Νέα

Γκόμενες με μεγαλύτερους ηλικιακά άνδρες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ακροατής_
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 219
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

captain 69

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.167
Like
10.464
Πόντοι
2.256
Η ομορφιά και η νεότητα έχουν πάντα ένα τίμημα, ακόμη κι αν δεν πληρώνεις τίποτα στη γκόμενα. Έχεις να είσαι κάποιος, που να το θέλουν κι άλλες.
Bold και κλείσιμο του thread με αυτή τη μεγάλη αλήθεια. Δεν χρειάζεται να ειπωθεί κάτι παραπάνω.
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
3.608
Κριτικές
1
Like
5.916
Πόντοι
2.306
Οταν ημουν πιτσιρικας και αφραγκος τα ειχα με μια εικοσιδυαρα που πριν απο εμενα τα ειχε με ενα 55αρη, πολυ λεφτα και καλοστεκουμενο. Μου ειχε εκμυστηρευθει οτι χαλαγε τα απειρα φραγκα μαζι της και παροτι τον εβριζε σ’ εμενα, καταλαβαινα οτι ενοιωθε κολακευμενη που την ειχε γκομενα ο τυπος.
Καποιο βραδυ που ημασταν σε ενα μπαρακι με το κοριτσι, την βλεπω και αλλαζει δεκα χρωματα καθως ενας ωραιος, εξαρετικα καλοντυμενος ερχεται στο μερος μας, την χαϊδευει στο μαγουλο σαν στοργικος θειος και αφου η τυπισσα μας συστηνει απεραντα κομπλαρισμενη, γυριζει σ’ εμενα και μου λεει « καλησπερα φιλε μου, που θα το βγαλεις το κοριτσι αποψε?» με εμφανως ειρωνικο τονο.
Αφου του πεταξα καποια αποστομωτικη εξυπναδα, ο τυπος εφυγε χαμογελωντας και γω εκανα στον εαυτο μου μια υποσχεση : να μην καταντησω σαν κι αυτον.

Σημερα, μετα απο αρκετες δεκαετιες, πενηνταπενταρης πια, παραμενοντας αφραγκος αλλα επιπλεον και γέρος και ασχημος , κουναω με υπερηφανια και παρρησια το κεφαλι μου που κρατησα την υποσχεση μου.
Οριστε? Τι ειπατε?

:confused::confused:
 
OP
OP
Ακροατής_

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.584
Like
3.500
Πόντοι
1.706
Aν ο μεγαλύτερος είναι φτωχομπινες καμμία νορμάλ δεν ασχολείται μαζί του.
Μόνο στην Αθήνα ίσως και Θεσσαλονίκη να υπάρχουν μερικές που συντηρούν τους γκόμενους τις...παρά έξω πολύ πολύ χλωμό .
Καί ίδιας ηλικίας νά είναι ο άνδρας...άν είναι φτωχομπινές όπως λές...πάλι δέν θά ασχοληθεί καμία μαζί του!!
Αθήνα καί Θεσσαλονίκη είναι τό 70% τού πληθυσμού τής Ελλάδας...δέν είναι μερικές...αλλά εκατοντάδες δεκάδες!!

Δέν ξέρω τί λέτε εσείς...πάντως η τωρινή μου γκόμενα είναι 34 χρονών...καί η προηγούμενη 32!!
Τό καλοκαίρι μπαίνω στά 56...καί δέν είμαι ιδιαίτερα πλούσιος...απλά έχω 5 δεκάρες καί ζώ σχετικά άνετα!! :undecided:
 
Τελευταία τροποποίηση:

srek7

Ανώτατος
Εγγρ.
25 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.598
Κριτικές
57
Like
16.314
Πόντοι
16.555
Καί ίδιας ηλικίας νά είναι ο άνδρας...άν είναι φτωχομπινές όπως λές...πάλι δέν θά ασχοληθεί καμία μαζί του!!
Αθήνα καί Θεσσαλονίκη είναι τό 70% τού πληθυσμού τής Ελλάδας...δέν είναι μερικές...αλλά εκατοντάδες δεκάδες!!

Δέν ξέρω τί λέτε εσείς...πάντως η τωρινή μου γκόμενα είναι 34 χρονών...καί η προηγούμενη 32!!
Τό καλοκαίρι μπαίνω στά 56...καί δέν είμαι ιδιαίτερα πλούσιος...απλά έχω 5 δεκάρες καί ζώ σχετικά άνετα!! :undecided:
Αν έχεις γκόμενα τί κανεις εδω μεσα ρε μεγαλε?
 
OP
OP
Ακροατής_

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.584
Like
3.500
Πόντοι
1.706
Αν έχεις γκόμενα τί κανεις εδω μεσα ρε μεγαλε?
Τό βρίσκω πολύ ευχάριστο τό Site...γιά τά δικά μου δεδομένα...καί εμπειρίες!!
Δηλαδή άτομο μου...εδώ όσοι άνδρες υπάρχουν είναι χωρίς γκόμενα ? Σίγουρα...πλάκα κάνεις!! :undecided:
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.631
Κριτικές
62
Like
40.009
Πόντοι
8.530
Δεν είναι θέμα παιδιών αναγκαστικά, και παιδιά να μην έχεις η long-term σχέση έχει πολλά technicalities, δεν είναι μόνο σεξ.
Αν είσαι 40 και η σχέση σου 20 π.χ. θα βρεθείς να βγαίνεις με 20ρηδες σαν θείος που κάθεται με τη νεολαία.
Έχω ένα φίλο καθηγητή ξένων γλωσσών που είναι δάσκαλος για το πώς πρέπει να κινείσαι σε τέτοιες περιστάσεις, θα του πω να μπει να γράψει ένα manual. :grin:
Δεν υπάρχει λόγος να κάθεσαι να μιζεριαζεις με μυξιαρικα...βγάλε γούστα με την μικρή και άσε την να βγαίνει με τα άλλα πιτσιρίκια.Απλα θα είσαι σαν θειτσος δίπλα τους αν κάνεις το λάθος και βγεις μαζί τους.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.631
Κριτικές
62
Like
40.009
Πόντοι
8.530
Τό βρίσκω πολύ ευχάριστο τό Site...γιά τά δικά μου δεδομένα...καί εμπειρίες!!
Δηλαδή άτομο μου...εδώ όσοι άνδρες υπάρχουν είναι χωρίς γκόμενα ? Σίγουρα...πλάκα κάνεις!! :undecided:
Έχει και παντρεμενους που αναπολούν τα νιάτα και την ελευθερία τους εδώ μέσα....μέλη και επισκέπτες.
 

srek7

Ανώτατος
Εγγρ.
25 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.598
Κριτικές
57
Like
16.314
Πόντοι
16.555
Τό βρίσκω πολύ ευχάριστο τό Site...γιά τά δικά μου δεδομένα...καί εμπειρίες!!
Δηλαδή άτομο μου...εδώ όσοι άνδρες υπάρχουν είναι χωρίς γκόμενα ? Σίγουρα...πλάκα κάνεις!! :undecided:
Εδώ?

Το 90%......αυτών που συμμετέχουν ενεργα.

Μαλλον δεν γνωρίζεις αρκετα !
 

Nionios(2)

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
971
Κριτικές
37
Like
3.624
Πόντοι
2.596

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.445
Κριτικές
22
Like
6.602
Πόντοι
3.346
Δέν ξέρω ο κάθε ένας εδώ τί εμπειρίες έχει από γκόμενες...αλλά η δική μου εμπειρία,
λέει ότι υπάρχουν αρκετές έως πάρα πολλές γκόμενες...πού τούς αρέσει νά είναι μέ μεγαλύτερους ηλικιακά άνδρες!!
Καί όταν λέω μεγαλύτερους δέν εννοώ 5 καί 10 χρόνια αλλά καί 20 καί 25.
Περισσότερο αυτό γίνεται στίς γκόμενες 27-28+ καί όχι στίς μικρότερες!!
Καί όταν λέω τούς αρέσει νά είναι μέ μεγαλύτερους άνδρες...δέν εννοώ μέ χρήμα αλλά τό έχουν στήν ψυχολογία τους γιά 1002 λόγους!!
Τουλάχιστον εμένα μού τό έχουν πεί καί τό έχω δεί από αρκετές γκόμενες!!
Ενταξει υπερβολικος..οκ μπορει να υπαρχει καμια αλλα ως εκει.
Μεχρι 15 ναι ετυχε και σ εμενα για λιγο.. συνηθες ειναι το 8 με 12 αλλα οχι σε πανω απο 45αρηδες.
 
OP
OP
Ακροατής_

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.584
Like
3.500
Πόντοι
1.706
Έχει και παντρεμενους που αναπολούν τα νιάτα και την ελευθερία τους εδώ μέσα....μέλη και επισκέπτες.
Καλά σίγουρα όλα παίζουν...εννοείται!! :undecided:
Εδώ?

Το 90%......αυτών που συμμετέχουν ενεργα.

Μαλλον δεν γνωρίζεις αρκετα !
Τό 90% ?
Ok υπερβολικό μού ακούγεται αυτό...αλλά μπορεί...κανείς δέν ξέρει!!
Αλλά καί έτσι νά είναι πού τά λές...υπάρχει τό υπόλοιπο 10% πού έχει γκόμενα-γυναίκα!!
Σίγουρα δέν ξέρω αρκετά από εδώ!! :undecided:
Ενταξει υπερβολικος..οκ μπορει να υπαρχει καμια αλλα ως εκει.
Μεχρι 15 ναι ετυχε και σ εμενα για λιγο.. συνηθες ειναι το 8 με 12 αλλα οχι σε πανω απο 45αρηδες.
Καί όμως είναι αλήθεια...καί τό λέω από προσωπικές εμπειρίες...όχι μία καί δύο!!
Αλλά θέλει καί τίς σωστές προυποθέσεις...καί Timing θά έλεγα!! :undecided:
 

srek7

Ανώτατος
Εγγρ.
25 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.598
Κριτικές
57
Like
16.314
Πόντοι
16.555
Καλά σίγουρα όλα παίζουν...εννοείται!! :undecided:

Τό 90% ?
Ok υπερβολικό μού ακούγεται αυτό...αλλά μπορεί κανείς δέν ξέρει!!
Αλλά καί έτσι νά είναι πού τά λές...υπάρχει τό υπόλοιπο 10% πού έχει γκόμενα-γυναίκα!!
Σίγουρα δέν ξέρω αρκετά από εδώ!! :undecided:

Καί όμως είναι αλήθεια...καί τό λέω από προσωπικές εμπειρίες...όχι μία καί δύο!!
Αλλά θέλει καί τίς σωστές προυποθέσεις...καί Timing θά έλεγα!! :undecided:
Εγω μιλάω για γκόμενα , όχι συζυγο.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.445
Κριτικές
22
Like
6.602
Πόντοι
3.346
Το καλυτερο καμακι του κοσμου να κανεις, να εισαι για την ηλικια σου αρκετα καλα σε σωμα αλλα και να μικροδειχνεις λιγο,
αν εσυ εισαι 45+ και η αλλη 20+ αντε ενα πηδημα να καταφερεις..γκομενα δεν την βγαζεις ουτε με σφαιρες.

Για να γινει αυτο..ελαχιστες περιπτωσης ειναι...λογο οικειοτητας, δηλαδη να την ξερεις απο το εργασιακο σου περιβαλον, να ειναι καποια απο την γειτονια σου... Τελος παντον καποια γνωστη σου.
Αλλιως οι πιτσιρικες ουτε που ασχολουνται με θειους οπως τους αποκαλουνε.
 

NELLO

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2024
Μηνύματα
80
Like
112
Πόντοι
0
Καί ίδιας ηλικίας νά είναι ο άνδρας...άν είναι φτωχομπινές όπως λές...πάλι δέν θά ασχοληθεί καμία μαζί του!!
Αθήνα καί Θεσσαλονίκη είναι τό 70% τού πληθυσμού τής Ελλάδας...δέν είναι μερικές...αλλά εκατοντάδες δεκάδες!!

Δέν ξέρω τί λέτε εσείς...πάντως η τωρινή μου γκόμενα είναι 34 χρονών...καί η προηγούμενη 32!!
Τό καλοκαίρι μπαίνω στά 56...καί δέν είμαι ιδιαίτερα πλούσιος...απλά έχω 5 δεκάρες καί ζώ σχετικά άνετα!! :undecided:
Πεστα τους ρε μαγκα, γιατι καποιοι εχουν απόρροιες για το πως γινεται.....
και με κοριτσια γραφειου και με πωλητριες και με δικηγορινες και με ψευτο μοντελες -β κλασης
και με καμια επαγγελματια οταν δεσει το γλυκο.......
-γιατι και τα αυτα κοριτσια, εστω για λιγο χτυποκαρδουν.....-
 
OP
OP
Ακροατής_

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.584
Like
3.500
Πόντοι
1.706
Το καλυτερο καμακι του κοσμου να κανεις, να εισαι για την ηλικια σου αρκετα καλα σε σωμα αλλα και να μικροδειχνεις λιγο,
αν εσυ εισαι 45+ και η αλλη 20+ αντε ενα πηδημα να καταφερεις..γκομενα δεν την βγαζεις ουτε με σφαιρες.

Για να γινει αυτο..ελαχιστες περιπτωσης ειναι...λογο οικειοτητας, δηλαδη να την ξερεις απο το εργασιακο σου περιβαλον, να ειναι καποια απο την γειτονια σου... Τελος παντον καποια γνωστη σου.
Αλλιως οι πιτσιρικες ουτε που ασχολουνται με θειους οπως τους αποκαλουνε.
Αν μία γκόμενα είναι 35 χρονών...καί ο άνδρας 55 αλλά καραμετράτος...γίνεται γιά πλάκα!!
Φυσικά αναφέρομαι στό 5%-10% τών 55άρηδων ανδρών...όχι σέ σάπιους καί σκατάδες!! :undecided:
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.445
Κριτικές
22
Like
6.602
Πόντοι
3.346
Αν μία γκόμενα είναι 35 χρονών...καί ο άνδρας 55 αλλά καραμετράτος...γίνεται γιά πλάκα!!
Φυσικά αναφέρομαι στό 5%-10% τών 55άρηδων ανδρών...όχι σέ σάπιους καί σκατάδες!! :undecided:
Ενταξει η 35αρα σκεφτεται διαφορετικα απο τι μια πιτσιρικα..εκει ισως να γινει πιο ευκολα, αλλα και παλι ειναι αρκετα μεγαλος ο αλλο.. και παιζει ρολο στις γκομενες αυτο για το μελλον τους. Ειδικα αν δεν εχει κανει οικογενεια, καταλαβαινεις οτι μπορει να τον χωρισει και γρηγορα μαλιστα.
 
OP
OP
Ακροατής_

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.584
Like
3.500
Πόντοι
1.706
Ενταξει η 35αρα σκεφτεται διαφορετικα απο τι μια πιτσιρικα..εκει ισως να γινει πιο ευκολα, αλλα και παλι ειναι αρκετα μεγαλος ο αλλο.. και παιζει ρολο στις γκομενες αυτο για το μελλον τους. Ειδικα αν δεν εχει κανει οικογενεια, καταλαβαινεις οτι μπορει να τον χωρισει και γρηγορα μαλιστα.
Πάντα αναφέρομαι σέ γκόμενες κοντά στά 30+ αυτές δέν τίς νοιάζει...η οικογένεια μέ παιδιά!!
Οι μικρότερες τών 30 χρονών συνήθως...θά παίξουν μέ 42-50 χρονών άνδρες!! :undecided:
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
3.608
Κριτικές
1
Like
5.916
Πόντοι
2.306
Καί ίδιας ηλικίας νά είναι ο άνδρας...άν είναι φτωχομπινές όπως λές...πάλι δέν θά ασχοληθεί καμία μαζί του!!
Αθήνα καί Θεσσαλονίκη είναι τό 70% τού πληθυσμού τής Ελλάδας...δέν είναι μερικές...αλλά εκατοντάδες δεκάδες!!

Δέν ξέρω τί λέτε εσείς...πάντως η τωρινή μου γκόμενα είναι 34 χρονών...καί η προηγούμενη 32!!
Τό καλοκαίρι μπαίνω στά 56...καί δέν είμαι ιδιαίτερα πλούσιος...απλά έχω 5 δεκάρες καί ζώ σχετικά άνετα!! :undecided:
Εχεις δισκους ομως, οι γκομενες σου εχουν φετιχ με το βινυλιο:confused:
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.631
Κριτικές
62
Like
40.009
Πόντοι
8.530
Το καλυτερο καμακι του κοσμου να κανεις, να εισαι για την ηλικια σου αρκετα καλα σε σωμα αλλα και να μικροδειχνεις λιγο,
αν εσυ εισαι 45+ και η αλλη 20+ αντε ενα πηδημα να καταφερεις..γκομενα δεν την βγαζεις ουτε με σφαιρες.

Για να γινει αυτο..ελαχιστες περιπτωσης ειναι...λογο οικειοτητας, δηλαδη να την ξερεις απο το εργασιακο σου περιβαλον, να ειναι καποια απο την γειτονια σου... Τελος παντον καποια γνωστη σου.
Αλλιως οι πιτσιρικες ουτε που ασχολουνται με θειους οπως τους αποκαλουνε.
Για να έχει γκόμενα τόσο μικρή κάποιος ώριμης ηλικίας πρεπει να είναι στο μυαλό κοντά στην ηλικία αυτή κοπέλα και αυτό συνήθως σε καλλιτεχνικούς κύκλους συμβαίνει λόγω του μη συμβατικού τρόπου σκέψης των μελών των κύκλων αυτών.
Φυσικά δεν αποκλείονται οι σουγκαρ νταντυδες...
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.631
Κριτικές
62
Like
40.009
Πόντοι
8.530

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom