Νέα

Γνωστοί σε Μπουρδέλα-Studio!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gkomenios.
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 166
  • Εμφανίσεις 22K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
5
Like
459
Πόντοι
36
το ποθ και ποθ με τρέλανε!! giasou είσαι και ο πρώτος μεγάλε!!!!  :rockon:
 

Νικήτας_2

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
23
Κριτικές
16
Like
0
Πόντοι
10
Παιδιά εγώ πέτυχα τον θείο μου που τον έχω σαν πατέρα μου στο φ.109 στη Σάντρας πριν απο αρκετά χρονιά. Εγω περίμενα στο σαλόνι ήξερα ότι ηταν η Σάντρα απλά δεν είχε δώμάτιο ελεύθερο. Ξαφνικά ανοίγει η πόρτα τα έπαιξα. Βγαίνουμε μαζί έξω, περίμενα να μου τα χώσει άγρια γιατί μου είχε πει να αποφεύγω να πηγαίνω με μεγαλυτερες. Η απάντησή του ήταν όλα τα λεφτά. Καλά κάνεις ανηψιέ, κανόνησε την επόμενη φορά να έρθουμε παρέα και τσιμουδιά στη ν θεία σου.
Μίλησα και με την Σάντρα και μου είπε ότι είναι 2 χρόνια πελάτης της. Μιλάμε για πολύ γέλιο.
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
5
Like
459
Πόντοι
36
Παιδιά εγώ πέτυχα τον θείο μου που τον έχω σαν πατέρα μου στο φ.109 στη Σάντρας πριν απο αρκετά χρονιά. Εγω περίμενα στο σαλόνι ήξερα ότι ηταν η Σάντρα απλά δεν είχε δώμάτιο ελεύθερο. Ξαφνικά ανοίγει η πόρτα τα έπαιξα. Βγαίνουμε μαζί έξω, περίμενα να μου τα χώσει άγρια γιατί μου είχε πει να αποφεύγω να πηγαίνω με μεγαλυτερες. Η απάντησή του ήταν όλα τα λεφτά. Καλά κάνεις ανηψιέ, κανόνησε την επόμενη φορά να έρθουμε παρέα και τσιμουδιά στη ν θεία σου.
Μίλησα και με την Σάντρα και μου είπε ότι είναι 2 χρόνια πελάτης της. Μιλάμε για πολύ γέλιο.
Μπράβο ψυχραιμία ο θείος!!! Σωστός!! Όταν έχεις πείρα στο μεγάλο κεφάλαιο που λέγεται μπουρδέλα αντιμετωπίζεις τους αστάθμητους παράγοντες χωρίς άγχος.
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
7
Πόντοι
1.396
ενα γεια τι κανεις και συνεχιζεις ετι κι αλλιως για την ιδια δουλεια πηφατε και οι δυο!!!!!
 

Interceptor

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.868
Κριτικές
5
Like
4
Πόντοι
16
Παιδιά εγώ πέτυχα τον θείο μου που τον έχω σαν πατέρα μου στο φ.109 στη Σάντρας πριν απο αρκετά χρονιά. Εγω περίμενα στο σαλόνι ήξερα ότι ηταν η Σάντρα απλά δεν είχε δώμάτιο ελεύθερο. Ξαφνικά ανοίγει η πόρτα τα έπαιξα. Βγαίνουμε μαζί έξω, περίμενα να μου τα χώσει άγρια γιατί μου είχε πει να αποφεύγω να πηγαίνω με μεγαλυτερες. Η απάντησή του ήταν όλα τα λεφτά. Καλά κάνεις ανηψιέ, κανόνησε την επόμενη φορά να έρθουμε παρέα και τσιμουδιά στη ν θεία σου.
Μίλησα και με την Σάντρα και μου είπε ότι είναι 2 χρόνια πελάτης της. Μιλάμε για πολύ γέλιο.

Ωραίος ο θείος! ;) ;) ;)
 

Interceptor

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.868
Κριτικές
5
Like
4
Πόντοι
16
ενώ θα μπορούσε να πει κάτι διαφορετικο, π.χ. να βρίσει τον ανηψιο ρισκάροντας να το μαθει η συζυγος.

Τί να τον βρίσει? Αφού τονε κρατούσε απ'τ' αρχίδια :2funny: Φαντάζομαι σκηνικό να πάνε παρέα θείος κι ανηψιός στο μπουρδέλο και να λέει ο θείος...παρακαλώ...κάνε την αρχή παιδί μου :tooth: :tooth:
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
επρεπε και να κερασει κανονικα :sunglasses:
Ας πετυχω εγω κανα θειο σε μπουρδελα, θα τον αναγκασω μετα να μου κοψει μηνιαιο μπουρδελομηνιατικο :zfuck: για να μην πω τιποτα  :2funny: :2funny:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Ας πετυχω εγω κανα θειο σε μπουρδελα, θα τον αναγκασω μετα να μου κοψει μηνιαιο μπουρδελομηνιατικο :zfuck: για να μην πω τιποτα  :2funny: :2funny:
ακορεστε σε περασα για τον γκαστεζ ρε τυπε....καλα επιδημια επεσε με την μαριαννα; :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
:d-spam:

 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Μαριαννοπληκτοι μπουρδελεοι ναοθμε  :rockon: :rockon: :s&m_1: :bottom:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
ο ακορεστος ειμαι ρε...

hi-103.gif
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Φαντάζομαι σκηνικό να πάνε παρέα θείος κι ανηψιός στο μπουρδέλο και να λέει ο θείος...παρακαλώ...κάνε την αρχή παιδί μου :tooth: :tooth:

Έπρεπε να κεράσει κιόλας το  :fuck1: Ως πρεσβύτερος στο στίβο της επι πληρωμή ηδονής!
 

magiaros

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2009
Μηνύματα
145
Κριτικές
18
Like
11
Πόντοι
11
Παιδες εγω μια φορα πριν 12 χρονια ημουν στο Richard's Bay στην Νοτια Αφρικη που ταξιδευα.Ενα βραδυ με την παρεα παμε σε ενα κολομπαρο για ποτο και κοριτσια.Το μαγαζι το ειχε ελληνας και επαιζε πολα κοριτσια οτι γουστου και φυλης ηθελες.Εμεις μπηκαμε καθησαμε ηρθαν τα μπουκαλια και τα κοριτσια που διαλεξαμε.Ενω δεν ειχε περασει αρκετη ωρα ειπαμε να φυγουμε με τις τανες να παμε στα σπιτια τους  :knockinb:ενας επεμενεν ομως  για λιγο ακομα γιατι επαιζε καλες ζεμπεκες.Οταν ειπαμε να φυγουμε και καθως πληρωναμε ομως μπαινει στο μαγαζι ενας πρωτος ξαδερφος της μανας μου πολυ κοντινος με αλλη παρεα και εμεινα καγγελο.Ασφαλως δεν ειπε τιποτα και οποτε βρισκομαστε το θυμομαστε και γελαμε 
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.129
Πόντοι
17.436
Τυποι ανοιγω το θεμα αυτο με αφορμη ενα σχολιο του LION7:

Θέλω ρε πούστη μια μέρα εκεί που κάνεις τσάρκα να σε πετύχει ο αδερφός της κοπέλας σου και να σου βουτήξει τη μάπα στη γωνία που κατουράνε οι πακιστανοί

Σας εχει τυχει ποτε σε μπουρδελοτσαρκα να πεσετε πανω σε καποιον γνωστο που δε θα θελατε να πετυχετε? Καναν καθηγητη οταν ησασταν στο σχολειο, καναν οικογενειακο φιλο, κανα συναδερφο / προισταμενο, κανα γνωστο της γκομενας / γυναικας σας? Πως αντιδρασατε εσεις και πως αυτος?

Ας μοιραστουμε καμια μπουρδελιακη ιστορια  :rockon:
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
92
Πόντοι
376
τύπε φυλης κ μεταξι μονο πακιστανους συναντας,τι δουλεια εχει εκει ο κοσμος;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom