Νέα

Γλειφοκώλι σε γυναικα.. Γουστάρουν οι πουτάνες ή το παίζουν λόγω ταμπού;;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα TIHS_LOVER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58
  • Εμφανίσεις 23K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

KavlomenosPoutanos

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2014
Μηνύματα
389
Like
23
Πόντοι
1
Όχι σοβαρά μιλάω. Με γουσταρε άγρια η συγκεκριμένη. Μετά από πιπες που μου έκανε στο πάρκινγκ στο σχολείο και με 3-4 γαμησια που τις έριξα. Επεσε το θέμα στο γλυφωκωλι και αναγκαστικά να το κάνω
 

cuckold_cleaner

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2017
Μηνύματα
121
Like
32
Πόντοι
1
Όχι σοβαρά μιλάω. Με γουσταρε άγρια η συγκεκριμένη. Μετά από πιπες που μου έκανε στο πάρκινγκ στο σχολείο και με 3-4 γαμησια που τις έριξα. Επεσε το θέμα στο γλυφωκωλι και αναγκαστικά να το κάνω

Φοβερή εμπειρία ! Τι ηλικίες είχατε ;
 

giorgos.k

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
25
Like
343
Πόντοι
1.520
Αρκει να μην μην έχει φάει φακες! 
Στη σταθερή μου σχεση το κάνω πάντα μουνι και κωλο και μετά παρακαλαει να μπω, φυσικά μετά από ντους.  Αν είναι απλυτο ούτε μουνι δε γλυφω είπαμε να έχουμε και ένα επίπεδο
 

johny7gr

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2005
Μηνύματα
125
Like
9
Πόντοι
1
το γλυφοκώλι σε όλες αρέσει κιας μη το λένε...τις τρελαίνει....Σχεδόν πάντα λέω σε όλες να κάνουν κανά ντουζάκι πρωτού ξεκινήσουμε γιατί πάνω από όλα η καθαριότητα. Ομοίως και εγώ κάνω. Όποτε αν η άλλη είναι πρωτάρα στο γλυφοκώλι τότε ξεκινάω με γλυφομούνι, μετά έχω το δάκτυλο να ακουμπάει τη σούφρα της....αν γουστάρει θα το καταλάβω...συνεχίζω και γλύφω την μικρή περιοχή μεταξύ μουνί και κώλο που είναι αρκετά ερωτογενείς...και τέλος γλυφοκώλι για να γουστάρουμε.
 

Gator9

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2017
Μηνύματα
59
Κριτικές
2
Like
119
Πόντοι
0
Αυθεντικοί γλυφοκωλάδες ενωθείτε !
 

Lovebig

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2019
Μηνύματα
11
Like
2
Πόντοι
0
Το καλύτερο να σου στήνεται στα 4 με καθαρό κώλο και γλείφεις με τις ώρες
 

kappa_fi

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
1.745
Like
281
Πόντοι
36
Έτσι, για την ιστορία:

Γ λ ύ φ ω σημαίνει λαξεύω, σκαλίζω, λειαίνω, αποτρίβω
(εξ ου και το γλυπτό) -

ενώ

γ λ ε ί φ ω, σημαίνει το γνωστό σε όλους μας ...λείχω!
(εξ ου και το έκλειγμα, που οι παλιότεροι τ' ονόμαζαν μαντζούνι, παστίλια, τα οποία πλέον υπάγουμε στην κατηγορία των υπογλώσσιων).

Ένα βράχος το λοιπόν μπορεί να ειπωθεί πως είναι γλυμμένος από το νερό,
αλλά ένα αιδοίο μπορεί να είναι μονάχα γλειμμένο.

Ακόμα κι αν το γλείφουμε για χρόνια (ποτέ δεν λες ποτέ μ' αυτά τα πράγματα), ουδέποτε θα μεταβληθεί σε γλυμμένο.
 

tmkiria

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2015
Μηνύματα
281
Like
158
Πόντοι
1
Σε όλες αρέσει πουτάνες και σε αφέντρες,αρκεί να είναι καθαρές.
 

Mihail.aggelos

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2020
Μηνύματα
133
Like
84
Πόντοι
1
Μου αρέσει να γλύφω κώλους, θα συμφωνήσω σε όλες αρέσει  :kissass:
 

Nebuchadnezzar

Μέγας
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.258
Κριτικές
7
Like
13.979
Πόντοι
3.936
Προσοχή. Έτσι κολλάνε πολλές αρρώστιες.

Μην κάνετε όπου να ναι.
 

Sandro86

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2018
Μηνύματα
493
Κριτικές
22
Like
2.259
Πόντοι
1.191
Κατακαυλώνουν οι γκόμενες με το γλυφωκώλι και ιδιως οι χορεύτριες..γενικά το έχω σαν κανόνα όταν μπαίνω στον ιερό χώρο του πριβέ,πρώτη μου κίνηση είναι να στήσω την χορευτρια στα 4 και αφου κατεβάσω το στριγκάκι της,να την ταράξω στο γλυφοκώλι :kissass2: δε μου έχει πει ποτέ καμία όχι,απλά κάθονται και το απολαμβάνουν.επίσης επειδή καβλώνουν πολύ και ανάβουνε απότομα τα αίματα με αυτή την κίνηση-ματ από τη μερία μου που δεν την περιμένουνε,με ταραζουνε μετά στις πιπάρες και στο γαμήσι :orchestra:   
 

kostasfrg

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2020
Μηνύματα
492
Κριτικές
7
Like
599
Πόντοι
21
εννοείται οτι γουστάρουνε γλυφοκώλι ειδικά όταν είναι 3-4 μέρες
άπλυτες το καλοκαίρι να έχει πιάσει λίγο ιδρωτσίλα και σε συνδυασμό με τις τριχούλες και τα υπολείμματα μερέντας
που έχουν μείνει από
προηγούμενο χέσιμο τότε ειδικά είναι όνειρο η όλη φάση!  :kissass:  :dancing:  :headbaning2:
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.381
Πόντοι
2.786
Κατακαυλώνουν οι γκόμενες με το γλυφωκώλι και ιδιως οι χορεύτριες..γενικά το έχω σαν κανόνα όταν μπαίνω στον ιερό χώρο του πριβέ,πρώτη μου κίνηση είναι να στήσω την χορευτρια στα 4 και αφου κατεβάσω το στριγκάκι της,να την ταράξω στο γλυφοκώλι :kissass2: δε μου έχει πει ποτέ καμία όχι,απλά κάθονται και το απολαμβάνουν.επίσης επειδή καβλώνουν πολύ και ανάβουνε απότομα τα αίματα με αυτή την κίνηση-ματ από τη μερία μου που δεν την περιμένουνε,με ταραζουνε μετά στις πιπάρες και στο γαμήσι :orchestra:   

Δεν έχεις άδικο. Κι όχι μόνο οι στρίπερς. Έχει τύχει με καριολίτσα που την γάμησα για πρώτη φορά, να της ανοίξω τα πόδια κι εκεί που περίμενε γλειφομούνι να σηκώνω τα πόδια της ψηλά και να πέφτω με τα μούτρα στην κωλοτρυπίδα της κατευθείαν. Αυτο το απότομο και που δεν το περιμένει λειτουργεί πολύ θετικά τελικά! Μπορεί να ξαφνιαστεί στην αρχή αν δεν το κάνει συχνά αλλά μετά γουστάρει τρελά συνήθως η γκόμενα.

Εν συντομία, δεν υπήρξε ποτέ γκόμενα που είχα και να ΜΗΝ της έκανα κωλογλειφάδα. Το 90% τους άρεσε, έδιναν δεν έδιναν κώλο. Ένα 10% απλά ούτε κρύο ούτε ζέστη (οπότε το ευχαριστιμόμουν μόνο εγώ!). Για τάνες επιλέκτικά. Μετάξι νομίζω δεν έχω γλέιψει πάτο ποτέ. Φυλής κάποιες φορές, εξαρτάται. Το Χριστινάκι από Καζακστάν (Φ69) για παράδειγμα το έγλειφα κάνα 5λεπτο στην κωλοτρυπα! Επίσης, την άλλη Χριστίνα την Ελληνο-ουκρανή  από Φωκαίας 27 πάλι το σπατουλάρω. Αθηνά από Πειραιά στο Φωκαίας πάλι, εννοείται ότι της τρώω την κωλοτρυπίδα κάθε φορά! Σε CGs σχεδόν σε όλες, αυτές είναι καθαρές εκεί πίσω πάντα, δεν έχω τύχει ποτέ σε μερέντες ή έστω μυρωδιές.

Είμαι assman, τι να κάνουμε? :grin:  :kissass:
 

キング

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2020
Μηνύματα
659
Like
2.888
Πόντοι
446
εννοείται οτι γουστάρουνε γλυφοκώλι ειδικά όταν είναι 3-4 μέρες
άπλυτες το καλοκαίρι να έχει πιάσει λίγο ιδρωτσίλα και σε συνδυασμό με τις τριχούλες και τα υπολείμματα μερέντας
που έχουν μείνει από
προηγούμενο χέσιμο τότε ειδικά είναι όνειρο η όλη φάση!   :kissass:  :dancing:  :headbaning2:

δικε μου εισαι σε αλλο επιπεδο,προσκυνω χαχα...προσθεσε και λιγο ρουμι να γινει πινα κολαδα  :grin:
 

Giorgos_kondos

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2020
Μηνύματα
126
Like
256
Πόντοι
21
Αν γουστάρουν λέει με τρέλα αλλά μόνο με την γκόμενα μου η αν πιστώ ότι είναι καθαρή.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom