Νέα

Γκόμενες με πολύ μεγάλα βυζιά: έρευνα εάν βάζουν ή όχι σουτιέν....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα billsalonika1926
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 56
  • Εμφανίσεις 14K
  • Ετικέτες
    βυζιά
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Η γκόμενά σας έχει στήθος:

  • Πάρα πολύ μεγάλο

    Ψήφοι: 13 11,9%
  • Μεγάλο

    Ψήφοι: 39 35,8%
  • Μεσαίο

    Ψήφοι: 34 31,2%
  • Μικρό

    Ψήφοι: 18 16,5%
  • Ανύπαρκτο

    Ψήφοι: 5 4,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    109

AthensFinest

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2019
Μηνύματα
32
Like
20
Πόντοι
0
Σε ευχαριστώ φίλε billsalonika για τις φωτογραφίες,  φοβερή καβλα η δικια σου . Απιστευτες βυζαρες , κολάρα,  σωματαρα .
 

dCorso

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
7.972
Κριτικές
33
Like
6.981
Πόντοι
3.496
Η σημερινή γκόμενά μου (45άρα με όμορφες καμπύλες) έχει τεράστιο, σχετικά στητό στήθος. Στις εξόδους μας Το πιο ακραίο που έχει κάνει είναι να βάλει see-throw μαύρο κορμάκι με μαύρο παντελόνι και άσπρο σακάκι και στο μπαράκι όλα τα αρσενικά την κοίταγαν λαίμαργα...
Σε αυτη την ηλικια τα μασταρια της θα εχουν γινει σαν πεπονια αργιτικα που εχουν παρει την φθινουσα, λογω της βαρυτητας. Εκτος και αν εχει βαλει προσφατα ενθεματα σιλικονης. Οσο για τα λαιμαργα βλεμματα.. Το μονο που κοιτουσαμε καποτε ηταν σε μερικες φοιτητριες ή τουριστριες που καποιες απο αυτες, δεν φορουσαν σουτιεν, και το στηθος τους φαινοταν πανω απο το λευκο t-shirt σε σχημα δακρυ. Στεκοταν κυριολεκτικα στον αερα και σε κοιταζε face to face.  :sunglasses:
 

taxidiaris

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Ιαν 2006
Μηνύματα
681
Κριτικές
20
Like
309
Πόντοι
5.785
ευγε μυστη...

πρεπει να την παροτρυνεις να φοραει ανοικτα μπλουζακια. να παιρνεις ματι απο μπρος και απο το πλαι.. ιδιαιτερα sideboobing ειναι πολυ καβλωτικο..

στειλε φωτο κ εδω

ευχαριστω
 

chrisnmm96

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2007
Μηνύματα
87
Like
588
Πόντοι
80
Αυτο το νημα χωρις μια φωτογραφια νομιζω πρεπει να διαγραφει  :'(
 

nomercy

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.283
Κριτικές
15
Like
225
Πόντοι
1.240
Ελπίζω να καύλωσες και να τον έπαιξες για πάρτη της.... Δεν μπορείτε να τη γαμήσετε γιατί γαμιέται μόνο μαζί μου.. είναι η προσωπική μου πουτάνα...

καλα μην ορκιζεσαι... αφου την μοιρασες και εβγαλες κλαρι εστω με πμ , δεν θα αργησει και το κανονικο.
Ριξε την φωτο σε κοινη θεα η εδω η στο Φωτο απο τις γυναικες / γκομενες λοιπον να αποκρυσταλλωσει αποψη ολος ο κοσμος.
Και που ξερεις μπορει να βρεις και καποιον που την γαμαει και τωρα
 

Peacful_Warrior

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2011
Μηνύματα
2.929
Κριτικές
1
Like
236
Πόντοι
36
Οι φωτογραφιες εχουν περισσοτερη ζητηση και απο τα αντισηπτικα  :tooth:
 

Rand0m1

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
5.936
Κριτικές
1
Like
5.446
Πόντοι
2.356
Όταν έχεις καιρό να μπεις, αυτά γίνονται. Χάνεις όλα τα καλά. :huh:

Πρέπει να στείλω mail τώρα; :2funny:
 

gomenakiasssexy27

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2013
Μηνύματα
81
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
0
Στείλε και εδώ ρε bill σε μας που γουστάρουμε μεγάλους βυζους!
 

athal

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
851
Κριτικές
40
Like
4.207
Πόντοι
6.555
αδελφε χριστος ανεστη. !!! Στειλε και σε μενα μπας και κανουμε ανασταση,,,,!!!
 

Thegreekman

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2022
Μηνύματα
12
Like
82
Πόντοι
0
Η σημερινή γκόμενά μου (45άρα με όμορφες καμπύλες) έχει τεράστιο, σχετικά στητό στήθος. Στις εξόδους μας σχεδόν πάντα δεν φοράει σουτιέν κι αναστατώνει όχι μόνο εμένα, αλλά και τα πλήθη γενικώς... Το κάνει για αυτοεπιβεβαίωση και η αλήθεια είναι ότι τσιτώνουν οι ρώγες της και φαίνονται τα βυζιά της ακόμη πιο πολύ... Το πιο ακραίο που έχει κάνει είναι να βάλει see-throw μαύρο κορμάκι με μαύρο παντελόνι και άσπρο σακάκι και στο μπαράκι όλα τα αρσενικά την κοίταγαν λαίμαργα... Φαινόταν ότι δεν φορούσε σουτιέν από μέσα αλλά το σακάκι κάλυπτε τα βυζιά της... Την φαντασία όλων την έφτασε στα ουράνια, τον πούτσο και τη ζήλεια μου ταυτόχρονα, επίσης.... Η γκόμενα καύλωσε πολύ και κάναμε στην τουαλέτα ένα επικό γρήγορο γαμήσι...
Πώς συμπεριφέρονται οι γκόμενές σας σ αυτό το θέμα; Εάν έχουν μεγάλα βυζιά βάζουν ή όχι σουτιέν;;
Υπάρχει ακόμη αυτή η φωτογραφία;
 

Very_Cokos

Νέο Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2023
Μηνύματα
4
Like
2
Πόντοι
0
Για να σ ενημερώσω γιατί σε βρίσκω ενημερωμένο για τα μηνύματα-θέματα μου: η σημερινή μου γκόμενα, μια 45άρα Σαλονικιά με τεράστιο φυσικό, (σχεδόν) στητό στήθος, τα παίρνει στη μάπα, αλλά δεν τα καταπίνει δυστυχώς. Την κωλάρα της την δίνει συνεχώς και όποτε θέλω και γουστάρει το πουτανάκι τρελά, της χύνω συνεχώς το κωλί της και θέλω κι άλλο, της συμπεριφέρομαι όπως θέλω γιατί είναι η δική μου πουτάνα, ένα υποτακτικό τσουλάκι. Ναι την κατουράω.... Δεν την χύνουν άλλοι γιατί είναι ερωτευμένη τρελά με την πάρτη μου και δεν γαμιέται με άλλους. Ναι, έχουμε παίξει παιχνίδια ρόλων πελάτη-πουτάνας και με "μαδάει" μπόλικα φράγκα, γιατί είναι η προσωπική μου πουτάνα. Ελπίζω να σε κάλυψα. Αλλά ούτε που με νοιάζει εάν με πιστεύεις ή όχι. Εδώ στο bou μιλάμε ανοιχτά και λέμε ενδόμυχες σκέψεις μας γύρω από το σεξ και καταθέτουμε τις προσωπικές μας εμπειρίες. Δεν χρειάζεται να πείθουμε άπιστους Θωμάδες. Όσοι θέλουν, πιστεύουν τον άλλο ή θεωρούν ότι λέει "φίδια". Να σ ενημερώσω επίσης ότι δεν γουστάρω τα φίδια και τα "φίδια" καθώς επίσης και τα ερπετά σαν του λόγου σου... Ελπίζω να σε κάλυψα δεόντως...
Εγω προσωπικά σε πιστευω, εχω δει οτι ο καθένας τελικά μπορει να καταφέρει τα πάντα, απλα να ξερει πως έστω να κεντρισει μια γκόμενα και να καταλαβει τι ακριβώς θέλει. Εγω είχα το αντιθετο ακριβώς από εσενα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom