Νέα

Γκόμενες με μεγαλύτερους ηλικιακά άνδρες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ακροατής_
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 220
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

fysarmonika

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2015
Μηνύματα
497
Κριτικές
3
Like
778
Πόντοι
81
Ο 55αρης περα απο φραγκα,τι εχει να προσφερει σε μια 30αρα;Εκτος αν εχει daddy issues..Ο 55αρης ειναι στις περισσοτερες των περιπτωσεων φθαρμενος σαν οργανισμός τοσο παθολογικα οσο και εμφανισιακα σε σχεση με μια 30αρα.Και φυσικα υπαρχουν εντελως διαφορετικα θελω μεταξυ τους.Εσενα τυπε,οσες στο ελεγαν αυτο,ηταν πριν η αφου τους τα ειχες ακουμπήσει;Και ενα 4ημερο σε νησι πληρωμη θεωρειται,δεν εννοω να τους κοβεις μισθο καθε φορα που τις γαμας.
τα πάντα φιλε μου. εμπειρία, ωριμότητα , σοβαρότητα ,σιγουριά και ότι άλλο θες σκέψου το και πρόσθεσε το.
είναι ακόμα σε ηλικία που έχει ενέργεια και αρκετά παραγωγικά χρόνια μπροστά.
αργότερα όταν θα εγκαταλειψει τον μάταιο τούτο κόσμο, θα καταλάβει η 30ρα το λαχείο που της έκατσε, αν φυσικά καταφέρει να τον τυλίξει
 
Τελευταία τροποποίηση:
OP
OP
Ακροατής_

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.615
Like
3.517
Πόντοι
1.706
Αυτό πού θά μπορούσα νά πώ ότι είναι σχετικά μεγάλο μειονέκτημα σέ αυτές τίς σχέσεις μέ τίς γκόμενες αυτές...είναι ότι προσκολλώνται πολύ άσχημα!!
Καί όταν λέω προσκολλώνται τό εννοώ...εγώ 3 φορές πού τό έχω κάνει..."Μαρτύρησα" γιά νά ξεκόψω!!
Δέν έχω κατανοήσει ακριβώς τήν ψυχολογία τους...σέ θέλουν κατά κάποιο τρόπο εκεί δίπλα τους...συνέχεια...όλη τήν ώρα!!
Αυτό δέν μπορώ νά τό αποδεχτώ μέ τίποτα...όπως καί νά τό κάνουμε θέλεις καί τόν προσωπικό σου χρόνο!!
Δέν γίνεται όλη τήν μέρα καί τήν νύχτα νά είσαι μαζί μέ έναν άνθρωπο...κάπου κουράζει.
Επίσης ένα άλλο μειονέκτημα πού έχουν είναι υπερβολικά ζηλιάρες...δέν έχω ξαναδεί τόση ζήλια.
Αλλά Ok δέν γίνεται νά τά θέλουμε όλα δικά μας...σέ κάποια θέματα κάνουμε καί τούς σχετικούς συμβιβασμούς καί υποχωρήσεις θά έλεγα!! :undecided:
 

Jack Bing

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2022
Μηνύματα
511
Like
913
Πόντοι
86
Δέν ξέρω ο κάθε ένας εδώ τί εμπειρίες έχει από γκόμενες...αλλά η δική μου εμπειρία,
λέει ότι υπάρχουν αρκετές έως πάρα πολλές γκόμενες...πού τούς αρέσει νά είναι μέ μεγαλύτερους ηλικιακά άνδρες!!
Καί όταν λέω μεγαλύτερους δέν εννοώ 5 καί 10 χρόνια αλλά καί 20 καί 25.
Περισσότερο αυτό γίνεται στίς γκόμενες 27-28+ καί όχι στίς μικρότερες!!
Καί όταν λέω τούς αρέσει νά είναι μέ μεγαλύτερους άνδρες...δέν εννοώ μέ χρήμα αλλά τό έχουν στήν ψυχολογία τους γιά 1002 λόγους!!
Τουλάχιστον εμένα μού τό έχουν πεί καί τό έχω δεί από αρκετές γκόμενες!!
Αυτές είναι σε καλό δρόμο.
Θα έχουμε καλά γεράματα
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
19.655
Κριτικές
164
Like
81.553
Πόντοι
46.223
Pap44.jpg
 

The1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.251
Κριτικές
7
Like
3.352
Πόντοι
736
Πάντως εγώ σουταρα στη μέση ενός ραντεβού μια γκομενα διότι...

Ενώ ήξερε την ηλικία μου, της έριχνα 15+ χρόνια, δέχτηκε να βγούμε και μετά πέταγε υπονοούμενα...

Οπότε ζητάω λογαριασμό, κόβω το ραντεβού στη μέση,
και την αφήνω στα κρύα του λουτρού...

Η βραδιά συνεχίστηκε με εσκορτακι ...

Ο παλιός είναι αλλιώς...!
 
OP
OP
Ακροατής_

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.615
Like
3.517
Πόντοι
1.706
Αυτές είναι σε καλό δρόμο.
Θα έχουμε καλά γεράματα
Καλά αυτό είναι τό μόνο σίγουρο πού λές χωρίς πλάκα...αλλά αυτό θά τό πετύχουν μόνο όσοι άνδρες έχουν τά προσόντα!!
Καί όχι μόνο τά προσόντα αλλά καί τό θάρρος...άν διαβάσεις τί γράφουν πολλοί εδώ...θά καταλάβεις πολύ καλά τί εννοώ!!
Σέ άλλους άνδρες φαίνεται απίστευτο νά συμβεί...σέ άλλους αδύνατον...καί άλλους δέν τούς αγγίζει κάν!!
Μήν ξεχνάμε ότι η κατηγορία αυτή...τών γοητευτικών-μετράτων μεγάλων ηλικιακά ανδρών πού τούς γουστάρουν οι γκόμενες...είναι σχετικά μικρή!! :undecided:
 
OP
OP
Ακροατής_

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.615
Like
3.517
Πόντοι
1.706
Νά μία περίπτωση καθαρά γιά τό χρήμα!!
Οι άνδρες εδώ μπερδεύονται...τί βλέπουμε στήν Photo ?
Βλέπουμε έναν άνδρα ραμολιμέντο...μέ μία γκόμενα σχετικά καλή.
Αυτή η κατηγορία δέν έχει καμία σχέση εννοείται...μέ τήν κατηγορία τών γοητευτικών ανδρών!!
Η κατηγορία τών ωραίων-μετράτων ανδρών...χτυπάει πολύ πιό γαμάτες γκόμενες από αυτή στήν Photo!! :undecided:
 
OP
OP
Ακροατής_

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.615
Like
3.517
Πόντοι
1.706
Πάντως εγώ σουταρα στη μέση ενός ραντεβού μια γκομενα διότι...

Ενώ ήξερε την ηλικία μου, της έριχνα 15+ χρόνια, δέχτηκε να βγούμε και μετά πέταγε υπονοούμενα...

Οπότε ζητάω λογαριασμό, κόβω το ραντεβού στη μέση,
και την αφήνω στα κρύα του λουτρού...

Η βραδιά συνεχίστηκε με εσκορτακι ...

Ο παλιός είναι αλλιώς...!
Εσύ μιλάς γιά ένα πορνίδιο...πού κοίταγε νά σού δαγκώσει κανένα φράγκο!!
Ποτέ κοπέλα τού επιπέδου καί τής κατηγορίας αυτής πού συζητάμε...δέν θά "Πέταγε υπονοούμενα"
Αυτά είναι γιά τά τσόκαρα...καί τίς ρηχές γυναίκες!! :undecided:
 
OP
OP
Ακροατής_

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.615
Like
3.517
Πόντοι
1.706
Γιά νά αντιληφθούν κάποιοι γιά τί άνδρες μιλάμε 50+ χρονών...στήν κατηγορία αυτή πού συζητάμε...ανεβάζω κάποιες Photos!!
Πάντα μιλάμε λίγο πάνω λίγο κάτω...σέ αυτό τό επίπεδο ανδρικής ομορφιάς καί look συζητάμε!!


χ2.png
χ3.png
χ1.png
χ4.png
χ5.png
χ6.png
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.351
Κριτικές
8
Like
11.058
Πόντοι
3.786
΄Οταν είσαι 20 βλέπεις μια 35αρα ,40αρα και τον παίζεις, όχι μόνο με το κορμι της αλλά κυρίως με τη σκεψη ότι θα γουστάρει νεότερους άντρες, ότι θα ξέρει απέξω όλο το κάμα σούτρα κτλ. Δηλαδή σε αντίθεση με τις συνομηλικές σου θα είναι πιο εύκολη και πιο λυσσάρα.

Μεγαλώνοντας βλέπεις τις παλιές σου συμμαθήτριες να μεγαλώνουν και να γίνονται φακλάνες και να έχουν μείνει ελεύθερες κάτι μπάζα σαν τη Γεωργία Βασιλειάδου ή θεόμουρλες και λες "τώρα θα 'θελα μια μικρότερη που το δέρμα της θα είναι σαν το βελούδο, θα με σέβεται και θα με υπολογίζει, θα είναι μες στην καύλα κτλ".

Από τη μεριά της γυναίκας ,πολύ μεγαλύτερος άντρας (>15 χρόνια διαφορά) είναι πολλές φορές μειονέκτημα για σοβαρή σχέση. Ντρέπεται να σε παρουσιάσεις στις παρέες της, συνήθως δουλεύεις πολύ και δεν έχεις χρόνο για εκείνη, δε μπορεί να κάνει παρεά με τις γυναίκες των δικών σου φίλων.

Συμπέρασμα: Δε λέω ότι η διαφορά ηλικίας είτε υπάρχει ,είτε όχι κάνει το ζευγάρι ευτυχισμένο, αυτό που λέω ότι για τη νέα γυναίκα τα άσπρα μαλλιά είναι μειονέκτημα και πρέπει να προσπαθήσεις πολύ για να το καλύψεις.
 
OP
OP
Ακροατής_

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.615
Like
3.517
Πόντοι
1.706
΄Οταν είσαι 20 βλέπεις μια 35αρα ,40αρα και τον παίζεις, όχι μόνο με το κορμι της αλλά κυρίως με τη σκεψη ότι θα γουστάρει νεότερους άντρες, ότι θα ξέρει απέξω όλο το κάμα σούτρα κτλ. Δηλαδή σε αντίθεση με τις συνομηλικές σου θα είναι πιο εύκολη και πιο λυσσάρα.

Μεγαλώνοντας βλέπεις τις παλιές σου συμμαθήτριες να μεγαλώνουν και να γίνονται φακλάνες και να έχουν μείνει ελεύθερες κάτι μπάζα σαν τη Γεωργία Βασιλειάδου ή θεόμουρλες και λες "τώρα θα 'θελα μια μικρότερη που το δέρμα της θα είναι σαν το βελούδο, θα με σέβεται και θα με υπολογίζει, θα είναι μες στην καύλα κτλ".

Από τη μεριά της γυναίκας ,πολύ μεγαλύτερος άντρας (>15 χρόνια διαφορά) είναι πολλές φορές μειονέκτημα για σοβαρή σχέση. Ντρέπεται να σε παρουσιάσεις στις παρέες της, συνήθως δουλεύεις πολύ και δεν έχεις χρόνο για εκείνη, δε μπορεί να κάνει παρεά με τις γυναίκες των δικών σου φίλων.

Συμπέρασμα: Δε λέω ότι η διαφορά ηλικίας είτε υπάρχει ,είτε όχι κάνει το ζευγάρι ευτυχισμένο, αυτό που λέω ότι για τη νέα γυναίκα τα άσπρα μαλλιά είναι μειονέκτημα και πρέπει να προσπαθήσεις πολύ για να το καλύψεις.
Ντρέπεται να σε παρουσιάσει στις παρέες της ? Μέγα λάθος...τοποθετούμαι...
Καμία σχέση...αντίθετα τό γουστάρει σάν τρελή...πολλές φορές πουλάει καί μούρη στίς φίλες της λέγοντας τους...Είδες τί άνδρα έχω ?
Αν εργάζεσαι πολύ καί δέν έχεις χρόνο γιά εκείνη...δέν υπάρχει καμία περίπτωση νά κάνεις κονέ μέ τέτοια γκόμενα!!
Από τήν στιγμή πού έχεις φίλους πού "Παίζουν σέ αυτό τό παιχνίδι"...μπορούν άνετα νά κάνουν παρέα...κανένα πρόβλημα.
Ξέρεις πόσες γυναίκες στά 30 καί 35 έχουν άσπρα μαλλιά...οι περισσότερες!!
Μία γυναίκα π.χ. 35 χρονών δίπλα σέ έναν γοητευτικό άνδρα...δείχνει όσο είναι ηλικιακά...δέν είναι λολίτα!!

Παιδιά...μάλλον δέν έχετε καταλάβει γιά ποιά κατηγορία γυναικών μιλάμε...
Στήν συγκεκριμένη κατηγορία γυναικών δέν σού κάνει χάρη νά είναι μαζί σου...τό γουστάρει...τής αρέσει...είναι τό όνειρο της αυτό!!
Τούς μικρούς καί μικρότερους ηλικιακά...δέν θέλουν ούτε νά τούς βλέπουν!! :undecided:
 
OP
OP
Ακροατής_

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.615
Like
3.517
Πόντοι
1.706
Έχω ξαναγράψει. Από δική μου εμπειρία μόνο με πολλά φράγκα όποιος έχει για διαφορά 20+
Τί σχέση έχουν τά φράγκα ?
Οι γκόμενες εδώ δέν είναι Sugar...μπερδεύεσαι άτομο μου...καμία σχέση!!
Η κατηγορία αυτή είναι ξεχωριστή...δέν έχει νά κάνει μέ χρήμα...οι γκόμενες δέν είναι πορνίδια!!
Μάλιστα πολλές από αυτές...έχουν φράγκα!! :undecided:
 
  • Like
Αντιδράσεις: NELLO

NELLO

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2024
Μηνύματα
82
Like
114
Πόντοι
0
Τί σχέση έχουν τά φράγκα ?
Οι γκόμενες εδώ δέν είναι Sugar...μπερδεύεσαι άτομο μου...καμία σχέση!!
Η κατηγορία αυτή είναι ξεχωριστή...δέν έχει νά κάνει μέ χρήμα...οι γκόμενες δέν είναι πορνίδια!!
Μάλιστα πολλές από αυτές...έχουν φράγκα!! :undecided:
Ο Φιλος Ακροατης, εχει Απολυτο Δικιο,
Θα πρεπει να καταλαβεται τις Διαφορες Σπονσορα με αυτο που σας λεει....
 
OP
OP
Ακροατής_

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.615
Like
3.517
Πόντοι
1.706
Ο Φιλος Ακροατης, εχει Απολυτο Δικιο,
Θα πρεπει να καταλαβεται τις Διαφορες Σπονσορα με αυτο που σας λεει....
Καί έχω επαρκέστατη εμπειρία θά έλεγα...3 φορές τό έχω κάνει!!
Μάλιστα αύριο πάω Χαλκίδα... μήπως κάνω κονέ μέ τήν 32άρα γυμνάστρια...από τό μπαράκι!!
Θά δώ βέβαια τί παίζει μέ αυτή!!
Ηταν πρώην παντρεμένη...καί εκεί τρώω σκάλωμα!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: Nubic

NELLO

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2024
Μηνύματα
82
Like
114
Πόντοι
0
Καί έχω επαρκέστατη εμπειρία θά έλεγα...3 φορές τό έχω κάνει!!
Μάλιστα αύριο πάω Χαλκίδα... μήπως κάνω κονέ μέ τήν 32άρα γυμνάστρια...από τό μπαράκι!!
Θά δώ βέβαια τί παίζει μέ αυτή!!
Ηταν πρώην παντρεμένη...καί εκεί τρώω σκάλωμα!!
Ευχομαι να τα βρειτε και να περασετε καλα...
Τωρα το Χωρισμενη, εαν δεν το παει αλλου το ζητημα, δεν ειναι κατι το κακο.....
αλλα εσυ ξερεις για τον εαυτο σου.
 
OP
OP
Ακροατής_

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.615
Like
3.517
Πόντοι
1.706
Ευχομαι να τα βρειτε και να περασετε καλα...
Τωρα το Χωρισμενη, εαν δεν το παει αλλου το ζητημα, δεν ειναι κατι το κακο.....
αλλα εσυ ξερεις για τον εαυτο σου.
Βασικά και τίς 3 φορές πού έκανα κονέ με τέτοιες γκόμενες...ήταν άγαμες!!
Τώρα αυτή από το μπαράκι...είναι ωραία κοπέλα μετράτη…
Εχουμε βγεί μία φορά...αλλά δεν έχω σχηματίσει εικόνα.
Αύριο θα είναι η 2η φορά...έτσι καί αλλιώς εγώ δεν βιάζομαι ποτέ με τίς γκόμενες!!
Θά δούμε πώς θα πάει!! :undecided:
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.032
Like
15.603
Πόντοι
3.656
Ξέρω τυπάρα σε επαρχία .... σε πόστο που έχει επαφή με τουρισμό και παραθεριστές ....

Παίρνει 1500€ το μήνα, για 18ωρη εργασία , κανένα ρεπό , ποτέ άδεια.
Δουλεύει δηλαδή 18 ώρες την ημέρα, 365 μέρες το χρόνο , 366 τα δίσεκτα.

Ο πατέρας, έχει γκόμενα 19.

Και πότε τη γαμάει; :think:
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.032
Like
15.603
Πόντοι
3.656
Από τον καναπέ γίνονται όλα μάγκα μου σήμερα. Τα δύο τρίτα των ραντεβού για Παρασκευή και Σάββατο νύχτα από το ίνστα και άλλα σόσιαλ κλείνονται πια.

Πιο εύκολο να πιάσεις το τζόκερ...παρά να βγεις ραντεβού με ελλεεινίδα απ'τα σοσιαλ
 
  • Like
Αντιδράσεις: mits81
OP
OP
Ακροατής_

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.615
Like
3.517
Πόντοι
1.706
Πιο εύκολο να πιάσεις το τζόκερ...παρά να βγεις ραντεβού με ελλεεινίδα απ'τα σοσιαλ
Οχι ρέ Σάμπ ραντεβού βγαίνεις...αλλά τό θέμα είναι ότι όταν θά δείς τήν γκόμενα...θά πείς καλύτερα νά μήν είχα βγεί!!
Κάτι ψυχοπαθείς...κοντές...χοντρές κτλ
Συνήθως 3άρια 3.5άρια εντελώς χάλια...καί μία γλώσσα όσο τό μπόι τους!!
Καί νομίζουν ότι τού κάνουν καί χάρη τού άνδρα!! :undecided:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom