Νέα

Γιατροί που χορηγούν αναρρωτική με δωράκι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Junax
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 50
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.362
Κριτικές
15
Like
11.813
Πόντοι
3.246
Καλησπέρα στους καυλιάρηδες του φόρουμ!

Λοιπόν, μπαίνω κατ' ευθείαν στο ψητό! :rockon:
Έχουμε κανένα γιατρό υπόψιν που να γράφει αβλεπεί αναρρωτική άδεια σε υγιείς?
Μιλάμε για βραχύχρονη άδεια (π.χ. 2-3 μέρες) και καλύτερα να είναι ιδιώτης για να πάρει το κασέρι
και να δώσει το χαρτί, χωρίς μα και μου! :rockon:
Εάν είναι δύσκολο να ποσταριστεί το όνομα του γιατρού, ας μοιραστούμε τις πληροφορίες με π.μ. :hi:
 
Τελευταία τροποποίηση:

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
7.197
Κριτικές
18
Like
16.217
Πόντοι
4.546
Καλησπέρα στους καυλιάρηδες του φόρουμ!

Λοιπόν, μπαίνω κατ' ευθείαν στο ψητό! :rockon:
Έχουμε κανένα γιατρό υπόψιν που να γράφει αβλεπεί αναρρωτική άδεια σε υγιείς?
Μιλάμε για βραχύχρονη άδεια (π.χ. 2-3 μέρες) και καλύτερα να είναι ιδιώτης για να πάρει το κασέρι
και να δώσει το χαρτί, χωρίς μα και μου! :rockon:
Εάν είναι δύσκολο να ποσταριστεί το όνομα του γιατρού, ας μοιραστούμε τις πληροφορίες με π.μ. :hi:
Για δύο - τρεις ημέρες, πολλοί το κάνουν, με το ανάλογο κόστος φυσικά(ας πούμε, 20€/ημέρα). Δεν είναι κάτι τόσο σπουδαίο.
Τυχαία να πας σε μερικούς, σίγουρα θα πάρεις αυτό που θες.
 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.853
Κριτικές
8
Like
1.425
Πόντοι
216
Καλησπέρα στους καυλιάρηδες του φόρουμ!

Λοιπόν, μπαίνω κατ' ευθείαν στο ψητό! :rockon:
Έχουμε κανένα γιατρό υπόψιν που να γράφει αβλεπεί αναρρωτική άδεια σε υγιείς?
Μιλάμε για βραχύχρονη άδεια (π.χ. 2-3 μέρες) και καλύτερα να είναι ιδιώτης για να πάρει το κασέρι
και να δώσει το χαρτί, χωρίς μα και μου! :rockon:
Εάν είναι δύσκολο να ποσταριστεί το όνομα του γιατρού, ας μοιραστούμε τις πληροφορίες με π.μ. :hi:
Κάνε εισαγωγή σε ψυχιατρείο. Δείξε αυτά που γράφεις στο σάιτ και δεν θα σου είναι δύσκολο να πάρεις αβλεπεί και μακροχρόνια άδεια χαχα
 
OP
OP
Junax

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.362
Κριτικές
15
Like
11.813
Πόντοι
3.246
Για δύο - τρεις ημέρες, πολλοί το κάνουν, με το ανάλογο κόστος φυσικά(ας πούμε, 20€/ημέρα). Δεν είναι κάτι τόσο σπουδαίο.
Τυχαία να πας σε μερικούς, σίγουρα θα πάρεις αυτό που θες.
Ναι, αυτό ψάχνω πάνω κάτω. Βέβαια 20€/ μέρα μου φαίνονται πολλά. Είναι τρία παράβολα για Φυλής, όμως στη χειρότερη θα τα έδινα. Εάν έχεις κάποιον υπόψιν για Αθήνα στείλε π.μ. :hi:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Η επισημονικη ομας του μπου σας διαβασε και ηρθε...μελεταμε το αιτημα σας:coffee:
Αφού πήρε αριθμό πρωκτοκωλου :zfuck: αναμένω την απάντηση σας!
 
OP
OP
Junax

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.362
Κριτικές
15
Like
11.813
Πόντοι
3.246
Κάνε εισαγωγή σε ψυχιατρείο. Δείξε αυτά που γράφεις στο σάιτ και δεν θα σου είναι δύσκολο να πάρεις αβλεπεί και μακροχρόνια άδεια χαχα
Όλοι το ξέρουν ότι είμαι πρωκτικομανης και ότι πρέπει να νοσηλευτω για μήνες στο Βρωμακαΐκειο... :zfuck:

Όμως στην προκειμένη ψάχνω για 2-3 μέρες αναρρωτική άδεια! :rockon:
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
7.197
Κριτικές
18
Like
16.217
Πόντοι
4.546
Ναι, αυτό ψάχνω πάνω κάτω. Βέβαια 20€/ μέρα μου φαίνονται πολλά. Είναι τρία παράβολα για Φυλής, όμως στη χειρότερη θα τα έδινα. Εάν έχεις κάποιον υπόψιν για Αθήνα στείλε π.μ. :hi:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Αφού πήρε αριθμό πρωκτοκωλου :zfuck: αναμένω την απάντηση σας!
Δεν το έχω χρησιμοποιήσει έως τώρα, αλλά αν χρειαστεί, έχω ανθρώπους να με κατευθύνουν.

Το καλύτερο είναι να πεις την αλήθεια, απλά και καθαρά, θα το εκτιμήσει και δεν θα φοβηθεί μην είσαι βαλτός: "θέλω αυτό για τον Χ λόγο (θέλω να ξεκουραστώ ή να γαμήσω παραπάνω) ". Ενήλικες είστε, θα το κατανοήσει λογικά (οι άντρες σίγουρα, για τις γυναίκες δεν ξέρω) .
 
  • Like
Αντιδράσεις: Junax

kiriakoboy

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2010
Μηνύματα
492
Κριτικές
1
Like
629
Πόντοι
81
Στον οικογενειακό σου γιατρό τύπε. Η σε οδοντίατρο αν πεις. Οι οδοντίατροι μέχρι τόσο μπορούν να δίνουν 1-2 μέρες το πολύ.
 
OP
OP
Junax

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.362
Κριτικές
15
Like
11.813
Πόντοι
3.246
Δεν το έχω χρησιμοποιήσει έως τώρα, αλλά αν χρειαστεί, έχω ανθρώπους να με κατευθύνουν.

Το καλύτερο είναι να πεις την αλήθεια, απλά και καθαρά, θα το εκτιμήσει και δεν θα φοβηθεί μην είσαι βαλτός: "θέλω αυτό για τον Χ λόγο (θέλω να ξεκουραστώ ή να γαμήσω παραπάνω) ". Ενήλικες είστε, θα το κατανοήσει λογικά (οι άντρες σίγουρα, για τις γυναίκες δεν ξέρω) .
Το είχα κάνει κάποτε κι έφαγα πόρτα. Βέβαια σε δημόσιο νοσοκομείο. Φαντάζομαι ότι στον ιδιώτη γίνεται πιο εύκολα, όμως καλύτερα είναι να τα πάρει κάποιος επιβεβαιωμένος γιατρός, παρά να ψάχνω στην τύχη.
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
7.197
Κριτικές
18
Like
16.217
Πόντοι
4.546
Το είχα κάνει κάποτε κι έφαγα πόρτα. Βέβαια σε δημόσιο νοσοκομείο. Φαντάζομαι ότι στον ιδιώτη γίνεται πιο εύκολα, όμως καλύτερα είναι να τα πάρει κάποιος επιβεβαιωμένος γιατρός, παρά να ψάχνω στην τύχη.
Φοβούνται τύπε μου σε δημόσιο νοσοκομείο, αν δεν σε γνωρίζουν ή δεν πας συστημενος.
Παίζει όμως και να έπεσες σε κάποιον που απλά δεν τα κάνει αυτά.

Σε ιδιώτες, ναι, είναι ευκολότερο.

Γνωστούς γιατρούς δεν έχεις, ατομικό γιατρό, οδοντίατρο, γνωστό γνωστού;
 

Σαλονικιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2023
Μηνύματα
650
Like
1.365
Πόντοι
206
Καλησπέρα στους καυλιάρηδες του φόρουμ!

Λοιπόν, μπαίνω κατ' ευθείαν στο ψητό! :rockon:
Έχουμε κανένα γιατρό υπόψιν που να γράφει αβλεπεί αναρρωτική άδεια σε υγιείς?
Μιλάμε για βραχύχρονη άδεια (π.χ. 2-3 μέρες) και καλύτερα να είναι ιδιώτης για να πάρει το κασέρι
και να δώσει το χαρτί, χωρίς μα και μου! :rockon:
Εάν είναι δύσκολο να ποσταριστεί το όνομα του γιατρού, ας μοιραστούμε τις πληροφορίες με π.μ. :hi:
Από ιδιωτη δεν πολύ πιάνει βρες κανένα γνωστό σου σε δημόσιο .
 
OP
OP
Junax

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.362
Κριτικές
15
Like
11.813
Πόντοι
3.246
Στον οικογενειακό σου γιατρό τύπε. Η σε οδοντίατρο αν πεις. Οι οδοντίατροι μέχρι τόσο μπορούν να δίνουν 1-2 μέρες το πολύ.
Ο "οικογενειακός" μου δίνει όντως μόνο όταν είμαι πραγματικά άρρωστος. Εδώ μιλάμε για άδεια σε υγιή, τουλάχιστον σωματικά... :2funny:
 

aidiogliftis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
472
Like
2.059
Πόντοι
441
Καλησπέρα στους καυλιάρηδες του φόρουμ!

Λοιπόν, μπαίνω κατ' ευθείαν στο ψητό! :rockon:
Έχουμε κανένα γιατρό υπόψιν που να γράφει αβλεπεί αναρρωτική άδεια σε υγιείς?
Μιλάμε για βραχύχρονη άδεια (π.χ. 2-3 μέρες) και καλύτερα να είναι ιδιώτης για να πάρει το κασέρι
και να δώσει το χαρτί, χωρίς μα και μου! :rockon:
Εάν είναι δύσκολο να ποσταριστεί το όνομα του γιατρού, ας μοιραστούμε τις πληροφορίες με π.μ. :hi:
Τύπε, έχω γνωστό γυναικολόγο, σου κάνει?
 

stelda

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Απρ 2022
Μηνύματα
1.653
Like
11.047
Πόντοι
2.256
Καλησπέρα στους καυλιάρηδες του φόρουμ!

Λοιπόν, μπαίνω κατ' ευθείαν στο ψητό! :rockon:
Έχουμε κανένα γιατρό υπόψιν που να γράφει αβλεπεί αναρρωτική άδεια σε υγιείς?
Μιλάμε για βραχύχρονη άδεια (π.χ. 2-3 μέρες) και καλύτερα να είναι ιδιώτης για να πάρει το κασέρι
και να δώσει το χαρτί, χωρίς μα και μου! :rockon:
Εάν είναι δύσκολο να ποσταριστεί το όνομα του γιατρού, ας μοιραστούμε τις πληροφορίες με π.μ. :hi:
doctor-fake-doctor.gif
 
OP
OP
Junax

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.362
Κριτικές
15
Like
11.813
Πόντοι
3.246
Φοβούνται τύπε μου σε δημόσιο νοσοκομείο, αν δεν σε γνωρίζουν ή δεν πας συστημενος.
Παίζει όμως και να έπεσες σε κάποιον που απλά δεν τα κάνει αυτά.

Σε ιδιώτες, ναι, είναι ευκολότερο.

Γνωστούς γιατρούς δεν έχεις, ατομικό γιατρό, οδοντίατρο, γνωστό γνωστού;
Εάν είχα, θα είχε βρεθεί η λύση ήδη! Γι αυτό απευθύνομαι στην κοινότητα του μπου, μπας και υπάρχει κανένας γνώριμος γιατρός που να τα παίρνει γενικότερα και να σου γράφει άδεια! :rockon:
 
OP
OP
Junax

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.362
Κριτικές
15
Like
11.813
Πόντοι
3.246

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom