Νέα

Γνωστή "Τρανς" με ψεύτικα προφίλς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα makkinen
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196
  • Εμφανίσεις 28K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

transexuala

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2009
Μηνύματα
128
Like
0
Πόντοι
1
Καλε τι γίνετε εδώ μέσα ???? Kαιρό έχω να μπω και τρόμαξα απαπαπαπα !!!! :boobies: Kαι μετά λέω ότι εμείς οι Transs φαγωνόμαστε κουτσομπολεύουμε και τσακωνόμαστε για τα τσολιά και τις πούτσες τους LOL  :think:
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.716
Like
2.388
Πόντοι
456
Καλε τι γίνετε εδώ μέσα ???? Kαιρό έχω να μπω και τρόμαξα απαπαπαπα !!!! :boobies: Kαι μετά λέω ότι εμείς οι Transs φαγωνόμαστε κουτσομπολεύουμε και τσακωνόμαστε για τα τσολιά και τις πούτσες τους LOL  :think:
ποιόν είπες τσολιά γλυκειά μου Ρία >?
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Καλε τι γίνετε εδώ μέσα ???? Kαιρό έχω να μπω και τρόμαξα απαπαπαπα !!!! :boobies: Kαι μετά λέω ότι εμείς οι Transs φαγωνόμαστε κουτσομπολεύουμε και τσακωνόμαστε για τα τσολιά και τις πούτσες τους LOL  :think:
Καλώς την!!!  :cheesy:  :happy:

:dancing:καλο καλο αν εχεις ωραια κολαρα οντως θα σε στρημοξω :zfuck:
ελα χότυ... τόσο καιρό σε τρώει... ήρθε η ώρα να το ξύσεις.... δεν συνιστάται για πρωτάρηδες... αλλά αν σφίξεις τα δοντάκια και κρατήσεις την αναπνοή ίσως τα καταφέρεις... (πονάνε τα παλληκάρια ρε??)
Πονάνε ρε δεν είναι ντροπή!   :P

καλε θα μου τον φοβισεις και θα φιγη :2funny:

:think: :think: :think:

:hmm: :hmm: :hmm:

Λοιπόν συγνώμη παιδια εχω μια δουλειά, χάρηκα πολύ, τα ξαναλέμε γιατρέ μου πάω-πάω!!!

:badair: :badair: :badair: :badair: :badair: :badair: :badair: :badair:
 
OP
OP
makkinen

makkinen

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2011
Μηνύματα
256
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Απ: Τραβέλια - γενική συζήτηση
« Απάντηση #4386 στις: 17/11/11, 12:12 »
Παράθεση
ειπα να δεχτω την προταση σημερα για συνεργασια διδυμο της gillian  η ελενας οπως εσεις την γνωριζεται γιατι εγω την γνωριζω με το πραγματικο της ονομα... δεχτηκα γιατι με την κριση απο οτι μου ειπε ισως ενα διδυμο πολυ καλο και δυνατο απο δυο πολυ τοπ τρανσ του χωρου εχει ζητηση... εφυγε τωρα πηγε στο ταχυδρομειο..αλλα εκανε μια βλακεια...ξεχασε τον υπολογιστη ανοιχτο και συνδεμενο στο συγκεκριμενο σαιτ με λογαριασμο makistslover...απο περιεργεια στην αρχη περιεργαστηκα λιγο τα σχολια της (ως makistslover) και το μεγαλυτερο ποσοστο ηταν αρνητικα για αλλες και τα μονα θετικα ηταν για τον εαυτο της... αδιαφορο σκεφτηκα αφου το παιζει ανδρας εδω μεσα για να εξευτελιζει τις αλλες δικαιωμα της αλλα οταν εφτασα και στο σημειο που ειδα οτι κατηγορει και εμενα με τα χειροτερα ψεμματα σκεφτηκα αυτη ειναι η φιλια ετων? δεν ντρεπεται  λιγακι? μεσα απο τον λογαριασμο της λοιπον ( ως makistslover) για να μην υπαρχει κανενας που να το αμφισβητησει γραφω υπευθυνα οτι ο makistslover ειναι η gillian η ελενα...δεν θα της πω τιποτα οταν θα επιστρεψει..το μαθημα της το πηρε νομιζω και ολοι καταλαβαν... ολα τα σχολια του makistslover να θεωρηθουν ανυποστατα...απο την μια με καλεις ως τοπ τρανσ και ζητας την συνεργασια μου μπας και παρεις κανενα πελατη και απο την αλλη με κατηγορεις με ψευδωνυμο (makistslover)? οχι κουκλα μου σε ευχαριστω..θα μπορουσα και εγω να σε βρισω η να πω για σενα πολλα αλλα ειλικρινα δεν εχω να πω τιποτα γιατι αν εξαιρεσουμε τον χαρακτηρα σου την τεμπελια σου και την επι 24 ωρου βασεως βαρεμαρα σου εξωτερικα σε θεωρω ωραια και γιαυτο δεχτηκα να συνεργαστω μαζι σου ...δεν συνεργαζομαι με μπαζα αντρικες αβυζες οχι εμπορικες εμαι τοπ και θελω μονο τοπ...δεν θα σας πω ποια ειμαι γιατι δεν θελω διαφημιση δεν την χρειαζομαι ειδικα εγω...ευχαριστω ελενα η gillian η makistslover για ολα... εχεις μετρησει ποσους λογαριασμους εχεις εδω ποσους gillian ποσους makistslovers ποσους ελενα και ποσους αλλους με διαφορα ονοματα? σιγουρα οχι γιατι ποτε δεν εισουν καλη στο μετρημα γιαυτο και παντα απο τοτε που σε θυμαμαι τα οικονομικα σου ηταν χαλια και υπο του μηδενος... δεν ξερεις να μετρας
 
OP
OP
makkinen

makkinen

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2011
Μηνύματα
256
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Απ: Τραβέλια - γενική συζήτηση
« Απάντηση #4386 στις: 17/11/11, 12:12 »
Παράθεση
ειπα να δεχτω την προταση σημερα για συνεργασια διδυμο της gillian  η ελενας οπως εσεις την γνωριζεται γιατι εγω την γνωριζω με το πραγματικο της ονομα... δεχτηκα γιατι με την κριση απο οτι μου ειπε ισως ενα διδυμο πολυ καλο και δυνατο απο δυο πολυ τοπ τρανσ του χωρου εχει ζητηση... εφυγε τωρα πηγε στο ταχυδρομειο..αλλα εκανε μια βλακεια...ξεχασε τον υπολογιστη ανοιχτο και συνδεμενο στο συγκεκριμενο σαιτ με λογαριασμο makistslover...απο περιεργεια στην αρχη περιεργαστηκα λιγο τα σχολια της (ως makistslover) και το μεγαλυτερο ποσοστο ηταν αρνητικα για αλλες και τα μονα θετικα ηταν για τον εαυτο της... αδιαφορο σκεφτηκα αφου το παιζει ανδρας εδω μεσα για να εξευτελιζει τις αλλες δικαιωμα της αλλα οταν εφτασα και στο σημειο που ειδα οτι κατηγορει και εμενα με τα χειροτερα ψεμματα σκεφτηκα αυτη ειναι η φιλια ετων? δεν ντρεπεται  λιγακι? μεσα απο τον λογαριασμο της λοιπον ( ως makistslover) για να μην υπαρχει κανενας που να το αμφισβητησει γραφω υπευθυνα οτι ο makistslover ειναι η gillian η ελενα...δεν θα της πω τιποτα οταν θα επιστρεψει..το μαθημα της το πηρε νομιζω και ολοι καταλαβαν... ολα τα σχολια του makistslover να θεωρηθουν ανυποστατα...απο την μια με καλεις ως τοπ τρανσ και ζητας την συνεργασια μου μπας και παρεις κανενα πελατη και απο την αλλη με κατηγορεις με ψευδωνυμο (makistslover)? οχι κουκλα μου σε ευχαριστω..θα μπορουσα και εγω να σε βρισω η να πω για σενα πολλα αλλα ειλικρινα δεν εχω να πω τιποτα γιατι αν εξαιρεσουμε τον χαρακτηρα σου την τεμπελια σου και την επι 24 ωρου βασεως βαρεμαρα σου εξωτερικα σε θεωρω ωραια και γιαυτο δεχτηκα να συνεργαστω μαζι σου ...δεν συνεργαζομαι με μπαζα αντρικες αβυζες οχι εμπορικες εμαι τοπ και θελω μονο τοπ...δεν θα σας πω ποια ειμαι γιατι δεν θελω διαφημιση δεν την χρειαζομαι ειδικα εγω...ευχαριστω ελενα η gillian η makistslover για ολα... εχεις μετρησει ποσους λογαριασμους εχεις εδω ποσους gillian ποσους makistslovers ποσους ελενα και ποσους αλλους με διαφορα ονοματα? σιγουρα οχι γιατι ποτε δεν εισουν καλη στο μετρημα γιαυτο και παντα απο τοτε που σε θυμαμαι τα οικονομικα σου ηταν χαλια και υπο του μηδενος... δεν ξερεις να μετρας


Απ: Τραβέλια - γενική συζήτηση
« Απάντηση #4391 στις: 17/11/11, 13:01 »
Παράθεση
Παράθεση από: makistslover στις 21/04/09, 12:12
Λοιπον,
Παιδια συναντησα τη Gillian εχ8ες και εχω να σας πω οτι απο τη τελευταια φορα που την ειδα εχει αλλαξει ριζικα.....
εχει κοψει το καπνισμα, ακολουθει αυστηρη διατροφη, παει γυμναστηριο και εχει κανει και γαμω τα κορμια, πιο θηλυκια απο ποτε με μαλι μεχρι το κωλο, επαθα σοκ!
σχεδον αβαφτη με δερμα απιστευτο.
Μου ειπε επισης οτι ετοιμαζει να βγαλει καινουρια σειρα φωτογραφιων σε καμια βδομαδα.
Ειναι η καλυτερη για μενα σε συνολο και εμπειρια και πανω απο ολα απιστευτη επαγγελματιας.
Για να λεμε τα πραγματα οπως ειναι και ειδικα οταν εμεις οι "αγνωστοι" βαζουμε στο μικροσκοπιο χωρις ουσιαστικο λογο καποιες που αξιζουν πραγματικα.




καλα βλεπεις και τι τρωει ... τελος παντων πολυ διαφημιση για gillian apo makistslover...πολυ και υποπτη... τελικα αν ειναι αληθεια τι αλλο θα κανεις gillian... εγω προσωπικα ειμαι σε αυτους που δεν σε πιστευουν  με τιποτα πια...  ελεος
 
OP
OP
makkinen

makkinen

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2011
Μηνύματα
256
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Προσοχή!!! Μην πέσετε στην παγίδα γνωστής τρανς η οποία αυτό τον καιρό πήρε αρνητικές κριτικές και έχει δημιουργήση αρκετά προφίλς κάνοντας θετικά σχόλια για αυτή. Πάνω απο 20 προφίλς έχουν αναγνωριστή απο IP ADDRESS KAI OXI MONO που της ανήκουν!
 

niced

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.709
Κριτικές
8
Like
177
Πόντοι
16
μιλας για Αθήνα ή εκτός;
 

nandia4u

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2007
Μηνύματα
242
Like
12
Πόντοι
1

...σου απάντησα στο σχόλιο που έκανες στην "αρνητική" κριτική αγαπητέ..αλλά στο ξαναγράφω εδώ! δημοσιοποίησε όλα τα στοιχεία που διαθέτεις με την έγκριση και επιβεβαίωση του admin! δεν έχω να κρύψω κάτι γιατί πολύ απλά προσπαθείς να δημιουργήσεις κακές εντυπώσεις! εδώ είμαι όπως και πριν κάτι μήνες που σε προκάλεσα να το κάνεις αλλά εσύ τίποτα! δώσε στη δημοσιότητα ότι στοιχεία έχεις με αποδείξεις να δουν οι αναγνώστες πόσο "δολοπλόκα" είμαι! και επειδή καταντάς αστείος για πες μας από πότε είσαι μέτοχος στο εν λόγω site ή από πότε σου δίνει αναφορά ο admin και γνωρίζεις ips και βλέπεις τι ακριβώς κάνουν οι users????? πρόσεξε όμως τι ακριβώς θα παραθέσεις δημοσία και ποιους θα κάψεις! γιατί εάν αποδειχτεί ότι απλά προσπαθείς να με δυσφημήσεις η όποια "αξιοπιστία" σου πάει περίπατο!

Τελικά έχεις φοβερό κόλλημα μαζί μου αγαπητέ, μη νομίζεις πως δε σε βλέπω και στο Ts-dating που συνεχώς παρακολουθεις τις κινήσεις μου...χαλάρωσε, για πάρτη μου δουλεύω και όχι για σένα...αναφορά μόνο από τον εαυτό σου να ζητάς!

xxx
QA
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Τώρα Μρ Μακγίνεν ξεκαθάρισε τη θέση σου και μολόγα ώς ανδρας με παντελόνια...  :grin:
 

soufra lover

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2011
Μηνύματα
89
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
0
Προσοχή!!! Μην πέσετε στην παγίδα γνωστής τρανς η οποία αυτό τον καιρό πήρε αρνητικές κριτικές και έχει δημιουργήση αρκετά προφίλς κάνοντας θετικά σχόλια για αυτή. Πάνω απο 20 προφίλς έχουν αναγνωριστή απο IP ADDRESS KAI OXI MONO που της ανήκουν!

μακκι,

παρόλο που δεν ψήνομαι να ξεφραγκιαστώ (όταν μπορώ να περάσω καλύτερα και να τα κάνω όλα με το 1/3 της τιμής που ζητάει η αθηνά..) για δώσε λινκς αρνητικών κριτικών.. είδα καναδυό εδώ μέσα που ήταν στο ντεμί..

 

soufra lover

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2011
Μηνύματα
89
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
0

ρε μεγάλε λες κάτι, μπορείς να το στηρίξεις με σχετικά λινκς ή όχι ??? όλο κράζεις αλλά τώρα που σου ζήτησα λινκς, εξαφανίστηκες...

:huh:

 
OP
OP
makkinen

makkinen

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2011
Μηνύματα
256
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
...σου απάντησα στο σχόλιο που έκανες στην "αρνητική" κριτική αγαπητέ..αλλά στο ξαναγράφω εδώ! δημοσιοποίησε όλα τα στοιχεία που διαθέτεις με την έγκριση και επιβεβαίωση του admin! δεν έχω να κρύψω κάτι γιατί πολύ απλά προσπαθείς να δημιουργήσεις κακές εντυπώσεις! εδώ είμαι όπως και πριν κάτι μήνες που σε προκάλεσα να το κάνεις αλλά εσύ τίποτα! δώσε στη δημοσιότητα ότι στοιχεία έχεις με αποδείξεις να δουν οι αναγνώστες πόσο "δολοπλόκα" είμαι! και επειδή καταντάς αστείος για πες μας από πότε είσαι μέτοχος στο εν λόγω site ή από πότε σου δίνει αναφορά ο admin και γνωρίζεις ips και βλέπεις τι ακριβώς κάνουν οι users????? πρόσεξε όμως τι ακριβώς θα παραθέσεις δημοσία και ποιους θα κάψεις! γιατί εάν αποδειχτεί ότι απλά προσπαθείς να με δυσφημήσεις η όποια "αξιοπιστία" σου πάει περίπατο!

Τελικά έχεις φοβερό κόλλημα μαζί μου αγαπητέ, μη νομίζεις πως δε σε βλέπω και στο Ts-dating που συνεχώς παρακολουθεις τις κινήσεις μου...χαλάρωσε, για πάρτη μου δουλεύω και όχι για σένα...αναφορά μόνο από τον εαυτό σου να ζητάς!

xxx
QA

Ο νοών...νοείτω!
 

lycienr

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
1.516
Κριτικές
37
Like
1.457
Πόντοι
1.096
βγαίνει και κάποιος τάχα μου και δήθεν λαϊκός με το ψευδώνυμα ζινεντίν ! ντροπή για τον τιτάνα ζιντάν.
 

John_Holmes

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
140
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
1
Αυτό που δείχνουν να μην έχουν λάβει καθόλου υπόψην τους οι τρανς που διαθέτουν
κλώνους είναι το ότι η κοινή λογική συλλαμβάνει εύκολα τους αβανταδόρους.Κοινώς
μας περνάνε για πολύ αφελείς αλλά δεν γνωρίζουν ότι έχουσι γνώσιν οι φύλακες...
 
OP
OP
makkinen

makkinen

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2011
Μηνύματα
256
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Αυτό που δείχνουν να μην έχουν λάβει καθόλου υπόψην τους οι τρανς που διαθέτουν
κλώνους είναι το ότι η κοινή λογική συλλαμβάνει εύκολα τους αβανταδόρους.Κοινώς
μας περνάνε για πολύ αφελείς αλλά δεν γνωρίζουν ότι έχουσι γνώσιν οι φύλακες...

Σωστός σωστός
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom