Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Glamour Spa Ηλιουπόλεως 112

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα asus09
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 383
  • Εμφανίσεις 61K
  • Tagged users Καμία

asus09

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Φεβ 2010
Μηνύματα
753
Κριτικές
10
Like
654
Πόντοι
2.357
Επίσκεψη χτές το μεσημεράκι. Μου άνοιξε η Τίνα, αδύνατο μελαχρινό μωράκι. Μου είπε τα κλασσικά για το τί κάνουν, (τίποτα, μόνο μασάζ) αλλά κάτι το πονηρό βλέμα της, κάτι η σούπερ μίνι ποδιά που φορούσε, με έκανε να περάσω. Το δωμάτιο άνετο, με ωραίο μασαζοκρέββατο, καθαρό και με ωραία ατμόσφαιρα. Μείον το μπάνιο που είναι εκτός δωματίου. Αφού ετοιμάστηκα και ήρθε το μωράκι, αρχισε το λάδωμα και σχετικά καλό τρίψιμο για περίπου 30 λεπτά στην πλάτη, πόδια..... Ήρθε η ώρα να γυρίσω... ούπς!! μου έπεσε η πετσέτα!!! καμμία αντίδραση από την Τίνα, την μάζεψε και μετά από προτροπή μου την κρέμμασε στην ντουλάπα....άρχισε να τρίβει στήθος, μπούτια γύρω γύρω από την επίμαχη περιοχή αλλά εκεί δεν ακούμπαγε... στην προσπάθειά μου για χούφτωμα, δεκτική, καμμία αντίρρηση. Λέω δεν μπορεί, το φυλάει για το τέλος... μπά... το τέλος ήλθε αλλά τίποτα.... σε ερώτηση μου γιατί δεν κάνει κάτι παραπάνω, η απάντηση ήταν πως δεν αφήνει το αφεντικό και πως θέλουν να κρατήσουςν επίπεδο. όταν της είπα επίπεδο με χούφτωμα πώς συμβαδίζει, η απάντηση ήταν πως δεν την ενόχλησε γι' αυτό και με άφησε. Άντε βγάλε άκρη...... Φεύγωντας είδα και ένα ξανθό σκέτη κάβλα που ήταν σε δωμάτιο πρίν....
Ελπίζω να βάλουν μυαλό και να προσφέρουν σωστές υπηρεσιες αλλιώς δεν τους βλέπω για πολύ... υπάρχει εμπειρία από κάποιον συναγωνιστή?
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
Αυτο κι αν ειναι ΦΙΑΣΚΟ!!!  :2on1:

Αχαχαχαχαχαχαχα!!!!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Και ποσα εσκασες για το μπαλαμουτι ρε τυπε?  :grin:
 
OP
OP
asus09

asus09

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Φεβ 2010
Μηνύματα
753
Κριτικές
10
Like
654
Πόντοι
2.357
Ευτυχώς ξεκινάνε από τα 50 ευρώ....
 
OP
OP
asus09

asus09

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Φεβ 2010
Μηνύματα
753
Κριτικές
10
Like
654
Πόντοι
2.357
το κωλαράκι της πάντως είναι κόλαση :)
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Ευτυχώς ξεκινάνε από τα 50 ευρώ....

Όχι και 50 ευρώ για μία ΜΗ μαλακία.... (για να μην αναφερθώ σε τίποτα παραπάνω).

Για σπάσιμο, να ζητάτε πιεστικά Απόδειξη Παροχής Υπηρεσιών!
 
OP
OP
asus09

asus09

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Φεβ 2010
Μηνύματα
753
Κριτικές
10
Like
654
Πόντοι
2.357
Άσε την πάτησα..... δεν ξαναδοκιμάζω σε άγνωστα γήπεδα....
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
24
Πόντοι
166
Όχι και 50 ευρώ για μία ΜΗ μαλακία.... (για να μην αναφερθώ σε τίποτα παραπάνω).

Για σπάσιμο, να ζητάτε πιεστικά Απόδειξη Παροχής Υπηρεσιών!

Σωστόςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς

ΑΠΟΔΕΙΞΗ για να μην ξεχνάμε ποσο μακάκες ήμαστε :think:
 

olym

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2010
Μηνύματα
278
Like
0
Πόντοι
1
Φίλε "asus09" σε ευχαριστούμε για την ενημέρωση. Πλήρωσες 50 ευρώ αλλά γλύτωσες πολλά ευρώ από τους συναγωνιστές.
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.963
Like
30.322
Πόντοι
5.006
Nα την βάλεις την ΑΠΥ και στην δήλωση σου  :grin:
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
Ελπίζω να βάλουν μυαλό και να προσφέρουν σωστές υπηρεσιες αλλιώς δεν τους βλέπω για πολύ... υπάρχει εμπειρία από κάποιον συναγωνιστή?
Υπάρχουν και χειρότερα. Εσύ φτηνά την έβγαλες με τα 50 και τουλάχιστον χούφτωσες και λίγο  :grin: :grin: :grin:
Ο άλλος με 200 πήγε κουβά...
www.bourdela.com/forum/index.php?topic=20527.msg2865026#msg2865026]http://www.bourdela.com/forum/index.php?topic=20527.msg2865026#msg2865026[/url]
 
OP
OP
asus09

asus09

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Φεβ 2010
Μηνύματα
753
Κριτικές
10
Like
654
Πόντοι
2.357
Υπάρχουν και χειρότερα. Εσύ φτηνά την έβγαλες με τα 50 και τουλάχιστον χούφτωσες και λίγο  :grin: :grin: :grin:
Ο άλλος με 200 πήγε κουβά...
www.bourdela.com/forum/index.php?topic=20527.msg2865026#msg2865026]http://www.bourdela.com/forum/index.php?topic=20527.msg2865026#msg2865026[/url]

Πώς τον έψησε να δώσει τόσα? Αφού η κοπέλα το λέει καθαρά πως δεν κάνει κάτι παραπάνω... Πάντως δεν έχει δίκιο... επειδή πάω πολύ συχνά σε μασαζερί οι κοπέλες είναι πάρα πολύ καλές.... αν έκαναν και κάτι παραπάνω θα ήμουν εκεί κάθε μέρα  :rockon:
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
15
Πόντοι
616
ΜΙΑ ΜΕ ΑΠ ΟΛΑ
(Παραγγελιά)

Εμαθα κάνετε εντριβές
με λάδια και με αλοιφές
Καλή προσπάθεια δε λέω
άλλα λεφτά όμως δεν κλαίω !  


Να παραγγείλω το λοιπό
ένα φραπέ καλαμωτό
το βρίσκω ναναι πιό σωστό
κάπως αναγνωριστικό !

Μετα θα πάρω μιά μπρετζόλα
ρέαρ τη θέλω με φρατζόλα
για επιδόρπιο κουλούρι
έτσι για να σας πάει γούρι !


ΚΑΛΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ !  :grin:



 
OP
OP
asus09

asus09

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Φεβ 2010
Μηνύματα
753
Κριτικές
10
Like
654
Πόντοι
2.357
ΜΙΑ ΜΕ ΑΠ ΟΛΑ
(Παραγγελιά)

Εμαθα κάνετε εντριβές
με λάδια και με αλοιφές
Καλή προσπάθεια δε λέω
άλλα λεφτά όμως δεν κλαίω !  


Να παραγγείλω το λοιπό
ένα φραπέ καλαμωτό
το βρίσκω ναναι πιό σωστό
κάπως αναγνωριστικό !

Μετα θα πάρω μιά μπρετζόλα
ρέαρ τη θέλω με φρατζόλα
για επιδόρπιο κουλούρι
έτσι για να σας πάει γούρι !


ΚΑΛΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ !  :grin:

Ωραίο το ποιηματάκι σου.... μιας κι απαντάνε μόνο σε κινητό, να τους το στείλουμε με SMS  :rockon:
Άν δεν αλλάξουν τακτίκή και όχι τις κοπέλες...... δεν βλέπω να έχουν καλές δουλειές
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
15
Πόντοι
616
Το γέλιο μακράινει τη ζωή
κι οι μασατζούδες........

.................τη ψωλή !

:grin:
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.963
Like
30.322
Πόντοι
5.006
ΜΙΑ ΜΕ ΑΠ ΟΛΑ
(Παραγγελιά)

Εμαθα κάνετε εντριβές
με λάδια και με αλοιφές
Καλή προσπάθεια δε λέω
άλλα λεφτά όμως δεν κλαίω !  


Να παραγγείλω το λοιπό
ένα φραπέ καλαμωτό
το βρίσκω ναναι πιό σωστό
κάπως αναγνωριστικό !

Μετα θα πάρω μιά μπρετζόλα
ρέαρ τη θέλω με φρατζόλα
για επιδόρπιο κουλούρι
έτσι για να σας πάει γούρι !


ΚΑΛΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ !  :grin:
Αυτό το πράγμα έχει καταντήσει αηδία οτι θέμα και να έχει στο πιτς φιτίλι του γράφει και ένα σχετικό ποίημα
Χάνεσαι φίλε μου εδώ μέσα
bravo-009.gif
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
298
Πόντοι
36
Πώς τον έψησε να δώσει τόσα? Αφού η κοπέλα το λέει καθαρά πως δεν κάνει κάτι παραπάνω... Πάντως δεν έχει δίκιο... επειδή πάω πολύ συχνά σε μασαζερί οι κοπέλες είναι πάρα πολύ καλές.... αν έκαναν και κάτι παραπάνω θα ήμουν εκεί κάθε μέρα  :rockon:
...δεν είναι θέμα ψησίματος ...αλλά ...."test drive"...από την πρώτη στιγμή καταλαβαίνεις ότι δεν παίζει κάτι...αλλά είπα μια που ήρθα να φθάσω στα ανώτατα όρια μήπως....αλλά τίποτε.....το ότι οι κοπέλες (ελληνίδες) είναι καλές οκ συμφωνώ..αλλά τέτοιες βρίσκεις σε άλλα    με λίγο ψάξιμο που σερβίρουν τα πάντα.....και κάτι άλλο τα 50ρια που αναφέρονται είναι για ένα μισάωρο  τριψίματος...μέχρι να μπεις βγαίνεις....και εκεί που είσαι φτιαγμένος σου λένε θέλεις και άλλο;; καιπάλι τίποτε....ΚΟΡΟΪΔΙΑ.....άσε που τα όποια χρήματα στα ζητάνε άκομψα προκαταβολικά με το που μπαίνεις στο δωμάτιο....αυτά για ενημέρωση...
 
OP
OP
asus09

asus09

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Φεβ 2010
Μηνύματα
753
Κριτικές
10
Like
654
Πόντοι
2.357
...δεν είναι θέμα ψησίματος ...αλλά ...."test drive"...από την πρώτη στιγμή καταλαβαίνεις ότι δεν παίζει κάτι...αλλά είπα μια που ήρθα να φθάσω στα ανώτατα όρια μήπως....αλλά τίποτε.....το ότι οι κοπέλες (ελληνίδες) είναι καλές οκ συμφωνώ..αλλά τέτοιες βρίσκεις σε άλλα    με λίγο ψάξιμο που σερβίρουν τα πάντα.....και κάτι άλλο τα 50ρια που αναφέρονται είναι για ένα μισάωρο  τριψίματος...μέχρι να μπεις βγαίνεις....και εκεί που είσαι φτιαγμένος σου λένε θέλεις και άλλο;; καιπάλι τίποτε....ΚΟΡΟΪΔΙΑ.....άσε που τα όποια χρήματα στα ζητάνε άκομψα προκαταβολικά με το που μπαίνεις στο δωμάτιο....αυτά για ενημέρωση...

Ναι τα 50 ήταν για μισή ώρα, αλλά πιστεύω πως είναι αρκετός χρόνος για να καταλάβεις τί παίζει. Αν ήταν να δίνουμε 200 κάθε φορά που πάμε σε καινούργιο μαγαζί για να καταλάβουμε τι ρόλο βαράει, άστα να πάνε. Εξάλλου σ' αυτά τα λεφτά υπάρχουν και πολύ καλύτερες λύσεις.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom