Νέα

Gloryholes στην Αθήνα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xxl_man
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 122
  • Εμφανίσεις 77K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
14
Πόντοι
3.057
και από το πολύ σπέρμα......
 

teris3

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2006
Μηνύματα
543
Like
1
Πόντοι
6
Καλά χαλαρώστε,
εγώ σπούδαζα 5 χρόνια Αγγλία και δούλεψα 1 χρόνο Amsterdam και τα έχω φάει με το κουταλάκι αυτά...Και στο εξωτερικό ακόμα το 80% είναι καθαρά υπόθεση των gay, πιο σπάνια θα δεις ζευγάρια και ακόμα πιο σπάνια γυναίκες μόνες τους...Πόσο μάλλον εδώ...
Αν κάποιος συναγωνιστής από Θεσσαλονίκη το έχει επισκεφτεί , ας μας πει τί παίζει...
 

oreoteros

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
60
Like
0
Πόντοι
0
Καλα, ποιος ξερει τι γινοταν στις εξομολογησεις... για Αθηνα εχουμε κατι??
 

oreoteros

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
60
Like
0
Πόντοι
0
Ναι αλλα μου φαινεται οτι φραπας, οχι μονο ρουφετε
 

lollipop(1)

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
216
Like
1
Πόντοι
1
Έκανα μια έρευνα στο διαδίκτυο...
Τα glory holes υπάρχουν στο Γκάζι όπως είδα..αλλά δεν μπορώ να εντοπίσω που ακριβώς..και κάτι λέει για το gay village στο γκάζι...οπότε μάλλον δεν σας κάνει. :2funny:

Πάντως στο εξωτερικό στα swinging clubs έχει καμπίνες με τρύπες απλά η καμπίνα είναι χαμήλή συνήθως και έχει και παραθυράκι απο επάνω να βλέπεις τι έχει μέσα...και να βλέπεις και τη διαδικασία γενικά. (Αν θες)
Ο δικός μου γούσταρε πολύ εκεί...
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Ήσασταν σε χώρα που επετρέποντο οι gay γάμοι ή δεν αποκαλύπτεστο; :cheesy: :) :)
 

lollipop(1)

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
216
Like
1
Πόντοι
1
Ήσασταν σε χώρα που επετρέποντο οι gay γάμοι ή δεν αποκαλύπτεστο; :cheesy: :) :)

Να τος πάλι!!!!!!! Την όρεξή σου έχω νομίζεις;
Λεονόρο γιατί μου κολάς;
Εχουμε πάει σε πολλές χώρες. Ανταλλαγή ζευγαριών ανέφερα και τρύπες!!! Μη γυρίζεις την κουβέντα σε ότι σε βολεύει...
Οι γάμοι ομοφυλοφιλων δεν έχουν καμία σχέση με αυτό!!!
 

alani30

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2009
Μηνύματα
4.169
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
16
Υπαρχουν και αλλου gloryholes. 2 που ξερω εγω ειναι
1) Πισω απο το δημαρχιο στο οποιο εχει σεξ σοπ και ιδιωτικες καμπινες προβολης (διαλεγεις ποια ταινια θελεις να δεις πληρωνεις 5 ευρο και μπαινεις στην καμπινα που θα σου πουν) οι οποιες εχουν μικρα παραθυρακια τα οποια ανοιγουν συρτα και απο τις δυο πλευρες.Την μοναδικη φορα που πηγα γυναικες και ζευγαρια δεν επαιζαν ουτε για δειγμα,μονο αντρες διαφορων ηλικιων...
2) Στα κτελ πελλοπονησου στην εισοδο στον 1ο Οροφο,εκει δεν εχω παει ποτε και δεν μπορω να πω περισοτερα αλλα ειναι η ιδια φαση με το αλλο μονο που εχει και μινι σινεμα
 

MystiriosLover

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2009
Μηνύματα
27
Like
0
Πόντοι
0
έχω δει πολλά videos με glory holes όμως ποτε δεν έχω δοκιμάσει... πρέπει να είναι πολύ ωραίο (αν ξέρεις φυσικά από πίσω ποια κάνει την δουλειά...) από ότι διάβασα στα topics μονο στην θεσσαλονίκη παίζει τέτοια φάση και εκεί έχει μονο gay... εδώ στην ελλάδα δεν είμαστε και τόσο προχωρημένοι για τέτοια δυστυχώς...(εννοώ για τα glory holes με άντρα και γυναικα!)
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Απ'όλα έχει ο μπαχτσές....! :grin:
 

bousmenis

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2011
Μηνύματα
63
Like
0
Πόντοι
0
Yπάρχει στη θεσσαλονίκη παιδιά, μέσα στο καλοκαίρι άνοιξε.Πάντα μπροστά η συμπρωτεύουσα σ'αυτά!!!
Το είδα σε καταχώρηση σε τοπικές εφημερίδες. Έχει και site:
στη θεσ/νικη υπηρχε απο παλια.. θυμαμαι ενα παλιο ντραιβ ιν πριν καμια 25αρια χρονια που εμενα εκει, και που πηγαιναμε εκει  :pipa2:αφραγκοι πιτσιρικαδες απ εξω και σκαρφαλωναμε, ενας νανος πουστης εκανε μια τρυπα στο τοιχο και αυτος απο μεσα, πιπωνε με τη σειρα καθε πιτσιρικα που ειχε καβλωσει.. :pipa2: :pipa1:
 

sferdeklos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2008
Μηνύματα
9.019
Κριτικές
2
Like
22
Πόντοι
66
στη θεσ/νικη υπηρχε απο παλια.. θυμαμαι ενα παλιο ντραιβ ιν πριν καμια 25αρια χρονια που εμενα εκει, και που πηγαιναμε εκει  :pipa2:αφραγκοι πιτσιρικαδες απ εξω και σκαρφαλωναμε, ενας νανος πουστης εκανε μια τρυπα στο τοιχο και αυτος απο μεσα, πιπωνε με τη σειρα καθε πιτσιρικα που ειχε καβλωσει.. :pipa2: :pipa1:

Ωραια νεανικα χρονια...
 

Panos Kapaomikron

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
Ποια οι γνωμη σας για τις Glory-holes ??  Παιζουν τουαλετες στην Ελλαδα με ψωλοτρυπες  για  :pipa1: μεταξυ αγνωστων  ? Δηλαδη να υπαρχει τρυπα στο τοιχο που να επικοινωνει με τις γυναικιες τουαλετες οπου ο καθενας και η καθεμια θα κανει τη δουλεια του. Τι παιζει με τον κινδυνο να σου βγει καμια συκια στην αλλη μερια ?    Αναπτυξτε το θεμα σε κειμενο 100-200 λεξεις..(πλακα κανω)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom