Νέα

Γιωργάκης

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα palermo
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 30K
  • Εμφανίσεις 722K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Θα οδηγηθει η ελλαδα σε προωρες εκλογες το 2011?

  • Ναι

    Ψήφοι: 165 36,7%
  • Οχι

    Ψήφοι: 108 24,0%
  • Θα χρεωκοπήσουμε

    Ψήφοι: 177 39,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    450

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
166
''σεμνά και ταπεινά'
ζμΠΑΟΚ ολε!!!!!!!!!!!!!
 

maximos555

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
9.044
Like
0
Πόντοι
66
Ο άνθρωπος έκανε συγκεκριμένες [glow=red,2,300]προτάσεις για το φορολογικό[/glow]...
Αλλά οι τύποι είναι ανεκδιήγητοι.... εάν τους ρωτήσεις τι πρότεινε θα πουν ότι δεν κατάλβαν γιατί έκανε σαρδάμ.......

Ρε παλληκαρια, ακομη πιστευει καποιος σε ΟΛΟΥΣ ΑΥΤΟΥΣ??????? Να ξεκαθαρισω πρωτα οτι δεν πιστευω σε ΚΑΝΕΝΑΝ και ειμαι πεπεισμενος οτι ειμαστε ερμαια τον ΟΡΕΞΕΩΝ τους, με οτι αυτο συνεπαγεται (χωρις βεβαια να σημαινει οτι ειμαι αναρχικος-αντιεξουσιαστης κ.λ.π., ενας ΑΠΛΟΣ ΠΟΛΙΤΗΣ σαν ολους μας ειμαι και γω)! Και παιρνοντας αφορμη απο το post του φιλου να σημειωσω κατι ΠΟΛΥ ΠΡΟΣΦΑΤΟ..... Περα απο την επικειμενη ΑΥΞΗΣΗ ΤΩΝ ΤΕΛΩΝ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑΣ κατα 20% (για ποιο λογο τα πληρωνουμε αραγε, αφου κυκλοφορουμε σε αθλιους δρομους, τους καπως υποφερτους τους πληρωνουμε μεσω διοδιων στις ιδιωτικες εταιρειες και επισης ΠΛΗΡΩΝΟΥΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΚΑΡΟΥΜΕ ενω ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ οτι ειναι ΔΙΚΑΙΩΜΑ μας να χρησιμοποιουμε τους δημοσιους δρομους-αρα και να παρκαρουμε σ' αυτους....) τα ΝΕΑ ΦΟΡΟΛΟΓΙΚΑ ΜΕΤΡΑ προσανατολιζονται στην επαναφορα ΤΕΚΜΗΡΙΩΝ των αυτοκινητων-σκαφων αναλογως κυβισμου 'η αξιας 'η ουτε αυτοι ξερουν ακομη........ :jerking: :jerking: :jerking:

Και οταν πριν απο 4 'η  5 χρονια σου ελεγε ο γελοιος(οποιος κι αν ειναι, για μενα το ιδιο κανει), ΑΠΟΣΥΡΟΝΤΑΙ ΤΑ ΤΕΚΜΗΡΙΑ ΑΓΟΡΑΣ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΤΩΝ Ι.Χ., μεχρι καποιο οριο τελος παντων....... ΤΩΡΑ ΔΕ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΣΧΑΤΗ ΚΩΛΟΤΟΥΜΠΑ 'η για την ακριβεια πρωτης ταξεως ΠΟΥΣΤΙΑ????????? :headbang:

Ενα απλο παραδειγμα ειναι αυτο...........υπαρχουν τοσα αλλα..... απλα το θετω γιατι φανταζομαι πως πληττει ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ, καθως αν αναλογιστειτε ΤΙ ΦΟΡΟΛΟΓΙΕΣ κινουνται γυρω απο το θεμα ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ θα  :headbang: :headbang: μαζι μου...... :headbang:
 

Palios pounai alios

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.534
Like
8
Πόντοι
16
τι μας νοιάζει ο Γιωργάκης κι ο Κωστάκης?
Εμάς μας νοιάζουν η καλοπέραση με τα 'μωρά' και η ενασχόληση με αυτά μόνο καλοπέραση δεν είναι.
Άμα τους πιστεύεις κιόλας (όλους ανεξαιρέτως) τότε υπάρχει πρόβλημα..

Αν δεν είχες γράψει την τελευταία πρόταση, η θέση σου θα ήταν από τις πιο επικίνδυνες που έχω διαβάσει εδώ μέσα. Να ασχολιόμαστε μόνο με τα μωρά και με το αν το πρωτάθλημα το πάρει η Πανάθα ή ο γαύρος και την ίδια στιγμή οι κυβερνώντες να μας χώνουν όλο και περισσότερο το δάκτυλο στον κώλο μας! Ωραία θέση και απίστευτα βολική γι αυτούς που μας κυβερνάνε (έτσι θέλουν τους πολίτες τους, να γαμούν σα τα ζώα και να νοιάζονται μόνο για την Πανάθα)!

Πάντως μόνο προγραμματισμένα θα μπορούσε να προκύψει αυτή η φάση: μία κακή κυβέρνηση - βουτηγμένη μέσα σε απίστευτα σκάνδαλα και λαμογιές, που μοίρασε τα λεφτά του δημόσιου χρήματος στους "ημέτερους" και τώρα κωλοδαχτυλιάζει τις αδύναμες τάξεις για να βγάλει έσοδα -  και ταυτόχρονα μία άχρωμη και άοσμη αντιπολίτευση, ένας Γιωργάκης που δεν πείθει. Και τρίτη επιλογή ο φαβοριτάκιας ο Τσίπρας....Ούτε παραγγελία να τόχαν κάνει......  
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
166
αντε για μαγκες παο για μασα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

yrret

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.666
Like
659
Πόντοι
96
Για την ακριβεια ο δαμαλος ειναι συνολικα ΓΕΛΟΙΟΣ,ενας μπουλης της σειρας που δεν εργαστηκε ποτε και που οι"Βαρωνοι"καναν Προεδρο της ΝΔ το 1996.

Σκεφτομαι να βαλω το ποσταρισμα σου υπογραφη για να γελαω καθε φορα που ανοιγω το account,μου επιτρεπεις?

Σε σουπερμαους πηγες τον περικλης χτες σε συνεδριαση των ΑΑ (Ανωνυμοι Αλκολικοι)?η το ξεχασες?
 
OP
OP
P

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
421
Πόντοι
3.595
[quote author=yrret link=topic=39510.msg707200#msg707200 date=1221391167

περσονανογκρατα παλι εκτος θεματος ....δεν καταλαβες τι ειπε.........
[/quote]

άσε φίλε,αυτός μονίμως διαστρεβλώνει σκόπιμα αυτό που γράφεις για να απαντήσει σε αυτό που θέλει αυτός
 

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
Αν δεν είχες γράψει την τελευταία πρόταση, η θέση σου θα ήταν από τις πιο επικίνδυνες που έχω διαβάσει εδώ μέσα. Να ασχολιόμαστε μόνο με τα μωρά και με το αν το πρωτάθλημα το πάρει η Πανάθα ή ο γαύρος και την ίδια στιγμή οι κυβερνώντες να μας χώνουν όλο και περισσότερο το δάκτυλο στον κώλο μας! Ωραία θέση και απίστευτα βολική γι αυτούς που μας κυβερνάνε (έτσι θέλουν τους πολίτες τους, να γαμούν σα τα ζώα και να νοιάζονται μόνο για την Πανάθα)!

Πάντως μόνο προγραμματισμένα θα μπορούσε να προκύψει αυτή η φάση: μία κακή κυβέρνηση - βουτηγμένη μέσα σε απίστευτα σκάνδαλα και λαμογιές, που μοίρασε τα λεφτά του δημόσιου χρήματος στους "ημέτερους" και τώρα κωλοδαχτυλιάζει τις αδύναμες τάξεις για να βγάλει έσοδα -  και ταυτόχρονα μία άχρωμη και άοσμη αντιπολίτευση, ένας Γιωργάκης που δεν πείθει. Και τρίτη επιλογή ο φαβοριτάκιας ο Τσίπρας....Ούτε παραγγελία να τόχαν κάνει......  
φαβοριτες ειχε και ο Μεγας Αλεξανδρος εδω στην μαχη εναντιον Δαρειου. Καμια σχεση με τισ κολογαμοπουστρες που προαναφερατε.
 

Συνημμένα

  • 300px-BattleofIssus333BC-mosaic-detail1.jpg
    300px-BattleofIssus333BC-mosaic-detail1.jpg
    32,2 KB · Εμφανίσεις: 22

yrret

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.666
Like
659
Πόντοι
96
[quote author=yrret link=topic=39510.msg707200#msg707200 date=1221391167

περσονανογκρατα παλι εκτος θεματος ....δεν καταλαβες τι ειπε.........


άσε φίλε,αυτός μονίμως διαστρεβλώνει σκόπιμα αυτό που γράφεις για να απαντήσει σε αυτό που θέλει αυτός

ειναι γνωστο οτι το 1945 η εσσδ πηρε πολλους επιστημονες γερμανους...πηρε το γκαιμπελσ να τον κανει διευθυντη στη πραβδα? ποια η σχεση του περσοναγρατα με γκαιμπελς? Εδω τα ιστορικα κομματα των κομμουνιστων σε γαλλια, ιταλια και ισπανια εχουν παει κατα διαολου και αυτοι ακομα σκεφτονται την επανασταση των πλουσιων που μενουν στον Αγιο Στεφανο...
 
OP
OP
P

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
421
Πόντοι
3.595
μόλις είπε και το κορυφαίο...
η ΓΣΕΕ είναι μια ανεξάρτητη και ακηδεμόνευτη οργάνωση!!!
 

maximos555

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
9.044
Like
0
Πόντοι
66
Αν δεν είχες γράψει την τελευταία πρόταση, η θέση σου θα ήταν από τις πιο επικίνδυνες που έχω διαβάσει εδώ μέσα. Να ασχολιόμαστε μόνο με τα μωρά και με το αν το πρωτάθλημα το πάρει η Πανάθα ή ο γαύρος και την ίδια στιγμή οι κυβερνώντες να μας χώνουν όλο και περισσότερο το δάκτυλο στον κώλο μας! Ωραία θέση και απίστευτα βολική γι αυτούς που μας κυβερνάνε (έτσι θέλουν τους πολίτες τους, να γαμούν σα τα ζώα και να νοιάζονται μόνο για την Πανάθα)!

Πάντως μόνο προγραμματισμένα θα μπορούσε να προκύψει αυτή η φάση: μία κακή κυβέρνηση - βουτηγμένη μέσα σε απίστευτα σκάνδαλα και λαμογιές, που μοίρασε τα λεφτά του δημόσιου χρήματος στους "ημέτερους" και τώρα κωλοδαχτυλιάζει τις αδύναμες τάξεις για να βγάλει έσοδα -  και ταυτόχρονα μία άχρωμη και άοσμη αντιπολίτευση, ένας Γιωργάκης που δεν πείθει. Και τρίτη επιλογή ο φαβοριτάκιας ο Τσίπρας....Ούτε παραγγελία να τόχαν κάνει......  

+10000 φιλε, σε δυο παραγραφους περιεγραψες την πολιτικη που βιωνουμε και τον τροπο σκεψης και λειτουργιας τους..... ΣΥΜΦΩΝΩ ΚΑΙ ΕΠΑΥΞΑΝΩ...
 

Επισκέπτης
Σε σουπερμαους πηγες τον περικλης χτες σε συνεδριαση των ΑΑ (Ανωνυμοι Αλκολικοι)?η το ξεχασες?
Δεν πινω και δεν καπνιζω,ουτε παιρνω τιποτε.

Ποιος ειναι ο Περικλης?Αν εννοεις τον Κοροβεση-γιατι ειδα τα ποσταρισματα στο αλλο thread-δεν θα μπω σε αντιπαραθεση μαζι σου,πιστευω θα σε αναλαβει ο Παπιας το απογευμα.

Δεν θα την αραξω αλλωστε μπροστα στο PC,εχω ανειλημμενες υποχρεωσεις για το απογευμα.
 

yrret

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.666
Like
659
Πόντοι
96
φαβοριτες ειχε και ο Μεγας Αλεξανδρος εδω στην μαχη εναντιον Δαρειου. Καμια σχεση με τισ κολογαμοπουστρες που προαναφερατε.

ξεχασες να αναφερεις οτι αυτο που βλεπουμε ειναι ποζα που ειχε παρει ο αλεξαδρος στο μεσο της μαχης για να ικανοποιησει την επιχειρηματολογια σου...ποιος ζωγραφος ηταν παρων στην μαχη για τον κρινουμε αν εκανε 100% σωστη δουλεια?
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
ειναι γνωστο οτι το 1945 η εσσδ πηρε πολλους επιστημονες γερμανους...πηρε το γκαιμπελσ να τον κανει διευθυντη στη πραβδα? ποια η σχεση του περσοναγρατα με γκαιμπελς? Εδω τα ιστορικα κομματα των κομμουνιστων σε γαλλια, ιταλια και ισπανια εχουν παει κατα διαολου και αυτοι ακομα σκεφτονται την επανασταση των πλουσιων που μενουν στον Αγιο Στεφανο...

εισαι αστείος το ελάχιστο..... Σε έχω για κολατσό ρε......... Γελοία φασιστάκια που ούτε φασίστες δεν μπορείτε να το παίξετε μέσα στην άθλια μιζέρια σας.....
Χου σας κάνουν και βάζετε τα κλάματα.....
Καραγκιοζάκια ανύπαρκτα που λυπάσαι να τους ρίξεις και καρπαζά........
 

yrret

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.666
Like
659
Πόντοι
96
Δεν πινω και δεν καπνιζω,ουτε παιρνω τιποτε.

Ποιος ειναι ο Περικλης?Αν εννοεις τον Κοροβεση-γιατι ειδα τα ποσταρισματα στο αλλο thread-δεν θα μπω σε αντιπαραθεση μαζι σου,πιστευω θα σε αναλαβει ο Παπιας το απογευμα.

Δεν θα την αραξω αλλωστε μπροστα στο PC,εχω ανειλημμενες υποχρεωσεις για το απογευμα.

τα απογευμα δεν θα δουλευω- οποτε δεν θα ειμαι στο ιντερνετ...δουλευω αυριο το βραδυ 11.30 μμ. σημερα εχει dexter s03e01!!!!
 

Επισκέπτης
σημερα εχει dexter s03e01!!!!
Τι ειναι αυτο?

Και οχι,δεν δουλευω σημερα το απογευμα,ραντεβου με μια κοπελλα εχω-ανευ απροοπτου.
Ήθελα να ξερα μόνο τι μάγια τους έχει κάνει ο Μπούλης και τον υπερασπίζονται με τέτοιο πάθος.
Εκτός κι'αν είναι στρουμφάκια που ''αξιοποιήθηκαν'' στο Δημόσιο, οπότε πάω πάσο. 
Διολου απιθανο.
 
OP
OP
P

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
421
Πόντοι
3.595
Ήθελα να ξερα μόνο τι μάγια τους έχει κάνει ο Μπούλης και τον υπερασπίζονται με τέτοιο πάθος.
Εκτός κι'αν είναι στρουμφάκια που ''αξιοποιήθηκαν'' στο Δημόσιο, οπότε πάω πάσο.  

έφερε τα Σίτι Τουρ στην Ελλάδα!!!...λίγο το χεις?..ρώτα και τον BABY
 

yrret

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.666
Like
659
Πόντοι
96
εισαι αστείος το ελάχιστο..... Σε έχω για κολατσό ρε......... Γελοία φασιστάκια που ούτε φασίστες δεν μπορείτε να το παίξετε μέσα στην άθλια μιζέρια σας.....
Χου σας κάνουν και βάζετε τα κλάματα.....
Καραγκιοζάκια ανύπαρκτα που λυπάσαι να τους ρίξεις και καρπαζά........

koita na deis tha prepei na orisoume ti einai o fasismos kai ti ethnikismos...anoikse thread....dikeologise otan den apantas eftheos se mia thesi alla otan alazei to noima mias frasis gia na apantiseis opos thes ..afto ine propoaganda...
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Ήθελα να ξερα μόνο τι μάγια τους έχει κάνει ο Μπούλης και τον υπερασπίζονται με τέτοιο πάθος.
Εκτός κι'αν είναι στρουμφάκια που ''αξιοποιήθηκαν'' στο Δημόσιο, οπότε πάω πάσο.  
ένας ανύπαρκτος άνθρωπος υπάρχει περίπτωση να έχει για πρότυπο κάτι διαφορετικό από έναν ανεπάγγελτο χωρατατζή που ό,τι έκανε το έκανε από την ταμπέλα που κουβαλάει εκ γεννετής ;
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
koita na deis tha prepei na orisoume ti einai o fasismos kai ti ethnikismos...anoikse thread....dikeologise otan den apantas eftheos se mia thesi alla otan alazei to noima mias frasis gia na apantiseis opos thes ..afto ine propoaganda...
ναι είμαι γιός του Γκέμπελς.......
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom