Νέα

γιατι τελικα οι μιλφαρες ειναι τοσο πιο καυλιαρες?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lustforlife
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 309
  • Εμφανίσεις 70K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866

Συνημμένα

  • very-old-nude-granny-videos.jpg
    very-old-nude-granny-videos.jpg
    32,5 KB · Εμφανίσεις: 17

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
το θρεντ είναι για milf ή νομίζω;  :think:
κοιτα να δεις.για εμενα μιλφ ειναι εως τα 70.μετα απο εκει τις λεω γκιλφ.ειναι πολυ σημαντικο μια γυναικα να εχει γαμηθει του τουλαχιστο 40 με 50 χρονια για να γινει μιλφ.αλλιως γαμας κοριτσακια.αν η γυναικα πεταει το βυζι στη πλατη ειναι δειγμα οτι εχει ριξει τις αναστολες της και ειναι ετοιμη να αντιμετωπισει τις καυλες που εκρυβε τοσα χρονια μεσα της
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
κοιτα να δεις.για εμενα μιλφ ειναι εως τα 70.μετα απο εκει τις λεω γκιλφ.ειναι πολυ σημαντικο μια γυναικα να εχει γαμηθει του τουλαχιστο 40 με 50 χρονια για να γινει μιλφ.αλλιως γαμας κοριτσακια.αν η γυναικα πεταει το βυζι στη πλατη ειναι δειγμα οτι εχει ριξει τις αναστολες της και ειναι ετοιμη να αντιμετωπισει τις καυλες που εκρυβε τοσα χρονια μεσα της
Αν το παρεις με την γενικη εννοια του ορου μιλφ μπορει να ειναι και μια 18χρονη.
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Αν το παρεις με την γενικη εννοια του ορου μιλφ μπορει να ειναι και μια 18χρονη.
δεν ξερω τι λες.το μονο που ξερω ειναι οτι η γυναικα χρειαζεται πολυ καιρο για να ριξει τις αναστολες.
 

Iceman_82

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.693
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
Κάνιες λάθος. ΤΟ πιπίνι ΘΕΛΕΙ ΠΡΩΤΑ να τον βγάζεις στα καλύτερα τα μέρη (μιλάμε για πιπίνι μουνάρα κ όχι μια της σειράς), να του παίρνεις τα καλύτερα, γενικά ν τ έχεις βασίλισσα. ΚΑΙ ΑΦΟΥ κάνεις όλα αυτά τότε Σ ΑΦΗΝΕΙ να το γαμάς (καλά κακά χέστηκε, το πολύ πολύ ν έχει και κανέναν στην ηλικία της να της ρίχνει 2-3-5 πούτσους γερούς όταν εσύ πηγαίνεις να δουλέψεις 12 ώρες την ημέρα για να βγάλεις τα λεφτά που χρειάζονται για να έχεις το πιπίνι σου στ όπα όπα).
Οι μιλφ από την άλλη ΘΕΛΟΥΝ ΜΟΝΟ ΓΑΜΙΣΗ. Παιδιά δε το συζητούν (έχουν ήδη), για γάμο ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΗΔΗ παντρεμένες, έχουν καεί από το χυλό και φυσάνε και το γιαούρτι. Ούτε λούσα ούτε τίποτα. ΠΗΔΗΜΑ θέλουν. Πήδημα που δε τους κάνει ο άντρας τους ή που δεν είχαν από τον άντρα τους. ΜΠΟΡΕΙ να σου πουλάνε φούμαρα ότι είσαι ο μόνος γαμιάς τους και δε τ έχουν ξανακάνει. Όπως μου έλεγε εμένα μία που γαμόυσα προ 10ετίας αλλά τελικά βρήκα ότι ήμουν εγώ και άλλοι 3. Στ αρχίδια μου. Δεν ήμουν ο άντρας της. Ο (ένας από τους) γαμιάς της ήμουν.
Γι αυτό. ΜΟΝΟ ΜΙΛΦ.  :rockon:

:thumbsup:
 
OP
OP
lustforlife

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
ο ορος μιλφ αντιστοιχει στις γυναικες οι οποιες ηλικιακα θα μπορουσαν να ειναι μαναδες ενος εφηβου ο οποιος τραβαει τις πρωτες του μαλακιες

ετσι βγηκε ο ορος...

αν λαβουμε και υποψιν μας οτι ο ορος προερχεται απ τις ηπα,οπου οι γυναικες κανουν παιδια νεαρες...

βγαινει περιπου...

12-15  τα πρωτα χρονια πιρφορισματος του αγοριου + 20-30 η ηλικια που γινεται μανα μια αμερικανα = 32-45 η ηλικια του μιλφ

 

Iceman_82

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.693
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
κοιτα να δεις.για εμενα μιλφ ειναι εως τα 70.μετα απο εκει τις λεω γκιλφ.ειναι πολυ σημαντικο μια γυναικα να εχει γαμηθει του τουλαχιστο 40 με 50 χρονια για να γινει μιλφ.αλλιως γαμας κοριτσακια.αν η γυναικα πεταει το βυζι στη πλατη ειναι δειγμα οτι εχει ριξει τις αναστολες της και ειναι ετοιμη να αντιμετωπισει τις καυλες που εκρυβε τοσα χρονια μεσα της

Για σένα μιλφ μπορεί να είναι αυτό που λες. Για τους υπόλοιπους δε νομίζω  :rockon:
 

Επισκέπτης
Ο ορισμός της μιλφ .....

Sharon-Stone-au-gala-du-joaillier-De-Grisogono-organise-a-l-hotel-Eden-Roc-d-Antibes-dans-le-cadre-du-Festival-de-Cannes-le-21-mai-2013_portrait_w858.jpg


Φωτό του 2013, γεννημένη το 1958=55 ετών.
 

bestman69

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2009
Μηνύματα
2.714
Like
8
Πόντοι
16
κοιτα να δεις.για εμενα μιλφ ειναι εως τα 70.μετα απο εκει τις λεω γκιλφ.ειναι πολυ σημαντικο μια γυναικα να εχει γαμηθει του τουλαχιστο 40 με 50 χρονια για να γινει μιλφ.αλλιως γαμας κοριτσακια.αν η γυναικα πεταει το βυζι στη πλατη ειναι δειγμα οτι εχει ριξει τις αναστολες της και ειναι ετοιμη να αντιμετωπισει τις καυλες που εκρυβε τοσα χρονια μεσα της

Ανάμεσα στο milf και το gilf υπάρχει και το mature.
 

ulavut

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
520
Like
17
Πόντοι
6
Στα 51, μπορώ να δηλώσω ότι απολαμβάνω τις ώριες (πάνω από 40 ας πούμε) γυναίκες που έχουν κάνει (ακόμα καλύτερα μεγαλώσει) παιδί ή παιδιά. Εμείς οι αρσενικοί δεν μπορούμε να κατανοήσουμε το ότι η ζωή της γυναίκας καθορίζεται σε έγιστο βαθό από την μητρότητα, σε μικρές ηλικίες, πίσω από κάθε επιλογή κρύβεται η φυσική επιλογή του δυνάει πατέρα. Μετά τη γέννα (κι ακόμα καλύτερα την ανατροφή), η γυναίκα έχει απαλλαχθεί από την υστερία (ψάξτε να βρείτε από που προέρχεται η λέξη), ηρεμεί και το κυριότερο συμφιλιώνεται με το σώμα της αφήνοντας πίσω αναστολές και ταμπού. Ακόμα περισσότερο, έχοντας κάνει τα χιλιόμετρά της στις σχέσεις και την φθορά της καθημερινότητας, μπορεί αμέσως να καταλάβει "που θα πάει το πράγμα" και παραλείπει τα εριττά (εκτός κι αν θέλει κι ένα παιχνίδι παραμυθιάσματος). Συν, ότι ετά την γέννα, ο γυναικείο οργανισμός κυριολεκτικά αναζωογονείται. Οι ανατολικές, ακόμα ακολουθούν την παράδοση να γεννοβολάνε μικρές, να κοπανάνε ένα διαζύγιο στα 30 και να απλαμβάνουν το κορμί τους χωρίς πολλά πολλά. Οπότε, δαγκωτό milf, με την κυριολεκτική έννοια. ¨Ολα αυτά μόνο και μόνο από την προσωπική μου εμπειρία.
 

ulavut

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
520
Like
17
Πόντοι
6
Ναι, ανεξάρτητα με το ποια τα λέει, θέτει το ζήτημα στη βάση του: "Τώρα πια απολαμβάνω ίσως καλύτερα το σεξ χωρίς αγάπη" ή κάτι τέτοιο.  Να συμπληρώσω στο προηγούμενο ποστ ότι μιλάω για γυναίκες που ΔΕΝ έχουν παραιτηθεί και αφεθεί. ΕΠίσης να σημειώσω ότι προέρχομαι από μια γενιά όπου το σεξ (ακόμα και το φιλί) ήταν επίτευγμα ως τα 20, ενώ πολλές κοπέλες της γενιάς μου έχασαν την παρθενιά τους ακόμα και μετά την αποφοίτηση από το Πανεπιστήμιο. Πολύ συχνά τότε, η μύηση, ήταν έργο μεγαλύτερων θηλυκών (αν δεν γινόταν φυσικά σε μπουρδέλα, όπως συνέβαινε κατά κανόνα).
 

Επισκέπτης
ΕΠίσης να σημειώσω ότι προέρχομαι από μια γενιά όπου το σεξ (ακόμα και το φιλί) ήταν επίτευγμα ως τα 20, ενώ πολλές κοπέλες της γενιάς μου έχασαν την παρθενιά τους ακόμα και μετά την αποφοίτηση από το Πανεπιστήμιο. Πολύ συχνά τότε, η μύηση, ήταν έργο μεγαλύτερων θηλυκών (αν δεν γινόταν φυσικά σε μπουρδέλα, όπως συνέβαινε κατά κανόνα).

Τίποτε δεν έχει αλλάξει και στα τωρινά 20χρονα,
παρά τα όσα λένε.
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
23.719
Κριτικές
6
Like
8.904
Πόντοι
1.686
http://l.yimg.com/bt/api/res/1.2/On1Pq3Tx2ybJ8b7OSRMiAg--/YXBwaWQ9eW5ld3M7Zmk9aW5zZXQ7aD00MTM7cT04NTt3PTYzMA--/[URL unfurl="true"]http://media.zenfs.com/en_us/News/Reuters/2012-06-12T183520Z_01_IMP62_RTRIDSP_3_SOCCER-EURO.jpg[/img[/URL]]

Russian MILF
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom