Νέα

Goddess Sandra...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Swift08
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 32
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kostasdou

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2021
Μηνύματα
301
Like
353
Πόντοι
21
Το τι ακριβώς έγινε και τι δεν έγινε κανείς δεν το ξέρει. Το μόνο που γνωρίζουμε είναι οι αναρτήσεις της συγκεκριμένης.
Η γνώμη μου πάντως, από αυτά που έχω διαβάσει σε δικές αναρτήσεις της, είναι ότι τα βγάζει από την κεφάλα της. Τη μία λέει ότι την κλέβουν στο session, την άλλη ότι παραγγέλνει εκ μέρους υποτακτικού κλουβιά και δεν τις δίνει αυτός μετά τα χρήματα, την άλλη ότι την στήνουν στα ραντεβού. Έλεος, όλα σε εκείνη συμβαίνουν; Εκτός αν είναι τόσο στουρνάρι.
Το ότι βρίσκεται άνθρωπος να δικαιολογεί την απαράδεκτη πράξη που έκανε αυτό το σούργελο απλά με ξεπερνάει...
 
Τελευταία τροποποίηση:

Tony Corleone

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
465
Like
709
Πόντοι
81
Επικινδυνη, μη επαγγελματίας και ζηταει περισσότερα απ ότι ζητανε αλλες κλασεις ανωτερη απο αυτή.
 

chris drs

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
4.057
Κριτικές
27
Like
17.394
Πόντοι
7.415
κακως δε της αλλαξε τη παναγιτσα στις μηνυσεις την καριολα που εβγαλε στοιχεια φορα παρτιδα,στ'αρχιδια μας αμα αγορασε κατι απο τη τσεπη της ή οχι. απο τα σχολια που διαβαζω η τυπισσα εχει φαει μαυρο,ακομα δεν ανοιξε το θεμα.
 

Kotsobola

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2023
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Επικινδυνη, μη επαγγελματίας και ζηταει περισσότερα απ ότι ζητανε αλλες κλασεις ανωτερη απο αυτή.
Μάλλον θα υπάρχει κι άλλη θέα Σάντρα γιατι εγω γνώρισα έναν μελαχρινό αγγελο καθόλου επικίνδυνο και πέρασα 2 ώρες μαζί της+
 

Tony Corleone

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
465
Like
709
Πόντοι
81
Μάλλον θα υπάρχει κι άλλη θέα Σάντρα γιατι εγω γνώρισα έναν μελαχρινό αγγελο καθόλου επικίνδυνο και πέρασα 2 ώρες μαζί της+
Εννοείται ότι υπάρχει και άλλη , προφανως λες αυτή από το instagram την ψηλή καμια σχέση με αυτή που συζητάμε εδω.
Βεβαια ειναι για πιο light καταστάσεις αυτηή αλλα οπως λες ειναι Θεά
 

kostasdou

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2021
Μηνύματα
301
Like
353
Πόντοι
21
Επικινδυνη, μη επαγγελματίας και ζηταει περισσότερα απ ότι ζητανε αλλες κλασεις ανωτερη απο αυτή.
Αυτήν είναι επικίνδυνο ακόμα και τηλέφωνο να την πάρει κάποιος γιατί μπορεί να κάνει ανάρτηση και να γράψει με πήρε κάποιος με το τάδε τηλέφωνο και δεν έκλεισε συνεδρία ενώ μου έκανε ένα σωρό ερωτήσεις.
 

giannisgiannis776

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2020
Μηνύματα
101
Like
318
Πόντοι
21
Εννοείται ότι υπάρχει και άλλη , προφανως λες αυτή από το instagram την ψηλή καμια σχέση με αυτή που συζητάμε εδω.
Βεβαια ειναι για πιο light καταστάσεις αυτηή αλλα οπως λες ειναι Θεά
Η ίδια είναι ,έγραψε ακόμα και την διεύθυνση του υποτακτικού όχι μόνο το τηλέφωνο του και το όνομα και το επίθετο του
 

Tony Corleone

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
465
Like
709
Πόντοι
81
Η ίδια είναι ,έγραψε ακόμα και την διεύθυνση του υποτακτικού όχι μόνο το τηλέφωνο του και το όνομα και το επίθετο του
Φιλε μπερδευεσαι δεν εχει σχεση αυτη που λεω εγω με αυτη που γραφετε εδω , ξερω πολυ καλά τι γράφω. Εδω μιλάνε για τη Sandra από τη Ροδο αυτη που λεω εγω δεν κανει τουρ και δεν εχει παει και ποτέ Θεσσαλονικη. Τωρα αν αυτός ο Kotsobola ειναι σε αποστολή για να μαζεψει τα ασυμάζευτα της άλλης ή αν οντως περασε καλά δε το ξερω . Οτι υπαρχουν ομως δυο το ξερω πολύ καλά
 

giannisgiannis776

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2020
Μηνύματα
101
Like
318
Πόντοι
21
Φιλε μπερδευεσαι δεν εχει σχεση αυτη που λεω εγω με αυτη που γραφετε εδω , ξερω πολυ καλά τι γράφω. Εδω μιλάνε για τη Sandra από τη Ροδο αυτη που λεω εγω δεν κανει τουρ και δεν εχει παει και ποτέ Θεσσαλονικη. Τωρα αν αυτός ο Kotsobola ειναι σε αποστολή για να μαζεψει τα ασυμάζευτα της άλλης ή αν οντως περασε καλά δε το ξερω . Οτι υπαρχουν ομως δυο το ξερω πολύ καλά

Φιλε μπερδευεσαι δεν εχει σχεση αυτη που λεω εγω με αυτη που γραφετε εδω , ξερω πολυ καλά τι γράφω. Εδω μιλάνε για τη Sandra από τη Ροδο αυτη που λεω εγω δεν κανει τουρ και δεν εχει παει και ποτέ Θεσσαλονικη. Τωρα αν αυτός ο Kotsobola ειναι σε αποστολή για να μαζεψει τα ασυμάζευτα της άλλης ή αν οντως περασε καλά δε το ξερω . Οτι υπαρχουν ομως δυο το ξερω πολύ καλά
Δεν μπερδεύομαι αυτή τον έκανε ρεζίλι τον άνθρωπο
 

Tony Corleone

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
465
Like
709
Πόντοι
81
Δεν μπερδεύομαι αυτή τον έκανε ρεζίλι τον άνθρωπο
Σταματα να εισαι ξερόλας . Στη πρωτη σελίδα του νηματος υπαρχει φωτογραφια της Σάντρας , ε αυτή που λεω εγω δεν εχει καμια σχεση με τη φωτογραφία πόσο πιο απλά να στο πω ; Αμα δε θες να καταλαβεις χεστηκα κιολας υπαρχουν 2 που κυκλοφορουν με το ονομα Σαντρα οπως καποτε υπηρχαν 2 με το ονομα Αρτεμις η μια αποσυρθηκε η άλλη συνεχιζει
 

dimsexy__096

Νέο Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2024
Μηνύματα
4
Like
18
Πόντοι
0
Καλησπέρα, από ότι καταναβαινω η Σάντρα είναι η lillypoupoli , έχει κάνει κανένας session μαζί της ; Γιατί με ενδιαφέρει πολύ έχει και fetlife
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom