Νέα

Γλωσσόφιλα και πουτάνες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα billk
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 723
  • Εμφανίσεις 66K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Εσυ μπορεις ευα να κανεις ερωτα αμα δεν εχεις ερωτευτει τον αλλον? Εμεις δε μπορουμε. Καψουρευομαστε ολες τις γυναικες που συνουσιαζομαστε. Ειτε μια φορα, ειτε για περισσοτερες, οι γυναικες αξιζουν την αγαπη μας. Αλλιως δε μπορουμε να λειτουργησουμε.
Ειμαστε καλα παιδια εμεις.

εγραψες παιχταρα μου :thumbsup:

α δεν το ξερεις αυτο. κοιτα ποσες μουναρες στην showbiz τα εχουν με ασχημους αντρες.... αμα οι γυναικες ειχαν ως μοναδικο τους κρητιριο για να διαλεξουν εναν αντρα την εμφανιση τοτε το ανθρωπινο ειδος θα ειχε ηδη εξαφανιστει

καλα ευα,αυτα τα σκεφτεσαι οταν τα λες,η σου φευγουν ετσι στην τρελα σου???να σου δειξω εγω μια χαρα παιδια που την ακονιζουν ολη μερα,κ μετα ελα να μου πεις...ασε τωρα μαλακιες θα συζηταμε...αφου ειστε ανασφαλεις τελειως σαν οντα τι ψαχνεις να μου πεις τωρα??

βλεπεις κατι παραλογο σε αυτο που λεω;;;

παραλογη δεν εισαι,αλλα οπως αβυσσος ειναι η γυναικα τωρα πια αβυσσος ΘΑ ΕΙΝΑΙ Κ Η ΨΥΧΗ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ :tooth:
 

konstantinos765

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
σωστα!!! χαριζουμε παντα λελουδα και ανθη,ανοιγουμε τις πορτες,φιλαμε στο χερι,κλεινουμε το καπακι της τουαλετας<ασχετο> και για να τα γ@μησω ολα τα προηγουμενα... στο τελος του μυστηριου τις προσφερουμε χωρις ανταλαγμα το παχυρευστο λευκο υγρο μας στην μαπα της :P 


υ.γ παντα χωρις ανταλαγματα...
                  παντα... :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

konstantinos765

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
καλα παιδια απο σπιτι,ειτε να ανοιξουμε ειτε να κλεισουμε!! χαχαχαχαχα
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
Δεν βρίζω τον εαυτό μου τις ΕΛΛΕΙΝΙΔΕΣ ΤΣΟΥΛΑΡΕΣ σαν και εσένα βρίζω!!!! :rockon: :rockon: :rockon: :2funny: :2funny: :2funny:


και βεβαια βριζεις τον εαυτο σου γτ και η αδερφη σου ελληνιδα ειναι και η μανα σου το ιδιο και η γιαγια σου και οι ξαδερφες σου, κι ολες αυτες κυριολεκτικα ειναι κομματι του εαυτου σου, αλλα προφανως δεν εχεις επιχηρειματα κι απλα πετας μια λεξη που ειναι της μοδας μεσα στο σαιτ, σε ολα τα θρεντ η συζητηση καταληγει παντα εκει, και ξερεις τι καταλαβενω; οτι ειστε ολοι σας ενα ματσο γκρινιαριδες, που αντι να κανουν κατι για να αλλαξουν αυτο που τους ενοχλει περιοριζονται στο να το συζηταν εδω μεσα, και σιγουρα δεν ξερετε να χανετε κι ουτε να φερεστε στις γυναικες γι αυτο στο τελος καταληγετε να τις λετε ολες ελλεινες. οπως του φερεστε ετσι θα σας φερθουν και οσο δεν θα βγαζετε αχνα γι αυτο που σας ενοχλει τοτε ποτε δεν θα αλλαξει τπτ; ποσοι απο σας φαγανε πακετο με ελληνιδα και με καναν απλα μοκο και φυγαν και μετα ηρθαν εδω να δειξουν το αντριλικι τους κι οτι ολες ειναι πατσαβουρες; βαρεθηκα να σας βλεπω να το παιζετε ολοι θυματα και οσιομαρτυρες, μονο αυτες φταινε δλδ; εσεις δεν εχετε καμια ευθυνη;;;

και οσο για εμενα μιας και αναφερθηκες προσωπικα σε εμενα, ουτε με ξερεις κι ουτε προκειται να με γνωρισεις ποτε και δεν αμφιβαλω οτι με την στενομυαλια που σε δερνει αυτο θες και στην τελικη.
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
καλα ευα,αυτα τα σκεφτεσαι οταν τα λες,η σου φευγουν ετσι στην τρελα σου???να σου δειξω εγω μια χαρα παιδια που την ακονιζουν ολη μερα,κ μετα ελα να μου πεις...ασε τωρα μαλακιες θα συζηταμε...αφου ειστε ανασφαλεις τελειως σαν οντα τι ψαχνεις να μου πεις τωρα??

το εχω πει χιλιες φορες, οπως θα φερθειτε στην γυναικα θα σας φερθει και αναλογα και μπορεις να το χωνεψεις οτι η εμφανιση δεν ειναι το παν για εμας τις γυναικες. δεν σκεφτομαστε οπως οι αντρες χωνεψε το

αμα θες σου κανω και καταλογο με προσωπικα κριτηρια που εχω για τους αντρες
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
13
Πόντοι
66
ευα φορ πρεζιντεντ!!!

στα τελευταια 2 ποστ σου συμφωνω σχεδον απολυτα

 

Επισκέπτης
το εχω πει χιλιες φορες, οπως θα φερθειτε στην γυναικα θα σας φερθει και αναλογα και μπορεις να το χωνεψεις οτι η εμφανιση δεν ειναι το παν για εμας τις γυναικες. δεν σκεφτομαστε οπως οι αντρες χωνεψε το

αμα θες σου κανω και καταλογο με προσωπικα κριτηρια που εχω για τους αντρες


τωρα θα στο ξαναπω παλι οτι λες μαλακιες,γιατι προχθες μιλαγαμε για ευγενεια κ οταν εγραψα παραδειγματα οπου οι γυναικες γουσταρανε τους αντρες επειδη τις φτυναν,τις κλαναν τις σαπιζαν στο ξυλο δεν πεταχτηκε καμια να πει τιποτα....
θα σε παρακαλεσω να μην μου λες εμενα για συμπεριφορες γιατι δεν με ξερεις,κ το ποσο σωστα φερομαι μεχρι η αλλη να μου βγει καριολα δεν μπορεις να φανταστεις...
αυτες οι αποψεις ειναι για να λεγονται στο σχολειο...εχουν αλλαξει τα πραγματΑ χωνεψε το κ ασε τις δικαιολογιες..
 

CIVIL111

Μέγας
Εγγρ.
25 Δεκ 2007
Μηνύματα
4.040
Κριτικές
22
Like
14
Πόντοι
4.175
Γλωσσόφιλα και πουτάνες ??????


με αυτον παρεα???? :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
 

Συνημμένα

  • death.png
    death.png
    82 KB · Εμφανίσεις: 45

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
τωρα θα στο ξαναπω παλι οτι λες μαλακιες,γιατι προχθες μιλαγαμε για ευγενεια κ οταν εγραψα παραδειγματα οπου οι γυναικες γουσταρανε τους αντρες επειδη τις φτυναν,τις κλαναν τις σαπιζαν στο ξυλο δεν πεταχτηκε καμια να πει τιποτα....
θα σε παρακαλεσω να μην μου λες εμενα για συμπεριφορες γιατι δεν με ξερεις,κ το ποσο σωστα φερομαι μεχρι η αλλη να μου βγει καριολα δεν μπορεις να φανταστεις...
αυτες οι αποψεις ειναι για να λεγονται στο σχολειο...εχουν αλλαξει τα πραγματΑ χωνεψε το κ ασε τις δικαιολογιες..

πρωτον μαλλον δεν το ειδα αυτο που ελεγες για το φτυσιμο και το ξυλο. και καλα για το φτυσιμο ισως να εχεις και λιγο δικιο και το ιδιο ισχυει και για τους αντρες, αλλα ετσι και τολμαγε να σηκωσει χερι πανω μου αντρας θα τις ειχε φαει χειροτερα πιστεψε με.
οσο για την συμπεριφορα που εσυ την θεωρεις καλη και σωστη πως εισαι τοσο σιγουρος γι αυτο που λες;; γτ με το να αντιμετωπιζεις την αλλη ως γυναικα η γκομενα κι ΟΧΙ ΩΣ ΑΝΘΡΩΠΟ σιγουρα εισαι λαθος..... αν καταλαβενεις τι ενοω
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
13
Πόντοι
66
μουν τι να πουμε περι αυτου? προφανως για να το λετε ολοι καποιες γουσταρουν τετοιες συμπεριφορες γιατι ειναι τοσο καμενες... εσεις γιατι ασχολειστε με τετοιες? οπως κ με αλλες που ψαχνουν σπονσορες κατα τα λεγομενα σας? κ μετα μπαινετε εδω μεσα κ γκρινιαζετε για τις κακες τις γυναικες που ειναι ετσι κ αλλιως κ αλλιωτικα κ ομως συνεχιζετε να ασχολειστε μαζι τους...

οσο για τα γυναικεια κριτηρια.. σιγουρα η εμφανιση δεν ειναι το κυριο κριτηριο σε καθε περιπτωση
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
μουν τι να πουμε περι αυτου? προφανως για να το λετε ολοι καποιες γουσταρουν τετοιες συμπεριφορες γιατι ειναι τοσο καμενες... εσεις γιατι ασχολειστε με τετοιες? οπως κ με αλλες που ψαχνουν σπονσορες κατα τα λεγομενα σας? κ μετα μπαινετε εδω μεσα κ γκρινιαζετε για τις κακες τις γυναικες που ειναι ετσι κ αλλιως κ αλλιωτικα κ ομως συνεχιζετε να ασχολειστε μαζι τους...

οσο για τα γυναικεια κριτηρια.. σιγουρα η εμφανιση δεν ειναι το κυριο κριτηριο σε καθε περιπτωση
ετσιιιιιιιιιιιι δωσεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε  :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

konstantinos765

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
αμαρουσιου 12 παρακ :2funny:αλω και το κουριερ μπου δικο μου,περιμενω τον καταλογο 11-3μμ ,ευχαριστω προκαταβλικα:P
 

Επισκέπτης
μουν τι να πουμε περι αυτου? προφανως για να το λετε ολοι καποιες γουσταρουν τετοιες συμπεριφορες γιατι ειναι τοσο καμενες... εσεις γιατι ασχολειστε με τετοιες? οπως κ με αλλες που ψαχνουν σπονσορες κατα τα λεγομενα σας? κ μετα μπαινετε εδω μεσα κ γκρινιαζετε για τις κακες τις γυναικες που ειναι ετσι κ αλλιως κ αλλιωτικα κ ομως συνεχιζετε να ασχολειστε μαζι τους...

οσο για τα γυναικεια κριτηρια.. σιγουρα η εμφανιση δεν ειναι το κυριο κριτηριο σε καθε περιπτωση

1)εγω δεν ψαχνω τετοιες,τετοιες ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΧΙΛΙΑΔΕΣ κ τετοιες μπορεις να εχεις οσες θελεις...

2)ασχολουμαι με τετοιες(οσο ασχολουμαι)για ο στοχος της ζωης μου ειναι να αποκτησω εμπειριες ωστε να μην χρειαστει στα 40 μου στα 50 μου να κυνηγαω τα πιπινια(αυτους που βλεπω δηλ κ κοροιδευω)...

3)το θεμα της γκρινιας το εχουμε ξαναπει,ειμαστε ανθρωποι,ειμαστε ανικανοποιητοι,κ οτι κ να εχουμε θελουμε κ αλλα..

4)γυναικα που προσεγγιζει τον αλλον για τα χρηματα,θα της εριχνα κλοτσια απο το αμαξι εαν με προσεγγιζε για τετοιο θεμα(στο παρελθον εχω κανει κατι παρομοιο)

5)κακες γυναικες υπαρχουν πολλες,οπως κ κακοι αντρες...εγω μιλαω οτι μπορω να σου δειξω 10 ανθρωπους που μου ερχονται στο μυαλο οι οποιοι ειναι εμφανισημοι,μορφωμενοι,καλα παιδια,απο καλες οικογενειες κ την ακονιζουν ολη μερα

6)κ σε ρωταω ολοι αυτοι που ειναι ζευγαρωμενοι,ειναι παιδι φερονται καλα στις γυναικες? :uglystupid:
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
5)κακες γυναικες υπαρχουν πολλες,οπως κ κακοι αντρες...εγω μιλαω οτι μπορω να σου δειξω 10 ανθρωπους που μου ερχονται στο μυαλο οι οποιοι ειναι εμφανισημοι,μορφωμενοι,καλα παιδια,απο καλες οικογενειες κ την ακονιζουν ολη μερα

6)κ σε ρωταω ολοι αυτοι που ειναι ζευγαρωμενοι,ειναι παιδι φερονται καλα στις γυναικες? :uglystupid:

5) ρε συ αμα ο αλλος ειναι μαλακας στα μυαλα το διπλωμα και το αρμανι παντελονι τι να του κανουν; δεν το καταλαβενεις οτι ισως αυτο που εσυ θεωρεις το ιδανικο σε ενα αντρα να μην εχει καμια σχεση με το ιδανικο στο μυαλο μιας γυναικας; πως μπορεις και τα ισωπεδωνεις ολα ετσι και τα γενικευεις;

6) οχι δεν φερονται ολοι καλα, αλλα αυτο δεν σημαινει οτι αυτοι που φερονται καλα θα μεινουν μπουκαλες κι τα τσογλανια θα βρουν γκομενα
 

dvdmaniac

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
121
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
μουν τι να πουμε περι αυτου? προφανως για να το λετε ολοι καποιες γουσταρουν τετοιες συμπεριφορες γιατι ειναι τοσο καμενες... εσεις γιατι ασχολειστε με τετοιες? οπως κ με αλλες που ψαχνουν σπονσορες κατα τα λεγομενα σας? κ μετα μπαινετε εδω μεσα κ γκρινιαζετε για τις κακες τις γυναικες που ειναι ετσι κ αλλιως κ αλλιωτικα κ ομως συνεχιζετε να ασχολειστε μαζι τους...

οσο για τα γυναικεια κριτηρια.. σιγουρα η εμφανιση δεν ειναι το κυριο κριτηριο σε καθε περιπτωση
Παιδιά πρώτον θαυμάζω όποιον από εσας έχει το θάρος (για να μην πω μαλακία) στο κεφάλι να ψάχνει γλωσόφιλα με όλα υατά που κυκλοφορούν.... Σε λίγο θα θέλετε και γλυφομούνι ΕΛΕΟΣ.

'Οσο για τις γυναίκες δεν κοιτάνε μόνο την εξωτερική εμφανιση.... Κοιτάνε και το πορτοφόλι ΠΡΩΤΙΣΤΩΣ.... ΑΥΤΑ και καλή τύχη
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
'Οσο για τις γυναίκες δεν κοιτάνε μόνο την εξωτερική εμφανιση.... Κοιτάνε και το πορτοφόλι ΠΡΩΤΙΣΤΩΣ.... ΑΥΤΑ και καλή τύχη

οχι ολες


αυτο τωρα ειναι απαντηση? :think:

εχουν γνωση η φυλακες μικρη μου :uglystupid:

κι εγω μικρε μου ομως γυναικα ειμαι και ξερω πως σκεφτονται οι γυναικες καλυτερα απο σενα και τι κρητιρια εχουν. και πιστεψε εχει τυχει σε πολλες φιλες μου και γνωστες μου να συζηταμε τι ατακες μας εχουν πει αντρες κατα καιρους για να μας ριξουν και μονο που δεν τραβαμε τα μαλλια, και την κορυφαια την ακουσα χθες την νυχτα που θα σου πω μονο μεσω πμ αν σκιζεσαι να μαθεις
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
13
Πόντοι
66
μουν οπως ειπε κ η ευα αυτον που εσυ θεωρεις ιδανικο για μια κοπελα... δεν σημαινει οτι τον θεωρουν κ οι γυναικες

δεν μπορεις να κρινεις τα γυναικεια κριτηρια απ τη στιγμη που ως επι το πλειστον δεν καταλαβαινεις το γυναικειο σκεπτικο (οταν λεω εσυ δεν εννοω εσενα μιλαω γενικα)

μπορει ο αλλος να ειναι ο θεος κ να μην γουσταρει η γκομενα για Χ λογους κ να γουσταρει εναν αλλο που εκ πρωτης οψεως να σας φαινεται κουασιμοδος.. τι να κανουμε τωρα..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom