Νέα

Γκόμενες στο ινσταγκραμ που ζητάνε paysafe

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

flyman29

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.147
Like
3.253
Πόντοι
456
Ξέρουμε το ινστα από κανένα ΚΑΠΗ, παρθεναγωγείο ή κανένα μωρό από Κανταχάρ, Καμπούλ ή Εσκιμώα που να δείνουν paysafe σε άντρες μέσω της εφαρμογής ; :angel::sunglasses:
Ευχαριστώ
 

kachaplias

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.330
Κριτικές
1
Like
4.991
Πόντοι
1.756
Γιατί άνοιξες θέμα για μια απάτη που γίνεται εδώ και μήνες;

Δηλαδή μεθαύριο θα ανοίξεις και άλλο θέμα για το γνωστό email από τον τύπο από τη Νιγηρία που χαρίζει εκατομμύρια σε τυχαίους;
εμενα μου χαρισε τυπε!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ξέρουμε το ινστα από κανένα ΚΑΠΗ, παρθεναγωγείο ή κανένα μωρό από Κανταχάρ, Καμπούλ ή Εσκιμώα που να δείνουν paysafe σε άντρες μέσω της εφαρμογής ; :angel::sunglasses:
Ευχαριστώ
θα ζηταω πεησεηφ απο αφγανες για να τις περασω ευρωπη τυπε!! εισαι μεγαλος!!!!!!!!!!!!!!!!
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.673
Κριτικές
22
Like
7.030
Πόντοι
3.346
Εχει αρκετους καμενους-αμαμητους για να δωσουν.
Το κανουν και αρκετες κοπελες..δεν κανουν σεξ εννοειται, απλα θελουν να τσιμπησουν τα φραγκα και γεια σας!
το κολπο ειναι στα λιγα λεφτα..για αυτο συνηθως ζητανε 10 αρα, οποτε ο αμαμητος σκεφτεται οτι μπορει να πηδηξω με λιγα και τα δινει.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.673
Κριτικές
22
Like
7.030
Πόντοι
3.346
Hταν μια κοπελα στο φβ. οχι φεικ προφιλ. στην αρχη με επιασε κουβεντα.. μιλουσαμε αρκετο καιρο
και οταν την ειπα να βρεθουμε..τοτε μου ζητησε πει σειφ. και οταν την ειπα δεν γινεται χωρις καρτα και τα βρισκουμε μετα,
με διεγραψε!
 

stvpaps

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
149
Κριτικές
5
Like
396
Πόντοι
301
Ανοιγω αυτο το θεμα για να υπαρχει ενα μερος που θα μπορει ο καθενας να αναφερει το προφιλ που την πατησε για να αποκλεισουμε τις απατεωνισες και να προφυλαξουμε τους υπολοιπους..οχι μονο ινσταγκραμ αλλα και απο οποιοδηποτε site..
 

Funky_A

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
57
Like
42
Πόντοι
0
Θέλω να πιστέυω, πως είναι ελάχιστα τα άτομα πλέον που την πατάνε σε διάφορα προφίλ instagram και άλλων dating app και δίνουν προκαταβολές για υποτιθέμενες υπηρεσίες!! Μπορούμε εδώ να παραθέτουμε τα link τέτοιων προφίλ και να γίνεται σχετική αναφορά στα apps , μπας και αραιώνουμε από τέτοια!!
 

stvpaps

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
149
Κριτικές
5
Like
396
Πόντοι
301
Ακριβως για αυτο τον λογο ανοιξα ετσι το θεμα για να βγαινουν Μονο στην φορα τα προφιλ που ζητουν καρτες για συναντηση αλλα εξαφανιζονται ειναι απατη και δεν ερχονται.με αυτην την ενημερωση σιγα σιγα θα απομονωθουν ολες αυτες οι πεινασμενες και εξυπνομαλακισμενες που θεωρουν οτι η μουνοτριχα τους σερνει καραβι και θα προστατευθουν νεοι και παληοι συναθλητες
 

berlouskoni(2)

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2020
Μηνύματα
134
Like
123
Πόντοι
1
Ακριβως για αυτο τον λογο ανοιξα ετσι το θεμα για να βγαινουν Μονο στην φορα τα προφιλ που ζητουν καρτες για συναντηση αλλα εξαφανιζονται ειναι απατη και δεν ερχονται.με αυτην την ενημερωση σιγα σιγα θα απομονωθουν ολες αυτες οι πεινασμενες και εξυπνομαλακισμενες που θεωρουν οτι η μουνοτριχα τους σερνει καραβι και θα προστατευθουν νεοι και παληοι συναθλητες
Πρώτη και καλύτερη .πήρε τα αρχ….
 

Συνημμένα

  • 5966CACD-3EE9-43A6-BE2E-AF510C0EF05F.jpeg
    5966CACD-3EE9-43A6-BE2E-AF510C0EF05F.jpeg
    20,9 KB · Εμφανίσεις: 352

Meursault

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2018
Μηνύματα
10
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά. Δεν ξερω αν ποσταρω στο σωστό νήμα αλλά δεν βρήκα πιο κατάλληλο. Μήπως ξέρει κανεις τι παίζει με yourgirliwanna απο Instagram και tiktok? Υποψιάζομαι οτι ειναι φαση paysafe για φωτος και τέτοια αλλα δεν εχω καταφέρει να την προσεγγίσω σε κανενα μέσο. Στο twitter εχει κλειδωμενα τα dm και στο ινστα δε με δέχεται. Αν κάποιος γνωρίζει κατι θα ήμουν ευγνώμων γιατι αν εκδίδεται το θέλω κολασμένα....
 

kachaplias

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.330
Κριτικές
1
Like
4.991
Πόντοι
1.756

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
6.888
Κριτικές
20
Like
23.953
Πόντοι
8.346
Ένας τυπάς έδωσε ενα προφίλ μιας κοπέλας ντεμεκ οτι κανει βίζιτες και έπεσαν ολοι στα μηνύματα. Η κοπέλα δεν έκανε φυσικά και δημιουργήθηκε προβλημα. Αυτο θυμαμαι τελευταία
 

kachaplias

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.330
Κριτικές
1
Like
4.991
Πόντοι
1.756
Ένας τυπάς έδωσε ενα προφίλ μιας κοπέλας ντεμεκ οτι κανει βίζιτες και έπεσαν ολοι στα μηνύματα. Η κοπέλα δεν έκανε φυσικά και δημιουργήθηκε προβλημα. Αυτο θυμαμαι τελευταία
δε θυμαμαι ποια ηταν ομως...

ασε που σε εκεινο το νημα παλι 29529 φορες ρωτουσαν για τις ιδιες γκομενες ακομα και των πεησεηφ!!!! κανεις δεν εμπαινε ποτε στον κοπο να διαβασει
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
6.888
Κριτικές
20
Like
23.953
Πόντοι
8.346
Αυτό είναι γενικό κακό.. ούτε κ γω θυμαμαι
 

berlouskoni(2)

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2020
Μηνύματα
134
Like
123
Πόντοι
1
Επειδή δε βρίσκω το άλλο με το ινσταγκραμ το γράφω εδώ : Μία Kely kelina την ξέρει κανείς;;; Είναι βίζιτα;;; https://instagram.com/kelly_kellina_real?utm_medium=copy_link
ουτε εγω το βρισκω μαλον υπαρχει προβλημα .εγω ψαχνω alexia_2223 ρωσσιδα θεσσαλονικη ειχε νημα για αυτην στο instagram νεα πυλη απο πουτανες https://www.instagram.com/alexia_2223/ η συγκεκριμενη ειχε βαλει αγκελια αλα δε ν θυμαμαι σε ποιο σαιτ αν καποιος γνωριζει ας γραψει εδω
 
Τελευταία τροποποίηση:

LUISFIGO

Νέο Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2021
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
ουτε εγω το βρισκω μαλον υπαρχει προβλημα .εγω ψαχνω alexia_2223 ρωσσιδα θεσσαλονικη ειχε νημα για αυτην στο instagram νεα πυλη απο πουτανες https://www.instagram.com/alexia_2223/ η συγκεκριμενη ειχε βαλει αγκελια αλα δε ν θυμαμαι σε ποιο σαιτ αν καποιος γνωριζει ας γραψει εδω
τι εγινε το instagram νεα πυλη απο πουτανες? εκλεισε? πως μπορουμε να μπουμε?
 

Thunderkirr

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2015
Μηνύματα
6
Like
3
Πόντοι
0
Είχα δει και εγώ τέτοια φάση πριν διαβάσω ότι παίζουν τέτοιες κομπίνες και ψάρωσα στην αρχή αλλά ευτυχώς μετά το σκέφτηκα και δεν τσίμπησα.
 

Dom1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2021
Μηνύματα
17
Κριτικές
12
Like
440
Πόντοι
290
Καλησπέρα,
έχει δοκιμάσει κανείς τη «Ναταλία»; Προφίλ Ινστα: Natali Prevejic
Αξίζει να ασχοληθεί κανείς;
 

farmerjim

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2021
Μηνύματα
199
Like
436
Πόντοι
21
Πως βγαζεις φραγκα απο καρτες cosmote? (boomer εδω, εχω συνδεση). Εχει κανα κανα refund προγραμμα η τις πουλανε σε αλλους οπως κανουν οι πακιστανοι scammers με τα gift cards απο κατι αμαζον? Προσπαθω να καταλαβω ποιο ειν το κερδος περα απο το να μιλας πολυ στο κινητο μετα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom