Νέα

Γκάζι: Πυροβολισμοί έξω από νυχτερινό κέντρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα msakis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 383
  • Εμφανίσεις 27K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
20.153
Κριτικές
8
Like
26.948
Πόντοι
6.536
θα διαφωνησω φιλος
δεν υπηρχε κενο στο χωρο
τα μεγαλα ονοματα που δεν ειναι μαζι μας θα επρεπε να αφησουν τα ηνια σε ελληνες οχι σε ξενους αλβανους κτλ
γι αυτο φτασαμε εδω που φτασαμε και θα πηγαινει προς το χειροτερο κι ολας
πεσμε και ρατσιστη αλλα κουμαντο στην ελλαδα πρεπει να κανουν οι ελληνες κανεις αλλος
αυτο ισχυει και στην νυχτα
τους ξενους πρεπει να τους εχουμε εδω για θεληματα οχι για να κουμανταρουν ποστα
Εισαι λάθος.
Αυτοί που είναι τώρα ήταν 2οι και 3οι πίσω από ντόπιους και βγήκαν στο προσκήνιο αφού υπήρξε μεγάλο κενό.
Επίσης πολλοί ντόπιοι το γύρισαν στην νομιμότητα.
 

unknowndark

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.457
Like
4.953
Πόντοι
456
Όχι δεν έχουν, κανόνες εμπλοκής έχουν γιατί είναι αστυνομικοί.
Και κάθε φορά που κάνουν χρήση του όπλου τους βγάζουν τον αδόξαστο γιατί και πως.


ωραία ρε παίχτη, μπορούσες να το εξηγήσεις απο την αρχή σαν άνθρωπος..... ήταν ανάγκη να ουρλιαζεις σαν κινεζάκι που της ξεσκίζουν την κωλότρυπά Νιγηριανοί?
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: ROB. C
Εγγρ.
20 Σεπ 2022
Μηνύματα
355
Like
469
Πόντοι
21
Εισαι λάθος.
Αυτοί που είναι τώρα ήταν 2οι και 3οι πίσω από ντόπιους και βγήκαν στο προσκήνιο αφού υπήρξε μεγάλο κενό.
Επίσης πολλοί ντόπιοι το γύρισαν στην νομιμότητα.
δεν ειμαι εγω λαθος μονος σου το βρηκες το λαθος
θα επρεπε να ηταν ουτε καν 5οι για θεληματα μονο οι ξενοι στην χωρα μας
αλλα καλα να παθουμε γτ εμεις τους καναμε οτι τους καναμε
ας σεβοντουσαν και οι παλιοι και να αφηναν ηνια σε ελληνες
αλλα λογια να αγαπιομαστε
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.178
Like
10.078
Πόντοι
2.606
Πείτε ένας του ΠΟΥΣΤΗ πως άδεια παίρνεις αν περάσεις τον ψυχίατρο, αν δεν σου βρει καμιά περίεργη ασθένεια ο παθολόγος και τέλος αν σε εγκρίνει ο εισαγγελέας Πλημμελειοδικών της περιοχής σου.
Μην μας ζαλίζει τα αρχίδια κάθε φορά επειδή τον έβγαλε ψυχασθενή ο ψυχίατρος.
Και δείτε και τα υπόλοιπα να ηρεμήσετε

Να ανοιξουμε κανα νημα "Πως να παρεις αδεια οπλοφορίας - Διαδικασία και εγγραφα " . να πάει γαμιωντας ; :coffee:
Θα μας παιξει και ο Ευαγγελατος σιγουρα

Θα βαλουμε και ψηφοφορια που ειναι της μοδας τωρα τελευταια εδω μεσα

1 Εχεις όπλο ;
2 Δεν εχω οπλο
3 Δεν εχω και θελω να παρω
4 Δεν χρειαζομαι οπλο εχω την πουτσα μου θα τους γαμησω
5 Ξερω πολεμικες τεχνες
6 Ειμαι ο Τσακ Νορις
Βάλε 7 το έχω δειρει τον Τσακ Νόρις....να βάζει απευθείας αυτός που το διαλέγει υποψηφιότητα με το νήμα του μινχαουζεν....
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
8.734
Κριτικές
2
Like
15.422
Πόντοι
3.556
οκευ robocop εσυ τα ξέρεις καλύτερα όποτε πάω πάσο....

Αλλά ειναι όλες οι άδειες οπλοφορίας ίδιες δεν υπάρχουν βαθμίδες?
Στέφανε μου
μία είναι η άδεια για ένα όπλο ,μπορεί να έχεις και Μάγκνουμ
Καλό είναι να μην έχεις τίποτα έξω από το σπίτι , εκτός αν είναι απαραίτητο στην εργασία-μαγαζί ή χόμπυ
Αν είναι χόμπυ, φεύγουν λεφτά όπως αν κάτσεις να παίξεις φρουτάκια ,οπότε φάτα με τις πουτάνες καλύτερα

Γενικά, μην ασχολείται κανείς με τα γκάνια η γνώμη μου , μην παρασυρόμαστε από ταινίες ,τραπεράδες της φάπας και πρότυπα της πλάκας

προτιμότερα τα ειρηνικά πράματα , γαμήσι χασίσι κ επιστροφή στη φύση
εναλλακτικά ,μάσα ξάπλα φούμα:rockon::grouphug:
 

Dr. Kolompo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
3.091
Like
4.026
Πόντοι
456
Στέφανε μου
μία είναι η άδεια για ένα όπλο ,μπορεί να έχεις και Μάγκνουμ
Καλό είναι να μην έχεις τίποτα έξω από το σπίτι , εκτός αν είναι απαραίτητο στην εργασία-μαγαζί ή χόμπυ
Αν είναι χόμπυ, φεύγουν λεφτά όπως αν κάτσεις να παίξεις φρουτάκια ,οπότε φάτα με τις πουτάνες καλύτερα

Γενικά, μην ασχολείται κανείς με τα γκάνια η γνώμη μου , μην παρασυρόμαστε από ταινίες ,τραπεράδες της φάπας και πρότυπα της πλάκας

προτιμότερα τα ειρηνικά πράματα , γαμήσι χασίσι κ επιστροφή στη φύση
εναλλακτικά ,μάσα ξάπλα φούμα:rockon::grouphug:
Oι τράπερς είναι οι μαφιόζοι της εποχής μας.
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: ROB. C

Balkan cowboy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
1.898
Like
4.542
Πόντοι
456
Πάντως από τη φάτσα ο Αλβανός που το έκανε πιο πολύ με ποιητή μοιάζει ή με καλλιτέχνη,άνθρωπος με ευαισθησίες.
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
8.734
Κριτικές
2
Like
15.422
Πόντοι
3.556
Oι τράπερς είναι οι μαφιόζοι της εποχής μας.
ψιλοκοκό είναι αυτοί ,γενικά για πλάκα είναι όλοι οι μαφιόζοι στην χώρα ,θρασόπουστες
Αυτοί που μετράνε ούτε στο λένε ούτε στο δείχνουν και αν δεν είσαι στόκος επίμονος να τους ενοχλήσεις δεν ασχολούνται με άκυρους
Από τη μαρίδα να προσέχεις ,τα τσογλάνια που λέμε...
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.397
Κριτικές
2
Like
5.579
Πόντοι
2.356
κλασικοι κοραδομαγκες κρητικοι , ο ενας απο αυτους ασχολολειται με πυγμαχια ...πηγανε να πουλησουνε τσαμπουκα και μουρη σε μαφιοζο :confused::confused::confused:
Με αφορμή αυτό το σχόλιο θα πω ότι ποτέ των ποτών δεν πρέπει να εμπλακείς σε καυγά με κανέναν και ειδικά με αγνώστους γιατί ποτέ δεν ξέρεις τι έχουν πάνω τους ή τι προθέσεις μπορεί να έχουν. Είδα το βίντεο που έχει δημοσιευθεί σε ιστοσελίδες. Πράγματι, υποθέτω δηλαδή, ότι η παρέα των Κρητικών θα μπορούσε να αποφύγει την όλη φάση. Και εμένα μου έχει τύχει να βρεθώ σε ανθρώπους που ψαχνόντουσαν για καυγά - και γρήγορα την έκανα με ελαφρά πηδηματάκια. Ποτέ δεν προκαλώ, και προσπαθώ να αποφεύγω τις κακοτοπιές. Εδώ όπως φαίνεται οι Κρητικοί δεν το έκαναν. Μάλιστα, αν δεν κάνω λάθος ένας πριν φάει σφαίρα από τον ογκώδη δράστη έριξε και χαστούκι. Και μετά ο άλλος τα πήρε και έβγαλε το πιστολι και λες και ήταν σε παιχνίδι πυροβολούσε αριστερά δεξιά... Ήταν τρομακτικό με τι ευκολία το έκανε!
 

ALX4

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2014
Μηνύματα
257
Like
685
Πόντοι
81
κλασικοι κοραδομαγκες κρητικοι , ο ενας απο αυτους ασχολολειται με πυγμαχια ...πηγανε να πουλησουνε τσαμπουκα και μουρη σε μαφιοζο :confused::confused::confused:
κουραδομαγκας και κοτα ειναι ο Αλβανος που με γυρισμενη πλατη πυροβολει τον αλλο στο κεφαλι. Αλβανολαγνος και εσυ?!
 

cretan336

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιουλ 2020
Μηνύματα
3.934
Like
3.201
Πόντοι
1.706
ωραία ρε παίχτη, μπορούσες να το εξηγήσεις απο την αρχή σαν άνθρωπος..... ήταν ανάγκη να ουρλιαζεις σαν κινεζάκι που της ξεσκίζουν την κωλότρυπά Νιγηριανοί?
Το έχω εξηγήσει από τις 11:16 σήμερα το πρωί, σελίς 11.
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
8.734
Κριτικές
2
Like
15.422
Πόντοι
3.556
Με αφορμή αυτό το σχόλιο θα πω ότι ποτέ των ποτών δεν πρέπει να εμπλακείς σε καυγά με κανέναν και ειδικά με αγνώστους γιατί ποτέ δεν ξέρεις τι έχουν πάνω τους ή τι προθέσεις μπορεί να έχουν. Είδα το βίντεο που έχει δημοσιευθεί σε ιστοσελίδες. Πράγματι, υποθέτω δηλαδή, ότι η παρέα των Κρητικών θα μπορούσε να αποφύγει την όλη φάση. Και εμένα μου έχει τύχει να βρεθώ σε ανθρώπους που ψαχνόντουσαν για καυγά - και γρήγορα την έκανα με ελαφρά πηδηματάκια. Ποτέ δεν προκαλώ, και προσπαθώ να αποφεύγω τις κακοτοπιές. Εδώ όπως φαίνεται οι Κρητικοί δεν το έκαναν. Μάλιστα, αν δεν κάνω λάθος ένας πριν φάει σφαίρα από τον ογκώδη δράστη έριξε και χαστούκι. Και μετά ο άλλος τα πήρε και έβγαλε το πιστολι και λες και ήταν σε παιχνίδι πυροβολούσε αριστερά δεξιά... Ήταν τρομακτικό με τι ευκολία το έκανε!
χαστούκι έδωσε ο αλβανός ή ο κρητικός ?
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.397
Κριτικές
2
Like
5.579
Πόντοι
2.356
Και άδεια οπλοφορίας να έχεις, καλό θα είναι να έχεις πάνω σου ενσωματωμένη κάμετα φορητη αν πρόκειται να το χρησιμοποιήσεις - αλλιώς θα πας φυλακή με το που θα το βγάλεις από τη θήκη. Έτσι απλά.
Γενικά στην Ελλάδα είναι ΑΧΡΗΣΤΟ το όπλο εκτός αν είσαι έτοιμος να μπαινοβγαίνεις στα δικαστήρια και να έχεις κάθε τόσο δικάσιμους για οπλοφορίες κλπ. Είναι μπλέξιμο, και οι αστυνομικοί μου το λένε, όλοι. Χίλιες φορές άοπλος και μη προκλητικός.
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.773
Like
7.740
Πόντοι
2.306
Ένα όπλο.
Πρώτον, κάνει μάγκα τον θρασύδειλο, ολέθριο απότελεσμα
Δεύτερον, ατυχήματα που έχουν γινει ένα σωρό με παιδιά που έχουν βρει όπλο γονέα
Τρίτον, αν έρθεις αντιμέτωπος με όπλο με αστυνομικό ή μπράβο που έχει και αυτός όπλο, ένας απο τους δύο θα φάει σφαίρα.

Οι γνωστικοί που ξέρουν απο αυτό το θέμα δεν έχουν όπλα.
 

Dr. Kolompo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
3.091
Like
4.026
Πόντοι
456
Και άδεια οπλοφορίας να έχεις, καλό θα είναι να έχεις πάνω σου ενσωματωμένη κάμετα φορητη αν πρόκειται να το χρησιμοποιήσεις - αλλιώς θα πας φυλακή με το που θα το βγάλεις από τη θήκη. Έτσι απλά.
Γενικά στην Ελλάδα είναι ΑΧΡΗΣΤΟ το όπλο εκτός αν είσαι έτοιμος να μπαινοβγαίνεις στα δικαστήρια και να έχεις κάθε τόσο δικάσιμους για οπλοφορίες κλπ. Είναι μπλέξιμο, και οι αστυνομικοί μου το λένε, όλοι. Χίλιες φορές άοπλος και μη προκλητικός.
Πάντως αν συστηθείς σε κάποιον με όνομα ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ δε νομίζω να συνεχίσει κανέναν καυγά. :confused:
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.397
Κριτικές
2
Like
5.579
Πόντοι
2.356
κουραδομαγκας και κοτα ειναι ο Αλβανος που με γυρισμενη πλατη πυροβολει τον αλλο στο κεφαλι. Αλβανολαγνος και εσυ?!
Ρε συ το είδα! Τον πυροβόλησε πισσωπλατα στο κεφάλι. Εχω σκοκαριστεί ρε σεις με αυτό!
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.773
Like
7.740
Πόντοι
2.306
Τώρα βλέποντας το βίντεο δεν φταινε ούτε οι Αλβανοι ούτε οι Κρητικοί.
Φταίει η κακιά η ώρα......
 

Dr. Kolompo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
3.091
Like
4.026
Πόντοι
456
Τώρα βλέποντας το βίντεο δεν φταινε ούτε οι Αλβανοι ούτε οι Κρητικοί.
Φταίει η κακιά η ώρα......
Για να κρατηθούν αμφότεροι όρθιοι τέτοια ώρα (νομίζω έγινε 7 το πρωί!) φαντάσου τι πρέπει να είχαν καταναλώσει
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.397
Κριτικές
2
Like
5.579
Πόντοι
2.356
Ένα όπλο.
Πρώτον, κάνει μάγκα τον θρασύδειλο, ολέθριο απότελεσμα
Δεύτερον, ατυχήματα που έχουν γινει ένα σωρό με παιδιά που έχουν βρει όπλο γονέα
Τρίτον, αν έρθεις αντιμέτωπος με όπλο με αστυνομικό ή μπράβο που έχει και αυτός όπλο, ένας απο τους δύο θα φάει σφαίρα.

Οι γνωστικοί που ξέρουν απο αυτό το θέμα δεν έχουν όπλα.
Respect. Είναι ακριβώς έτσι.
Ένας γνωστικός και ξέει ότι το όπλο είναι επικίνδυνο και δεν είναι έγκαυλος με τα όπλα γενικά... Και φυσικά ΑΠΟΦΕΥΓΕΙ σαν δεν ξέρω τι να εμπλακεί σε καυγά. Πάντα έχει διαθέσεις ηρεμες και συγκαταβατικές - όχι συγκρουσιακές! ΕΙΔΙΚΑ ΜΕ ΑΓΝΩΣΤΟΥΣ ΠΟΤΕ!
Και έχω παρατηρήσει είναι όλοι μέσα στα νεύρα τελευταία.
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.272
Like
11.904
Πόντοι
2.606
αν δειτε το βιντεο τους πυροβολει με το οπλο στο πλαι παραλληλα με το εδαφος αν δειτε καποιον να σας σηκωνει οπλο με αυτο τον τροπο συνηθως θα ειναι το τελευταιο που ειδατε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom