Νέα

Γλείψε όποιο κωλαράκι θέλεις με κίνδυνο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Annapurna
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.999
Κριτικές
67
Like
29.007
Πόντοι
10.336
Καμμιά από τις μη επαγγελματίες που γλειφοκώλιασα δεν μου είπε ότι δεν της άρεσε ή δεν μου το ξαναζήτησε. Άσε που οι περισσότερες ήταν μετά θετικές στο να πάρουν και άλλα αντικείμενα από εκεί.
δεν ειπα οτι δεν τους αρεσει (παρολο που αρκετες ειναι αδιαφορες προς αυτο). Εδω αρεσει στους ντιγκινταγκες και τους μετροσεξουαλ. Ειπα οτι συγκριτικα, ειναι υποδεεστερη αισθηση απο αυτη του μουνιου. Πως να το κανουμε, η φυση τις εφτιαξε/εξελιξε ετσι ωστε η πιο εντονη αισθηση (ή ευαισθησια αν θες) να βρισκεται στην κλειτοριδα. Και τα βυζια ή ο λαιμος ειναι ερωτογενεις ζωνες, αλλα δεν υπαρχει συγκριση, πως να το κανουμε.
 

Dimp107

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
335
Κριτικές
4
Like
548
Πόντοι
21
Ακομα να πιασω το νοημα του θρεντ (με βαση το τιτλο παντα)
 

arxidakos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2022
Μηνύματα
433
Κριτικές
9
Like
2.454
Πόντοι
481
Θελει μαζι ντουζακι .Παιχνιδια και αλληλοσαπουνισμα με αφρολουτρο .Εκει πανω στα μπαλαμουτιασματα και στα τριψιματα της σαπουνιζεις και δαχτυλιαζεις την κωλοτρυπιδα.Εκει ειναι 2 σε ενα και την καβλωνεις αλλα και εξασφαλιζεσαι οτι μετα θα την πεταξεις στο κρεββατι και θα γλυψεις εξασφαλισμενος την καθαριοτητα.Αλλα και η γκομενα θα ειναι η ιδια ψυχολογικα πιο ετοιμη.Γιατι ολες στο ντουζ πλενουν κυριως το μουνι τους και λιγοτερο τον κωλο οποτε ειναι παντα απροετοιμαστες για γλυφοκωλι
 

bigmountain

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
22 Οκτ 2022
Μηνύματα
3.498
Κριτικές
115
Like
26.401
Πόντοι
26.386
Τύπε μου βλέπω ωραία λόγια για τη Sasha και δεν την προλάβαμε γαμώτο

Μιλάω για τη Sasha 7, όχι τη Sasha 6 για την οποία σχεδόν όλοι μιλάνε με τα καλύτερα κι έχει αφήσει εποχή.

Η Shasha 7 μια φορά έχει έρθει τον Νοέμβρη.

Η Sasha 6 είχε έρθει το καλοκαίρι, και πρόσφτα. Ίσως έρθει ξανά κάποια στιγμή.
 

Rebirthed Sapiens Sapiens

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.759
Κριτικές
30
Like
20.030
Πόντοι
8.746
τύποι τελικά να τα γλείφω τα μουνάκια ή να τα γλύφω?
ή και τα δύο μήπως? :think:
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.088
Κριτικές
27
Like
19.387
Πόντοι
5.946
ο νηματοθέτης μας δουλεύει... ρίχνει άδεια για να πιάσει γεμάτα και να ακούσει τις κωλογλυφάδες των άλλων έγκριτων συναγωνιστών!
έχει δηλώσει πολλάκις στο νήμα του Γκλαμούρα πως δεν κάνει ποτέ γλυφομούνι σε εκδιδόμενες...
τώρα θέλει και γλυφοκώλια?
μη τσιμπάτε και κρύβετε λόγια αγωνιστές!
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
24.977
Κριτικές
42
Like
25.598
Πόντοι
25.846
ο νηματοθέτης μας δουλεύει... ρίχνει άδεια για να πιάσει γεμάτα και να ακούσει τις κωλογλυφάδες των άλλων έγκριτων συναγωνιστών!
έχει δηλώσει πολλάκις στο νήμα του Γκλαμούρα πως δεν κάνει ποτέ γλυφομούνι σε εκδιδόμενες...
τώρα θέλει και γλυφοκώλια?
μη τσιμπάτε και κρύβετε λόγια αγωνιστές!
Συγκεκριμένα έχει δηλώσει ότι δεν του αρέσει να γλείφει εκεί που έχουν γαμησει άλλοι πριν.
Ερώτημα παραμένει ομως πως του αρέσει να φυλάει σε στομα που τον έχουν βάλει επίσης πριν άλλοι.
 

jim2323

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Σεπ 2021
Μηνύματα
2.901
Like
6.785
Πόντοι
1.056
κινδυνος απο γλειφομουνι κινδυνος απο γλειφοκωλι δεν ειναι κατασταση αυτη:( μες στη ατυχια μας παντως ειμαστε τυχεροι μας εμεινε το απο την μεση και πανω - κατι ειναι και αυτο:confused:
 
OP
OP
Annapurna

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
19.971
Κριτικές
167
Like
83.523
Πόντοι
46.223
Συγκεκριμένα έχει δηλώσει ότι δεν του αρέσει να γλείφει εκεί που έχουν γαμησει άλλοι πριν.
Ερώτημα παραμένει ομως πως του αρέσει να φυλάει σε στομα που τον έχουν βάλει επίσης πριν άλλοι.

Δίκιο έχεις.

Γαμώτο ... δεν το είχα σκεφτεί ...

:headbang: :headbang:
 

cocos30

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
852
Κριτικές
15
Like
1.765
Πόντοι
1.710
και που ξερεις εσυ απο τις μη επαγγελματιες τι κανουν?αφου σε μπουρδελα συχναζεις γενικα και δε πολυασχολησαι με τις εξω(και καλα κανεις δλδ),δε ειναι κακο να πηγαινεις σε μπουρδελα,κακο ειναι οτι πας σε μπουρδελα πολυ τραγικα οπως το μεταξουργειο,απο τις 50τοσες σου κριτικες οι 40 ειναι μεταξουργειο,χαθηκε μια φυλης που τα πραγματα ειναι πιο ανθρωπινα?στο μεταξουργειο γαμανε συχνα μονο κατι μαπες ελληνες(πολυ γεροι και αφραγκοι που χεστηκαν κιολας αν θα παθουν κατι γιατι ειναι γεροι,πρεζακια,αστεγοι),εκει πανε μονο αλοδαποι ως επι το πλειστον και ελληνες που ειναι χειροτεροι απο τους αλοδαπους σε βρωμα,εγω 3 φορες εχω γαμησει μεταξουργειο και πραγματικα ηταν χαλια η φαση,βρωμικα δωματια,χαλασμενες πορτες κλπ και γενικα ενοιωθες οτι γαμαγες σε μπουρδελα στη συρια και οχι στη ελλαδα,πολυ τριτοκοσμικη κατασταση,επισης στο μεταξουργειο το 95 τοις εκατο των ιεροδουλων ειναι πατσαβουρες(γριες και χοντρες και βρωμικες και με δερματικα),μονο ενα 5 τοις εκατο(ισως λεω και πολυ) σπαει τη μονοτονια δλδ ειναι νεες λεπτες και χωρις δερματικα,δυστιχως στο μεταξουργ το επιπεδο ειναι τραγικο,φυλης ας πουμε βρισκεις πανευκολα μουναρες πρωτον και δευτερον τοσες φορες εχω παει το παραμικρο δε επαθα.
Τυπε ολο αυτο το κατεβατο, διχως ανασα, ειναι επιχειρηματα δικα σου ή απλα συμφωνεις με καποιων αλλων τα επιχειρηματα και τα εχεις κανει κοπυ πεϊστ;

Επι του θεματος, εχεις να προσθεσεις καποια επιχειρηματα ή σου σηκωθηκε η τριχα με την περιοχη και αποπροσανατολιστηκες;;
 

sisiliano1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2015
Μηνύματα
918
Like
1.139
Πόντοι
206
Αν το κωλαράκι είναι όμορφο και καθαρό ενδείκνυται ένα σπατουλάρισμα και γαμησάκι με τη γλώσσα.

Ποιός συμφωνεί μαζί μου ?

:wink:
Εγω αν δεν ασχοληθω κανα 10λεπτο με γλυψιμο κατω δεν γαμαω σχεδον ποτε...
 
  • Like
Αντιδράσεις: BATMAN

openminded69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2022
Μηνύματα
260
Like
1.191
Πόντοι
201
Θελει μαζι ντουζακι .Παιχνιδια και αλληλοσαπουνισμα με αφρολουτρο .Εκει πανω στα μπαλαμουτιασματα και στα τριψιματα της σαπουνιζεις και δαχτυλιαζεις την κωλοτρυπιδα.Εκει ειναι 2 σε ενα και την καβλωνεις αλλα και εξασφαλιζεσαι οτι μετα θα την πεταξεις στο κρεββατι και θα γλυψεις εξασφαλισμενος την καθαριοτητα.Αλλα και η γκομενα θα ειναι η ιδια ψυχολογικα πιο ετοιμη.Γιατι ολες στο ντουζ πλενουν κυριως το μουνι τους και λιγοτερο τον κωλο οποτε ειναι παντα απροετοιμαστες για γλυφοκωλι
Σωστός και μεθοδικός
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom