Νέα

Γλειφοκωλι και σμν

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kikas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 50
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

napoleonV1

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
9 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.864
Κριτικές
73
Like
7.975
Πόντοι
24.436
Όσοι είναι γεννημένοι μετά το 1982 σίγουρα έχουν κάνει το εμβόλιο και έχουν αντισώματα. Πάντως εμάς στην Κύπρο ήρθαν στο σχολειο και μας εμβολιάσαν στην 3η λυκείου. Κάνε τις εξετάσεις σου πρώτα.
και δω στην Ελλάδα ειναι στο πρόγραμμα υποχρεωτικού εμβολιασμού και όλοι οι άντρες τουλάχιστον κάνουν αναμνηστική δόση στο στρατό
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.282
Κριτικές
11
Like
276
Πόντοι
1.520
Ποσα χρονια δρα το εμβόλιο?Σε καλυπτει καμμια δεκαετία;ν κρινω απο την συχνοτητα που μας το εκαναν.Ξερει κανεις να μας πει στα σιγουρα?
 

Καρίνα

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2017
Μηνύματα
552
Like
8
Πόντοι
6
Ποσα χρονια δρα το εμβόλιο?Σε καλυπτει καμμια δεκαετία;ν κρινω απο την συχνοτητα που μας το εκαναν.Ξερει κανεις να μας πει στα σιγουρα?

Το εμβόλιο σε καλύπτει για πολύ περισσοότερο. Να σκεφτείς ότι εγώ το έκανα το 1997 και όταν έκανα εξετάσεις το 2015 είχα αντοσώματα και δε χρειάστηκα επαναληπτικό εμβόλιο. Αλλά χωρίς να κάνεις τεστ δε μπορείς να ξέρεις σίγουρα.
 

Άκης012345

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2015
Μηνύματα
1.395
Like
21
Πόντοι
16

podolagnos_1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2017
Μηνύματα
11.584
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
166
εγώ έχω γλύψει πολλές αντρικές κωλάρες (και άπλυτες εννοείται, αυτές μου αρέσουν περισσότερο) όχι με μερέντα βέβαια, αυτή μου αρέσει μόνο στο ψωμί  :grin: και δεν έχω κολλήσει κάτι από αυτό (όχι ότι θα το έλεγα και αν είχα  :grin:). Hiv πάντως δεν κολλάς με το γλυφοκώλι και όλα τα άλλα θεραπεύονται.

αλλά για όσους σας αρέσει να γλύφετε (με υ ή με ι γράφεται το κέρατο μου?) δοκιμάστε να σας γλύψουν και το δικό σας κώλο... και θα αποκτήσετε νέο φετίχ :cheesy:
δεν υπάρχει ωραιότερη αίσθηση για έναν άντρακλα, να του γλύφουν την κωλότρυπα. Κι εγώ τρελαίνομαι να το κάνω αυτό, ειδικά σε σφιχτούς, τριχωτούς και ιδρωμένους κώλους.  :kissass:
 

podolagnos_1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2017
Μηνύματα
11.584
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
166

έχετε δίκιο  :S δεν το είχα πάρει χαμπάρι, αλλά νομίζω ότι οι περισσότεροι το κάνουμε λάθος.

πάντως τη γλώσσα ξέρω να τη χειρίζομαι καλά...  ;) :cheesy: :grin: δεν πιστεύω να με παρεξηγήσατε δηλαδή από το ορθογραφικό.  :grin: :-*
 

Καρίνα

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2017
Μηνύματα
552
Like
8
Πόντοι
6
έχετε δίκιο  :S δεν το είχα πάρει χαμπάρι, αλλά νομίζω ότι οι περισσότεροι το κάνουμε λάθος.

πάντως τη γλώσσα ξέρω να τη χειρίζομαι καλά...  ;) :cheesy: :grin: δεν πιστεύω να με παρεξηγήσατε δηλαδή από το ορθογραφικό.  :grin: :-*

Αλίμονο! Εγώ να βοηθήσω ήθελα επειδή εκφράσατε μια απορία. Άλλωστε μ'αρέσουν και οι φωτογραφίες που ανεβάζετε αλλά αυτή η τελευταία με το σκελετό είναι ανατριχιαστική.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom