Νέα

gisele_24cm

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα georst
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 31
  • Εμφανίσεις 23K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

thai80

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2018
Μηνύματα
25
Κριτικές
1
Like
39
Πόντοι
0
παλτο ειναι ,την επισκευτικα ανεβασα και κριτικη αλλα δεν την βλεπω. τελος παντων μια αλοιθωρη που προσπαθουσε να σηκωσει την μαραμενη προβοσκιδα παιζωντας την και κανωντας μορφασμους σαν χαπακωμενη. φατσα οπως τα βιντεο που ανεβαζει ,αλοιθωρη με σπυρια. μετρια αδυνατη βλαμενο υφος. καμια σχεση με τις υπηρεσιες που λεει οτι προσφερει. πεταξα 100 ευρος για δουλεια στο μεταξι με 10.
 

peter ellison

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2010
Μηνύματα
117
Κριτικές
1
Like
126
Πόντοι
1
παλτο ειναι ,την επισκευτικα ανεβασα και κριτικη αλλα δεν την βλεπω. τελος παντων μια αλοιθωρη που προσπαθουσε να σηκωσει την μαραμενη προβοσκιδα παιζωντας την και κανωντας μορφασμους σαν χαπακωμενη. φατσα οπως τα βιντεο που ανεβαζει ,αλοιθωρη με σπυρια. μετρια αδυνατη βλαμενο υφος. καμια σχεση με τις υπηρεσιες που λεει οτι προσφερει. πεταξα 100 ευρος για δουλεια στο μεταξι με 10.
Εγώ την επισκέφτηκα πριν 2 μήνες περίπου και έμεινα αρκετά ευχαριστημένος.Τόσο από τη στύση της,όσο και από την όρεξη που είχε για σεξ.Ήταν ευχάριστη,καθαρή και δεν έδειξε βιασύνη να τελειώσει τη συνεύρεση.
 

merandom

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2006
Μηνύματα
169
Like
105
Πόντοι
1
παλτο ειναι ,την επισκευτικα ανεβασα και κριτικη αλλα δεν την βλεπω. τελος παντων μια αλοιθωρη που προσπαθουσε να σηκωσει την μαραμενη προβοσκιδα παιζωντας την και κανωντας μορφασμους σαν χαπακωμενη. φατσα οπως τα βιντεο που ανεβαζει ,αλοιθωρη με σπυρια. μετρια αδυνατη βλαμενο υφος. καμια σχεση με τις υπηρεσιες που λεει οτι προσφερει. πεταξα 100 ευρος για δουλεια στο μεταξι με 10.

χμ, καμια σχεση με τη πραγματικοτητα, υποθετω βοηθαει να της αρεσεις και λιγο, με εμενα ηταν καταπληκτικη παντως και εχυσε χωρις να το θελει.
 

curious100

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2017
Μηνύματα
42
Like
52
Πόντοι
0
Εγω την εχω συναντησει 2 φορες. Την πρωτη οταν ειχε ερθει ελλαδα οποτε ηταν duracel. Την συναντησα προ διμηνου, την μιση συναντηση ηταν με κλειστα ματια και τον επαιζε για να της σηκωθει καλα.... Μαλλον θελει διακοπες να παρει τα πανω της.....
 

Marcus77

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Αυγ 2019
Μηνύματα
456
Κριτικές
26
Like
1.354
Πόντοι
1.011
Θα ήθελα με πμ το άλλο τηλ της Gisele, απο 690.... αν το έχει κάποιος.
 

dionst1

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Σεπ 2019
Μηνύματα
530
Κριτικές
21
Like
2.338
Πόντοι
1.196
Η μεγαλύτερη φόλα που έχω φάει πάντως από αλλοδαπές. Τον έπαιζε σαν μανιακή για να της σηκωθεί και εδώ που τα λέμε και στην εμφάνιση δεν είναι κάτι σούπερ...
 

Marcus77

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Αυγ 2019
Μηνύματα
456
Κριτικές
26
Like
1.354
Πόντοι
1.011
Η μεγαλύτερη φόλα που έχω φάει πάντως από αλλοδαπές. Τον έπαιζε σαν μανιακή για να της σηκωθεί και εδώ που τα λέμε και στην εμφάνιση δεν είναι κάτι σούπερ...
Μια φορά που βρεθήκαμε στο κουκάκι, ήταν πολύ καλή, αλλά δεν μου είπε για το κρυφό τηλέφωνο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom