Νέα

Γκάζι: Πυροβολισμοί έξω από νυχτερινό κέντρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα msakis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 383
  • Εμφανίσεις 27K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

FlashDance

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.074
Κριτικές
4
Like
7.195
Πόντοι
1.336
Αφιερωμενο γι' αυτους που κλαιγανε για το μπατσο που εφαγε τη φωτοβολιδα
Αυτη ειναι η αστυνομια μας, αργομισθοι δημοσιοι υπαλληλοι, που στα δυσκολα το παιζουν κυριες.
Αλβανος μπραβος οπλισμενος , καταζητουμενος, εκανε περιπολιες στην περιοχη με αμαξι 200.000 ευρω , και δεν τον σταματησαν ουτε για εξακριβωση.
Τοσος κοσμος διασκεδαζει στου Ψυρρη , και o Κουλης εχει δωσει τη security στους Αλβανους
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
1
Like
2.816
Πόντοι
456
Γνωρίζω δεκάδες περιπτώσεις που έχουν μπει φυλακή άτομα για γελοία πράγματα σε σχέση με αυτά που λένε ότι έχουν κάνει αυτοί οι 2.

:think::think::think::think::think::think:
γνωριζω και μια περιπτωση που γλιτωσα τη μηνυση (και τα βρικαμε με 2 χιλ για τη ζημια ηταν γνωστος)....δικια μου.Οποτε απο τοτε...μεγαλη προσοχη
 

Ντουνταράς

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
1.607
Κριτικές
9
Like
2.281
Πόντοι
736
Ολα τα μεγάλα ονόματα είναι 1 μέτρο κάτω από τη γή ή στο πτηνό.
Υπήρχε κενό στον χώρο....
Είχαμε και τους Βαρελάς brothers τώρα γέρασαν κι αυτοί - ο ένας είναι μέσα κιόλας, τώρα ο γιος του κατά πόσο θα του μοιάσει (έχει κάνει διάφορα σκηνικά θα τα έχεις ακούσει).
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
19.651
Κριτικές
8
Like
26.152
Πόντοι
6.336
Είχαμε και τους Βαρελάς brothers τώρα γέρασαν κι αυτοί - ο ένας είναι μέσα κιόλας, τώρα ο γιος του κατά πόσο θα του μοιάσει (έχει κάνει διάφορα σκηνικά θα τα έχεις ακούσει).
Και εμείς Στεφανάκο κτλ και κάποιους που ακόμα είναι δύναμη.
 

Ντουνταράς

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
1.607
Κριτικές
9
Like
2.281
Πόντοι
736

Συνημμένα

  • Screenshot_20231218-200821.png
    Screenshot_20231218-200821.png
    3,4 MB · Εμφανίσεις: 16

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.150
Like
10.031
Πόντοι
2.606
.

Εκεί ειδικά θα πρέπει να είσαι δύο φορές πιο προσεκτικός...
Όπως έργαψα και πιο πάνω: περισσότερο κινδυνεύουμε όταν νοιώθουμε αυτοπεποίθηση και ότι έχουμε τον αντίπαλο.
Κάτι που εμαθα στο ρινγκ είναι να μην υποτιμώ τον αντίπαλο.Αυτο μου έδινε παραπάνω δύναμη και με βοηθούσε να ψυχολογώ καλύτερα τον αντίπαλο.
Εκεί έξω αυτό είναι ακόμη πιο δύσκολο.
Υπάρχουν άνθρωποι που μοιάζουν τρομακτικοί και πέφτουν κάτω με μια μπουνιά και άλλοι που λες "τον έχω άνετα" και είναι πολύ σκληροί καριοληδες.
Άσε το άλλο.
Ωραία και τον ξαπλωνεις κάτω και μετά έρχεται με άλλους 5 σε βρίσκει και σε κάνουν μαύρο στο ξύλο.
Μακριά φίλε ευγένεια και ψυχραιμία.
Εκείνη τη στιγμή δύσκολο να το πετύχεις ειδικά αν έχεις φάει κίνηση ωρών και έχουν δοκιμαστεί οι αντοχές σου.
Προσωπικά απαξιώ να τα βάζω με πιο αδύναμους μου ή γυναίκες ενώ τους φαινομενικά ισάξιους μου τους φοβάμαι πραγματικά(με την έννοια ότι θα πρέπει να μου δώσουν πραγματικά πολύ σοβαρή αφορμή να τσακωθώ μαζί τους)
Όσο για τους ηλικιωμένους... εκεί δίνω τόπο στην οργή...
και τελικα ρε τυπε ποιους δερνεις στο φιναλε?????
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
19.651
Κριτικές
8
Like
26.152
Πόντοι
6.336

Ντουνταράς

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
1.607
Κριτικές
9
Like
2.281
Πόντοι
736
και τελικα ρε τυπε ποιους δερνεις στο φιναλε?????
Τα ατίθασα μέλη του bou που πάνε γυρεύοντας για ραντεβού θανάτου.
Λοιπόν θα προσλάβω το μύστη ως μπράβο. Κανονίστε την πορεία σας :confused:
Τώρα που θα φτάσει και 15€ το λάδι θα με παρακαλάνε όλοι οι άσβερκοι :confused:
Άσε που σκέφτομαι να αγοράσω το bou :confused:
 

Συνημμένα

  • IMG_20231218_095446.jpg
    IMG_20231218_095446.jpg
    2,3 MB · Εμφανίσεις: 16

Drake88

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
890
Κριτικές
2
Like
2.414
Πόντοι
446
γκαζι ουτε απ'εξω.2 χμ περιμετρικα σε αποσταση απο αυτο το αντρο της γυφτιας και της παρακμης.ουστ.μονο β.π ή ν.π
 

Katikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2022
Μηνύματα
382
Like
698
Πόντοι
81
Η ζωή πλέον στην Αθήνα γίνεται ολοένα πιο επικίνδυνη και ειδικά η νύχτα.Εχει μπει στην χώρα κάθε καρυδιάς καρύδι τα τελευταία 20 χρόνια και μια απλή παρεξήγηση μπορεί να μην είναι απλά 2 φαπες στο κλαμπ γιατί την έπεσες στη γκόμενα του τυπου ή τον έκλεισες στο δρόμο όπως γινόταν συνήθως μέχρι τέλη 90.Τα κατακάθια και αποβρασματα που κινούνται στον υπόκοσμο σηκώνουν όπλο με απλή αφορμή ή την ψάχνουν κιόλας όπως υποθέτω ότι έγινε διότι κατέβηκαν στο πιτσ φυτίλι με το που άκουσαν ένα έεεεε!
Οι οικογένειες των παλικαριών,αν έχει γίνει σοβαρή και μη αναστρέψιμη ζημιά, θα πρέπει να πράξουν τα δέοντα.Πιστευω ο καθένας που έχει δικό του άνθρωπο πρέπει να έχει έναν ελάχιστο κώδικα τιμής.Δεν θέλω να πιστεύω ότι έχει γίνει τόσο τεράστια αλλοτρίωση και ζημιά στο ηθικό των Ελλήνων από την εκφουστευση και εκπουτανευση της κοινωνίας.Ευχομαι σύντομα τα παιδιά να επανέλθουν υγιείς και πιο δυνατοί!
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
1
Like
2.816
Πόντοι
456
Μάγκες...μακριά από καυγάδες και τσαμπουκαδες στο δρόμο.Ο κόσμος δε πάει καλά το βλέπω κάθε μέρα μέσα και έξω από τη δουλειά.Τωρα θα μου πεις...που το λες αυτό.Ναι είναι αλήθεια και από δω το βλέπω..κάθε μέρα βλεπω μπινελικια ανώνυμα από άτομα χρόνια μεταξύ τους να ανταλλάζουν λες και δεν έχουν με τίποτα πιο σοβαρό να ασχοληθούν.Τουλαχιστον εδώ δεν έχεις και κίνδυνο να χαλάσεις την υγεία σου.Και ευτυχώς που έχει και άτομα που όλο και κάτι μαθαίνεις.Τωρα όσον αφορά για το έξω.Καθε μέρα βλέπω τύπους να βρίζονται στο δρόμο μέχρι και εμένα με βρίζουν που και που.Ενας πελάτης μάλιστα μου είπε "μπράβο ψυχραιμία που έχεις".Όλα θέλουν ζύγιση και αποκλιμάκωση γιατί η μαλακια για να γίνει είναι ένα μόνο βήμα.
 

vladgr

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2008
Μηνύματα
579
Like
183
Πόντοι
6
Μάγκες...μακριά από καυγάδες και τσαμπουκαδες στο δρόμο.Ο κόσμος δε πάει καλά το βλέπω κάθε μέρα μέσα και έξω από τη δουλειά.Τωρα θα μου πεις...που το λες αυτό.Ναι είναι αλήθεια και από δω το βλέπω..κάθε μέρα βλεπω μπινελικια ανώνυμα από άτομα χρόνια μεταξύ τους να ανταλλάζουν λες και δεν έχουν με τίποτα πιο σοβαρό να ασχοληθούν.Τουλαχιστον εδώ δεν έχεις και κίνδυνο να χαλάσεις την υγεία σου.Και ευτυχώς που έχει και άτομα που όλο και κάτι μαθαίνεις.Τωρα όσον αφορά για το έξω.Καθε μέρα βλέπω τύπους να βρίζονται στο δρόμο μέχρι και εμένα με βρίζουν που και που.Ενας πελάτης μάλιστα μου είπε "μπράβο ψυχραιμία που έχεις".Όλα θέλουν ζύγιση και αποκλιμάκωση γιατί η μαλακια για να γίνει είναι ένα μόνο βήμα.
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.059
Πόντοι
2.356
μεγιστε δασκαλε δυο-τρεις παρεμβασεις στα γρηγορα επειδη διανυκτερευα ως τωρα και τα υπολοιπα απο αυριο:coffee:

- οι αλβανοι χωρις οπλα ειναι κυριολεκτικα δυο μπατσες ,γιατι δεν εχουν το ελληνικο νευρο ,ουτε την ελληνικη ψυχη !
δηλαδη δεν ειναι μονο οτι υστερουν (σε γενικες γραμμες) σε σωματοδομη :coffee:
για θυμισου τα σουτια που ετρωγαν οι πρωτες γενιες που ηρθαν εδω, καθε φορα που εκαναν κωλομαγκιες!

-στο μονο που θα συμφωνησω ειναι η μπαμπεσια τους και η αγνοια κινδυνου, ΑΦΟΥ δεν εχουν να χασουν κατι οι πιο πολλοι απο αυτους.
δεν σκεφτονται ουτε τις νομιμες συνεπειες,ουτε καν αν θα τραυματιστουν οι ιδιοι σε περιπτωση στραβης.
ΓΙΑ ΦΑΝΤΑΣΟΥ ομως τι εχει να..γινει ΟΤΑΝ ΚΑΙ ΑΝ ο Ελληνας αντιληφθει οτι ΟΥΤΕ και αυτος εχει να χασει κατι...:birdman:
.....ειδικα ενας γονιος που εχει χασει το παιδι του!

σαστιζω μονο στη σκεψη.....διοτι του Ελληνα ειναι να μην του γυρισει το ματι . αυτο το εχουμε δει διαχρονικα.
απο το αλβανικο μετωπο και την οροσειρα της Πινδου μεχρι το Μανιακι και την Ρουμελη....:rockon:
με οπλα ΑΚΟΜΑ και οι... γιαγιαδες μας καθαριζαν αβερτα βαρβαρους,ΟΤΑΝ εφτασε ο κομπος στο χτενι!

-σε περιπτωση συμπλοκης στο δρομο,αν δεν γνωριζεις πως να χτυπας,ΚΑΛΥΤΕΡΑ να μην εμπλακεις καν με χερια!
ετσι οπως θα επιχειρησεις να κοπανησεις πλευρα και μυτες οπως γραφεις,ο αλλος μπορει ευκολα με μια κινηση να σου σπασει ή να σου στραμπουλιξει το χερι ...και τοτε ειναι που ΔΕΝ γλιτωνεις το βρωμοξυλο(στην καλυτερη):coffee:
ΑΝ δεν μπορεις να φυγεις και σε καταδιωξει,καλυτερα κοπανησε τον με κατι ευκαιρο που θα βρεις μπροστα σου και οχι με τα χερια!
τωρα μιλαμε για εναν νορμαλ ,καθημερινο τυπο που δεν εχει πιαστει ποτε στα χερια. να κανει οτιδηποτε για να τον απωθησει,οχι ντε και καλα να του προκαλεσει ζημιες σε ζωτικα οργανα,ενω δεν ξερει ουτε τα βασικα. χαχα!
σε τετοια περιπτωση βεβαια,ο θεος και η ψυχη του. αχρειαστα να ειναι ολα αυτα που γραφουμε:coffee:
Μύστη, χύστη και μπήχτη,
τα ίδια λες με άλλα λόγια όσον αφορά ένας μέρος του ποστ σου. Λες να γυρίσει το μάτι κάτι που ισούται με το να μην έχεις καμία επιλογή διαφυγής, οπότε να ρολαρεις σε death mode. :confused: Κάτι τέτοιο ισχύει για όλους τους ανθρώπους αρκεί να τους βγει. Ποιοι Έλληνες και πράσινα άλογα; αφού οπότε βλέπουμε Αλβανό να τσακώνεται
με Έλληνα, κλάνει μέντες
ο Έλληνας ή το παίζει φιλικά προσκείμενος και κουλτουροφιλελές. :2funny:
Γενικώς οι Έλληνες είναι/είμαστε παρτάκηδες που θέλουμε αραλίκι και καλή ζωή, αποφεύγοντας οτιδήποτε μπορεί να μας χαλάσει την "αρμονία" αυτής της κατάστασης. Οι Αλβανοί δεν είναι έτσι.
Έχουν επεκτατικές τάσεις, έντονο ανταγωνισμό και τσαμπουκά. Δεν τους νοιάζει αν τους χαλάσεις την
"αρμονία" τους και μάλιστα γουστάρουν και νταηλίκια.
Επισης τι εύκαιρο να βρεις σε μια τέτοια κακιά στιγμή; κάνα κλαρί από νερατζιά; :2funny:
τα χέρια σου έχεις εκτός
αν κουβαλάς τίποτα μαζί, κάτι που συνήθως
δεν συμβαίνει.
Συνεπώς αν ξέρεις πέντε πράγματα είναι καλύτερα
κι αν πάλι δεν ξέρεις, θα πρέπει να μάθεις με τον εύκολο η τον δύσκολο τρόπο της ζωής.

:rockon:
 

Katikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2022
Μηνύματα
382
Like
698
Πόντοι
81
Εγώ δεν θα ξεχάσω ποτέ αυτό.

 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.059
Πόντοι
2.356
Εμείς μπορούμε να κρίνουμε μόνο μέσα από αυτά που μας λένε οι ειδήσεις. Δηλαδή τα μισόλογα :confused: όπως είπα και πριν. Ένα εύλογο ερώτημα είναι γιατί ο εγκληματίας δεν είχε τουλάχιστον σιγαστήρα στο πιστόλι του (δεν είπαν κάτι τέτοιο, όλοι αυτοί γυρίσουν με κανόνια χειρός) ώστε να επιτελέσει το "έργο" πιο αθόρυβα; διότι πολύ απλά αν τον γραπώσουν πολύ πιθανόν να δικαστεί
με βάση τον αντιτρομοκρατικό νόμο όπου εκεί ο νόμος Παρασκευοπούλου δεν νομίζω να τον βοηθήσει.
Κι αυτά που λένε ότι έπιασαν τον έναν κι έτσι κι αλλιώς εγώ τα ακούω βερεσέ.

:confused:
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.059
Πόντοι
2.356
Τρομερη η αστυνομια του κουλη
Ειχε εναν σεσημασμενο μπραβο να κυκλοφορει παρανομα στην χωρα
Μαλλον ηταν για τις ελιες και αυτος για αυτο τον αφηναν


Και ακομα 2 μερες μετα δεν τον πιασανε

Η ποιο αχρηστη κυβερνηση με τις ποιο αχρηστες υπηρεσιες
Για μένα και σίγουρα για πάρα πολλούς, η αστυνομία πρέπει να πυροβολει εξ επαφής τέτοια άτομα σαν τον τύπο που πυροβόλησε στο χαλαρό τρια άτομα. Κι αν δεν θέλει να φανεί κακιά, ας το κάνει να φανεί τυχαίο ή ας του βάλει το κεφάλι στην μέγγενη. Στον πούτσο μας!

:rockon:
 

DAMDIM100

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2020
Μηνύματα
2.720
Κριτικές
11
Like
3.015
Πόντοι
746
Μάγκες...μακριά από καυγάδες και τσαμπουκαδες στο δρόμο.Ο κόσμος δε πάει καλά το βλέπω κάθε μέρα μέσα και έξω από τη δουλειά.Τωρα θα μου πεις...που το λες αυτό.Ναι είναι αλήθεια και από δω το βλέπω..κάθε μέρα βλεπω μπινελικια ανώνυμα από άτομα χρόνια μεταξύ τους να ανταλλάζουν λες και δεν έχουν με τίποτα πιο σοβαρό να ασχοληθούν.Τουλαχιστον εδώ δεν έχεις και κίνδυνο να χαλάσεις την υγεία σου.Και ευτυχώς που έχει και άτομα που όλο και κάτι μαθαίνεις.Τωρα όσον αφορά για το έξω.Καθε μέρα βλέπω τύπους να βρίζονται στο δρόμο μέχρι και εμένα με βρίζουν που και που.Ενας πελάτης μάλιστα μου είπε "μπράβο ψυχραιμία που έχεις".Όλα θέλουν ζύγιση και αποκλιμάκωση γιατί η μαλακια για να γίνει είναι ένα μόνο βήμα.
Τι να πρωτοπροσέξεις ταρίφα στο δρόμο;
Εκτός από τους τσαμπουκάδες, είναι και οι ψυχανώμαλοι εκεί έξω...
Τον άλλον που σκότωνε ταρίφες στην Κηφισιά (κάποιοι γλίτωσαν), ακόμα δεν τον βρήκαν...
Και μην ξεχνάς... Για κάθε "σκληρό" ταρίφα, υπάρχει και ο Καρκάς του... :wink:
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.059
Πόντοι
2.356
χεζουν οι αρκουδες στο δασος ???? αν δεν, χαιρετανε νωρις να ξες...ειδες εχτες ποιους τσιμπησανε στο λιμανι για διακινηση?
Τελικά υπάρχουν η όχι οι εσωτερικές υποθέσεις
ώστε να βγει κάποια άκρη; :confused:
 

ALX4

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2014
Μηνύματα
256
Like
679
Πόντοι
81
ενω οι Κρητικοι που ηταν παρεα απο 13 ατομα και να πανε να τα βαλουνε με 2 δεν ειναι κοτες τυπε ε ? :2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny: και οταν τους ρωτανε οι δημοσιογραφοι τι εγινε λενε τιποτα ηρθανε οι αλλοι και αρχοσαν να μας πυροβολουνε ,οτι θελαμε να πουλησουμε τσαμπουκα επειδη ειμασταν πολλοι μοκο
25 ατομα ηταν το βρηκες..ευτυχως υπαρχουν και τα βιντεο. Σου έθιξα μαλλον τους συμπατριωτες..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom