Νέα

Γλωσσόφιλα απο ιερόδουλες της θεσσαλονίκης- GFE κατάσταση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα panorama2007
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 203
  • Εμφανίσεις 70K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906

thiseas

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.299
Κριτικές
43
Like
1.103
Πόντοι
6.835
η φλωριτα ειχα κανει εγω μαζι της πριν καποιους μηνες ειναι ομως μινιον μουνακι σαν λουτρινο κουκλακι και ψιλοπτωμα γενικοτερα αλλα αμα της πεις κατι δε λεει οχι, στα συν (+) η καβλωτικη φωνουλα της που την ειχα ακουσει στο σαλονι και μπηκα δωματιο.

η ιζαμπελα, ισαβελα πως στον πουτσο τελικα λεγεται, αλλοι ετσι τι λενε αλλοι αλιως   :headbang:  αυτη πραγματικα το γαμαει στα γλωσσοφιλα σε φαση που λες φτανει ρε πουστη ηρθα και να γαμησω κιολας θα φτασει ο χρονος?? γενικα απο εμφανιση δε λεει πολλα ειναι μπασμενη,κοντη,μαλαστουπα με κοκκινο μαλλι που δε μαρεσει καθολου και αυτο το αγαλματε ασπρουλε δερμα απαπα!! αλλα πηγα.

Αυτα.  :cum:
Φιλε αφου εκανες γλωσσοφιλα με Φλωριτα τι να πω? Απλα ρισπεκτ :rockon: :rockon: :rockon: Πως το κανες δηλαδη? ενταξει δεν λεει οχι σε τιποτα αλλα γλωσσοφιλο με οδηγιες δεν παιζει, παιζει? "βγαλε τη γλωσσα σου ακουμπησε τη στη δικη μου κτλ?"
Καλα Ιζαμπελα οπως τα λες, μια φορα πηγα λογω των κριτικων που διαβασα αλλα μου χε κανει κεφαλοκλειδωμα κανονικο, ευτυχως σε καποια φαση της ξεφυγα και προλαβα να τη γαμησω και λιγο :dancing: :dancing: :dancing:
 

Mastokavlidis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
647
Like
5
Πόντοι
6
Φιλε αφου εκανες γλωσσοφιλα με Φλωριτα τι να πω? Απλα ρισπεκτ :rockon: :rockon: :rockon: Πως το κανες δηλαδη? ενταξει δεν λεει οχι σε τιποτα αλλα γλωσσοφιλο με οδηγιες δεν παιζει, παιζει? "βγαλε τη γλωσσα σου ακουμπησε τη στη δικη μου κτλ?"
Καλα Ιζαμπελα οπως τα λες, μια φορα πηγα λογω των κριτικων που διαβασα αλλα μου χε κανει κεφαλοκλειδωμα κανονικο, ευτυχως σε καποια φαση της ξεφυγα και προλαβα να τη γαμησω και λιγο :dancing: :dancing: :dancing:

Οχι ρε συ απλα ξεκινησα με φιλακια στα χειλακια της χαλαρα κ σε καποια φαση πεταξε τη γλωσιτσα της εξω κ αρπαξα την ευκαιρεια βεβαια σε πιο σαν γκομενα μου κ ετσι χαλαρα δαγκωνει κ χειλια !! Με τα δοντακια της αλλα πολυ ρομαντζο δε μου αρεσει ξενερωνω κ με πιανει το συναισθημα!!
 

Mastokavlidis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
647
Like
5
Πόντοι
6
κυριως κοροβαγκου δεν ηταν αυτη;

Κοροβαγκου δεν την πετυχα ποτε! νομιζω την ειχα παρει ανδρεου γεωργιου 30,

οταν μπηκα μεσα ετρωγε μια οικογενειακη πιτσα μονη της στο κουζινακι, επερνε βιταμινες γι'αυτο που θα ακολουθουσε μετα!!  :knockinb:
 

kaulomenos1982

Νέο Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2012
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
καλημέρα μαγκες ειπα πρωτη φορα να γραψω και εγω στο σαιτ...βασικα μηπως ξερει κανεις που δουλευει και τι ωρες η ναντια η ρωσιδα με τα τρελα γλωσοφιλα δεν την εχω πετυχει πουθενα τελευταια την πετυχα στην γεωργιου που δουλευε μονη της!!!
 

sargiris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2006
Μηνύματα
723
Κριτικές
8
Like
756
Πόντοι
366
Παιδες τελικα η Ισαβελλα στο Little babes (Κωλεττη 17) δουλευει?
Πηγα 1-2 φορες και μου ειπαν οτι δεν την ξερουν!
Μηπως δουλευει με αλλο ονομα;
 

sargiris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2006
Μηνύματα
723
Κριτικές
8
Like
756
Πόντοι
366
Κανεις ρε παιδιά;
 

foibos_22

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
401
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
1
φιλε αυτη ηταν παλαιοτερα.περσι..μαλλον αναχωρησε για αλλου...
 

skieros

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.103
Κριτικές
27
Like
1.359
Πόντοι
1.720
Παιδες τελικα η Ισαβελλα στο Little babes (Κωλεττη 17) δουλευει?
Πηγα 1-2 φορες και μου ειπαν οτι δεν την ξερουν!
Μηπως δουλευει με αλλο ονομα;

Μαλλον θα πηγε Βραζιλια για το μουντιαλ :dancing:
 

sargiris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2006
Μηνύματα
723
Κριτικές
8
Like
756
Πόντοι
366
Έχουμε τίποτα που να αξίζει τον κόπο τελικα;
 
OP
OP
panorama2007

panorama2007

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2010
Μηνύματα
825
Κριτικές
53
Like
1.404
Πόντοι
2.300
Πλεον οι πιο πολλες κανουν.Στον καταλογο και η Μονικα η Αμελια, Παολα ,Μισελ κτλ κτλ
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.112
Κριτικές
89
Like
10.587
Πόντοι
25.015
Βικτωρια η αλλιως Βικυ απο βιλλες κανει γλωσσοφιλα.
 
OP
OP
panorama2007

panorama2007

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2010
Μηνύματα
825
Κριτικές
53
Like
1.404
Πόντοι
2.300
Χριστινα αλβανιδα μιλφ,ρωξανα ρουμανιτσα,καμελια,λαουρα μιλφ,ελενα ρουμανα,ειρηνη μιλφ,εμμα, τα τελευταια που παιχτηκαν.
 

bak14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2011
Μηνύματα
464
Κριτικές
10
Like
2
Πόντοι
231
michael αν μου βρεις εναν που εκανε η εφη ας πουμε η καποια αλλη π.χ αφρο η' αλλες διαφορες να μου τρυπησεις την μυτη  :P   για αυτο λεω το βασικο δεν ειναι η διαθεση,ειναι η τακτικη


με την εφη εγω παντως οσες φορες επιχειρησα γλωσσοφιλο με γειωσε διακριτικα... αν μου το εκανε και αυτο θα ηταν η κοπελα μου

υγ: παραθεση-απαντηση μετα απο 4 χρονια μονο εγω :grin:
 

Vikings

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2015
Μηνύματα
5.141
Like
3
Πόντοι
66
με την εφη εγω παντως οσες φορες το επιχειρησα με γειωσε διακριτικα... αν το εκανε και αυτο θα ηταν η κοπελα μου

υγ: παραθεση-απαντηση μετα απο 4 χρονια μονο εγω :grin:
χεχε! ποτε δεν ειναι αργα τυπε.. :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom