Καλησπέρα σας έχουμε τίποτα πληροφορίες για το golden για τα foul prive τι παίζει
Μια βραδια που πηγα πριν ενα μηνα
Αφου ειχα παρει μια 10αρια χορούς
Οταν έκατσα στο τραπεζι
Δυο τύπισσες πλησίασαν και πρότειναν σεξ στο μεγαλο δωμάτιο κατευθείαν
Η μια ηταν μελαμψη απο την Βενεζουέλα και η αλλη ξανθιά ελληνίδα

Η ξανθιά 23 ετων ωραια κοπελα 6/10 με ενα πολύ γοητευτικό περπάτημα που ηταν το μονο που με εντυπωσίασε, αφου έκατσε και ηπιε ενα ποτο πήγαμε στο δωμάτιο

Η αλήθεια ειναι πως δεν ψηνομουν για σεξ εκεινη τη νυχτα παρ ολα αυτα προτίμησα το απλο πριβε να δω τι παίζει ενω ο υπάλληλος που τα μάζευε προσπαθούσε να με πείσει να παρω τον 70 ωστε να περασω καλα..

Εβγαλε τα εσώρουχα η κοπελα και ξεκίνησε ενα νωχελικο και άψυχο χορό με ενα ελαφρύ βαριεστημενο pussy grind και τίποτα παραπανω..
Η αλήθεια ειναι πως αρχισα να βαριεμαι στο 2λεπτο αλλα έκατσα αφου ειχα πληρωσει κ:αι τελικα καλυτερα που δεν ηγα για σεξ.
 

giorgosss27

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2021
Μηνύματα
12
Like
8
Πόντοι
0
Μια βραδια που πηγα πριν ενα μηνα
Αφου ειχα παρει μια 10αρια χορούς
Οταν έκατσα στο τραπεζι
Δυο τύπισσες πλησίασαν και πρότειναν σεξ στο μεγαλο δωμάτιο κατευθείαν
Η μια ηταν μελαμψη απο την Βενεζουέλα και η αλλη ξανθιά ελληνίδα

Η ξανθιά 23 ετων ωραια κοπελα 6/10 με ενα πολύ γοητευτικό περπάτημα που ηταν το μονο που με εντυπωσίασε, αφου έκατσε και ηπιε ενα ποτο πήγαμε στο δωμάτιο

Η αλήθεια ειναι πως δεν ψηνομουν για σεξ εκεινη τη νυχτα παρ ολα αυτα προτίμησα το απλο πριβε να δω τι παίζει ενω ο υπάλληλος που τα μάζευε προσπαθούσε να με πείσει να παρω τον 70 ωστε να περασω καλα..

Εβγαλε τα εσώρουχα η κοπελα και ξεκίνησε ενα νωχελικο και άψυχο χορό με ενα ελαφρύ βαριεστημενο pussy grind και τίποτα παραπανω..
Η αλήθεια ειναι πως αρχισα να βαριεμαι στο 2λεπτο αλλα έκατσα αφου ειχα πληρωσει κ:αι τελικα καλυτερα που δεν ηγα για σεξ.
Αυτή που λες από Βενεζουέλα είναι μια κοπέλα με φουλ τατουάζ η κάνω λάθος ? Για την Ελληνίδα το έχω ακούσει αλλά δν ξέρω κατά πόσο ισχύει
 
  • Like
Αντιδράσεις: xlm

Anal popcorn

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
661
Κριτικές
11
Like
5.920
Πόντοι
1.336
Αυτή που λες από Βενεζουέλα είναι μια κοπέλα με φουλ τατουάζ η κάνω λάθος ? Για την Ελληνίδα το έχω ακούσει αλλά δν ξέρω κατά πόσο ισχύει
Δεν θυμαμαι, μπορει να ειχε αλλα οχι φουλ.
Βενεζουέλα αλλα αφου μιλήσαμε μου ειπε πως ειναι λιγο απο παντου, ειχε και λιγο σχιστα ματια
Αψεγάδιαστο σώμα χωρις ούτε ίχνος κυτταρίτιδας και γυρω στο 1.65 υποθέτω χωρίς ττα τακούνια.

Ε προφανώς και ισχύει αφου μου το πρότεινε ξεκάθαρα,
Αρχικά πέταγε σπόντες τυπου με τοξότες κανω το καλύτερο σεξακι και τέτοιες μπούρδες.
Οταν απέρριψα την πρόταση αφου ενημέρωσα πως δεν ψήνομαι να γαμησω αργοτερα
Περασε ξανα και μου ειπε πως δεν ειναι αναγκη να ξεσκιστουμε και οτι μπορει να μου κανει στοματικό η οτι αλλο θελω.
Τελος πάντων η τύπισσα παραπέμπει σε φόλα οποτε εκανα καλη επιλογή
 

psolarmenistis-123

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2021
Μηνύματα
367
Κριτικές
4
Like
384
Πόντοι
21
Μια βραδια που πηγα πριν ενα μηνα
Αφου ειχα παρει μια 10αρια χορούς
Οταν έκατσα στο τραπεζι
Δυο τύπισσες πλησίασαν και πρότειναν σεξ στο μεγαλο δωμάτιο κατευθείαν
Η μια ηταν μελαμψη απο την Βενεζουέλα και η αλλη ξανθιά ελληνίδα

Η ξανθιά 23 ετων ωραια κοπελα 6/10 με ενα πολύ γοητευτικό περπάτημα που ηταν το μονο που με εντυπωσίασε, αφου έκατσε και ηπιε ενα ποτο πήγαμε στο δωμάτιο

Η αλήθεια ειναι πως δεν ψηνομουν για σεξ εκεινη τη νυχτα παρ ολα αυτα προτίμησα το απλο πριβε να δω τι παίζει ενω ο υπάλληλος που τα μάζευε προσπαθούσε να με πείσει να παρω τον 70 ωστε να περασω καλα..

Εβγαλε τα εσώρουχα η κοπελα και ξεκίνησε ενα νωχελικο και άψυχο χορό με ενα ελαφρύ βαριεστημενο pussy grind και τίποτα παραπανω..
Η αλήθεια ειναι πως αρχισα να βαριεμαι στο 2λεπτο αλλα έκατσα αφου ειχα πληρωσει κ:αι τελικα καλυτερα που δεν ηγα για σεξ.
την «Ελληνιδα» που δεν ειναι Ελληνιδα απλα ετσι παρουσιαζεται την εχω παρει και εγω, δυστυχως ειναι πεταμενα λεφτα και στο απλο χορο και σε πριβε. Ξερει μονο να σε γδερνει....δεν αξιζει καθολου.
 

xlm

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Σεπ 2018
Μηνύματα
1.603
Κριτικές
78
Like
7.411
Πόντοι
17.436
Μια βραδια που πηγα πριν ενα μηνα
Αφου ειχα παρει μια 10αρια χορούς
Οταν έκατσα στο τραπεζι
Δυο τύπισσες πλησίασαν και πρότειναν σεξ στο μεγαλο δωμάτιο κατευθείαν
Η μια ηταν μελαμψη απο την Βενεζουέλα και η αλλη ξανθιά ελληνίδα

Η ξανθιά 23 ετων ωραια κοπελα 6/10 με ενα πολύ γοητευτικό περπάτημα που ηταν το μονο που με εντυπωσίασε, αφου έκατσε και ηπιε ενα ποτο πήγαμε στο δωμάτιο

Η αλήθεια ειναι πως δεν ψηνομουν για σεξ εκεινη τη νυχτα παρ ολα αυτα προτίμησα το απλο πριβε να δω τι παίζει ενω ο υπάλληλος που τα μάζευε προσπαθούσε να με πείσει να παρω τον 70 ωστε να περασω καλα..

Εβγαλε τα εσώρουχα η κοπελα και ξεκίνησε ενα νωχελικο και άψυχο χορό με ενα ελαφρύ βαριεστημενο pussy grind και τίποτα παραπανω..
Η αλήθεια ειναι πως αρχισα να βαριεμαι στο 2λεπτο αλλα έκατσα αφου ειχα πληρωσει κ:αι τελικα καλυτερα που δεν ηγα για σεξ.
Άρα τίποτα απ'ότι φαίνεται...
Μάπα...Φουλ για γέλια στη κυριολεξία
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom