Νέα

Γιατί οι γυναίκες δεν πληρώνουν για να γαμήσουν;;;;;;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Καινούργιος
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 457
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Νίντζαααα όοοοοχιιιι, έχει πάρα πολλά κομμάτια, μήνες θα κάνω!!!!

Έλα να επανέλθουμε στην τάξη κυρίες και κύριοι, παραθέτω ξανά τη μόνη αλήθεια που έχει ειπωθεί σ'αυτό το θρεντ:
γιατι με το τσαμπα παιρνεις οτι χειροτερο....εχεις δει με τι κυκλοφορουνε οι γκομενες συνηθως?

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

kaligoul

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2006
Μηνύματα
17.108
Like
9
Πόντοι
166
Περασε ο νεκροθαφτης και σταματησε το γραψιμο.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
τελικα κανενας δεν ειπε οτι τα τεμαχια δεν πλερωνουν για να τις γαμησουν επειδη δεν εχουν λεφτα..
 

kamenosentelws

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2007
Μηνύματα
525
Κριτικές
3
Like
98
Πόντοι
6
Η απάντηση είναι απλή.Άν βγώ εγώ στην πλατεία Ομονοίας και φωνάξω στις κοπέλες ελάτε να σας μαμήσω δεν θα έρθει καμία.Αντιθέτως αν μια κοπέλα,ακόμα και το πιο μπάζο,κάνει το ίδιο πράγμα στους άνδρες όλο και κάποιος θα βρεθεί να την μαμήσει.Πόσο μάλλον αν είναι καμιά μέτρια σε εμφάνιση φανταστείτε τι έχει να γίνει!Γιατί λοιπόν να πληρώσουν ενώ μπορούν  να το βρούν τσάμπα οποιαδήποτε στιγμή?Και φυσικά αυτό για την πλατεία Ομονοίας το ανέφερα ως παράδειγμα!
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Η απάντηση είναι απλή.Άν βγώ εγώ στην πλατεία Ομονοίας και φωνάξω στις κοπέλες ελάτε να σας μαμήσω δεν θα έρθει καμία.Αντιθέτως αν μια κοπέλα,ακόμα και το πιο μπάζο,κάνει το ίδιο πράγμα στους άνδρες όλο και κάποιος θα βρεθεί να την μαμήσει.Πόσο μάλλον αν είναι καμιά μέτρια σε εμφάνιση φανταστείτε τι έχει να γίνει!Γιατί λοιπόν να πληρώσουν ενώ μπορούν  να το βρούν τσάμπα οποιαδήποτε στιγμή?Και φυσικά αυτό για την πλατεία Ομονοίας το ανέφερα ως παράδειγμα!
Σωστός! Δυστυχώς !  :'(
Και στην πλατεία Συντάγματος το ίδιο θα γίνει !  :tooth:
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
88
Πόντοι
866
Η απάντηση είναι απλή.Άν βγώ εγώ στην πλατεία Ομονοίας και φωνάξω στις κοπέλες ελάτε να σας μαμήσω δεν θα έρθει καμία.Αντιθέτως αν μια κοπέλα,ακόμα και το πιο μπάζο,κάνει το ίδιο πράγμα στους άνδρες όλο και κάποιος θα βρεθεί να την μαμήσει.Πόσο μάλλον αν είναι καμιά μέτρια σε εμφάνιση φανταστείτε τι έχει να γίνει!Γιατί λοιπόν να πληρώσουν ενώ μπορούν  να το βρούν τσάμπα οποιαδήποτε στιγμή?Και φυσικά αυτό για την πλατεία Ομονοίας το ανέφερα ως παράδειγμα!

Αν έβγαινε μία κοπέλα και δη μπαζο στην ομόνοια ή στο σύνταγμα να φωνάζει θέλω να με γαμήσετε, μάλλον θα κατέληξε στο ψυχιατρείο αγάμητη χαχαχαχαχαχααχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
ε αφου το λετε ετσι και με την πλατεια αριστοτελους το ιδιο θα γινει!!!!! :grin: :grin:
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.243
Κριτικές
90
Like
10.277
Πόντοι
17.885
Αρα τέρμα οι πλατείες, ας πάμε σε πάρκα!
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
εγω βολευομαι και με παιδικη χαρα!!!!!! :rolleyes:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Δεν πληρωνουν γιατί δεν γαμούνε, αλλά τις γαμάνε!!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Αν εννοείς εγκεφαλικό "γαμήσι", ναι το έχω πάθει!! Η θεματική του συγκεκριμένου θρεντ είναι η βιολογική πράξη αυτή καθεαυτή!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom