Νέα

Γλωσσόφιλα απο ιερόδουλες της θεσσαλονίκης- GFE κατάσταση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα panorama2007
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 203
  • Εμφανίσεις 69K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ST@Lone

Μέγας
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
410
Κριτικές
38
Like
2.406
Πόντοι
4.110
Πολύ γουστάρω να έχει κάνει γλυφοκ**ι στον προηγούμενο και να με αρχίσει μετά στα γλωσσόφιλα... Ώρες ώρες απορώ πόσο βλαμμένοι ήμαστε...
 

Malzahar

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2018
Μηνύματα
213
Like
357
Πόντοι
21
Πολύ γουστάρω να έχει κάνει γλυφοκ**ι στον προηγούμενο και να με αρχίσει μετά στα γλωσσόφιλα... Ώρες ώρες απορώ πόσο βλαμμένοι ήμαστε...

να εχει κανει η ιεροδουλη γλυφοκολη  σε πελατη ειναι λιγο απιθανο,τουλαχιστον εδω στη Θεσσαλονικη,να κανει ο πελατης γλυφοκολη σε ιεροδουλη ισως να συμβαινει συχνα,εγω δε μπορω να καταλαβω πως ειναι δυνατον να δεχονται να κανουν ελευθερο στοματικο αλλα να μην δεχονται γλωσσοφιλα....μπορει να μου το εξηγησει κανεις???
 

gagarin

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.974
Κριτικές
10
Like
4.825
Πόντοι
4.895
να εχει κανει η ιεροδουλη γλυφοκολη  σε πελατη ειναι λιγο απιθανο,τουλαχιστον εδω στη Θεσσαλονικη,να κανει ο πελατης γλυφοκολη σε ιεροδουλη ισως να συμβαινει συχνα,εγω δε μπορω να καταλαβω πως ειναι δυνατον να δεχονται να κανουν ελευθερο στοματικο αλλα να μην δεχονται γλωσσοφιλα....μπορει να μου το εξηγησει κανεις???
καθολου απιθανο να κανει γλυφοκωλι  η κοπελα...μη λετε οτι θελετε ορισμενοι
 
  • Like
Αντιδράσεις: maldi

houdin

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2017
Μηνύματα
106
Κριτικές
12
Like
429
Πόντοι
291
Επειδή έχω διαβάσει πολλούς εδώ να περηφανεύονται για τα γλωσσόφιλα από επαγγελματίες εκδιδόμενες παραθέτω το επόμενο άρθρο. Να πω ότι μου έχει τύχει και εμένα και είναι ωραία η αίσθηση αλλά είναι και άκρως επικίνδυνο! Η γονόρροια παραμονεύει...


 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.154
Κριτικές
496
Like
62.097
Πόντοι
39.662
Επειδή έχω διαβάσει πολλούς εδώ να περηφανεύονται για τα γλωσσόφιλα από επαγγελματίες εκδιδόμενες παραθέτω το επόμενο άρθρο. Να πω ότι μου έχει τύχει και εμένα και είναι ωραία η αίσθηση αλλά είναι και άκρως επικίνδυνο! Η γονόρροια παραμονεύει...



"Ο ίδιος εκτίμησε ότι η καθημερινή χρήση στοματικού διαλύματος ενδέχεται να αποτελεί έναν τρόπο πρόληψης, αν και απαιτείται περαιτέρω έρευνα."


Τυπε οι κορασιδες μετα το ελευθερο τσιμπουκωμα και τα γλωσσοφιλα με καθε πελατη χρησιμοποιουν στοματικο διαλυμα.Κανενας κινδυνος !
 

houdin

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2017
Μηνύματα
106
Κριτικές
12
Like
429
Πόντοι
291
"Ο ίδιος εκτίμησε ότι η καθημερινή χρήση στοματικού διαλύματος ενδέχεται να αποτελεί έναν τρόπο πρόληψης, αν και απαιτείται περαιτέρω έρευνα."


Τυπε οι κορασιδες μετα το ελευθερο τσιμπουκωμα και τα γλωσσοφιλα με καθε πελατη χρησιμοποιουν στοματικο διαλυμα.Κανενας κινδυνος !
μακάρι να είναι έτσι όπως τα λες. πάντως εγώ δεν αισθάνθηκα και πολύ άνετα όταν το σκεφτόμουνα μετά την συνέυρεση που μου είχε φύγει κι η καύλα... εκείνη την ώρα φυσικά δεν με ένοιαζε!
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.173
Κριτικές
35
Like
4.497
Πόντοι
2.046
Επειδή έχω διαβάσει πολλούς εδώ να περηφανεύονται για τα γλωσσόφιλα από επαγγελματίες εκδιδόμενες παραθέτω το επόμενο άρθρο. Να πω ότι μου έχει τύχει και εμένα και είναι ωραία η αίσθηση αλλά είναι και άκρως επικίνδυνο! Η γονόρροια παραμονεύει...

Tυπε η μονη διαφορα με την εκδιδομενη και τη γκομενα που γνωριζεις εξω ειναι οτι αν η γκομενα ειναι γαμιωταν αποδω κι απο κει εσυ απλα δε το ξες και δε προκειτε να στο πει οποτε οι πιθανοτητες ειναι ιδιες με εκδιδομενη η οχι
 

houdin

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2017
Μηνύματα
106
Κριτικές
12
Like
429
Πόντοι
291
Tυπε η μονη διαφορα με την εκδιδομενη και τη γκομενα που γνωριζεις εξω ειναι οτι αν η γκομενα ειναι γαμιωταν αποδω κι απο κει εσυ απλα δε το ξες και δε προκειτε να στο πει οποτε οι πιθανοτητες ειναι ιδιες με εκδιδομενη η οχι
καλά αμα είναι καμιά βρωμιάρα κιόλας άστα να πάνε, καλύτερα με καθαρή επαγγελματία να πας!
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.173
Κριτικές
35
Like
4.497
Πόντοι
2.046
καλά αμα είναι καμιά βρωμιάρα κιόλας άστα να πάνε, καλύτερα με καθαρή επαγγελματία να πας!
πρεπει να τα πάιξε λιγο το πληκτρολογιο μου αλλα καταλαβες τη θελω να πω
 
  • Like
Αντιδράσεις: houdin
OP
OP
panorama2007

panorama2007

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2010
Μηνύματα
824
Κριτικές
53
Like
1.401
Πόντοι
2.300
Η Αναστασία απο ***** δινει γλωσσοφιλα?
Αυτες που δινουν (για να κανω μια προσθήκη σε ολες τις παραπάνω) ειναι η Ναταλι,Νάρυ,Λιλιάνα ,Συλβια,Νικολ(απο γκοντιβα) και Ρίτα. Υπαρχει καμια αλλη που ειναι στο γνωστο site που να δινει?
 

salonikios86b

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2011
Μηνύματα
251
Κριτικές
13
Like
660
Πόντοι
901
Η Αναστασία απο ***** δινει γλωσσοφιλα?
Αυτες που δινουν (για να κανω μια προσθήκη σε ολες τις παραπάνω) ειναι η Ναταλι,Νάρυ,Λιλιάνα ,Συλβια,Νικολ(απο γκοντιβα) και Ρίτα. Υπαρχει καμια αλλη που ειναι στο γνωστο site που να δινει?
Η λιλιανα σε ποιο δουλεύει??
 
OP
OP
panorama2007

panorama2007

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2010
Μηνύματα
824
Κριτικές
53
Like
1.401
Πόντοι
2.300
Και ΑναστασιΑ η ξανθια απο Ουκρανια δινει τρελά απολαυστικά γλωσσόφιλα
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.080
Κριτικές
89
Like
10.508
Πόντοι
25.015
Η Αναστασία απο ***** δινει γλωσσοφιλα?
Αυτες που δινουν (για να κανω μια προσθήκη σε ολες τις παραπάνω) ειναι η Ναταλι,Νάρυ,Λιλιάνα ,Συλβια,Νικολ(απο γκοντιβα) και Ρίτα. Υπαρχει καμια αλλη που ειναι στο γνωστο site που να δινει?
απορω πως δεν εχεις βαλει και την Λαρα.
 
OP
OP
panorama2007

panorama2007

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2010
Μηνύματα
824
Κριτικές
53
Like
1.401
Πόντοι
2.300
https://*****.gr/listing/anastasia-2/
 
  • Like
Αντιδράσεις: Cecell

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom