Νέα

γνωριζουμε τιποτα για την nadine-linardou που ερχεται θεσσαλονικη?

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.544
Κριτικές
2
Like
5.129
Πόντοι
1.056

Ρώτησα και εγώ στο γενικό thread για το αυταρχικό αλλά δεν πήρα απάντηση...
 

Le Blanc

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Νοε 2018
Μηνύματα
1.935
Κριτικές
27
Like
4.242
Πόντοι
1.446
Ρώτησα και εγώ στο γενικό thread για το αυταρχικό αλλά δεν πήρα απάντηση...

Μάγκες δεν έχω πάει αλλά από ότι θυμάμαι η τύπισσα ήταν στο Same place που γενικά μάζευε ξεπέτες στα τελευταία του..... Επομένως αμα είναι να πάτε σκεφτείτε το λίγο καλύτερα ή αμα βρείτε κάποιον που να έχει όντως πάει ακόμα καλύτερα.
 

cornes

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2017
Μηνύματα
64
Like
55
Πόντοι
0
Την είχα δει παλιά στην Αθήνα στο Same Place ή Mistresses of Dark Secret όπως λεγόταν τότε. Δεν θυμάμαι κάτι το ιδιαίτερο για να είμαι ειλικρινής, ούτε θετικό ούτε αρνητικό. Ένα μέτριο session που ούτε με έκανε να την ξαναδώ, ούτε και κλαίω και τα λεφτά μου. Από εμφάνιση πάντως θυμάμαι ότι ήταν όπως και στις φωτογραφίες, δεν βρέθηκα προ εκπλήξεων. Αν βρεθείτε για ρώτα τι γίνεται με το Same Place aka Mistresses of Dark Secret και ενημέρωσέ μας. Έχει κλείσει τελείως ή απλώς υπολειτουργεί;

Υ.Γ.: Πώς άνοιξες νέο θέμα; Εγώ δεν έχω την επιλογή, έχω ποστάρει και το πρόβλημα στα θέματα του site και απάντηση ουκ έλαβον.
 

tmkiria

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2015
Μηνύματα
281
Like
158
Πόντοι
1
Στην σελίδα 73,οι καλύτερες στο αυταρχικό έχουν γράψει κριτική για την ναντίν,δούλευε τότε στο same place,στο προφίλ της γράφει ότι ανεβαίνει μαζί με την αμάντα ο οποίος είναι cross,επίσης δούλευε στο same place.
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.544
Κριτικές
2
Like
5.129
Πόντοι
1.056

Απάντηση #1075 στις: 14/11/17, 19:07 »

1. Έχει τα πιασίματά της σε σχέση με τις φωτος.
2. μικρομεσαίο ύψος
3. συμπαθητικό πρόσωπο 35άρα
4. τα sessions εκεί κρατούν 1 ώρα
5. δεν μπορεί να είναι η σκληρή σαδίστρια του στρατοπέδου, αν εσύ δήλωσες πως π.χ. δεν θέλεις σημάδια.
6. Καλή σε γενικές γραμμές, αξίζει μία επίσκεψη.
7. το ντάντζεον αυτό γενικά έχει μιά κλίση στο στραπονάρισμα

Απάντηση #1084 στις: 19/11/17, 11:11 »
Στα την επίσκεψης, θα την έλεγα ιδιαίτερο χαρακτήρα, αρκετά καλή σε αυτό που κάνει, έχει φαντασία, την αυστηρότητα που χρειάζεται, και προσπαθεί να σε κάνει να περάσεις οπως το σκέφτεσαι. 

Τα φάουλ:
1) Της λείπει ένα δόντι, όπου φαίνεται στο χαμόγελο. Όσο κι αν γελάσετε για μένα είναι μείον ειδικά σε γυναίκα και δη αφέντρα.
2) Όταν κάνεις αυτή τη δουλειά πρέπει να έχεις βαμένα νύχια και πεντικιούρ στην εντέλεια 24/7 και όχι να είναι αφημένα.... Αν και τα πόδια της είναι αρκετά καλά.
3) Όταν οι αγγελίες λένε 70 και 80 ευρώ, και δίνω 80 λεει τότε "εμένα μου είπαν για 90"... Εντάξει έχουμε κρίση αλλά μη χαλάς το image σου για ένα 10άρικο. Τελικά δεν επέμεινε καθόλου και δέχτηκε τα 80. Θα το σχολίαζα απόπειρα αρπαχτής της πλάκας.
4) Φάουλ για το SamePlace γενικά η ακρίβεια στην ώρα. Ρυθμίζεις άνετα το ρολόι σου στη 1 ώρα χωρίς απόκλιση... Αφού τα εν λόγω μαγαζιά δεν είναι και πίτα γεμάτα γιατί δεν το αφήνουν να τελειώνει χαλαρά και όμορφα το παιχνίδι. Το αντιλαμβάνεσαι προς το τέλος οτι το βλέμα είναι στο ρολοι... Η Έρικα πχ έχει πολλή πελατεία γιατί ακριβώς δεν σου δινει την αίσθηση της ακρίβειας στην  ώρα.

Τα σύν:
1) ο εξοπλισμός ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΤΑΙ.
2) Η ατμόσφαιρα εξαιρετική.
3) Καθαρές πετσέτες ντους κλπ
4) Ακολούθησε χαλαρή συζήτηση μετά το τελος
5) Ο κορυφαίος τρόπος εισαγωγής και εκκίνησης του παιχνιδιού από την Nadine.
6) Προσαρμόστηκε αμέσως όταν της είπα "όχι σημάδια"
7) Ο χαρακτήρας της - ο χαρακτήρας της - ο χαρακτήρας της. Πολύ ιδιάιτερη προσωπικότητα και τρόπος, πρέπει να τη γνωρίσεις για να καταλάβεις.  Σοφιστικέ αφέντρα που της πάει 1000% στο ρόλο.
 
OP
OP
S

SLK200GR

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
776
Like
254
Πόντοι
26
Ευχαριστώ για τον κόπο που μπήκαν καποια παιδεία να μας βοηθησουν
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom