Νέα

Γωγώ Μαστροκώστα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CIM
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 312
  • Εμφανίσεις 94K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

omorfopedo

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2007
Μηνύματα
437
Like
1
Πόντοι
1

... οικοπεδα αρτια κι οικοδομησιμα στην Αραχωβα...
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Πάντως εγώ βρίσκω το πρόσωπό της να έχει μία σκληρή τετράγωνη έκφραση χωρίς χάρη...
 

xaotikos

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2007
Μηνύματα
306
Like
1
Πόντοι
1
Χωρις το σοβάτισμα στην μούρη δεν βλεπετε, άσε και το θαυματοργό photoshop....
 

sweetteaser

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2007
Μηνύματα
54
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
0
Παιδιά έτυχε μια φορά και την είδα σε απόσταση 0,5m και το συμπέρασμα που έβγαλα ήταν οτι από κορμί σκίζει αλλά απο μούρη (ήταν μεσημέρι και άβαφτη) τίποτα.
Προφανώς το Photoshop έχει κάνει το θαύμα του.
Σίγουρα σε γενικές γραμμές είναι γκομενάρα, όχι όμως αυτό που πλασσάρετε απο τα media.
 

polemistis

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2006
Μηνύματα
1.162
Like
6
Πόντοι
16
Καλό κόρμι. Για την μούρη θα κάνουμε την καρδιά μας πέτρα και θα θυσιαστούμε. Δεν χάλασε και ο κόσμος βρε αδερφέ ... :-).
 

wallace4

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα και καλη χρονια εγω πιστευω πως ειναι καλο μουνι αλλα πολυ σκυλι δεν γουσταρω τετοια φαση.πιο αθωα γουσταρω στυλ τζενιφερ ανιστον
 

aektzis

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2005
Μηνύματα
205
Like
17
Πόντοι
1
και μετα μου λετε για τον δελλα, ας γαμουσατε και εσεις τετοιο μουνι και μετα θα σας εβλεπα....
 

thesspunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
3.329
Κριτικές
6
Like
1.062
Πόντοι
376
Σιγά ρε μεγάλε με το δέλλα το φιλόσοφο, έχει και άποψη το αγγούρι και βγαίνει και στα κανάλια και λέει παπαριές.  Ας περάσει κάτω απ την καμάρα να δούμε αν σκουντουφλάει ή όχι...
 

aektzis

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2005
Μηνύματα
205
Like
17
Πόντοι
1
μαλλον εσυ σκουντουφλας....
 

thesspunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
3.329
Κριτικές
6
Like
1.062
Πόντοι
376
Ωπα;  Καλώς τον συνήγορο του κερατά...
 

aektzis

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2005
Μηνύματα
205
Like
17
Πόντοι
1
αν θες γινομαι και δικος σου συνηγορος
 

Επισκέπτης
Η αδελφή μου της κάνει μανικίουρ-πεντικίουρ και την πέτυχα μια μέρα και φυσικά άδραξα την ευκαιρία και χώθηκα.Φυσικά δεν κατάφερα τίποτα πέρα απ το να χορτάσω μάτι.Η τύπισα φορούσε μίνι και τα είχε βγάλει όλα φόρα παρτίδα.Ξεκολε με όλη τη σημασία της λέξεως.
 

katara

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
164
Κριτικές
4
Like
2
Πόντοι
1
και μετα μου λετε για τον δελλα, ας γαμουσατε και εσεις τετοιο μουνι και μετα θα σας εβλεπα....
Εντάξει ρε συ aektsis και'γω γαμάω θεόμουνα αλλά ευτυχώς Δέλλα δε με λένε.


[move] :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:[/move]


:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

xaotikos

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2007
Μηνύματα
306
Like
1
Πόντοι
1
Από κοντά στο πρόσωπο δεν λέει και πολλά.  Απλά η κοπέλα είχε τα media στρο πλευρό της και ανέβασε εντυπωσιακά το κασέ της σε χρόνο μηδέν! Αλλιώς θα είχε ξεμείνει στο Αγρίνιο όπου και ξεκίνησε την καριέρα της...
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
41
Πόντοι
16
Τί της βρίσκεται ρε παιδιά;
Είναι άσχημη, πουρό, χαζή, και κιτς.
Το κορίτσι της διπλανής μας πόρτας είναι πραγματικά πιο όμορφο.
Επίσης η σχέση ποιότητας/τιμής είναι πολύ αρητική, σαν να πληρώνης ferrari και να σου δίνουν fiat.
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
41
Πόντοι
16
ποιος ειπε οτι το ονομα και η φημη αυτης που μαμας δεν φερνει μεγαλυτερη ηδονη?μπορει να πας με μια ρωσιαδαρα πολυ καλυτερη απο την γωγω αλλα μ αυτες πας οποτε θες γιατι δεν ειναι "διασημες"..αλλο πραμα να βλεπεις το θεομουνο στην τv και να ξερεις οτι εσυ την εχεις μαμησει ενω απειροι τραβουν απλα μαλακια για παρτη της.βεβαια για να παει μαζι μας μπορει να ζητησει διπλη ταριφα οπως οι μεγαλοι παικτες που ερχονται στην ελλαδα αλλα αξιζει.

Καταρχήν, κανένας δεν τραβάει μαλακία για την εν λόγω γυναίκα.
Κατά δεύτερον, όλα αυτά που περιγράφεις είναι ανασφάλειες και συμπλέγματα που έχει μόνο ένας χαμηλού κονωνικο-μορφωτικού επιπέδου άντρας, με ταπεινή καταγωγή.
Και κατά τρίτον, νομίζω ότι οι περισσότεροι άντρες είμαστε αρκετά υγιείς ώστε να βάζουμε σαν πρώτη προτεραιότητα στην επιλογή ερωτικής συντρόφου την καλή ποιότητα γυναικείου κρέατος και όχι τις επιβολές της τόσο εξευτελισμένης ελληνικής τηλεόρασης.

ΥΣ: Τίποτα προσωπικό φίλε DIKY, απλά έτσι νομίζω πως συμβαίνει.
 

rastafari2008

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2008
Μηνύματα
305
Κριτικές
8
Like
2
Πόντοι
1
Best

 

Συνημμένα

  • GogoMastrokosta037.jpg
    GogoMastrokosta037.jpg
    32,5 KB · Εμφανίσεις: 52

rastafari2008

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2008
Μηνύματα
305
Κριτικές
8
Like
2
Πόντοι
1
Παρτε και αλλη μια
 

Συνημμένα

  • GogoMastrokosta112.jpg
    GogoMastrokosta112.jpg
    72,7 KB · Εμφανίσεις: 68

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom